Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 RF SİZCE 150RF ALINIRMI?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    slm beyler bayanlar bu motor gerçekten 150 binden fazla mı yakıo
    bi de bu motor için yolda dağılır diyolar
    son bi şey daha bu scooter ın yerine ne alınabilir (aynı fiyat-benzer özellik flan filan)
    teşekkür ederim
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    selam
    bende bu motor var 90 kuruş civarı yakmakta. yolda falan dağılmıyo arasıra üzüyo ama 3000 km dir ciddi bi sorunla karşılaşmadım. ancak ilk kırılan yeri arka sinyaller ve yan kapakların gövde ile birleştiği nokta. gerisi daş gibi
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    Alıntı kirki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam
    bende bu motor var 90 kuruş civarı yakmakta. yolda falan dağılmıyo arasıra üzüyo ama 3000 km dir ciddi bi sorunla karşılaşmadım. ancak ilk kırılan yeri arka sinyaller ve yan kapakların gövde ile birleştiği nokta. gerisi daş gibi
    dağılıyo derken vidalarını hemen salıyormuş her gün vida sıkmak zorunda kalıomuşsun die duydum
    üzüyo derken onu anlamadım
    bi de parçaları ucuz mu onu merak ettim
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

Motosikleti
    cbf 150
    birader 150 rf kullanıcısıym bi sorun kısa mesafelerde adam gibi kullanırsan yapmaz ama uzun yol yapamassın herzamn kafanda terettüd ve kazık gibi hiç rahat deildir 2 kişide 3kişide binersin ama bi japon italyan rahatlınığını yaşaman mümkün deil . ama acemilik için alınacak motor ve kesinlikle alınırsa 0 alınmalı ...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı NrC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader 150 rf kullanıcısıym bi sorun kısa mesafelerde adam gibi kullanırsan yapmaz ama uzun yol yapamassın herzamn kafanda terettüd ve kazık gibi hiç rahat deildir 2 kişide 3kişide binersin ama bi japon italyan rahatlınığını yaşaman mümkün deil . ama acemilik için alınacak motor ve kesinlikle alınırsa 0 alınmalı ...

bu adam motoru büyütür 2. el alması daha mantıklı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

nede olsa cin malı motoru uzun süre kullanmak istiyosan cin malı alma bende de mondıal AGK 125cc lik motor var o kadar da güzel bi motor degil yinede kendi verecegin karar

Motosikleti
    HONDA SPACY
    Ben bir rf150 kullanıcısıyım 8.000 kmde ve hiçmasraf çıkartmadı motorumdan memnunum almak isteyenlere tavsiye ederim gazınız tam freniniz sağlam olsun

Motosikleti
    mondial 150 rf
    bende 150 rf kullanıcısıyım 2 kişi binince çöktüğü doğru deil biz 3 kişi bindik gayette sağlam 2 kişi biri 80 kilo biri 110 kilo motorla düz yolda 95-100 gördük ki motorda boğıulma fln yok gayette rahat gıdıo fiyat olarak sıkı bi pazarlığa gırdınmı bıde ben ötv den yararlandım 1,630 a düştüler 50 60 lirada plaka ruhsat tuttu bana 1700 e geldi. yakıt olarakta gatet ii yakıo 16 liraya fullenıo eğer motoru sıkıştırmadan kullanırsam 110 120 km gıdıyo hep sıkıştırırsan fazla basarsan 100 km rahat gıdıo daha 100 km nin altına düşmedi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:58 ----------

ben 135 km ye kadar çıktım dağılmadı çokta ii gidio we rahat hızlanıo ben 2500 km deyim daha 1 tane vida sıkmadım bakım kıtabındada her bakımda vidaları kontrol ettirin dıo ama hiç öle bişi yok parçasıda gayet ucuzz örn. ön maşa hondada 220 250 mondial 150 rf de 100 lira işçilik dahil :d servisleride çok yaygın.

Motosikleti
    mondial 150 rf
    satıcıda rf modeli kalmamış 2 gün önce sipariş verdim, 1 haftaya gelir dediler, nasipse yakında bende rf kullanmaya başlıcam insallah,bundan önce akülü bi motorum vardı bsiklet gibi cok basit bişey 2 sene kulandım ve sattım, bunun mıdeli hoşuma gitti, almaya karar verdim, pişman olmam insallah...
    arkadaş 16 tl ye doluyo 100 km gidiyo diyo km 16 krş gelir cok degilşmi yahu. babamda kartal var okadar yakmıyo yoksa benmi yanlış hesap yaptım, herneyse umarım memnun kalırım ve buraya memniniyetlerimi yazar, alacak arkadaşlarıda yönlendirmiş oluruz. hakkımızda hayırlısı..

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alınmaz.. Scootera bulaşma....Diyene ne bak deme...aklını PEynir ekmekle yeme..

Git vitesli 125 cc başka bi çinli al..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    150RF
    Bende 150RF var 2bin km de suana kadar hiç sorun cıkartmadı cok seri bir alet mondialin en seri aleti ve cok motoru gerısınde bırakıyor tabıkı runner kadar olmasada onlara kafa tutabılen bır motor ruhsatda 151cc olarak gozukuyor. 135 km hız yaptım. youtubede 140 basan vıdeoları var seklıde cok hos bu fıyata baska boyle guzel scooter yok 6 mılyarlıklar dısında. el ve ayak marsı olayıda guzel.
    2 yıl garantılı her parcan bedavaya yenısıyle degısıyor ıstedıgınde.
    - yonlerını solersek 130da yol tutusu dusuyor hatta çıkma derım.
    ama cook memnunum 1600 mılyara almıstım otv ındırımı varken. motorda cokme gıbı bır sorun yok 2 kısı cok rahat bınıyorsun. tek amortsor olmasıda sportıf ve cekıcı oldugunu gosterır. gp1 scooterdakı gıbı.

Motosikleti
    mondial 150 rf
    xstar kardeş, bende rf aldım bu hafta içerisinde gelicekmiş, bazı arkadaşlar cok yakıyor diyo sen bi depoyla kaç km gidiyon,

Motosikleti
    mondial 150 rf
    gecen hafta mondial rf aldım şuanda bi pişmanlık yok bilakis cok memnunum ileri günlerde nelerle karşılaşırım bilmem ama tüm testleri yaptım 100 üzerinden 100 verdim, 2 kişi ben 75 arkadaşım 110 kilo dimdik bi bayırı banamıısın demeden cok rahat cıktık ne cökme var nede güçte azalma, cok seri kalkış duruş gidiş de hiçbir sorun yok yakıtıda güzel gibi şuan 85 km henüz depo yarıma bile gelmedi wolsvogen transform la aynı anda kalktım acık ara fark yaptım tabi sonra yetişti güzel yaaa bu paraya bence alınır bakımları zamanında düzgün dikkatli yapıldımı cok temiz uzun yıllar gider bence, bi sorunla karşılaşırsam yazıcam söz..

Motosikleti
    150RF
    scooterlarda en ıyı motor dıyebılırız gp1 ve runnerlara kafa tutuyor kalkısta cok rahat kartal vs araclarıda gecıyor benımkı bıraz fazla yakmaya basladı bakımı geldıde

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Mx150RF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eet arkdasım ben bıı rf kullanıcısıyım we cokda memnunum cunku su ana kadar hı bır arıza ıkarmadı we km sı 3200 de we tabıkıde bole motora modıfıye gerekıyodu bende yaptım ıste bunlarda fotoları

3200 e kadar zaten ağrıza çıkarmaz arkadaşım
    önemli olan 10000 ve üstü..

Motosikleti
    mondial 150 rf
    wolky-ksk motor güzel olmuş, kuyruk altı pilakayı kendinmi yaptın? arka sinyaller nerde kardeş, dönüşler nası oluyo ben orada sinyal göremedim??? bol rüzgarlı kazasız günler insallah...

Motosikleti
    150RF
    Ben satıyorum 2009 model 900km de aletım cızıksız 3 aylık motor. cok uygun fıyata
    altar_nitro@hotmail.com sadece msn ekleyın

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    napacan.. İlla mondial alacaksan RS 151 al bari..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Su hussar ,kalipso , 150 rf vb motorları 1 başlık altında birleştirsek nede olsa aynı kasaya sahipler daha rahat bilgi paylaşmış oluruz yanlışmıyım?
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    mondial 150 rf
    bu rf kullanan arkadaşlar, bu ara bursada bayagı yagmur yagıyor ve benim rf öle yagmur altında saatlerce kalıyor bunun bi zararı varmı yahu şöle tazzikli suda yıkamanın zararı falan varmı, bilenler lütfen yazsın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler