Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı Bahadır ÖZEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    !50 nk'nın piyasası az olduğu için hırsızların ilgisini çekmez diyebilir miyiz? Kapalı garajım yok, zincir alarm artık allah ne verdiyse kullanacağım. Çalınma hikayelerini öğrendikçe hırsızın zevkine göre motor seçecek hale geldim de. Yoksa cbr125 de var aklımda başlangıç için ne dersiniz?
    Şuan sevgili vampir şerefsizler hafifliğinden ve piyasasından ötürü MT serisine dadanmış durumda. Ancak bu senin motor güvende demek değil elbette. Benim tavsiyem en az 10mm Grade 80 zincir ve kaliteli alarmlı bir disk kilidi kullanman. Zinciri kitleyeceğin kilit asma ya da U kilit değil, kayar pimli kilit olursa, hırsız bunun arasına levye vs. sokacak alan bulamayacağı için hiç yanaşmaz. He elinde soğuk spreyle gezen dallamalar yok mu diyeceksin, elbette var.Üstüne bir de şundan alır en yakın duvara takarsan rahat rahat uyursun. Unutma ki hırsız için en önemli şey o kilitle ne kadar süre uğraşması gerektiğidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Teşekkürler,
    Motor zaten güvenlik kamerasının önünde duracak ama kask takan birini ne kadar caydırır bilemem.
    Teknotakip+alarm+ zincir kilitle kombo da yapılabilir.

http://www.cfmoto.com.au/150nk avusturalyada 3.290 dolara geliyo burda yine ucuz oraya göre birde burda 14 bg diyo aea nın videosunda temmuzda yeni versiyo gelicek gibi bişi duydum acaba motoru güçlendirip getiriceklermi?

Motosikleti
    400NK
    Türkiye ile avustralya sitesindeki teknik özellikleri karşılaştırdığımda ilginç bir durum var.

Motor hacmi, Silindir çapı, sıkıştırma oranı aynı fakat ürettiği güç ve tork farklı değerler.
    Yazılım ile güçte herhangi bir kısıtlama olabilir mi? Motor aynı olmasına rağmen bu farklılıklar neden kaynaklanıyor bilgisi olan var mı aramızda?

hazırladığım liste de aşağıda;

Yazılımıla farklıdır belkide yada türkiyede kağıtta düşük beygir yazdılar

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Alıntı sdemircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye ile avustralya sitesindeki teknik özellikleri karşılaştırdığımda ilginç bir durum var.

Motor hacmi, Silindir çapı, sıkıştırma oranı aynı fakat ürettiği güç ve tork farklı değerler.
    Yazılım ile güçte herhangi bir kısıtlama olabilir mi? Motor aynı olmasına rağmen bu farklılıklar neden kaynaklanıyor bilgisi olan var mı aramızda?

hazırladığım liste de aşağıda;

https://i.hizliresim.com/JldD8E.jpg
    Henüz denemedim, ama ayarlanabilir gibime geliyor. Kontak kapalıyken saat üzerindeki her iki düğmeye birden basın, kontağı açın, açılınca setup yazar, bırakın, yazılıma girersiniz, ayarları girip denemek lazım. Zannedersem arka tekerlekteki torkla oynuyoruz. Deneyince sonuçları paylaşırım

Ne yaptın dostum ayarlamayi denedin mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

https://i.hizliresim.com/WQ4ADN.jpg bende böyle bir ayar geldi bu nedir

Motosikleti
    Cf Moto 150NK
    İYi günler arkadaşlar şimdi bu setupta tork güçlendirilmesi mi ayarlanıyor

Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı faydasizadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yaptın dostum ayarlamayi denedin mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

https://i.hizliresim.com/WQ4ADN.jpg bende böyle bir ayar geldi bu nedir
    Bu setup menüsünün manual tarzı bir kılavuzunu bulamadım. Bulabilen varsa lütfen buradan paylaşsın. Eğer tahmin ettiğimiz ayarlarsa güzel şeyler yapacağız demektir

Motosikleti
    Cf Moto 150NK
    614 ile başlayan kod var benim aracımda onu yükseltmeye çalıştım sonrasında eski halini aldı

Alıntı Yavuz2395 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İYi günler arkadaşlar şimdi bu setupta tork güçlendirilmesi mi ayarlanıyor
    Denedinmi abi

Motosikleti
    Cf Moto 150NK
    Alıntı Jakoba18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denedinmi abi
    Evet o setupa girdim ama değişikliği kaydedemiyoruz

t4m3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 NK
    Branda almak istiyorum ama bilgim yok kullananiniz varsa bilgilendirebilir mi beni? Kapali garajda duruyor ama acayip toz oluyor motosiklet.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Ayarlar ile oynamak mümkün gibi görünüyor.Zaten ayar menüsünde "Tire" yazıyor.Rakamlar ne anlama geliyor bunu işi bilenine sormak lazım.3 haneli kısmı 650 den üstüne çıkarmıyor.Cikartsan da kaydetmiyor.O alttaki noktalı hanelerde istediğin ayarı yapabiliyorsun ama ne oldukları hakkında fikrim yok.Sizde rakamlar nelerdir şuan?

beyler bu iş için yazılım yapa bir yer var mıdır acaba avusturalyada böyle olması bizde daha güçsüz olması çok saçma 150 ns cbr 125r hatta bazı mondialler 140 yapıyor bizim motor apmıyor gaz tepkiside çok yavaş

semihbalcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    motor çok güzel gözüküyor almayı düşünüyorum fakat neden tek renk seçeneği var başka renkler gelecek mi bilgisi olan var mı? mesela şöyle bir kırmızı siyahı olsa güzel olmaz mıydı?

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    O ayarlar ile oynamanın sonucu hız göstergesi sasti.mph olmadığı halde mph ye yakın değerler göstermeye başladı.eski haline getirdim başka motordan bakarak

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    ucuz yollu hatta kelepır denecek paraya yürüründe sorunsuz kazasız cf isteyen özelden yazsın lütfen.tek sorun gosterge calısmıyor.ve far kırık ama yürürden vs en ufak sıkıntı yok

Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Evet arkadaşlar gün itibarıyla ilk şikayetim ortaya çıktı. Sağ ayak pegi dökümlerinden kırılmak suretiyle 3 parçaya ayrıldı. Nasıl oldu bilemiyorum ancak hiçbir darbe almadığına adım gibi eminim. Kaynak yapabilirsem yapacağım, yapamazsam komple satıldığına, 300tl olduğuna dair duyumlar aldım ne yaparım bilemiyorum...
    Lazasker bunu beğendi.

motorun kaç binde

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)