Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Hero Karizma R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Usta güzel bir iş çıkarmış olsa da fazladan vida ile sıkma yapması hoş değil. Ben olsam böyle bir şeye izin vermezdim. Önce Hero'nun açıklamasına uymak lazım olmazsa başka yöntem düşünülürdü.

Senin içine sindiyse sorun yok tabi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Red_Whiskers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Road King Classic
    Benim için sorun yok çünkü attığı vidalar yan granejlarin alt tarafındaki iç kısımda atılmış siyah küçük vidalar görünmeyen bir yerde ve sadece el yordamıyla hissedilebiliyor , sürekli duyacagim zırıltı sesi yerine granajin alt iç kısmındaki iki küçük vidayı tercih ederim ;)

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kenan hocam vidaları attırmadan bu sesi kesmenin başka bir yolu yok galiba! Hndistandan heyet falan geldi demişti biri bu konu ile ilgili sanırım
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Red_Whiskers rica etsem yalıtımı yapılmış yerlerin resmini çekip atabilirmisin.

Subra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache rtr 150 edge
    bugün test ettim.titreşim apacheeden az titriyor.hızlanma müthiş.

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150 edge
    eee hani bizim herocular?konu öldü mü?ven de aldım bi kırmızı salı günü elimde İnaşallah...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ses ve titreşim mevzularından sonra konu öldü. Ben de motoru yakından inceleyince vazgeçtim, artık ilgilenmiyorum. Denk gelir de sürersem fikrim değişebilir.

Motosikleti
    1200 km ye ulaştım buradan ilk izlenimlerimi daha önce belirttim .

piyasaya bakarak tam bir fiyat performans ürünü

titreşiminden önce bu motosiklette ve firmada bahsedilecek bir çok özellik var ki 100 km hıza kadar rahatsız edici bir durum hisetmedim (tabi buda göreceli bir kavramdır kimin daha önce hangi motosiklete bindiğine ve beklentisine göre değişir)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

5 yıl ve 5000 km en önemli etken ve distribütor olan Soysal Grup gerçekten Hero ya yatırım yapmış bir kaç mailime servisler müdürü Serhat Bey dönüş yaptı bizzat telefonlada aradı bu kullanıcılar için güzel bir done .

kıyas edilen motosikletlere bakarsak mesala bu makinayı ben alırken lansman fiyatıyla pulsar 200ns den 2200 lira daha düşük bir fiyata aldım ki kendi akdıgım motosikletin fiyatının neredeyse %33 üne tekabül ediyor.

onun için bu tip kıyaslamalara girmiyorum zaten her türlü karşılaştırmayı Hintli vatandaşlar malum video sitesinde fazlasıyla yapmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

*5 yıl ve 50.000 km garanti demek istemiştim ( akıllı telefonun azizliği )

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses ve titreşim mevzularından sonra konu öldü. Ben de motoru yakından inceleyince vazgeçtim, artık ilgilenmiyorum. Denk gelir de sürersem fikrim değişebilir.
    valla bende ses ve titreşimden sonra fikir değiştirenlerdenim..

Bu sezon motosikleti değiştirmeye kararlıyım.. Salcanomu satışa çıkardım..

Geçen hafta Bajaj deneme sürüşününe katıdım.. az biraz titreşim var ama ns200 ü beğendim.. AS150 kalıpolarak tam benlik ama gücü ns200 ile kıyaslanamaz..

karizmayı bi test edemedik gitti.. bajajı almadan test etme imkanı olursa güzel olur.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende ses ve titreşimden sonra fikir değiştirenlerdenim..

Bu sezon motosikleti değiştirmeye kararlıyım.. Salcanomu satışa çıkardım..

Geçen hafta Bajaj deneme sürüşününe katıdım.. az biraz titreşim var ama ns200 ü beğendim.. AS150 kalıpolarak tam benlik ama gücü ns200 ile kıyaslanamaz..

karizmayı bi test edemedik gitti.. bajajı almadan test etme imkanı olursa güzel olur.
    Bajaj AS'IN 220 lik versiyonu gelseydi benimde ilk bakacagım motosiklet olurdu. Malesef 150 olanı ülkemize giriş yaptı. :(

Bajaj 200 ns olayına gelince yukarıda belirttiğim gibi Karizmanın fiyatının( benim aldığım) %33 daha fazla bu kıyaslama yapmak için büyük bir rakam , yani biraz matematik yaparsak 200ns i 11.000 liralık bir motosikletle kıyas etmek gibi bir durum .

Olay benim için özetle şu :150 cc parasına 223 cc 19.5 bg motosiklet ve 5 yıl garanti ve hiçe atılamayacak bir geçmişi ve üretimi olan Hero markası
    Salih_T bunu beğendi.

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Bu motorla piste giren sizden biri mi

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Ben motoru istanbulda bir bayide denedim.Daha önce cbf spacy ve ace kullandım.

Tekrar yazıyorum motor gayet güçlü çekişi şekli güzel ve kaslı benim gibi 120 kilo ve boyu 1.81 olan birinde bile gayet iri durdu.Yaklaşık 10 dakika gibi motoru kullandım.Açıkçası biraz titreşim var ama bir tvs apaçi kadar mı onu bilemiyorum!
    Ayrıca biraz öne yatık kullanımı var son olarak malzeme kaliteside fena değil ! Tam bir fiyat performans ürünü! Bu fiyata başka 20 beygir motor var mı? Açıkçası ben birde pulsarı test etmek istiyorum.
    Red_Whiskers bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bakın işte bu kadar adam tereddütte kalıyor ama Hero gitsin beş altı şehirde test yaptırıp diğerlerini sallamasın, üstüne üstlük foruma girip bu kadar basit konulara bile cevap yazmasın. Benim için denemediğim sürece Hero Karizma diye bir motor yok.

Sayın Hero yetkilileri, buraları okuyorsunuz ama malesef oradan sadece okumanız bir işe yaramıyor. Gördüğünüz üzere motorlarınızı başlıklarına artık haftada bir girilir oldu. Motorlarınızın popülerliği düşüşte, haberiniz olsun.

Herkese merhabalar. 200 cc civarı motosiklet almayı düşünüyorum. Araştırma yaparken hero karizma dikkatimi çekti. Kullanan arkadaşlar önerirmisiniz? Sizce alınabilir bir motosiklet mi? Tespit ettiğiniz negatif yanları nelerdir?

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşim az rahatsız etmiyor sesde contayla bayağı azaldı artık duymuyorum bile test etmek istersen buyur gel alanlar pekte şikayetçi değil gücü kuveti yerinde yakıtta az

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Mustafak44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşim az rahatsız etmiyor sesde contayla bayağı azaldı artık duymuyorum bile test etmek istersen buyur gel alanlar pekte şikayetçi değil gücü kuveti yerinde yakıtta az
    Bursa'daysan gelip bakarım.

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150 edge
    dostlar yapmayın etmeyin.ben de önyargılarla bindim test motoruna ses vardı çözümü de var takmadım kafaya.sonra titreşimini inceledim ve alçak yüksek devir arasında titreşim farlı pek yok düşük vides dibe dayadım devri bağırttım motoru bi süre....titreşim belli bi düzeyin üzerine çıkmıyo sabit kalıyo ve rahatsız edici değil.tüm bunları yaparken dizlerimle depoyu sıktım depo gazla titremiyo elcikler de fena değil ayaklarda hissettim sadece.o da aşırı değil.apache den kesinlikle az.ama en önemlisi tork testiydi benim için dimdik yokuşa düşük devirle 3. vides girdim baktım bayılmıyo hayvan.dedim sonra bu motor kesinlikle alınır!

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

hele ki 150liklerle sakın kıyaslamayın arkadaşlar.mu hakkak sürmelisiniz test etmeden karar vermeyin gaz verince insan korkuyo üzerinden atacak diye...fiyatı da çıkacak değere binmeden alın.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Cbf 150 mi 2015 aralik ayinda aldim.eger almasaydim alacagim motor kesinlikle karizma olurdu.

Bence degerlenecek bi motor almak isteyenler kacirmasin.

Ya karizmayi alan ardslr pakete kullanilirmi yoksa hunk mu alayim onun icin lutfen cvp bklyrm

Motosikleti
    Pakete derken kuryelik mi kastettiniz ?
    Karizma diğer Hero modellerine göre daha uzun ve yüksek fakat şehir içinde çok pratik ve seri geldi bana ki daha önce kullandığım motosikletlerde böyle hissetmeme neden olmuştur.

Hero 81 ilde roadshow yapacak bu test günleri tüm bölgelerde bir plan dahilinde yapılacakmış bunlara katılabilirsiniz çok daha net karar verebilirsiniz.

Ben bayiye gittiğimde 5 modelide gördum Karizma bariz olarak ben bunların abisiyim diyordu ;)

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)