Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    1000 ytl 3000 de zor bulursun gibime geliyor ama araştıralım üyelerimizden madstar adlı arkadaş satıyordu motorunu bi mesaj at istersen
    ]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    arkadaşlar asya125 t ile zen'in kayışları aynımı bilen varmı.Eğer bilen var ise kayışın
    şekli markası ne tip olduğu vs benim motorun kaıyışı değiştiricem kendim
    halledebilirim kayışı alırsam tabii bana yardımcı olursanız çok sevineceğim.

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    bu önemli günde motorcuları en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum arkadaşlar aranızda olmak isterdim fakat amerikadan kalbimle yanınızda olacağım...
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

MaD_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva TR125T-19 satıldı hyosung gt250r yolda (:
    Selam Arkadaşlar,
    Benim motorum hala satılmadı.İlgilenen olursa linkini veriyorum.
    http://www.sahibinden.com/acil_satil...QQdisplayitem?

Motosikleti
    mondial 125zn

16000 km mondial 125 zn

bende 1 senedir kullanıyorum ve o kadar cok geziyorum ki yagmur kar camur farketmiyor.16000 kmye geldim ve o kadar memnunumki anlatamam size.bu motor gercekten yakıyor sadece kokluyor benzini.o kadar yol yaptım ama o kadar rahat bir motor ki.dusunenlere kesinlikle tavsiye ederim.bunu kullandıktan sonra baska bir scooterde aynı zevki alamayacagınıza eminim.harikulade bir direksiyon sistemi var.ben edirneden canakkaleye gittim bu motorla ve o kadar rahat gittim ki anlatamam.2 kişi gidecekseniz hiç sorun diil.ama tek kişi gezmeyi dusunuyorsanız ve özellikle uzun yol ise arkanıza bir sırt cantanızı alarak arkadaki sırt yaslama yerine yaslanmanız yeterli.yata yata motor sürmek budur.gercekten hiçbir motorda görmedigim kullanım zevkini bu motorda gordum.ve duz yolda rahat 110 yapan bir motor.kesinlikle tavsiye ediyorum.hele 3000kmden sonra azıtan bir motor.bu çekişi gercekten beklemiyordum.en yuksek tepeyi bile 2 kişi hiç zorlanmadan çekiyor ki şunu da belirtmek isterim ben 110 kiloyum arkamdakiyle beraber toplam yukumuzu dusunun ve motor sadece 97 kilo.hayatımda karsılastıgım en ii alet ve mutavazi çizgisi ve ucuz fiyatıyla gercekten tercih edilecek bir motorsiklet.ben bu motora kefilim.16000 km.dile kolay.ama hiçbir sorun yaşamadım.her motorda yaşanabilecek ufak tefek sorunlar dısında.ve bu motoru degiştirdigim zaman kesinlikle 2.el bir ozellikle 4000 -5000km arası bi mondial 125 zn alacagım cunku doyamadım bu motora.buyuk paralar tercih etmek yerine 1500-1800ytl dolaylarındaki bu motoru alın.eminim pişman olmayacaksınız.şimdiden keyifli surüşler.....orqun23@hotmail.com

Motosikleti
    henüz yok
    selammmm. hala motor alamadım.. ama umudumu kaybetmedim önümüzde kış nasıl olsa. Bu motorun yağmurlu havalarda kullanımı sorun yaratırmı acaba. lastiklerin kalitesi nasıldır. mesela ben motoru aldığımda lastiklerini değiştirmeyi düşünüyorum ne dersiniz???? gerek varmı...

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    Alıntı ozyyka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selammmm. hala motor alamadım.. ama umudumu kaybetmedim önümüzde kış nasıl olsa. Bu motorun yağmurlu havalarda kullanımı sorun yaratırmı acaba. lastiklerin kalitesi nasıldır. mesela ben motoru aldığımda lastiklerini değiştirmeyi düşünüyorum ne dersiniz???? gerek varmı.
    yağmurlu havalarda kullanımı gayet kolay kar kış demeden sürüyorum lastikler içinde üstündeki orginaller duro lastik 20000 kilometredeyim arka ve ön lastik yine aynı markayı kullanıyorum ve memnunum ama extra istersen phirelli kullanabilirsin duro lastik fiyatı 35 lira phirelli ise 60 70 lira civarı
    ]

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Selamlar
    Bende 10.000 civarlarındayım. Üzerindeki Duro lastikler ile 2 yaz ve 1'de kış sezonu geçirdim. Herhangi bir yol tutuş problemi yaşamadım. Şu anda lastik dişlerinin durumu da fena değil.
    ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    heyyo millet nerdesiniz kış geldi gene kabuğunuza çekildiniz , haydi soldan say tekmil ver

Siyahus - 1
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Karış Kaşıkçı, İstanbul - 2

Feci yoğunum. Kafayı kaldıramıyorum. Zira 38048 proje ile uğraşıyorum. Kızlarda peşimi bırakmıyor. Hatalıysam özür dilerim. (kızlar kısmı külliyen yalan)

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

tedirgin62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio fly 100
    merhaba arkadaşlar bende araştırmalarım sonucu aranıza katıldım ama motoru daha almadım mondial alacaktım ama sırf renk yüzünden asya alacağım gibi sarı rengi mondialde yok :( bende sarı rengini çok yakıştırıyorum bu motora.

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    umut 2 sınavlar okul derdi derken kaybolduk gittik:(... düldül 14 bin civarında oldu bazı yaramazlıkları oldu ama canı sağoslun sınavlardan sonra görüşmek üzere...

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Başarılar umutcum , habersiz bırakma bizi.

hoşgeldin tedirgin62 , hayırlı olsun şimdiden
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyyo millet nerdesiniz kış geldi gene kabuğunuza çekildiniz , haydi soldan say tekmil ver

Siyahus - 1
    sen bnm nelerle meşgul olduğumu daha iyi bilirsin
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

Selamlar arkadaslar .. Ben henüz 16 yasımı doldurdum 17 ye girdim .. Bende bi cogunuz gibi motor tutkunuyum ( bilinçli olarak ). Ve maddi imkanlardan ötürüde bu motorlar ilgimizi cekior olmalı .. Ben seneye ehliyetimi aldıktan sonra bu motordan almak istiyorum. Diger modellere baktım pek ilgimi cekmedi. Bu modelde chopper ve vespa tarzı bir hava var. Benim bi cok sorum var aslında ama en önemlisini sormak istiyorum: Bu motorla ben max. hic durmadan kac km giderim ? 100 km de ne kadar yakar ( bu cok sorulmus bi soru olablr kusura bakmayın ) uzun yollarda 2 kişi rahatca binilebiliyormu ( boyum 1.80 agırlıgım 65 kg. x 2 örnek.. ) ? simdilik sorularım bunlar .. Cevaplarsanız cok sevinirim .. Simdiden tesekkürler Kazasız belasız günler ... =)

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    maksimum motor bozulana kadar gidersın bende 1.86 80 kıloyum fıstık gibi kayıyo altımdan 5 aydır bınmıroum çıldırıorum vurda 2.2 toyota celica gt var o bıle tutmuor yerini 17yi beklemeden al derim bak ben 22yim hala ehlıyetım yok bu kısmı şakaydı sakın bana bakma ehlyetsız trafiğe çıkma yoksa ilk ben ihbar ederim baaakk
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

naciçino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tüm arkadaşlarıma slm benim zen biraz dagıldı normal yolumda seyrederken birden durdu saga alayım derken 5 10 sn farkla sol dikiz aynam bozuk oldugu için az daha bir kamyon altında kalıyordum Allah ıma şükür kazasız belasız atlattık şimdi tanıdık bir arkadaşımın servisinde balata malata kayış hepsi dümdüz yani motor dıstan bişeyi yok ama kapaklar acıldıgında :(:(:(:(:( bakalım ne zaman cıkarım ama yinede bir toplanalım ya bişeyler yapın havalar halen güzel

ama sebebini anlayamadım neden balatalar böyle oldu kayış iptal oldu sasırdım neyse hepinize tekrar slm görüşmek üzere
    naciden.com

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı extremert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaslar .. Ben henüz 16 yasımı doldurdum 17 ye girdim .. Bende bi cogunuz gibi motor tutkunuyum ( bilinçli olarak ). Ve maddi imkanlardan ötürüde bu motorlar ilgimizi cekior olmalı .. Ben seneye ehliyetimi aldıktan sonra bu motordan almak istiyorum. Diger modellere baktım pek ilgimi cekmedi. Bu modelde chopper ve vespa tarzı bir hava var. Benim bi cok sorum var aslında ama en önemlisini sormak istiyorum: Bu motorla ben max. hic durmadan kac km giderim ? 100 km de ne kadar yakar ( bu cok sorulmus bi soru olablr kusura bakmayın ) uzun yollarda 2 kişi rahatca binilebiliyormu ( boyum 1.80 agırlıgım 65 kg. x 2 örnek.. ) ? simdilik sorularım bunlar .. Cevaplarsanız cok sevinirim .. Simdiden tesekkürler Kazasız belasız günler ... =)

Mrhb Kardesım benımde senden farktım yok ama maddı yat konusuda bıraz rahatım sanırım calısıyom Vallaha tavsıye ederım ama bıraz daha para bulursam 150zc de onenırım epeyıdır arastırıyom zc pek fazla sorunla karsılasanı gormedım

Dogrudur Zc modellerini baya okudum gördüm guzeller evet .. Ama Hem düşün cc li modelle baslamak istiyorum hemde hayalimdeki motora sahip olmak .. Kücüklügmden beri hep vespaları görürdüm,fiyatlarını sorardım cok pahalıydı .. Bu motor bana onu anımsatıyor .. Bu arada daha 1 senem var ama 1 sene dile kolay .. Bende motorumu aldıktan sonra sizlerin arasına katılmak istiyorum ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler