Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bende RKS TİTANİC 150-S kullanıcısı olarak bir kaç fotoğraf paylaşmak istedim..

https://hizliresim.com/3qkNOj

https://hizliresim.com/VMjA9R

https://hizliresim.com/7NjYdm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı RKS150S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende RKS TİTANİC 150-S kullanıcısı olarak bir kaç fotoğraf paylaşmak istedim..

https://hizliresim.com/3qkNOj

https://hizliresim.com/VMjA9R
    Kardeşim hoşgeldin, kazasız belasız sürmen dileğiyle..Buarada Allah razı olsun sen de stickerları sökmüşsün, aylardır dilimde tüy bitti stickersız daha güzel diyorum şu motor, kimse beni sallamıyor

Valla üstad doğru söylüyorsun bende ilk aldığımda bu ne la dedim her yeri sticker söktüm attım harbi harbi böyle daha güzel duruyor geçen ışıkta bir arkadaşa denk geldim oda 150-S almış abi diyor eve gider gitmez bende sökyorum stickerları :D :D

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı RKS150S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla üstad doğru söylüyorsun bende ilk aldığımda bu ne la dedim her yeri sticker söktüm attım harbi harbi böyle daha güzel duruyor geçen ışıkta bir arkadaşa denk geldim oda 150-S almış abi diyor eve gider gitmez bende sökyorum stickerları :D :D
    Eline sağlık, ohh be tek değilmişim

Markanın bütün reklamlarını yok ediyorsunuz

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Markanın bütün reklamlarını yok ediyorsunuz
    Üstat mal çok güzel, inan reklama ihtiyacı yok

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Motosikletiniz kaç km'de şuan bir arızası eksiği gediği var mı?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletiniz kaç km'de şuan bir arızası eksiği gediği var mı?
    Benimki 7500 km.de, rutin bakımlarında hava, yağ ve yakıt filtreleri ve buji değişimi yaptım. Eksik gedik olarak sağa yatırmamdan kaynaklı egzoz koruması ve sağ denge topuzunun değişmesi gerekiyor. Motorumun tek sıkıntısı 6000 bakımında yakıt filtresini değiştirmiştim, ayarlamada bir sıkıntı oldu sanırım motor soğukken marş almıyor. Aküyü ölçtürdüm sıkıntı yok, muhtemelen yakıt uzun süre kullanmamada ya uçuyor ya da ilgili yere yakıt gelmediğinden marş almıyor. Ama motor ısındığında tek marşta alıyor. Soğukken de ya ayak marşı kullanıyorum ya da kontak açıkken gaz koluyla pompalama yapıyorum, o zaman tek marşta alıyor. Haftaya 8000 bakımına götürdüğümde serviste gidereceğim sorunu.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki 7500 km.de, rutin bakımlarında hava, yağ ve yakıt filtreleri ve buji değişimi yaptım. Eksik gedik olarak sağa yatırmamdan kaynaklı egzoz koruması ve sağ denge topuzunun değişmesi gerekiyor. Motorumun tek sıkıntısı 6000 bakımında yakıt filtresini değiştirmiştim, ayarlamada bir sıkıntı oldu sanırım motor soğukken marş almıyor. Aküyü ölçtürdüm sıkıntı yok, muhtemelen yakıt uzun süre kullanmamada ya uçuyor ya da ilgili yere yakıt gelmediğinden marş almıyor. Ama motor ısındığında tek marşta alıyor. Soğukken de ya ayak marşı kullanıyorum ya da kontak açıkken gaz koluyla pompalama yapıyorum, o zaman tek marşta alıyor. Haftaya 8000 bakımına götürdüğümde serviste gidereceğim sorunu.
    Ufak problemler kawazakide'de var Kullanıcılarını takip ettiğim kadarıyla motosiklet sorunsuz görünüyor. gönül rahatlığıyla 150-R alabiliriz Bu arada S modeli ile R modelinin motor bloğu arasında fark yok değil mi?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufak problemler kawazakide'de var Kullanıcılarını takip ettiğim kadarıyla motosiklet sorunsuz görünüyor. gönül rahatlığıyla 150-R alabiliriz Bu arada S modeli ile R modelinin motor bloğu arasında fark yok değil mi?
    Motorlar aynı diye biliyorum, her yazımda dediğim gibi ben bu motordan çok memnunum, bayramda kısmetse İstanbul- Bodrum deneyeceğim. Sağ salim, sıkıntısız sorunsuz dönebilirsek de bu motorla uzun yol tecrübelerimi paylaşırım.

Motorlar aynı diye biliyorum, her yazımda dediğim gibi ben bu motordan çok memnunum, bayramda kısmetse İstanbul- Bodrum deneyeceğim. Sağ salim, sıkıntısız sorunsuz dönebilirsek de bu motorla uzun yol tecrübelerimi paylaşırım.
    Git gel 1400 km ben korkarım abi çokta güvenemem millet çita modeller ile uzun yola çıkıyor hayranım cesaretlerine yolun şimdiden açık olsun

RN 180 konusunu en son ben açacam bu adminler neden ilgilenmiyor yeni modeller ile

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Git gel 1400 km ben korkarım abi çokta güvenemem millet çita modeller ile uzun yola çıkıyor hayranım cesaretlerine yolun şimdiden açık olsun
    Bakalım ben de bir niyetlendim öyle, haftaiçi motoru 8000 bakımına götüreceğim. Ustamla da bir konuşayım.

Bakalım ben de bir niyetlendim öyle, haftaiçi motoru 8000 bakımına götüreceğim. Ustamla da bir konuşayım.
    1.400 km titanic için problem yaratmaz ama molalı git dostum mola vermeden yolu bitirmeye çalışma

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.400 km titanic için problem yaratmaz ama molalı git dostum mola vermeden yolu bitirmeye çalışma
    Bugün bakıma soktum, değişecek parça yoktu, yağı değiştirttim, hava filtresini temizletip zinciri gerdirdim. Ustam da motordan kaynaklı problem olmayacağını ama ne olur ne olmaz diye yanıma lastik spreyi almamı tavsiye etti. Epey bir mola vermeyi düşünüyorum. Kısmetse Pazar sabahı 6'da yola çıkıp akşam 8'de varmayı planlıyorum. Kazasız belasız sağ salim dönersek yolculuğun düşük cc motorla nasıl geçtiğini burada paylaşırım.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    8.000 Km'ye kadar sorunsuz bir şekilde kullanmışsın diyebiliriz. Soğukken marş almaması da dediğin gibi son ayarlamadan kaynaklıdır. Dert edilecek bir sıkıntı değil.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8.000 Km'ye kadar sorunsuz bir şekilde kullanmışsın diyebiliriz. Soğukken marş almaması da dediğin gibi son ayarlamadan kaynaklıdır. Dert edilecek bir sıkıntı değil.
    O kadar kusur kadı kızında da olur Bayram sonrası sorunu çözdüreceğim

O kadar kusur kadı kızında da olur Bayram sonrası sorunu çözdüreceğim
    Ne olur ne olmaz 8.000 km'ye yaklaştıysan bayram öncesi götür bayramda sıkıntı çekme dostum. İşini garantiye al

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne olur ne olmaz 8.000 km'ye yaklaştıysan bayram öncesi götür bayramda sıkıntı çekme dostum. İşini garantiye al
    Dün bakıma götürdüm ama sorunun tam anlamıyla tespiti için ustam motorun kalmasını istedi. Ben de gerek kontak açıkken gaz kolunu pompalayarak marşla ya da pompalamadan ayak marşıyla çalıştırabildiğim için motoru bırakmadım. Pazar günü kısmetse uzun yola çıkacağım gidiş geliş 1400 km.

Dün bakıma götürdüm ama sorunun tam anlamıyla tespiti için ustam motorun kalmasını istedi. Ben de gerek kontak açıkken gaz kolunu pompalayarak marşla ya da pompalamadan ayak marşıyla çalıştırabildiğim için motoru bırakmadım. Pazar günü kısmetse uzun yola çıkacağım gidiş geliş 1400 km.
    Kazasız gidip gelmen dileğiyle rotan hakkında bilgi alabilir miyiz? Yoksa özel mi
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)