Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emsallerine oranla fiyatı yüksek ama @darknife'nin dediği gibi parça kalitesi dahil olmak üzere her şeyi ortada gönül ister ki kvd ve ötv fiyatlarında indirim yapılsın tüm motorların fiyatı düşsün ama imkansız. Bu fiyatlardan almak zorunda bırakılıyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bugün servisteydim 6000 bakımını yaptırdım. Yağ filtresini, benzin filtresini, bujiyi değiştirttim, daha kalın motor yağı koydurdum, zinciri gerdirdim. Makine oldu çiçek.

ne olursa olsun motor güzel ama bu motora bu fiyat pahalı

Bu da benim fasulye, tek şikayetim yan ayaklık
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı VECİHİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/7NARJL.jpg
    https://i.hizliresim.com/PrQXdd.jpg
    Kazasız belasız kullanman dileğiyle..
    VECİHİ bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kullanman dileğiyle..
    Teşekkürler cümlemizin tekerine taş değmesin

Motosikleti
    Kuba Superlight
    https://i.hizliresim.com/7NARJL.jpg
    https://i.hizliresim.com/PrQXdd.jpg
    Top case yakışıklılığını biraz düşürmüş sanki sport modellere yakışmıyor maalesef.

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Top case yakışıklılığını biraz düşürmüş sanki sport modellere yakışmıyor maalesef.
    Aynen topcase tipsiz duruyor, fakat benim çok işime yarıyor motosiklette olmazsa olmazımdır

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Vecihi jant şeritlerin çok yakışmış, benim elimde beceri yok jant şeridi çekene kadar canım çıktı

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Aynen topcase tipsiz duruyor, fakat benim çok işime yarıyor motosiklette olmazsa olmazımdır
    Hiç bir modele yakıştırmıyorum ben topcase'i endurolar hariç onlarda çantasız çirkin duruyor

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir modele yakıştırmıyorum ben topcase'i endurolar hariç onlarda çantasız çirkin duruyor
    Enduro modelleri arasında şuan tek gözde 502 ordada fiyat bana uymuyor tourıng'e devam

@tommygun dostum yok mu yakın zamanda bir gezi ve motorun uzun yol hakkında yorumları ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tommygun dostum yok mu yakın zamanda bir gezi ve motorun uzun yol hakkında yorumları ?
    Kısmetse bu yaz bir Çanakkale bir de Bodrum planım var. Fıtı fıtı gideceğim Allah bir mani vermezse. Buaralar şehir içi tek marşta 80-100 km yollar yapıyorum. Motor gitmesine gidiyor da rüzgardan dayak yemiş gibi oluyorum. Motor çok atak, trafik sorununa birebir, az yakıyor. Haftada en az 1-2 kişi motoru beğendiğini söyleyerek markasını modelini soruyor. Allah herkese gönlündeki motoru versin..

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısmetse bu yaz bir Çanakkale bir de Bodrum planım var. Fıtı fıtı gideceğim Allah bir mani vermezse. Buaralar şehir içi tek marşta 80-100 km yollar yapıyorum. Motor gitmesine gidiyor da rüzgardan dayak yemiş gibi oluyorum. Motor çok atak, trafik sorununa birebir, az yakıyor. Haftada en az 1-2 kişi motoru beğendiğini söyleyerek markasını modelini soruyor. Allah herkese gönlündeki motoru versin..
    Tarih belli mi Tommy, bende de benzer planlar var sağlık sorunlarını halledebilirsem belki yolda karşılaşırız.Çadır mı otel mi konaklama için.. Gerçi bende plan çok da Karadenizden balkanlara, motoru değiştirmesi ve sağlık vs.işte..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Allah şifa versin kardeşim, üzme kendini. Ben Ağustos'un ilk haftası Cuma sabahı gidiş Pazar akşamı dönüş Çanakkale düşünüyorum. Gittiğimde otelde kalırım gibime geliyor. Bodrum için de Kurban Bayramı bitiminde 4-5 günlük bir gezi planlıyorum ama daha net değil. Beni düşündüren bu motorun bakım aralıklarının 2000 km gibi çok düşük olması, git gel hemen bitiyor. Yolda karşılaşsak da karşılaşmasak da beraber sürelim birgün..

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim. Ben de ağustos ikinci hafta gideceğim muhtemelen, izin vs.bol vaktim olacak.
    Fıtı fıtı gidersen; yağ rahat idare edecektir bozulmadan. Şehir farklı da İtanbul'a gelince süreriz kısmetse..

Allah şifa versin kardeşim, üzme kendini. Ben Ağustos'un ilk haftası Cuma sabahı gidiş Pazar akşamı dönüş Çanakkale düşünüyorum. Gittiğimde otelde kalırım gibime geliyor. Bodrum için de Kurban Bayramı bitiminde 4-5 günlük bir gezi planlıyorum ama daha net değil. Beni düşündüren bu motorun bakım aralıklarının 2000 km gibi çok düşük olması, git gel hemen bitiyor. Yolda karşılaşsak da karşılaşmasak da beraber sürelim birgün..
    Bakımlarını farklı ildeki servislere de yaptırabilirsin ama bayramda açık servis bulur musun orasını bilemem Tek marşta 100 km 150cc bir makina için güzel bir km.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakımlarını farklı ildeki servislere de yaptırabilirsin ama bayramda açık servis bulur musun orasını bilemem Tek marşta 100 km 150cc bir makina için güzel bir km.
    İllaki diğer illerde de iyi ustalar vardır ama ben Maltepe Motogaleri Aziz Usta'dan başkasına kurcalatmam motoru

İllaki diğer illerde de iyi ustalar vardır ama ben Maltepe Motogaleri Aziz Usta'dan başkasına kurcalatmam motoru
    İllaki tek ustaya yaptırmak her zaman daha iyidir ama bazı durumlar mecbur gidiyorsun farklı servislere rks servisleri genelde bilgili ustalardır benzer her marka motor servisini yaparlar japon italyan olmadığı sürece

Fiyatı yüksek diyen arkadaşlar ötv indirimi yapıldı bilginiz olsun hem R modelinde hemde S modelinde epeyi bir kullanıcı toplayacaktır pazardan.

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)