Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Hero Hunk Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    O arkadaslarina soyle cevap berebiliriz. Kalitesine guvenen ciksin 5 yil garanti versin bizde onu alalim. Bu arada bende dusunuyorum bu modeli. NS150 ile Hunk arasinda gidip geliyordum ancak NS150 sayfasinda sorunlar bitmedi bir turlu yeni alan eski kullanan hepsi ya zirilti var ya da vitesler cok sert deyip duruyorlar. Son karar allahim utandirmasin. 2. el kovaliyorum sifirlar icin masraf cok tutuyor ve gereksiz geliyor benim icin en iyisi plakali bir ikinci el

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bugün A2 sınavından çıktım sınavda ns 150 sürdüm fena motor değil ama arka fren hiç güven vermiyor. Hunk arka fren disk o çekiyor beni.

Motosikleti
    honda fizy,honda pcx150,hero hunk
    Alıntı .brian. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün A2 sınavından çıktım sınavda ns 150 sürdüm fena motor değil ama arka fren hiç güven vermiyor. Hunk arka fren disk o çekiyor beni.
    Evet dostum.hunkun arka frenin diski de kampanası da gayet iyi.o konuda hiç çekincen olmasın.bu arada hayirli olsun.gectin mi ehliyet sinavini?

Sınav bittikten sonra hoca yanıma gelip git motorunu al dedi teşekkür ederim

Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O arkadaslarina soyle cevap berebiliriz. Kalitesine guvenen ciksin 5 yil garanti versin bizde onu alalim. Bu arada bende dusunuyorum bu modeli. NS150 ile Hunk arasinda gidip geliyordum ancak NS150 sayfasinda sorunlar bitmedi bir turlu yeni alan eski kullanan hepsi ya zirilti var ya da vitesler cok sert deyip duruyorlar. Son karar allahim utandirmasin. 2. el kovaliyorum sifirlar icin masraf cok tutuyor ve gereksiz geliyor benim icin en iyisi plakali bir ikinci el
    Bende senin gibi gelgitler yaptıktan sonra 150ns aldım.Motorla ilgili vites sıkıntısı hiç yaşamadım titreşim nerdeyse hiç yok vites geçişleri kullanılan yağlarla alkalı olabilir MOTUL 5100 15w50 kullandıktan sonra daha bir güzel 150ns tek sıkıntı biraz fazla yakıyor. Onun dışıda harika bir motor.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Bu motorlar iyi hoşta bizim servislerin güvenilirliği ayrı bir dert o da tartışılır.

serkan6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero hunk
    Hero hunk 6000 devirde 74 km hız yapıyor eğer 6000 deviri geçmeden kullanılırsa 50 liralık benzin 500 km den fazla gidiyor eğer 8000 devirde 100 km hızla kullanıldığında 65 liralık benzinle 450-500 km arası gidiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Km de kaç kuruş yaktığını tam hesaplayamadım ama cub motorlar kadar az yakıyor bu motoru kullanan arkadaşların özellikle yakıt konusunda çok memnun olduklarına eminim

kgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk
    bugün arka dişliyi abartmadan değiştireceğim. tahminiarka dişli 43 motorun 40 nm dişli takacağım 6500 devirde 100km olur diye düşünüyorum. buda uzun yolda vibrasyonnsuz daha az yakıt demek. cbflerde performans düşüklüğü yaşanıyormuş. kuvvet ağırlık hesabıma göre bu işlem bana 1,5hp güç kaybı yaşatacak. deneyip görelim

Alıntı serkan6767 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero hunk 6000 devirde 74 km hız yapıyor eğer 6000 deviri geçmeden kullanılırsa 50 liralık benzin 500 km den fazla gidiyor eğer 8000 devirde 100 km hızla kullanıldığında 65 liralık benzinle 450-500 km arası gidiyor. Hunk MAX. kaç km. hız yapıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

[/COLOR]Km de kaç kuruş yaktığını tam hesaplayamadım ama cub motorlar kadar az yakıyor bu motoru kullanan arkadaşların özellikle yakıt konusunda çok memnun olduklarına eminim
    yakıt güzelmiş ben pulsar 150ns ile 8000 devirde gittiğim zaman 9lt. benzin ile 330km. gidiyor. 6000 devirde 350km. gibi birşey gidiyor. Bu arada hunkun deposu kaç LT.benzin alıyor. 150ns 55tl. ye doluyor.

serkan6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero hunk
    Motoru ilk aldığımda 70 liraya fullenmişti yakıt konusunda çok ekonomik bir motor ilk aldığımda bayi az yakıyor demişti ben motoru satmak için öyle diyor sanmıştım ama hakliymis benim beklediğimden daha az yakıyor bu motoru seçmemde etkili olan kriterler 5 yıl garantisi ön arka disk fren olması oturuş pozisyonu ve selesinin rahatlığı ayrıca motorun kalıplı ve şekline yakından baktığımda hasta olmam bu motoru seçmemde yeterli oldu motoru aldıktan sonra rahatlığı frenleri sesi viraj kabiliyeti yakıtı beni memnun etti olumsuz diyebileceğim tek yönü titreşimi hissettirmesi zangır zangır bi titreme değil ama hissettiriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Ayrıca motoru yan ayaklıksız satıyorlar ben sonradan taktırdım

Alıntı serkan6767 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru ilk aldığımda 70 liraya fullenmişti yakıt konusunda çok ekonomik bir motor ilk aldığımda bayi az yakıyor demişti ben motoru satmak için öyle diyor sanmıştım ama hakliymis benim beklediğimden daha az yakıyor bu motoru seçmemde etkili olan kriterler 5 yıl garantisi ön arka disk fren olması oturuş pozisyonu ve selesinin rahatlığı ayrıca motorun kalıplı ve şekline yakından baktığımda hasta olmam bu motoru seçmemde yeterli oldu motoru aldıktan sonra rahatlığı frenleri sesi viraj kabiliyeti yakıtı beni memnun etti olumsuz diyebileceğim tek yönü titreşimi hissettirmesi zangır zangır bi titreme değil ama hissettiriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Ayrıca motoru yan ayaklıksız satıyorlar ben sonradan taktırdım
    Bu makinanın deposu büyükmüş 15-16lt.benzin alıyor 450-500km. yol gitmesi normal normal 150cc bir motor gibi yakıyor. bu motor max. kaç km. hız yapıyor. düz yolda 110km. hızla rahat yolculuk yapılabilirmi.

Motosikleti
    arkadaşlar arka lastik ebatları için tavsiye edebileceğiniz marka var mıdır??

Almayı düşündüğüm bir model ve ilk motorum olacak. Çevremdeki motor kullanan arkadaşlarım sakın alma alırsan elinde kalır, sahibinden de bile doğru düzgün satılık ilanı yok çünkü alan bir sene sonra hurdaya ayırıyor dedi. Ne yapsam bilemedim. Birde kullananlar yakıt olarak nasıl? Bu motorun beni en çok arka disk olması almaya itiyor.
    5 yıl garantili motor HOnda Yamaha Kawasaki Suzuki HArley Hangi firma 5 yıl Garantili ürün satıyor ?

5 yıl olayı şurdan geliyor "TÜRKİYE YE ÖZEL GARANTİ " Türkiyede HERO Fabrika Kurup Avrupa ve Rusyaya HERO satmaya hazırlanıyormuş Üretim Türkiyede Olacağı için PArça Zebil olacak Hatta 2 günde İstenilen parçayı temin edilmezse Sonraki günlerde Getirilen parça ücretsiz takacaklarını iddaa ediyorlar (Garanti kapsamı dışındaki parça değişimleri yani)

HERO yu 1 yılda Hurda olur diyen Ya TVS cidir Yada Bacac cıdır RAKİP istemiyor Onlar işe yaramaz Bizimki en iyisi Palavraları

TVS yada BACAC Bayisine gidin ve Honda düşünüyordum da bu daha iyiymiş falan diyin ve 1 saat Karalamaları dinleyin Yağ yakmasından tutun Sağı solu pas içinde kalır Hepsi ÇİN MALI Honda da Yamahada Bitti artık Diyeceklerdir (Lütfen deneyin Honda ve Yamaha %100 Çin malı Firma İsmi kaldı Çıkardıkları hep çin malı diyecekler Ben bunu 1 TVS 3 farklı Bacac Bayisinden Özellikle Söylesin diye Yem atıp duydum HONDA düşünüyordumda bu model daha iyiymiş Diye Konuya girin ve Dinleyin :D Güzel ""hikaye"" anlatıyorlar Hint Malı motor Satıcıları)

HERO nun öyle bir O kötü Bu bitik Şu Yanık İddaası yok Birilerinin üstüne basarak ağaşılayarak değil " BİZ MALIMIZA GÜVENİYORUZ 5 YIL SORUNSUZ BİNECEKSİNİZ SORUN ÇIKARIRSA ÜCRETSİZ YAPARIZ" diyorlar

Bence Alınabilir 2.elini bulursan Güle oynaya al Daha HUNK piyasaya gireli kaç gün olduki Nisan 2016 da geldi diye biliyorum
    dyavol-77 bunu beğendi.

Evet hocam iyice kafama yattı motor da ikinci eli yol gibi bişey sıfırı almak daha mantıklı. Birde motorun ön farı cbf 150 le aynı mı? aşırı benziyor hatta aynısı sanki

Motosikleti
    Evet hocam iyice kafama yattı motor da ikinci eli yol gibi bişey sıfırı almak daha mantıklı. Birde motorun ön farı cbf 150 le aynı mı? aşırı benziyor hatta aynısı sanki
    valla aynı mı değil mi bilmem ama farlarını ben çok beğendim.daha önce cbf de sürdüğüm için kesinlikle cbf den daha iyi aydınlatıyor.üstelik gaza basınca farın şiddeti artıyor.cbf de farlar oldukça kötüydü..

Motosikleti
    Hero Hunk
    Cbf ile motorlar ayni. Hatta hunk on disli 14 tu cbf 150 nin 15 on dislisini taktim. Cok fazla bi performans düşüklüğü olmadı. Uzun yolda yakitdustu 100 ile giderken 7000 devirde gayet guzel gidiyor.

Motosikleti
    Alıntı kgunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün arka dişliyi abartmadan değiştireceğim. tahminiarka dişli 43 motorun 40 nm dişli takacağım 6500 devirde 100km olur diye düşünüyorum. buda uzun yolda vibrasyonnsuz daha az yakıt demek. cbflerde performans düşüklüğü yaşanıyormuş. kuvvet ağırlık hesabıma göre bu işlem bana 1,5hp güç kaybı yaşatacak. deneyip görelim
    sen bir de lastik değiştirecektin.naaptın değiştirdin mi?

Motosikleti
    Hero Hunk
    Arka disli yerine on disliyi degistirdim. Lastik icin arayislarim devam ediyor. Jant 18 yerine17'' olsaydi cok daha kolay olacakti

Motosikleti
    Alıntı kgunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka disli yerine on disliyi degistirdim. Lastik icin arayislarim devam ediyor. Jant 18 yerine17'' olsaydi cok daha kolay olacakti
    ya biraz pahalı ama pirelli sport demon var.arka lastik ölçülerine baktım uyumlu görünüyor.iç lastikli mi değil mi bilmiyorum.
    http://www.motolastik.com/pirelli-sport-demon-110-90-18-61h-pmu25968

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Arkadaslar tripmetre Hunkda 100 metreyi de 0.1 olarak mi gosteriyor. Dijital ekran nasil yorumlayabilecek varmi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)