Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Avenger 150 Kullanıcıları/ Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı pirkadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün garantiden komple karbüratör geldi ve değişim yapıldı. Motosiklet saat gibi oldu. Aldığımdan beri karbüratör hatalıymış. Motosikletten memnunum şu anda.
    ohh iyi bari sorun bittiyse motorunuza kavuşmuşsunuz. yalnız sizi motordan bu kadar ayrı koydukları için ekrem beyin bi jest yapması lazım. bu kadar mağdur edildiniz, gönlünüzün alınması şart.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı ilterirfan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam,
    Avenger geldiğinde bayiler sayesinde ilk test eden gruptaydım,
    sonrasında bir adet avenger sahibi olduk.
    ben memnunum motordan,

yakıtım 2,8 ile 2,3 lt arasında değişiyor (100km baz alınmıştır)
    120 km hızı görebildim, 110 ile stabil gidebildim, sehir içi dur kalklarım çok oldu.
    uzun yoldaki performansına bayıldım. Lastik performansı hariç!!!!

arada bir öksürme ve titreme olıuyor onu çözemedim ama ben gidişattan memnunum. eğer kros'a geri dönmezsem avenger ile bir iki sezon daha geçiririm gibi..
    Şu öksürme bende de oluyor çok ilginç ancak 3 5 km gittikten sonra geçiyor neden olduğunu anlayamadım. Gazı tam açmadığım zamanlarda oluyor. Genellikle alt devirlerde. Servisede söylüyorum usta üstüne binip sürüyor ama öyle bir şey olmadı abi diyor. Bende söylemekten vazgeçtim artık o şekilde kullanıyorum. Çözümünü bulan ya da yardımcı olabilecek birisi var mı

Motosikleti
    honda
    Güzel paylaşım emeğine sağlık.

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    arkadaşlar bende bu gün aldım yarın teslim alıcaz bakalım iyi yapmışmıyım ön cam ve heybe düşünüyorum birde sisybar takabiliyormuyuz bunlara _?

Motosikleti
    Dominar D400
    [IMG][/IMG]

Hayırlı olsun ilkhe, güzel tercih yapmışsın 150 cc commuter gibi bir motor ama görüntüsü falan yetiyor en azından biraz tarz meselesi bu ayarda bu fiyatlara da motosiklet yok velhasıl. 6000 km kadar oldu benim gayet memnunum. Fotoda ki gibi bir şeyler yapabilirsin. Ben sissybarı kendim yaptırdım. Soft çantalar vardı onları değerlendirdim bir de öne siperlik aldım. Hepsi de gayet işe yarıyor. BU arada Eskişehir'den misiniz ? İlk kez Avenger alan görmüş oluyorum benden başka :D Şehirde 2 tane falan daha gördüm ama tanışmak nasip olmadı.
    ilkhe, tulumbake ve ysnka83 bunu beğendiler.

O parayı vermem

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    su 200 ns'teki motoru sunda kullanip bir de abs koysalardi ne cok satardi be

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    evet eskişehirdeyim burak26 tanışalım tabiki bu arada motorun incelemesinide yaptım

https://www.youtube.com/watch?v=3yWnhy8_q4o&t=315s

burak ön siperlik i nereden aldın ? ben de almayı düşünüyorum... 90-100 km hızlarda siperliğin rüzgarı kesmesi nasıl?

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    arkadaşlar bizim lastiklerimiz tubeless mi şambrel mi ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Arkadaşlar bu motoru almayı düşünüyorum. Mat siyah kaplama yaparsam bir de sissy bar ile çok yakışıklı durur diye tahmin ediyorum. Böyle bir uygulama düşünen var mı acaba? 2. el GV 250 almaktansa bu motor öğrenci olarak bana çok uygun diye düşünüyorum .Parçalarıda uygun fiyatlarda duruyor. Ama çok kullanan yok insan tereddüt etmiyor değil. Motoru hakkında olumlu olumsuz fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 1 haftaya almayı düşünüyorum. Son olarak 2 kişi yokuşta bayılır mı? 100km/saat hızla ile uzun yola gider mi?

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    henüz 60 km de motorum rodaj bitmeden birşey diyemem ama yokuşta kalacak makina kendini azda olsa belli eder bunun gaz tepkileri performansı beni kendine aşık etti. Hatta incelemesinide yaptım burdan bakabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

[/COLOR]https://www.youtube.com/watch?v=3yWnhy8_q4o

motoru kendim inceledim arkadaşlar almak isteyen veya düşünenlere referans olabilir.

Öncelikle merhaba,

Ben de bir hayalimi gerçekleştirmek için öncelikle kursa yazıldım. Yaklaşık iki aylık süreçten sonra geçen hafta çarşamba günü ehliyetimi aldım. Cuma günü itibariyle ben de aranıza katıldım. Motosikletten çok anlayan biri değilim. Hatta hiç anlamam. En büyük korkum motosikletin yeni olmasından kaynaklanan bir hatadan yolda kalmak. Şu an Avenger henüz 41.km'de, Kuru havalarda antrenman için güvenli ortamda turluyordum. Motosikleti fuarda gördüm ve çok beğendim. Üzerine hiç yorum okumadım. Umuyorum dertsiz ve kazasız uzun bir birlikteliğim olur.

Bir sorum olacak. Motosiklette sırt dayama demiri ve aparatı yok. Bunu yaptıran var mı ?

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    evet bunu yaptıran arkadaşımız çok bende düşünüyorum sissybar umarım kazasız belasız sürüşleriniz olur bende yeni aldım motorumu ama içimde bir korku yok çünkü marka bajaj sonuçta bir çin değil .

Motosikleti
    Dominar D400
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

[/COLOR]
    Alıntı tulumbake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak ön siperlik i nereden aldın ? ben de almayı düşünüyorum... 90-100 km hızlarda siperliğin rüzgarı kesmesi nasıl?
    http://urun.n11.com/yedek-parca/faze...enk-P113794749 linkteki yerden aldım, gayet güzel kullanışlı, rüzgarı yüksek hızlarda da yeterince kesiyor, Eskişehir'de kışın baya işime de yaradı ayrıca, siperlik düşünüyorsanız bunu kesinlikle tavsiye ederim. Unutmadan takması da nispeten kolay.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

Alıntı ilkhe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizim lastiklerimiz tubeless mi şambrel mi ?
    İlk gelen avenger lerın Şambrelli olduğu söylendi mesela benim ki öyleymiş lastik değiştirirken Tubeless a çevirmişler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

Alıntı ilkhe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet eskişehirdeyim burak26 tanışalım tabiki bu arada motorun incelemesinide yaptım

https://www.youtube.com/watch?v=3yWnhy8_q4o&t=315s
    Hocam, video incelemesi de gayet güzel olmuş,elinize sağlık,tekerin düz bassın..
    tulumbake ve ysnka83 bunu beğendiler.

Motosiklet, fuarda yeni modellerin yanında kenarda kalmıştı. Euro 4 standartları yüzünden bu motor seneye ülkemize gelmeyebilir. Umuyorum bu yede parça konusunda bizleri gelecekte sıkıntıya sokmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    Alıntı burak26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

[/COLOR]

http://urun.n11.com/yedek-parca/faze...enk-P113794749 linkteki yerden aldım, gayet güzel kullanışlı, rüzgarı yüksek hızlarda da yeterince kesiyor, Eskişehir'de kışın baya işime de yaradı ayrıca, siperlik düşünüyorsanız bunu kesinlikle tavsiye ederim. Unutmadan takması da nispeten kolay.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

İlk gelen avenger lerın Şambrelli olduğu söylendi mesela benim ki öyleymiş lastik değiştirirken Tubeless a çevirmişler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

Hocam, video incelemesi de gayet güzel olmuş,elinize sağlık,tekerin düz bassın..
    teşekkür ederim burak26

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Euro 4 ile ilgili bayide çalışan bilgili bir abiden öğrendiğime göre devlet hazırlıkları yetiştirememiş ve bir kaç yıl daha erteleneceğini duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum.Bu arada ikinci el piyasasının olmaması , bir daha gelip gelmeyeceği ve 220 cc yerine 150 sinin gelmesi gibi sebeplerden bu motoru almaktan vazgeçtim arkadaşlar. 7.300 evrak felan derken 8 verene kadar 2 3 daha koyup rx3 almayı düşünuyorum. Çok farklı tarz motorlar tabi. (birazda chopper tarzdan hoşlanmamam da etkili oldu) . Ama motor yakıt görüntü ve sınıfa göre gücü olarak hoşuma gitti. Superlight 200 diyorlar onla aynı hızla daha titreşimsiz ve sakin gittiğini düşünüyorum (araştırmalarıma göre). Ve yedek parçası gerçekten çok uygun ve motor daha sorunsuz duruyor. Alsaydım direk grenajları mat siyah yapıp keyfime bakardım. Hep içimde kalacak bu tarz motorlar ondan boş konuşuyorum biraz. Tekeriniz düz bassın Allah kaza bela vermesin.

Arkadaşlar, ben de Bajaj Avenger kullanıcısıyım. Alalı 4000 km oldu. Herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    şimdi arkadaşın video yu izledim oturuş tarzı commuter gibi bir o hoşuma gitmedi chopper cruiser havası yok.. firmanın gidona bir el atması lazım sanırım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)