Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KIRMIZI BİBER-SUZUKI BURGMAN 400-
    ARKADAŞLAR MOTORUM ZEN TEDBİR AMAÇLI YANIMA1 LT BENZİNİ ŞİŞEYE KOYARAK KIRILMIŞTIR BİR DEPO İLE 200 KM

DEVAMLI ÇEVRE YOLU VE TRAFİKTE PEK BULUNMADAN LAMBALAR HARİCİNDE ORTALAMA 75-80 KM HIZ İLE BU REKOR KIRILMIŞTIR ARKADAŞLAR
    TRAFİKTE OLDUGUM ZAMAN 120KM --150 KM YAPMAKTADIR

BUJİ DEĞİŞTİREN ARKADAŞLARIM WARSA FİYAT WE MARKA SÖYLEYEBİLİR Mİ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.tangsunmotor.net
    http://www.diytrade.com/china/4/prod...0CC_125CC.html

sanırım modial çinde bu adamlara yaptırıyor motorunu, çeşitli renk seçenekleri var bence bu renk çok güzel uymuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:58 PM ----------

bu da elektrikli modeli

http://www.luckamp.com/sdp/118526/4/...00w-3000w.html

http://visforvoltage.org/forum-topic...ectric-scooter

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:19 PM ----------

bunlarda değişik ülkelerdeki versiyonları;

http://www.scootersus.com/motorinoamore150.html

http://www.jkbikes.co.uk/

ve devamı için
    http://images.google.com/images?hl=t...=f&oq=&start=0
    CinoM.Com

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    motorun performansı çok düşüktük babam hava filtresini değiştirdi birazda da karbüratörle oynadı şimdi üstünde duramıyorum! motorun çekiş çok hissedilir şekilde değişti

arkadaşlar benim arkadaştada var bu motordan full depoyla 100 km gidiyormuş neden size göre bi orantısızlık var????

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    bakımsız kalmıştır, yağ hava filtresi ve buji değiştirip ölçmek lazım tabi devamlı tam gaz gitmemek de

teşekkür tnr yani bakarsan oda sana bakar

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    aynen ;)

Motosikleti
    TÜM ZENCİ ARKADAŞLARIMIN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM

BAYRAMINIZ
    ŞEKER GİBİ RENKLİ
    BAKLAWA GİBİ TATLI OLSUN

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    benimkide full depoyla 100 km yapıyo hemde daha yeni alındı sayılır karbüratör ayarlarından dolayı çok yakıyo sanırım şuan
    Love mods hate racism

Motosikleti

slm

antifa arkadaşım rodajı tamamladın mı ? kaç km senin zen ?
    walla çok az gidiyorsun buranın neresindensin ?

Motosikleti
    CBR 600 RR
    bnmkide çok yakıyordur, babam bir ayar çekti şimdi hem çok iyi gidiyor hemde az yakıyor! ayarlarındandır arkadaşlar

Motosikleti
    katılıyorum :D

Motosikleti
    CBR 600 RR
    arkadaşlar bu meret çok rüzgar alıyor önden önlemek için ne yapmak gerekir bu ön tarafına cammı takmak gerekiyor ? rüzgarı çok kesermi ? gerek varmı yaptırmaya?

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Alıntı CAGDAS16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antifa arkadaşım rodajı tamamladın mı ? kaç km senin zen ?
    walla çok az gidiyorsun buranın neresindensin ?
    ne rodajı adam gibi kullanamadım daha 150 km falan yaptım ehliyetim haftaya elime geçicek o yüzden pek sık çıkmıyorum bursada setbaşındanım ayrıca
    Love mods hate racism

Motosikleti

Selam

Antifa kardeşim 100 km suan için normal giderek düşecektir haberin olsun ama 500 km bakımı 15 ytl serwiste sadece yağını değiştiriyorlar ben 2 yag değişimimi castrolün scooter yağı war onunla değiştirdim eskisinden mükemmel arada dünyalar kadar fark war birde arka frenin nasıl memnunmusun ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 PM ----------

Alıntı muratalagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu meret çok rüzgar alıyor önden önlemek için ne yapmak gerekir bu ön tarafına cammı takmak gerekiyor ? rüzgarı çok kesermi ? gerek varmı yaptırmaya?
    HOCAM UYDURABİLİRSEN VESPA ÖN RÜZGARLIGA BAK YAPABİLEN YAPIOO YETENEK MESELESİ Mİ DESEM ŞANS MI DESEM SEN KARAR WER

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    cagdas dostum valla arka freni tek olarak denemedim hiç ama çok sert zaten önle arkaya eşit basıyorum frenleme iyi gibi bi sorun çıkartmadı şuana kadar...ama şuan için çok benzin yakıyo çok fazlada basmıyorum kullanım klavuzundakilere birebir uyuyorum yağ değişiminden sonra benzin tüketimi farketti mi senin??Ayrıca sen kaç km yapıyosun full depoyla
    Love mods hate racism

Motosikleti
    Bazı scooterlerde görüyorum arka fren kaydırıyor bende kaydırma olmuyor o yüzden sordum ama senin arka fren sert ise teli çok germişler çok basit motorun sol arka alt bölümünde teli germeye yarayan somun var ordan kendinde yapabilirsin...
    Motor yagını değiştirdim ve etkiler mi bilmiyorum amagerçekten yakıt düştü ve motorum pire gibi oldu ısınmadan kaynaklanan bir şişmeye rastlamadım daha arkadaşım 1500 km yakınım şuan... Kısmet olursa bursa mtnin buluşmalarına katılırsan görüşebiliriz...
    Genelde bursa kültürpark içi vitamin cafede buluşma oluyor geleceğin zaman detaylı konusabiliriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:41 PM ----------

BİRDE SON AYARLARLA BERABER TEDBİR AMAÇLI 1LT BENZİN ALARAK TEST ETTİM DEPO RESMEN KURUDU
    BİR DEPO İLE ŞEHİR TRAFİĞİNE GİRMEDEN 200 KM YOL YAPTIM BANA MOTORUN HACMİNE GÖRE YAPMASI GERÇEKTEN NORMAL GELİYOR RODAJI TAMAMLADIKTAN SONRA...

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    en yakın zamanda bursa mt buluşmalarına gelmeye çalışıcam bende tabiki rodajı bi geçelim bakalım hayırlısı bizimde az yakar inş
    Love mods hate racism

Motosikleti
    CBR 600 RR
    bnm zn ile honda activalıların yanından geciyorum ağızlarının suyunun aktığını görüyorum birde ferrari kornamı öttürdüm mü içleri gidiyor :D

Motosikleti
    MURATCIM GÖRSEL OLARAK BİZİM MOTORLARIMIZI BEĞENMEYEN İNSANLAR NADİRDİR ZATEN FERRARİ KORNASI GÜSEL AMAZARARI OLMASIN AKÜCÜĞE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler