Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Arkadaşlar enduro'ya geçmek için xmax'ımı satıyorum. Bütün bakımları yapıldı, süper durumda:

http://www.sahibinden.com/temiz_soru...XQQdisplayitem
    Ağır metal insanı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250 2008
    selam arkadaşlar benim (2008)xmax 250 ın arka amortisörleri yukarıda kilitlendi ne yapmam gerekıyo servıse sordum parca yokmus uyumlu baska amortisör varmı ne bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler
    şlkj

kdzli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bw's100'den X-max 250 & Suzuki TR50
    Alıntı matrax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar benim (2008)xmax 250 ın arka amortisörleri yukarıda kilitlendi ne yapmam gerekıyo servıse sordum parca yokmus uyumlu baska amortisör varmı ne bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler
    geçmişolsun,nasıl oldu ilk defa sizden okuyorum olayı.yenisini takacak kadar önemli bi arıza mı acaba söküp baktırdınız mı?her ikiside aynı şekil de mi?x city ve kymco 250 li lere bi bakın isteseniz.foto eklerseniz iyi olur bizim içinde.
    ·sevgi eylem ister·

Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Geçmiş olsun. Ben de ilk defa duydum böyle bir şeyi. Resim gönderebilir misiniz?
    Ağır metal insanı...

matrax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250 2008
    sagolun arkadaşlar sol amortisör (nasıl olduguna ustada şaşırdı) yamulmuşyamuldugu yerden kasınca takılı kalmış şimdilik bu şekilde kullanıcam parça gelene kadar foto cekmedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 ----------

bu arada tornacıda düzelttirdim amortisörü sertleştirdim 3.cü ayara aldım gayet iyi şu anda

Motosikleti
    sagolun arkadaşlar sol amortisör (nasıl olduguna ustada şaşırdı) yamulmuşyamuldugu yerden kasınca takılı kalmış şimdilik bu şekilde kullanıcam parça gelene kadar foto cekmedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 ----------

bu arada tornacıda düzelttirdim amortisörü sertleştirdim 3.cü ayara aldım gayet iyi şu anda
    iyi bakalım geçmişolsun,nasıl o hale geldiğini çözersen bizimlede paylaş.
    ·sevgi eylem ister·

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    arkadaşlar motoron dergisinde xmax 2010 modelinin resimleri vardı sizinle paylaşayım dedim ,bakalım beğenecekmisiniz

yeni gögüs siperlik ve saatler

İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Asıl tasarımdan çok sapmamışlar, güzel olmuş bence.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    gidonun grenajdan ayrı hareket etmesi,ön sinyal tasarımı,devir sati eklenmesi,uzunyol için ayakları uzatmak için karşı dayanak,artçı ayklığının komple metal olması resimlerden ilk gözüme çarpanlar.lastikler yine gold standart,iyi.umarım cam bu sefer kask mesafesini aşmıştır,biraz daha uzun görünüyor.arka teker üstü çamurluğu göremedim,aşırı çamurlu yollarda sıkışma yapıyordu kaldırmışlar sanırım.güzel.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:05 ----------

arka görünüşü beğenmedim bu fotodan sonra

·sevgi eylem ister·

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    özellikle ayak uzatma olayı çok gerekliydi uzun yolda... göstergeler tek kelime ile muhteşem olmuş... bi de ön cam 5-6 cm kadar uzamış sa olmuş derim bu motora ...

merhaba bende 2006 mdel x-max 250 kullanıcısıyım motorum cumartesi günü çalıştı 2-3 dk sonra stop etti herşey çalışıyor görtergeler vs.. marşa basıyorum marş alıyor ama motor lışmıyor mtrcu arkadaşımın tamirhanesine götürdüm herşey olağangözüküor elektrik vs yeni akü takıp denediler buarıza akkndabilginizrmı acaba 0532 485 07 56 telefonum çaldrırsanız araım teşekkür ederim

Motosikleti
    Alıntı stef552 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bende 2006 mdel x-max 250 kullanıcısıyım motorum cumartesi günü çalıştı 2-3 dk sonra stop etti herşey çalışıyor görtergeler vs.. marşa basıyorum marş alıyor ama motor lışmıyor mtrcu arkadaşımın tamirhanesine götürdüm herşey olağangözüküor elektrik vs yeni akü takıp denediler buarıza akkndabilginizrmı acaba 0532 485 07 56 telefonum çaldrırsanız araım teşekkür ederim
    herşey normalse dediğiniz gibi beyin arızası yaşıyor olabilirsiniz yada anahtar tanımlamak gerekebilir.
    ·sevgi eylem ister·

x-max 250 beyin problemi

arkadaşlar maalesef 2006 model x max imde beyin arızası çıktı ve acil olarak gidermem gerekiyor bu sorunu sadece beyin lazım set olarak lazım değil nerden nasıl bulurum yamahada stokta yok beklesem çok uzun sürecek varmı bir adres satan yer 0532 485 07 56 telefonum gerçekten tüm yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar çaldırın ararım ben sizi zor durumdayım

Motosikleti
    arkadaşlar maalesef 2006 model x max imde beyin arızası çıktı ve acil olarak gidermem gerekiyor bu sorunu sadece beyin lazım set olarak lazım değil nerden nasıl bulurum yamahada stokta yok beklesem çok uzun sürecek varmı bir adres satan yer 0532 485 07 56 telefonum gerçekten tüm yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar çaldırın ararım ben sizi zor durumdayım
    doğru tahmin etmişim..başka bi yerden sordum cdi 45 güne anca gelir diyorlar onlarda.siz nerden yazıyorsunuz?2.el için bulursam ulaşırım.kolaygele.
    ·sevgi eylem ister·

ben alanyadayım kardeş teşekkür ederim

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    geçmiş olsun bu arada mrk ettim . beynin sıfır fiyatı ne kadar acaba ?

beyinin sıfır fiyatı bayie giriş fiyatı yani 370 euro tabi buna işçilik vs.."eklenince 1000 tl yi aşıyor ben arızalı beyini set olarak satıyorum ilgilenenlere konple set kod anahtarı depo kapağı beyin kontak full olarak 250 tl istiyorum arızalı beyini tamir ediyorlar ama ben alanyadayım adamlar istbula motoruda istedi işime gelmedi 100% yapılıyor büyük şehirdekiler yaptırabilir 0532 485 07 56 telefonum arıyan olursa yardımcı olurum seve seve

erdemka07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-max 250
    eğer göstergede kırmızı anahtarlı bir simge varsa beyinde problem olma ihtimali yüksek ama bunun nedeni benzin pompasıda olabilir.(bendede buna benzer problem olmustu.)sorunu benzin pompası değistirerek ve beyine tekrar yükleme yaparak çözdük sonunda.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:56 ----------

arkadaslar bende 2006 gümüş renginde x max var ve ben motorumun bazı parçalarını boyatmak isitiyorum ama boya kodunu bi türlü öğrenemedim. eğer bu konuda yardımcı olabilrseniz sevinirim.

ah arkadaşlar x max ı kötülemeyin çok iyidir. diye yazı yazan arkadaşlar nedir bu x max ların verdigi sıkıntılar. 1000 tl ye beyin yandım allah

Motosikleti
    beyinin sıfır fiyatı bayie giriş fiyatı yani 370 euro tabi buna işçilik vs.."eklenince 1000 tl yi aşıyor ben arızalı beyini set olarak satıyorum ilgilenenlere konple set kod anahtarı depo kapağı beyin kontak full olarak 250 tl istiyorum arızalı beyini tamir ediyorlar ama ben alanyadayım adamlar istbula motoruda istedi işime gelmedi 100% yapılıyor büyük şehirdekiler yaptırabilir 0532 485 07 56 telefonum arıyan olursa yardımcı olurum seve seve
    tamir edilen xmax beyinlerinden randıman alan pek yok,yeni cdi+kırmızı anahtar 300tl,yeni takım 380euro ama her ikiside stokta yok.bi ilan var ama ne çıkar bilemem?
    http://www.sahibinden.com/yamaha_yp_...XQQdisplayitem
    ·sevgi eylem ister·

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler