Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Genelde facebok dan yuruyor bu bulusma isleri. Bir cok xmax grubu var haliyle
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Xmax 250
    Selam dostlar,

2007 yilindan beri kullandigim X-Max 250 motorumu 2014 basinda ABS'li olani ile yenilemeye karar vermistim. Kardesler Motosiklet'te istedigim motoru bulunca hemen aldim. O tarihten beri keyifle kullaniyorum. Bunca zamandir ABS'nin sadece arka tekerlekte oldugunu dusunuyordum... dun farkettim ki onde de ABS varmis

Neden sadece arkada ABS oldugunu zannettigimi dusunup duruyorum dunden beri.... buna dair bir yerlerde birseyler okumus olduguma eminim....

Neyse, su anda sanki para verip opsiyonel birsey satin almisim gibi seviniyorum dun epey test ettim, gayet basarili gorunuyor.... dusmeyi beceremedim

Kazasiz belasiz surusler diliyorum hepinize.

Sevgiler

Sedat
    bravetaxi, mehmetenis ve Motor_Derili bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 400

Givi E22 sidebag

Givi E22 sidebag http://youtu.be/LwmVulGit18
    Mirable ve mehmetenis bunu beğendiler.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı blackmax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Givi E22 sidebag http://youtu.be/LwmVulGit18
    Çok güzel duruyor gerçekten. Peki yan çanta bağlantı demirini nasıl bağladınız?
    mehmetenis bunu beğendi.

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı bilgebay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar,

2007 yilindan beri kullandigim X-Max 250 motorumu 2014 basinda ABS'li olani ile yenilemeye karar vermistim. Kardesler Motosiklet'te istedigim motoru bulunca hemen aldim. O tarihten beri keyifle kullaniyorum. Bunca zamandir ABS'nin sadece arka tekerlekte oldugunu dusunuyordum... dun farkettim ki onde de ABS varmis

Neden sadece arkada ABS oldugunu zannettigimi dusunup duruyorum dunden beri.... buna dair bir yerlerde birseyler okumus olduguma eminim....

Neyse, su anda sanki para verip opsiyonel birsey satin almisim gibi seviniyorum dun epey test ettim, gayet basarili gorunuyor.... dusmeyi beceremedim

Kazasiz belasiz surusler diliyorum hepinize.

Sevgiler

Sedat
    o anı bende yaşadım ilk bindiğimde abs li motora arka firene basıyorum diyorum tutmuyor neden forumda sorduğumda öndede abs olduğunu ikisinide kullanıcağımı söylediler artık abs siz motora binmem hele ıslak olduğunda yerler daha çok güven veriyor
    mehmetenis ve Motor_Derili bunu beğendiler.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar Xmax 400 ABS 2014 Model Satıyorum,
    İlgilenenle olursa Formumuza özel indirim yaparım ki oldukça makul fiyat yazdım,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3529032/detay/

Motosikleti
    Ybr 125
    Hocam hayırlısı olsun. Çok aktif olmasam da foruma sık sık girip takip etmeye çalışıyorum. O kadar masraf yapıp özen ve titizlikle kullanıyordunuz şaşırdım. Zaman zaman bende enduroya geçmeyi düşünüyorum. Sizin arayışınız ne yönde hangi marka model ve ani bir karar oldu sanırım bu değişiklik?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 400
    Bağlantı demirlerini özel çok iyi sanatkar bir ustaya Bursada yaptirdim.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı deepdish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlısı olsun. Çok aktif olmasam da foruma sık sık girip takip etmeye çalışıyorum. O kadar masraf yapıp özen ve titizlikle kullanıyordunuz şaşırdım. Zaman zaman bende enduroya geçmeyi düşünüyorum. Sizin arayışınız ne yönde hangi marka model ve ani bir karar oldu sanırım bu değişiklik?
    Üstat çok doğru söylüyorsun ama ben bundan önce hep 600cc-1000cc motorlar kullandım, scooter da denemek istedim aslında çok güzel ve gösterişli bir makine ama eşim bindiğinde arka tarafın genişliği yüzünden ayaklarını bir kaç kere araçlara sürttü,(gerçi benim hanımda pek artçı olarak oturamıyor )bir keresinde de yolun sağındaki koruma demirlere sürttü o yüzden tırnağı da çıktı o günden sonra daha yüksek bir motor istiyoruz aksi takdirde gezilerimde hep yalnız kalıyorum, satma sebebim budur. Yoksa kesinlikle motordan çok memnunum saat gibi çalışıyor.

Yeni Motor için sizlerin de fikirlerini sormak isterim,

Kawasaki KLE 650(2014-2015)
    Honda NC 700 Veya 750X(2014-2015)
    Suzuki V strom DL650(2014-2015)

Honda Transalp XL700(2011)
    Honda Varadero XL1000V(2011-2012)

Motosikleti
    yamaha x-max abs
    merhaba arkadaşlar,

1 ay önce motosikletimle küçük bir kaza yaptım motorumu servise götürdüm parçaların 1-1,5 ay içerisinde ancak kendilerine ulaşacağını ilettiler 2015 model motorun parçaları nasıl olur da Türkiye de bulunmaz,distiribütör ne işe yarıyor o zaman elinde parça bulunmadığı sürece bu konuda naıl bir yol izelyebilirim yardımcı olur musunuz??
    mehmetenis bunu beğendi.

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı fvzmcr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,

1 ay önce motosikletimle küçük bir kaza yaptım motorumu servise götürdüm parçaların 1-1,5 ay içerisinde ancak kendilerine ulaşacağını ilettiler 2015 model motorun parçaları nasıl olur da Türkiye de bulunmaz,distiribütör ne işe yarıyor o zaman elinde parça bulunmadığı sürece bu konuda naıl bir yol izelyebilirim yardımcı olur musunuz??
    sahibinden.com bakın parça olarak
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha x-max abs
    Sahibinden.com da boş far bekliyorum 1 aydır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Alıntı bravetaxi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com bakın parça olarak
    Sahibinden.com da boş
    mehmetenis bunu beğendi.

İlkmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250
    valla bende aldım 2015 xmax i 2 hafta olacak ehliyetimi haftaya sınava girdikten sonra alacağım. daha fullediğim depo ile duruyorum 30 km ya yaptım yaa yapmadım ahh ehliyet ahh.

1000 km bakımın götürdüğümde amortisör ayarı en yumuşağa aldırmıştım. Şimdi tekrar nasıl sertliğe getirecez ? Tekini becerdim ama egzost kısmındakini beceremedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Kendi soruma cevap veriyim.Nasıl yapıldığını takıntım sonucu buldum. Sizlerlede paylaşıymak istiyorum. Motorumuzda bulunan avadanlığın içinde ağzı düz olan tornavidayı, amortisörün ayar kısmında çentikler vardır. Oraya tornavidamızın düz ağızlı kısmını dayayıp elimiz ile tornavidamızın kafasına vururak istediğimi ayara getirebiliyoruz. Diğer amortisörü de yarım ağızlı aparat ile kolayca istediğimiz şekilde ayarlıyabiliyoruz. Öğrendiğimi sizlere yazmayı umarım becerebilmişimdir.
    mehmetenis ve MaÇa bunu beğendiler.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Slm arkadaslar bende 2015 xmax abs ile aranızdayım makine henüz rodajda 800kmde aldım 50 km yapıp tatile ciktim.koruma barları varmı yamahada 400tl oldugunu solediler.arkaya canta almayı düşünüyorum yamaha olmayacak cok pahalı siz neler kullanıyosunuz nerden aldınız.şimdiden teşekkürler

Xmax 250 abs aldım ama torpido gözlerinin kapakları o kadar uyduruk geldi ki bu kadar güzel bir motora yakıştıramadım.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Aynen cin motoru gibi

Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar bende 2015 xmax abs ile aranızdayım makine henüz rodajda 800kmde aldım 50 km yapıp tatile ciktim.koruma barları varmı yamahada 400tl oldugunu solediler.arkaya canta almayı düşünüyorum yamaha olmayacak cok pahalı siz neler kullanıyosunuz nerden aldınız.şimdiden teşekkürler
    Geçen c.tesi orjinal çanta demirini yamaha kardeşlerden alıp,350 tl ( Nakit ! ) Coocase çantamın alt tablasına göre( Delme montaj 23 tl ) ( aldığım yerde ) deldirttim. kullanmaya başladım. çantam önceki motorumdan kalmıştı. banada orj çantası pahalı geliyor.bu arada hayırlı olsun motorunuz tekeriniz düz bassın.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Xmax 400 ABS 2014 Model Satıyorum,
    İlgilenenle olursa Formumuza özel indirim yaparım ki oldukça makul fiyat yazdım,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3529032/detay/
    Sattınızmı motosikleti ?
    mehmetenis bunu beğendi.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar 2014 Model xmax 400 ABS li motorunu dün itibariyle sattım.Bugün de 2014 Model NC 750x e kavuştum.
    Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin inşallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler