Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 150T 6a karakız
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı trafikte kolay fark edilmeni saglar wala kaçtır söylüyorum zn'ciler olarak ufak bi gezinti yapsak diyorum ama kimseden ses çıkmıyor bende ist-yalova ve dün gündüz sazlıbosna gezilerine katıldım güzel bir grup kurmuş olduk,geziler siteden herkeze açıktır ama benden başka zn'ci yok en küçük motor benim
    sızın gezılerde az buzdegıl hanı yasam ıste hayatı yasamak denır ya ayne oyle katılamadım gıttı
    arada 5 6 zn fena olur yalnız
    kula bela gelmez hak yazmadıkça hak bela yazmaz kul azmadıkça

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Olucak
    2 gündür kimse bişey yazmamış konu aşağılara inmiş

Motosikleti
    Mondial 125zn
    arkadaşar sis farları için kullanılabilecek şöyle bir yer buldum hoşunuza giderse eğer

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    doancan cok güzel olmuş, sis farlarını nerden ve kaç liraya temin edebiliriz?
    bende istiyorum

Motosikleti
    Mondial 125zn

Motosikleti
    4 teker
    böcügümü satıyorumm çok temizdir garantisi devam ediyo
    vitesliye geçicem chopper düşünüyorumm

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32006655/detay
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böcügümü satıyorumm çok temizdir garantisi devam ediyo
    vitesliye geçicem chopper düşünüyorumm

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32006655/detay
    chopper ne dusunuyosun bırtane yamaha dragstarım var 650cc satıyorum bende buyuk cc ıstıyosan balata aku debrıyaj setı yenı degıstı

arkadaşlar 850 tl ye cuma günü elimde olmak kaydıyla vergisi sigortası ödenmiş 9bin km de 2009 model bi motor aldım..hayatımda 3 kez motor kullandım..yani tecrübe sıfır..motordan anlayan bir çocuğu yanıma alıp ona test ettirdim..

fakat motor yağ kaçırıyor..sahibi söyledi..yaptırsam bile 2 ayda yine kaçırıyor ama önemli değil..3-4 günde kontrol eder ve takviye yaparsın sıkıntı olmaz dedi...bir kere ufak bi kaza yapmışş..ön grenajında ufak bir kırk var..çok çirkin gözükmüyor..onun haricinde motor temiz...850 tl sizce uygun mu?
    xbox360-psp-wdtvlive-olmazsa olmaz...

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı enesemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 850 tl ye cuma günü elimde olmak kaydıyla vergisi sigortası ödenmiş 9bin km de 2009 model bi motor aldım..hayatımda 3 kez motor kullandım..yani tecrübe sıfır..motordan anlayan bir çocuğu yanıma alıp ona test ettirdim..

fakat motor yağ kaçırıyor..sahibi söyledi..yaptırsam bile 2 ayda yine kaçırıyor ama önemli değil..3-4 günde kontrol eder ve takviye yaparsın sıkıntı olmaz dedi...bir kere ufak bi kaza yapmışş..ön grenajında ufak bir kırk var..çok çirkin gözükmüyor..onun haricinde motor temiz...850 tl sizce uygun mu?
    iyi almışsın. hayırlı olsun güle güle kullan. grenajı kırığı yada çiziği seni çok rahatsız etmiyorsa öyle kullan. ama illa değiştiririm diyorsan mondial'in yedek parça bölümünden fiyatına bakar değiştirirsin. çok pahalı bi şey değil zaten.

yağ kaçırma olayını pek anlamadım iyi bi usta yapar. motoru komple elden geçeceği zamana ertele aciliyeti yoksa.

keyifli sürüşler.

Motosikleti
    znu 125
    doancan SEN NERDE OTURUYORSUN ? KADIKÖY BELEDİYESİ YAZIYOR ÇÖP KONTEYNIRINDA KOMŞUMUYUZ YOKSA

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doancan SEN NERDE OTURUYORSUN ? KADIKÖY BELEDİYESİ YAZIYOR ÇÖP KONTEYNIRINDA KOMŞUMUYUZ YOKSA
    kerem çok iyi yakalamışsın. evet bence orası kadıköyde sahil çalışmasının olduğu şantiyenin önü.

doancan baktım fiyatı bayağı bi uygun. aydınlatma nasıl yeterlimi? bende sayfa 188'deki toros araba farı uygulamasını yapmayı düşünüyordum kararsız kaldım şimdi!

Motosikleti
    Mondial 125zn
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kerem çok iyi yakalamışsın. evet bence orası kadıköyde sahil çalışmasının olduğu şantiyenin önü.

doancan baktım fiyatı bayağı bi uygun. aydınlatma nasıl yeterlimi? bende sayfa 188'deki toros araba farı uygulamasını yapmayı düşünüyordum kararsız kaldım şimdi!
    küçükyalıda oturuyorum normalde ama çoğu günüm kadıköyde geçiyor bostancı - kadıköy dolmuş duraklarının orda çektim o fotoğrafı da.. ben kısa fara bağladım uzağı değilde daha geniş bi alanı aydınlatması için yarın akşam karanlıkta fotoğraflarını çekip koyarım geç saatte bile olsa.. şuan için memnunum aydınlatmasından..

Motosikleti
    znu 125
    ertanos bende toros farı ile değiştirmeyi düşünüyordum ama doancanın sis farlarıda hep şık hem hesaplı geldi.
    bende arada kaldım aslında.

Motosikleti
    Mondial 125zn
    kısa farlara bağladım ben sisleri..

kısa + sis :

uzun :

serkan-17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) - yamaha ybr (siyah)
    Herkese bol selamlar

Öncelikle merhaba ;

Aranıza yeni katılıyorum konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusuruma bakmayın.Biraz kendimi tanıtayım 19 yaşında öğrenciyim ismim serkan 2007 model as 125t bir dostum var sıfır km aldım 1.5 yılda 20 bini geçmiş durumdayız.Biraz problem yaşasamda verdiğim emeği fazlasıyla hakediyor olması beni mutlu eden tarafı işin açıkçası.Dostumun lakabı da böğürtlen bu arada .Velhasıl aranıza yeni geldim yanlış yere yazdıysam tekrar kusuruma bakmayın iyi günler

Not : En çok değiştirdiğim parça buji oldu ve sahte ngk lara dikkat arkadaşlar.

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı serkan-17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese bol selamlar

Öncelikle merhaba ;

Aranıza yeni katılıyorum konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusuruma bakmayın.Biraz kendimi tanıtayım 19 yaşında öğrenciyim ismim serkan 2007 model as 125t bir dostum var sıfır km aldım 1.5 yılda 20 bini geçmiş durumdayız.Biraz problem yaşasamda verdiğim emeği fazlasıyla hakediyor olması beni mutlu eden tarafı işin açıkçası.Dostumun lakabı da böğürtlen bu arada .Velhasıl aranıza yeni geldim yanlış yere yazdıysam tekrar kusuruma bakmayın iyi günler

Not : En çok değiştirdiğim parça buji oldu ve sahte ngk lara dikkat arkadaşlar.
    hosgeldın aramıza kazasız surusler tanısma bolumunede konu acarsan daha cok ınsanla tanısır kaynasırsın keyıflı forumlar

Motosikleti
    Alıntı doancan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşar sis farları için kullanılabilecek şöyle bir yer buldum hoşunuza giderse eğer

selam dostum güzel bir yere takmışsın ama kısa farlara anahtar koyupta mı yaptın yoksa direk mi bağladın ? ben süspansiyondaki nikelaj kapakların oraya taktım ve çok şık odu bence resimleride bunlar

Motosikleti
    znu 125
    serkan-17 bende oraya koymayı düşünüyorum.
    sende doancanın aldığı yerden mi aldın?
    memnun musun? gece kullanımda yeterli görüş sağlıyor mu ?

Motosikleti
    merhaba ;
    ben doancan arkadaşımızın aldığı yerden almadım bizim burada aksesuarcı bir abi vardı onun dükkanından elim boş çıkmamayım diye aldım düşündüm oraya çok güzel duracağına karar verdim ve uzun lambalara bağlayıp içeriden kabloları geçirerek çamurluk içinden zaten rahat rahat gizliyor kabloları uzunları yaktığımda yada sellektör yaptığımda ön taraf aydınlık oluyor bendekilerin watt ı yüksekmiş sanırım güzel bir görüntüsü var ve yolu iyi aydınlatıyor uzunlarla beraber mükemmel ikili diyebilirim bu motorun heryerini söktüm topladım iyiakşamlar

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    öncelikle serkan hoşgeldin aramıza. bende senin gibi asya 125t kullanıyorum.

far olayına gelince senin taktığın yer çok kısa mesafe aydınlatma sağlar diye düşünüyorum. ama ilginç olmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler