Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motostyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125ZN
    Bugün Merter McDonalts'ta 3 tane daha Zen ci arkadasla tanıştım siteden ve Club ten bahsettim hoşlarına gitti gezilere gelebileceklerini fakat pazar günü için uygun olmadıklarını söylediler kısmet dedim bir daha ki geziye gece gece baya bi gezdik Taksim,Beşiktaş,Bakırköy taze taze çekilmiş birde foto koyayım dedim

TIKLA
    [url]http://img154.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img154/7716/1158059139u9q.smil[/url]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @redragon
    rica))))))
    ]

latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    Arkadaşlar pazar günkü buluşmaya Bakırköy, İncirli, Şirinevler, Yenibosna, Güngören çevresinden katılacak olanlar kimler.

İsterseniz biz ortak bi nokta da buluşup ordan devam edelim. Aramızda o kadar uzun yol yapmamış acemi arkadaşlar en azından zorluk çekmezler. (kim acaba bu kişi )
    [B]Motor[/B]la Odun Kesilir:queen:

Motosikleti
    Mondial 125ZN
    Ben haznedardan gelicem arkadaşlar bana yakın olan arkadaşlarla beraber gidebiliriz
    [url]http://img154.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img154/7716/1158059139u9q.smil[/url]

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    @motostyle

bende bahçelievlerden gelıcem ömür plazada buluşalımmı?
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    slm millet bende bu sabah yeni aldım gri renk..bakalım beni işe götürüp getircekmi..motorcu dükkanı gibi oldum.. napiim tipi çok hoşuma gitti.

yarın akşam teslim edecekler..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Motosikleti
    Cathedral hayırlı olsun güle güle kullan

Talla, motostyle benim içinde çok uygun Ömür. Orda buluşabiliriz.

Motosikleti
    Mondial 125ZN
    @ Cathedral hayırlı olsun aman abicim motoru teslim alırken heryerini iyice mıncıkla yani kontrol et veya ettir.

@latifpolat,talla ok beyler banada uyar öyleyse ömür plazadan beraber sirkeci yaprız saat kaç gibi ömürde olucaz?

Motosikleti
    BLACK ZN
    Alıntı cathedral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet bende bu sabah yeni aldım gri renk..bakalım beni işe götürüp getircekmi..motorcu dükkanı gibi oldum.. napiim tipi çok hoşuma gitti.

yarın akşam teslim edecekler..
    hayırlı olsun kardeş müsaitsen pazar gunku gezimize bekleris güzel bir motor seçmişsin kazasız belasız sürüşler dilerim.

@latifpolat,motostyle

9.45 de ömür plaza nasıl beyler?

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı talla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeş müsaitsen pazar gunku gezimize bekleris güzel bir motor seçmişsin kazasız belasız sürüşler dilerim.

@latifpolat,motostyle

9.45 de ömür plaza nasıl beyler?

09:45 – Sirkeci Arabalı Vapur İskelesi (2), Toplanma.
    Avrupa yakasında Sirkeci Toplanma Noktası’nı tercih edecek olan arkadaşların en geç saat 09:45 itibariyle Sirkeci Arabalı Vapur iskelesi önünde bulunmaları.

10:00 Sirkeci Arabalı Vapur İskelesi (2), Hareket.
    Arabalı Vapur 10:00 itibariyle Harem İstikametine doğru harekete geçecektir.

Abi bizim 9:45 te sirkecide olmamız lazım

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    geziye gelemiyorum fakat bir uyarıda bulunayım: Ehliyetsiz arkadaslar lütfen dikkat edin geçenlerde şile ağvada arkadasımın motorunu bağladı jandarma arkadaşım şileli olmasına rağmen jandarma orada affetmiyor lütfen dikkat edin

Motosikleti
    BLACK ZN
    Alıntı umutpoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziye gelemiyorum fakat bir uyarıda bulunayım: Ehliyetsiz arkadaslar lütfen dikkat edin geçenlerde şile ağvada arkadasımın motorunu bağladı jandarma arkadaşım şileli olmasına rağmen jandarma orada affetmiyor lütfen dikkat edin
    bende ehliyet yok baba napacam?

@latifpolat

ozaman bizde 9.30da buluşurus hocam ;)

Motosikleti
    Bence 9:00 en mantıklı ne dersiniz arkadaşlar. Talla, motostyle hem bi kahve içmeye vaktimiz olur Ömür'de ordan basarız.

Ehliyet olayına gelince taaaaaaaaa nisanda aldığım sertifikayı şükür dün karakola verdim yarın gel al dediler ama sanırım gidemiycem. Çevirseler bile bi problem olurmu. Çünkü ehliyetim çıktı sadece yanımda değil karakolda.

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ cathedral
    kazasız günlerde bol keyifli sürüşler dilerim, güle güle kullan

Şimdi lafı biraz garip biyere çekmiş olucam farkındayım... ama genelde senin bindiğin motosikletlere binen arkadaşlarımız bizim motorlara biraz havadan bakıyorlar. Sadece motosikletlerimize havadan baksalar iyi, sürücüsüne yani bize bile yukarlardan bakıyorlar. Seni gerçek bir motosiklet sever ve attan inip eşşeğe binmek gibi saçma-sapan egolardan arınmış biri olarak canlandırdım kafamda şu anda. Yani burgman 400'e binen birinin kalkıp birde yanına zeytin alması... 100 kişiden biri yapar bunu heralde. Alıştığımız ve itelendiğimiz sosyal bilinç bize, beğenilerimizi bir kenara bırakıp, burgman 400'den sonra burgman 600'e terfi etmemizi söyler . Sen bu şekilde düşünmemişsin. Açık fikirliliğinden dolayı seni kutluyorum Tekrar tüm motosikletlerini en güzel günlerde kullanmanı dilerim.

@ talla
    talla seni artçı'ya çekeriz yine, acil durumda u dönüşle tüyersin

@ gezi team
    Arkadaşlar yolumuz geçmişteki gezilerimize oranla nispeten biraz daha uzun sürebileceğini ve havanın daha erken kararabileceğini göz önünde bulundurarak gezi programını alışıla-gelmiş saatten 1 saat geriye çektim (Bu cümleyi bi daha kuramam heralde). Bu sebepten dolayı kusuruma bakmayınız.
    Birde şile hakkında bilgi toplayabilecek arkadaşlarımız gezi takımına büyük kıyak yapmış olurlar. çünkü şileye vardığımızda yakın çevrede görebileceğimiz bir yerler var ise gezimiz daha keyifli hale gelecektir.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    BLACK ZN
    tamam 9da ömürdeyis abi 2 geziye katıldım ehliyetsiz bu 3.olcak inş arkadan gidince bi problem olcaanı sanmıorum malum bizim zeytinelre kımse yetişemez

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ motostyle
    ohh miss ne güzel mini gezi

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    Mondial 125ZN
    ok saat 9 da ömür plaza bu arada dün geceki mini 5 zeytinli gezide çok kovalamaca yaşadık polislerle kimsede ehliyet yok bizi gören polisler zaten napçanı şaşırıyo kimi çevirsem acaba adamların önünden vız vız vız geçip ara sokaklara dalıpp tekrar caddeye çıkıyoz dünkü keyfi hiç bişiye değişmem

Resim 2

Motosikleti
    Ehliyet olupta yanımızda değilse motoru bağlama gibi bisorun olmuyomuş ama ehliyet taşımamaktan 100ytl ceza kesebilirlermiş. (kaynak: Gelişim Sürücü Kursu)

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    @ Cathedral
    hayırlı olsn yeni motorun kazasız belasız işallah.
    şuraya bak ya istanbul da olmak varmış,bütün zenler orda geziler vs vs.bide ankara ya bak
    125 ZN
    06 ZN 181

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @ cathedral
    hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
    ]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler