Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belki lazım olabilir arkadaşlarımıza, o zaman seni ararız
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki lazım olabilir arkadaşlarımıza, o zaman seni ararız
    ihtiyacınız olursa 05448879798 den ulasabılırsınızz motorun yatakları felan sıfır yapılmısdı daha 100 km gıtmedı toplandıktan sonra en kısa surede satıp askere gıtmeden bınecek bı motor almak ısdıyorum o yuzden her turlu kolaylıgı saglıcam

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunu satın alarak sana çok büyük yardım edebilirim mesala
    vlad1462

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikleti: Kawasaki er-5

yakın zamanda er5 arıyodun sanırım
    aldın galiba ?
    May The Force Be With You

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    bende ıstıyomm :D taksıtle veren varsa hemen alırım :D

Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vlad1462

Motosikleti: Kawasaki er-5

yakın zamanda er5 arıyodun sanırım
    aldın galiba ?
    aldım bir adet er-5
    hazır er-5 başlığını güncellemişken bide burada milletin kafasını şişiriyim. (bugün fazlasıyla tekrarladım bunu ama ) motorum 2005 model ve 30,000 km de. yakıt tüketimi bana fazla geldi. önceki sayfalarda okuduğuma göre fazla zorlamadan normal performansta 100 km de 4 lt benzin civarı yakacağı söyleniyordu. ben 10 lt benzinle 56 km yapabildim. bu denememdede 4,000 deviri geçmeden sürekli üst vitesleri kullanarak yapabildim. buda ortala 100 km de 6 lt benzin tüketimi ederki bu kullanım için çok fazla olduğunu düşünüyorum. motor 4,000 devirde 6 viteste 80 km hıza çıkıyor. bu normalmi. deneyen varsa bilgilendirirse sevinirim. amortisörlerin sertliğinden şikayetçiydim fakat burda yazılanları görünce bunun normal olduğunu tahmin ediyorum. yakın zamanda motorun bakım yaptıran arkadaşlar varsa hangi işleme ne kadar ödediklerini yazarlarsa sevinirim. sanırım ön disk ve balatam ilk etapda değişecek. aldığım arkadaş 30,000 km bakımını yapmış olduğunu söyledi ve balata 5,000 gider dediysede okadar dayanamayabilir ve diskimi ölçtüğümde limit değerde olduğunu gördüm. disk-balata-zincir-debriyaj gibi parça fiyatları hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

izmirde periyodik bakımlar 150-200 yt ...
    ön arka balatalar 50 euro .
    ön disk orjinali 370 euro
    yan sanayi ; bilmiyorum...

Motosikleti
    var bişeyler
    nankör teşekkür ederim. ön disk zorlıycak beni valla

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    nankör teşekkür ederim. ön disk zorlıycak beni valla
    ah kanka 370 euro diyorlar...demedimmi sanaaa vladd...bari yurtdışı sitelerinden getirtirsin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    var bişeyler
    abi bakacaz ya başka markadan uyanı varsa (varsada onlarında ucuz olacağını sanmıyorum) yada dışardan bi şekilde gelecek
    neyse henüz zaman var.ufaktan ufaktan buluruz. allahtan tek disk var, çift disk olanlar ne yapsın.çok şükür arkalarda kampanada hiç değilse ordan yırttık nerde cbf nin 50 tl lik diski nerde bu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ön diskin değişmesi gerektiğini kim söyledi...bir önceki mesajında ölçüsü normal diye yazmışsın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    var bişeyler
    diskiö ölçüsü limitin altında sayılır. ben ölçüsü normal yazmadım. limit değer 4,5 mm benim disk 4,025. limitin biraz altındayım. çok sorun olmaz sanıyorum, disk uyduramazsamda bir takım ön balata işimi görür. bir balata daha götürebilir disk.

diskiö ölçüsü limitin altında sayılır. ben ölçüsü normal yazmadım. limit değer 4,5 mm benim disk 4,025. limitin biraz altındayım. çok sorun olmaz sanıyorum, disk uyduramazsamda bir takım ön balata işimi görür. bir balata daha götürebilir disk.
    yan sanayi "lucas"marka on diskler varmış ,piyasada bir araştır istersen .

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    aldım bir adet er-5
    hazır er-5 başlığını güncellemişken bide burada milletin kafasını şişiriyim. (bugün fazlasıyla tekrarladım bunu ama ) motorum 2005 model ve 30,000 km de. yakıt tüketimi bana fazla geldi. önceki sayfalarda okuduğuma göre fazla zorlamadan normal performansta 100 km de 4 lt benzin civarı yakacağı söyleniyordu. ben 10 lt benzinle 56 km yapabildim. bu denememdede 4,000 deviri geçmeden sürekli üst vitesleri kullanarak yapabildim. buda ortala 100 km de 6 lt benzin tüketimi ederki bu kullanım için çok fazla olduğunu düşünüyorum. motor 4,000 devirde 6 viteste 80 km hıza çıkıyor. bu normalmi. deneyen varsa bilgilendirirse sevinirim. amortisörlerin sertliğinden şikayetçiydim fakat burda yazılanları görünce bunun normal olduğunu tahmin ediyorum. yakın zamanda motorun bakım yaptıran arkadaşlar varsa hangi işleme ne kadar ödediklerini yazarlarsa sevinirim. sanırım ön disk ve balatam ilk etapda değişecek. aldığım arkadaş 30,000 km bakımını yapmış olduğunu söyledi ve balata 5,000 gider dediysede okadar dayanamayabilir ve diskimi ölçtüğümde limit değerde olduğunu gördüm. disk-balata-zincir-debriyaj gibi parça fiyatları hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim
    6. vites 4000 devirde 90, 5000 devirde 110 görüyorum...
    motorun 40binde disk değiştirme ihtiyacı hissetmedim, sen neden değiştiriyosunki diski balatayı değiştir yeter 50-60 tl civarı lucas balatalar...
    motorun hayırlı olsun
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6. vites 4000 devirde 90, 5000 devirde 110 görüyorum...
    motorun 40binde disk değiştirme ihtiyacı hissetmedim, sen neden değiştiriyosunki diski balatayı değiştir yeter 50-60 tl civarı lucas balatalar...
    motorun hayırlı olsun
    bugün diski bidaha gözden geçirdim ve disk fiyatlarınıda aklımda bulundurunca değişmeye gerek olmadığına kanaat getirdim balatalarında biraz daha aşınmasını beklerim ve bi takım balatayla devam ederim.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    bugün diski bidaha gözden geçirdim ve disk fiyatlarınıda aklımda bulundurunca değişmeye gerek olmadığına kanaat getirdim balatalarında biraz daha aşınmasını beklerim ve bi takım balatayla devam ederim.
    Disk eğilip darbe görmediği sürece değiştirilmez... Yani kimsenin pek te ömrü yetmez...

Hayır o disk nasıl aşınmış onuda anlamış değilim... Eli frende 30.000 km binse aşınacak bir parça da değil... Zımparalanıp traşlandı mı ki acaba?...

Ama dediğin ölçüler önemli bir miktar aşınma değil.... Balatalarını sık sık değiştir.. Sık sık dediğim gene 15.000 20.000 km civarı... İhmal etme...

Bİlmek istediğin kafana takılan şeyleri de burda sorabilirsin.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    rüyalarıma giren motor oldu artık taksiti bitsin bunun hemen anında ilanını verip göndericem ybr görevini fazlasıyla tamamladı

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Bütün Er 5 çiler burda toplanmış madem
    bende geleyim sizin aranıza.
    Motorumu alalı çok oldu sanırsam bi 6-7 ay kadar ..
    2006 / 11000 km de almıştım zamanında. Tank pad, cant yapışkanları,
    koruma demiri, givi çanta demiri yanında ..

İzmir zati bir ara baya bir er 5 doldmuştu.. Onlar tanırlar ama
    tanımayanlara selam ederim ..

Çok güzel ve agressif bir motor ama bir o kdar da pahalı..
    E motorum süretli gidince usulünde duruor diye düşünüyordum ama
    geçenlerde başka bişi ye bindim ki bizimkiler durmuyor ..

şimdilik bu kadr işte.. HAdi selamlar herkese..

Motosikleti
    Cbf 250
    İyi Günler. Ben Cbf 150 Kullanıcısıyım Ve Naked Tarzında Cc Yükseltmek İstiyorum. Gs 500 Ve Er5 İle İlgili Fikirlerinizi,Yedek Parca, Parca Fiyatları, Yakıt Tüketimi İle İlgili Bilgi Verebilirse Cok Memnun Olurum.
    Herkese Kazasız Sürüsler.
    O Seleye Bindin mi Bir Daha Inemezsin.

Alıntı cukulatade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi Günler. Ben Cbf 150 Kullanıcısıyım Ve Naked Tarzında Cc Yükseltmek İstiyorum. Gs 500 Ve Er5 İle İlgili Fikirlerinizi,Yedek Parca, Parca Fiyatları, Yakıt Tüketimi İle İlgili Bilgi Verebilirse Cok Memnun Olurum.
    Herkese Kazasız Sürüsler.

topik i okusan yeter .........................

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    ben böyle bi motor almayı düşünüyorum satan arkadaşlar varsa ilgilenirim mesaj atsınlar
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler