Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    walla ben bu haftasonu baya bi doluyum.. malumnz yarın vizelerim bitio

bu arada hsonu sağanak dio meteor.gov.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    oooo ne uğrayan var.. ne soran...

Motosikleti
    " AK "
    sen önce bizden habersiz motorla turlamak ne demek onun hesabını wer...nası bastım ama seni şaşkınbakkal ara sokaklarında...!!! şişşştt kime dioorum ben...

merhabalar arkadaslar

foruma az önce üye oldum. sirf bu topic hakkinda konusmak için.
    ben de scooter almayi planliyorum. mesajlarin neredeyse yarisini okudum ve mondial almaya karar vermistim.
    ama mondial de sari renk yok.
    bense sari renk alip böyle plakali falan taksi modeli yapmayi düsünüyorum.
    sari asya motorda var.
    sizce ne yapayim? gerçi çogunuz zencisiniz ama.
    mesela 34 ak 027 , seninki asya motor sanirim. sen memnun musun? mondial alsaydim keske diye düsündün mü hiç?

ikisinin de ayni fabrika cikisli oldugunu biliyorum ama servis olayi kafami karsitirdi.
    ne yapayim ? yfff

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı yfff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaslar

foruma az önce üye oldum. sirf bu topic hakkinda konusmak için.
    ben de scooter almayi planliyorum. mesajlarin neredeyse yarisini okudum ve mondial almaya karar vermistim.
    ama mondial de sari renk yok.
    bense sari renk alip böyle plakali falan taksi modeli yapmayi düsünüyorum.
    sari asya motorda var.
    sizce ne yapayim? gerçi çogunuz zencisiniz ama.
    mesela 34 ak 027 , seninki asya motor sanirim. sen memnun musun? mondial alsaydim keske diye düsündün mü hiç?

ikisinin de ayni fabrika cikisli oldugunu biliyorum ama servis olayi kafami karsitirdi.
    ne yapayim ? yfff
    slm hoşqeldin aramıza...ewt ben sarı kullanıoorum...hiç tereddütüm olmadı çünkü yola çıkışım sarı renk ile başladı...haliyle hiç düşünmeden qidip asya motor aldım...buqün 2110 km' deyim...we halen ilk qün ki qibi tertemiz, sorunsuz...hanqi yakadasın ?

.
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

üsküdar'dayim
    genel bir arastirma yaptim ama kimisi mondialin servisi iyi diyor kimisi orada servis yok hepsine kullanici hatasi diyolar diyor. haliyle bi sonuca varamadim.

Motosikleti
    Jinlun 125t-10
    arkadaşla 3 hafta önce jinlun 125t-10 aldım ama 130 km olunca 2 kişi binice sağ arka taraf eksoza sürtüo servise götürdüm fabrika hatası dediler 2 kişi kullananlar alt tarafını taşla kestiriolar deddiler bana amortisöründe bi sorun war gibi geldi uraşmamak için öle dediklerini düşünüom lütfen yardımcı olun

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı Adiemert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşla 3 hafta önce jinlun 125t-10 aldım ama 130 km olunca 2 kişi binice sağ arka taraf eksoza sürtüo servise götürdüm fabrika hatası dediler 2 kişi kullananlar alt tarafını taşla kestiriolar deddiler bana amortisöründe bi sorun war gibi geldi uraşmamak için öle dediklerini düşünüom lütfen yardımcı olun
    bendede aynı motor var 400kmde 2 kişi biniyorum sürtmüyor sadece keskin dönüşlerde orta ayaklık sürüyor çok keskin dönersen onuda ayarlıyorsun, tabi ben 60kiloyum artçımda 60 70 arası oluyor genelde fazlasıyla denemedim hiç

ziverbeydeki asya motor a gittim. as125t var mi dedim. o hangisi dedi adam önce. sonra nostalji olan falan dedim de cakti mevzuyu.
    ama kalmamis , siparis verirsem 3-4 güne getirebilirlermis.

pesin fiyatina , 1740 + 200 (ruhsat plaka falan) = 1940 dedi

bu normal fiyati mi?

bir de ben hiç bilmiyorum binmeyi falan daha önce hiç denemedim de. ordan eve nasil getiricem ?
    b sinifi var da a2 ehliyet yok tabi . polisler cok ugrasiyor mu motorcularla kask falan olunca?

Motosikleti
    Jinlun 125t-10
    Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede aynı motor var 400kmde 2 kişi biniyorum sürtmüyor sadece keskin dönüşlerde orta ayaklık sürüyor çok keskin dönersen onuda ayarlıyorsun, tabi ben 60kiloyum artçımda 60 70 arası oluyor genelde fazlasıyla denemedim hiç
    bende 2 kişi binince 120-130 kg oluyoruz ama melet sürtüyor walla we çok sinir bozucu bi ses ben izmitte oturuorumda sen kendi servisine sorarmısın onlar farklı bişe sölerlerse ona göre hareket edicem

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı yfff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ziverbeydeki asya motor a gittim. as125t var mi dedim. o hangisi dedi adam önce. sonra nostalji olan falan dedim de cakti mevzuyu.
    ama kalmamis , siparis verirsem 3-4 güne getirebilirlermis.

pesin fiyatina , 1740 + 200 (ruhsat plaka falan) = 1940 dedi

bu normal fiyati mi?

bir de ben hiç bilmiyorum binmeyi falan daha önce hiç denemedim de. ordan eve nasil getiricem ?
    b sinifi var da a2 ehliyet yok tabi . polisler cok ugrasiyor mu motorcularla kask falan olunca?
    Arkadaşım bence 2.el temiz 900-1000 ytl piyasada çok bulursun 0 km alma bence
    gerek yok zaten kullanmayıda bilmiyosun öğreneyim derken 0 motoru yatıra kaldıra
    bayağı bir yıpratacaksın haa alacaksan da asya alma mondial al servisi çok iyi
    asya nın servisi berbat benden söylemesi.

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı Adiemert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2 kişi binince 120-130 kg oluyoruz ama melet sürtüyor walla we çok sinir bozucu bi ses ben izmitte oturuorumda sen kendi servisine sorarmısın onlar farklı bişe sölerlerse ona göre hareket edicem
    tamam sorarım online olursan haber veririm sana

Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerek yok zaten kullanmayıda bilmiyosun öğreneyim derken 0 motoru yatıra kaldıra
    bugün tertemiz birtane 750ytlden gitti jinlun 450kmde bencede 2. el temiz birşey bul ve al sonra değiştireceksin zaten

Motosikleti
    Jinlun 125t-10
    Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam sorarım online olursan haber veririm sana

bugün tertemiz birtane 750ytlden gitti jinlun 450kmde bencede 2. el temiz birşey bul ve al sonra değiştireceksin zaten
    saol sen yazarsın ben girince bakarım

Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ya hocam servis hususu bir garip zaten. hangisininki iyi belli degil. ama sari renkli almak istiyorum mondialde de sari yok. ikisi de ayni fabrika cikisli zaten asya motor alayim dedim.
    ama bu servis hususu kafami karistirdi biraz.
    2. ele de baktim biraz ama bulamadim iyi bi tane. sanirim alicam ben onu ama bir de ögrenme sorunu var.

çok zor mu ki bunu kullanmasi baslarken? çok düsüp kalkilir mi

Motosikleti
    " AK "
    @yff

sen al motoru, qetirme qötürme olayını biz hallederiz...dediğim kibin 2000km.' deyim we hiçbir sorunum yok...we cüssenden küçükse alacağın motor, kolay kolay yatırmassın... + bence doğru yoldasın...

@all
    ozan motorunu saaaaaaaaaaaaaaatmış,,,ozan motorunu saaaaaaaaaaaaaaaaaatmış...

.
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

eyvallah
    ben de öyle düsünüyorum

gerci tabi bir de ehliyet sorunum var. taa temuzdaymis sinav , direksiyon sinavi falan agustosu bulur bu. 4 ay da beklenmez ki , mecbur ehliyetsiz kullanicam herhalde o zaman mahalle etrafi hariç bir yere de çikamam dogru düzgün. yahu 3 ayda bir sinav mi yapilir re3smen insani ehliyetsiz motor kullanmaya tesvik ediyorlar.

Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    sennde dediğin gibi önce biraz mahalle arasında gez dolaş.. motora alış..

Motosikleti
    CBR 650F
    motoru sattık

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    @D3VIL ,
    Hayırlı olsun arkadaşım ,

@ALL,
    Yav ben 100 kiloyum eşim 50 Kilo ikimiz binip gezdiğimizde hiç bi problem yaşamıyoduk , ne sürtme ne çekmeme . Yokuş yukarı en dik yokuşlarda bile 60-70 km hız yapıyodu . Mondialdi benimki .Öyle egzostan veya amortisorden falan hiç problem yaşamadık . İlk duyuyom vallaha.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    Jinlun 125t-10
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @D3VIL ,
    Hayırlı olsun arkadaşım ,

@ALL,
    Yav ben 100 kiloyum eşim 50 Kilo ikimiz binip gezdiğimizde hiç bi problem yaşamıyoduk , ne sürtme ne çekmeme . Yokuş yukarı en dik yokuşlarda bile 60-70 km hız yapıyodu . Mondialdi benimki .Öyle egzostan veya amortisorden falan hiç problem yaşamadık . İlk duyuyom vallaha.
    aslında bende mondial alcaktım ama jinlun kampanya yapmış 1000 ytl ye düşürmüş fiyatı şimdi keşke fazla werseydimde mondial alsaydım diorum:(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler