Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FOrumda aktif kullanıcısı sayısını hesaplasan 25 30 kişiyi geçmez ben çok takip ettim forumu arıza yaşamayan arkadaş bilgi vermek için gelmiyor. Sadece arıza yaşanlar geliyor onlar 25 30 kişiyi geçmez
    Pulsar gibi model çok sattı, o kadar satılan model arasından 25-30 tanesinde problem vardır diyorsan olabilir. Bakalım ben de daha kararımı vermedim tam anlamıyla, gerçi karar verdiğimizde de bütçe yetecek mi o da muamma. Şimdilik kullanabildiğim kadarıyla 150-S'i kullanacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

RKS tekrardan yüksek cc getirmeye başlarsa uygun fiyatlı olacaktır. Daha önceden 200cc titanic bulunuyordu sonra bıraktılar umarım tekrar başlarlar. Çünkü fiyatlar çok uçuk kaçık alternatif modeller olması gerekir.

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS tekrardan yüksek cc getirmeye başlarsa uygun fiyatlı olacaktır. Daha önceden 200cc titanic bulunuyordu sonra bıraktılar umarım tekrar başlarlar. Çünkü fiyatlar çok uçuk kaçık alternatif modeller olması gerekir.
    Son vergilerden dolayı bir hamle yapacaklardır. Benim şahsi fikrim artık bi 250'nin üstüne çıksınlar.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar biliyorsunuz bizim Titanic 150-S'leri Keeway üretiyor. Keeway'in Asya, Güney Amerika sitelerine baktım işimize yarayacak, bu ayarda yüksek cc motorları yok, sadece RKV 200 CG diye bir modeli var, tipini beğenmedim ve 9,7 KW güç üretiyor, yani yetersiz. Benelli'nin yurtdışı sitesine baktım Leoncino'yu uygun fiyatla getirseler süper olur. (Servis, kronik problemler ve yedek parça sorununun olmadığını farzediyorum.) Kuba'nın CR1 , CR1 S gibi modellerini kim üretiyor bilmiyorum, öğrenirsem onların da siteye bakarım 250 ve üstü dişe dokunur birşeyler var mı diye.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Şasenin bir tanesine TNT25 in motorunu koyarlar. Olmaz mı?

Olur dersen, TNT25 alalım. Ben ABS isterim ama.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şasenin bir tanesine TNT25 in motorunu koyarlar. Olmaz mı?

Olur dersen, TNT25 alalım. Ben ABS isterim ama.
    emremm sen de bizi iyice piston, silindir büyüten cg.ci tayfa yaptın hee CF Moto'yu hariç tutuyorum Çinliler pek 250 cc ve üstüne kafa yormuyor.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emremm sen de bizi iyice piston, silindir büyüten cg.ci tayfa yaptın hee CF Moto'yu hariç tutuyorum Çinliler pek 250 cc ve üstüne kafa yormuyor.
    Yok. Rica ederim.
    Ben senelerdir 125cc kullanıyorum. 12 sene olmuş. Domi'yi sattıktan sonra büyük motora bakmadım bile.
    İşimi görüyor da.
    Gönül işte, bazen 250 lik bir şey lazım diyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok. Rica ederim.
    Ben senelerdir 125cc kullanıyorum. 12 sene olmuş. Domi'yi sattıktan sonra büyük motora bakmadım bile.
    İşimi görüyor da.
    Gönül işte, bazen 250 lik bir şey lazım diyorum.
    Ben de titremeden 140-150 yapsın ve durabilsin fazlasında gözüm yok. Bazen sıkışık trafikte filteringi abartıyorum, yol açıldığında da hırs yapan arabalar yüzünden de atıyorum kendimi emniyet şeridine

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biliyorsunuz bizim Titanic 150-S'leri Keeway üretiyor. Keeway'in Asya, Güney Amerika sitelerine baktım işimize yarayacak, bu ayarda yüksek cc motorları yok, sadece RKV 200 CG diye bir modeli var, tipini beğenmedim ve 9,7 KW güç üretiyor, yani yetersiz. Benelli'nin yurtdışı sitesine baktım Leoncino'yu uygun fiyatla getirseler süper olur. (Servis, kronik problemler ve yedek parça sorununun olmadığını farzediyorum.) Kuba'nın CR1 , CR1 S gibi modellerini kim üretiyor bilmiyorum, öğrenirsem onların da siteye bakarım 250 ve üstü dişe dokunur birşeyler var mı diye.
    Toruing olarak yok ama criser olarak 250cc olan blackster var artan fiyatlarda dolayı bu sene rks illaki 150cc nin üstüne çıkacaktır. Hatta ilk adımı bu sene RN180 ile attı seneye gelecek diye umut ediyorum. Markalar en geç 1 2 ay içerisinde 2018 modelleri hakkında bir şeyler paylaşırlar.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toruing olarak yok ama criser olarak 250cc olan blackster var artan fiyatlarda dolayı bu sene rks illaki 150cc nin üstüne çıkacaktır. Hatta ilk adımı bu sene RN180 ile attı seneye gelecek diye umut ediyorum. Markalar en geç 1 2 ay içerisinde 2018 modelleri hakkında bir şeyler paylaşırlar.
    Hadi bakalım inşallah güzel modeller gelir

Hadur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150S
    kullanım kitapçığını arıyorum bun buldum ama indiremedim http://www.ekilavuz.com/kilavuz/4030...-83/motosiklet

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Hadur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanım kitapçığını arıyorum bun buldum ama indiremedim http://www.ekilavuz.com/kilavuz/4030...-83/motosiklet
    Bende farklı bir kitapçık var, o da eski modele ait ama seninkinden farklı

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hadur ve kullanan diğer arkadaşlar neler yapıyorsunuz? Havalar bozdu diye inşallah sezonu kapatmamışsınızdır
    Hadur bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS 150S
    havalar soğuyor, dizlik falan almayı düşünüyorum ayrıca yarın servisçi çağırdı benim parçalar fabrikadan gelmiş onları değiştircekler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

akü, dijital gösterge kablosu ve bişi daha demişti unuttum onları değiştircekler

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Hadur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar soğuyor, dizlik falan almayı düşünüyorum ayrıca yarın servisçi çağırdı benim parçalar fabrikadan gelmiş onları değiştircekler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

akü, dijital gösterge kablosu ve bişi daha demişti unuttum onları değiştircekler
    Hadi bakalım hayırlısı, sıkıntı yaşamazsın umarım

Motosikleti
    RKS 150S
    inşlh, konjektör arızalıymış

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de arka çamurluğu iptal edip Pulsar çamurluğu takayım diye düşünüyorum

Motosikleti
    RKS 150S
    uğraşma derim, yaza alalım birer 250lik, satan bayi bunu alıp istediğim motoru vermeyi alış veriş zamanı taahüt etmişti zaten 1000 tl ağaıdan alırım demişti

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçen gün CF Moto 400 Nk.ya bayıldım, tam "oha adamlar ne güzel motor yapmışlar" dediğim günün akşamı UMA'ya kayyum atandı
    Hadur bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS 150S

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

servis yoğun zaten bu şehirde 2 tane falan tamirci var. benim iş yarına kaldı ama daha önce kuru akü taktığımız için fabrikadan gelen sıfır sulu akü fazlaya çıktı....
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)