Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Hero Karizma R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbf 5800 karizma 5900

Heroyu bilmemde Honda yaz ortası 5600, sonra 5800 birsürü hintli çıkmasına rağmen cbf ten hala yürüyor, hala satıyor. rekabet Honda almak isteyen yaradı

2. el de karizma pek yok, demek ki pek tutmuyor
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 5800 karizma 5900

Heroyu bilmemde Honda yaz ortası 5600, sonra 5800 birsürü hintli çıkmasına rağmen cbf ten hala yürüyor, hala satıyor. rekabet Honda almak isteyen yaradı

2. el de karizma pek yok, demek ki pek tutmuyor
    Hero gelmeseydi bu fiyatlar zor du honda tabiki atak yapcak cunku karizma ne kadar az kisiye ulasirsa o kadar kar onun icin

Karizma piyasada yeni kusursuz deil hatalari var tabiki ama titresim disinda cbf ten kat ve kat ustundu bence cbf fiyati kirinca simdi denk oldular gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

Karizmanin Kislik tekerlerden haber varmi iii

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Ahmet135 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero gelmeseydi bu fiyatlar zor du honda tabiki atak yapcak cunku karizma ne kadar az kisiye ulasirsa o kadar kar onun icin

Karizma piyasada yeni kusursuz deil hatalari var tabiki ama titresim disinda cbf ten kat ve kat ustundu bence cbf fiyati kirinca simdi denk oldular gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

Karizmanin Kislik tekerlerden haber varmi iii
    Titreşim demişken..test sürüşünde Karizma resmen ''hilti'' gibi titriyordu...CBF güç hariç buna her türlü 10 basaRR...
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim demişken..test sürüşünde Karizma resmen ''hilti'' gibi titriyordu...CBF güç hariç buna her türlü 10 basaRR...
    Piyasaya yeni giren bi markanin bu gibi buyuk hatalari kotu reklami oluyo iste hero yetkililerinin bu sikayetleri degerlendirmesi lazim ama piyasaya bunlari arastirmadan mi girdiler acep

Arkadaşlar aranıza katılmış bulunmaktayım bu kafa zırıltısını nasıl hallederiz ve arka dişliyi küçültücem nerden temin edebiliriz

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    38 sayfaya şöyle baktımda titreşim ve grenajların ses yapmasından başka sıkıntı yok gibi? 5900 liraya basit yapılı 19 hp makine çok iyi bence.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum. CBF ve Karizma'yı ardarda deneyecek kimsenin CBF'i almasa bile Karizma'yı alacağını sanmıyorum. Titreşim olmasa zırıltı da olmaz ve alınır. Şu Hintlilerin hiçbir videosunda ne titreşiminden ne de kafa sesinden bahseilmemiş. O yüzden bu adamların hiçbir yorumuna artık güvenmiyorum. Adamlara köylü motorunu bile versen güzel derler.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Arkadaşlar dün aldım motoru bi cbf kullanıcısı olarak cbf e göre hiç rahat bi motor deyil birincisi şu zırıltıları gidermem gerek ne denli kaybolur bilmiyorum ikincisi oturma pozisyonu cbf kullanıcılarını yorar acilen gidon yükseltme aparatı bulmam gerek üçüncüsü ise titreşim aşırı var gidonda ve ayaklıklarda düşük devirde ve yüksek devirda daha çok hissediliyor 5000 ila 6000 devir arası titreşim hissettirmiyor arka dişliyi 38 yapabilirsem biraz daha hafifleyebilir ve iyi bir motor ayarı yaptırmam gerek motorun çalışma şeklini hiç beğenmedim

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    38 sayfaya şöyle baktımda titreşim ve grenajların ses yapmasından başka sıkıntı yok gibi? 5900 liraya basit yapılı 19 hp makine çok iyi bence.
    Onceki sayfalarada bakmani tavsiye ederim titresim, grenaj ses, yakit, elleri biraktiginda kafa sallamasi ( dengesizlik var uzun oldugu icin ) sâbahlari jiglesiz calismamasi, cok gec isinmasi erken sogumasi sonra yolda kelkine kelkine gitmesi gibi ama gucu tartisilmaz

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    19 beygir 20 tork motorda vites oranları 11 beygir motor gibi kısayken devirli performanlı kullanıp bu 4.5 litre yakıyor demek mantık olmadığına delalet.

cbf 150 de de bas 3.5 litreden fazla yaktırırsın ama yine gitmezken yakar

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı Ahmet135 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onceki sayfalarada bakmani tavsiye ederim titresim, grenaj ses, yakit, elleri biraktiginda kafa sallamasi ( dengesizlik var uzun oldugu icin ) sâbahlari jiglesiz calismamasi, cok gec isinmasi erken sogumasi sonra yolda kelkine kelkine gitmesi gibi ama gucu tartisilmaz
    Anlattıklarınızın yarısı karbüratör ayarıyşa ilgili. Kullanıcıların bazısı az yakıyor demiş demekki ayarlarla alakalı.grenaj işi hallolmayacak iş gibi görünmüyor bakmak lazım. Zonguldak-karabük gibi yerlerde test motoru var mıdır ? Varsa test etmek isterim merak ediyorum motoru. Ybr rampalarda kesmiyor artık beni 100 le girip 70 le bitirmek kötü oluyor :/

Ben güçten yana memnunun cbf ile zar zor 80 ile gittiği ranpada karizma 110 gidiyor ve dahada istiyordu gücü tartışılmaz ancak o titreme ve oturuş pozisyonu berbat

Aldigima pisman deilim bende sadece gucu icin aldim benim icin en onemli o zaten yaziyorumki yetkililer belki gorur duzeltir piyasaya daha guzel sirunsuz cikar bu arada eklemeyi unutmusum tekerlerde berbat az bi su gorse yalpaliyo lastigin kislik veya dort mevsimni bulabilcemiz yer varmi...

Arkadaşlar sizin motordada ilk çalıştırdığında ısınma problemi oluyormu gaz yememe gibi bu ısınmada epey uzun sürüyor jikle epey açık çalışmak zorunda kalıyor sizdede aynı sorun varmı ayarla düzelten varmı

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Sabahları ısınma sorunu benim thrillerda da var. Bence sorun demeyelimde buna, karakteristik birşey olmalı. Motor soğukken hava yakıt karışımını ayarlayamıyor. Titreşime gelince, karizma thrillerdan baya bi fazla titriyor arkadaşlar, o titreşimde gücün verdiği birşey sanırım.

Motosikleti
    Mondial kt150
    Bende her zaan cigleyle çalıştırıyorum fakat 500 metre en fazla kapatıyorum ısınıyor sorun yok rolente ayarını baya düşürdüm istop etmeyecek kadar. Şuanda güzel kafa titremesini de kendim hallettim kafayı köle soktum altına çift taraflı sünger yapıştırdım önde zırilti kalmadı . En son hız 140 yapıyor ve öyle bir titreşim var ki 130 140 lar da hiç zevk vermiyor genelde 100 120 km hız da kullanıyorum yakıt derseniz çok yakıyor 19 20 kuruş yakıyor 2400 km deyim hala yakıt düşmedi biraz daha kullanayım karburotore el atıcam. Motor tok güzel birde çin motorları gibi dandik durmuyor fiyat uygun olmasa alınmaz derim. Bu fiyata motordan memnunum şimdiden hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Bence çarkla hiç uğraşma büyütme küçültme yapma

Subra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache rtr 150 edge
    titreşim çarkı küçültünce gidiyo.devamlı uzun yol yapan biri olarak bu yüksek devirdeki titreşimi ne yapacam derken dişliyi değiştirince gitti tık yok gayet stabil rahat...kafa zırıltı dururken yapıyorsa sorun etmeyin.çünkü boşta gaza basınca gücü aktaramadığı için kendini yer motor.çok titrer.giderken var mı zırıltı ona bakın.

dişliyi 38 düşünüyorumda berden buldunuz hangi motorun dişlisi

Dişliyi nerden temin edebiliriz ön 13 veya arka 38

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Bu motoru takip ediyorum fiyatı çok uygun oldu ama konu çok ölü be arkadaş. Şöyle resim falan atsanız on numara olur.

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)