Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

krank problemi !!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar!
    bişi sormak istiyorum.. suzuki gs 500'ün krank, kolları ve yatakları (2.el) fiyatı nedir?

vaybe paylaşımcı birileri vardır die düşündüm ama kimse bakmadı bile bu nasıl iş.. yineden saolun kazasız belasız...selametle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi bulunduğun ilin servisine sor derim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

eyvallah!!!

servislerde çakarlar bize uygun bişi bulabilrmiyim die sormuştum bir tane buldum 1000 ytl diyor.. bunu piyasası nedir die yasdım ama burdada senden başka yasan olmadı..yinede tşk ederim..

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi millet bilse zaten yazar sen bence servise git rektefe attır garanti bittiyse eğer kafana yatanı yap derim 2. elden de kaç derim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    joyfull, yenileyecekmisin yoksa motoru dağıttın toplayacakmısın? yani şunu demek istiyorum eğer parçalar elinde varsa krank ölçüsünde taşlanır, yeni yatak yapılır, biyellerde aynı şekilde sonra yeni segmanlar ile takılır.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilmem.. ????
    neber

GEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL1000V Varadero
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı
    joyfull, yenileyecekmisin yoksa motoru dağıttın toplayacakmısın? yani şunu demek istiyorum eğer parçalar elinde varsa krank ölçüsünde taşlanır, yeni yatak yapılır, biyellerde aynı şekilde sonra yeni segmanlar ile takılır.
    hasan abime katiliyorum yapilacak gibi ise yaptirabilirsin..

ama ben yerinde olsam yapilmayacak gibi ise de işimi sağlama alirim sonucta 500 cc lik bi motor onemli parcalar bunlar ne olur ne olmaz isimi saglama alirim ve 0 alirim ufak bisey gibi gozuksede ciddi onem tasiyo..
    Metin ÖNAL [GEP Başkan]
    B rh + Honda 100 RR - 31 AF 088 - Adana | AS 200 GY-2 - 34 VAH 58 - IstanbuL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler