Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z250SL Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Tamda bu gün z250sl bakıyordum li Kocaelinde bir tane buldum fenada değil gibiydi. Sonra forumda araştırayım dedim ve @Ezio41 senin motormuş hocam :D Özelden veya buradan ilk motorumu alıcam inş. bilgiler, söyleyeceğin, uyarın vs varsa yazarsan sevinirim. Diğer arkadaşın da motoru hala satışta ona da baktım oda yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Evet arkadaşlar bugün yeşil kuzumu satmış bulunmaktayım. Tam 1.5 yıl beraberliğimiz oldu kendisiyle. Yeni sahibine hayırlı olsun diyelim. Artık başka bir motor bakacağım kendime zaman içerisinde. Şu an için motorsuzum.

[IMG][/IMG]

Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamda bu gün z250sl bakıyordum li Kocaelinde bir tane buldum fenada değil gibiydi. Sonra forumda araştırayım dedim ve @Ezio41 senin motormuş hocam :D Özelden veya buradan ilk motorumu alıcam inş. bilgiler, söyleyeceğin, uyarın vs varsa yazarsan sevinirim. Diğer arkadaşın da motoru hala satışta ona da baktım oda yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    Hocam motoru sattım bugün. Z 250 Sl konusunda ne merakınız varsa bana sorabilirsiniz. Bildiğim kadarı ile yardımcı olurum size.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Hayırlısı hocam özelden iletiyorum inş.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    4600 €. Fiyat değişmiyor da; TL olarak hesaplarsak 17250 TL'ye denk geliyor ...

İkinci el almayı düşünenler, şimdiden alıp, üste bir de Ocaktaki vergiyi yatırsalar, daha hesaplı olacak gibi sanki...

Bu motosikletin motorlu taşıtlar vergisi 2016'da yıllık ne kadardı? Zorunlu trafik sigortası, İstanbul için diyelim, ne kadar çıkıyor aşağı yukarı (bu kişiye göre falan değişiyor tabii de, fikir olarak en azından bilgimiz olurdu).

Kuba'nın düzgün bir 250'lik getireceği yok gibi ; temiz, bakımlı, yeşil, ABS'lisini yaz başına kadar denk getirmeyi düşünüyorum

ercan_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWA Z250SL - KAWA Z300 - YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Daha fiyat değişikliği yapılmadı ama kapıdadır çünkü geçen sezon yapılmadı hemde euro nun artması ile fiyat baya artacaktır. O fiyata abs siz modeli olacaktır bence.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kawasaki zaten avro üzerinden satıyor. Fiyatlar anlık değişiyor zaten. Avro bazında zam olursa olur, onun dışında ekstra zam yapmıyorlar.

Bohemian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Herkese Merhaba,

Geçen haftadan beri tuhaf bir problemle karşı karşıyayım. Motosikletimi park ediyorum, kontağı kapatıp, gidonu kilitliyorum. Buraya kadar her şey yolunda fakat birkaç saat sonra motosikletin başına geldiğimde bir de görüyorum ki boş vites ışığı (N) yanıyor veya ekranın bir bölümünde sayılar görünüyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı Z250'de.

Motosikleti
    Düldül
    Motor çok mu ufak ? 2 kişilik sürüşlere ve artçılı uzun yola uygun değil mi ?

Alıntı Yusuf -_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çok mu ufak ? 2 kişilik sürüşlere ve artçılı uzun yola uygun değil mi ?
    Yorumumu şu çerçevede yapıyorum: kendim kullanmadım, almayı düşündüm ve yakından inceledim, iki kişi bineni de gördüm.
    Tek kişi bile uzun yola çıkılacağını sanmıyorum. İki kişi çok tehlikeli bir yakınlık içinde biniliyor.

Motosikleti
    Z250SL
    Alıntı ^adm^ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumumu şu çerçevede yapıyorum: kendim kullanmadım, almayı düşündüm ve yakından inceledim, iki kişi bineni de gördüm.
    Tek kişi bile uzun yola çıkılacağını sanmıyorum. İki kişi çok tehlikeli bir yakınlık içinde biniliyor.
    Bu motor ile birden fazla uzun yola gittim. Uzun yola gidilmeyecek motor yoktur öncelikle bunu bir öğrenin. 2 kişi biniliyor ancak arka tarafın ince ve dar yapısı yüzünden artçı pek memnun olmayabilir halinden. Arka tarafın yüksek kalmasından ötürü sizin ile çok yakın olması zaten mümkün değil skuter ile karıştırmayın.

Z250sl 'de sadece ön frende abs var arkada yok gibi bir olay var mı?

Motosikleti
    Satmaktan vazgeçip binmeye devam haftasonundan bi kare ;)

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Bu motorun son hızı nedir yani rahatlıkla düz yolda çıkabileceği hız, yokuş aşağı olmadan sabit 150-155 ile gidebilir miyiz?

Motosikleti
    Alıntı emretanerc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun son hızı nedir yani rahatlıkla düz yolda çıkabileceği hız, yokuş aşağı olmadan sabit 150-155 ile gidebilir miyiz?
    Motorun son hızı 163. 6. viteste kesiciye giriyor. 150-155 arası kapanırsan gidersin ama rüzgar sersem eder malum naked makina. tabi bu boy ve kilonla da alakalı.

Arkadaslar bende yenice araniza katilmis bulunuyorum.Temiz ikinci el bir z250sl sahibi oldum.Fakat fark ettim ki 50 km ustu hizlarda gidonu biraktigimda sag tarafa dogru cekme yapiyor.Ustama gosterdim gorunurde hicbir problem olmadigini soyledi.Herhangi birinizin basina boyle bir problem geldimi veya yasadiniz mi acaba?

talha_865 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Hayırlı olsun kardeşim. Kazasız belasız kullan. 2 senedir kullanıyorum bende herhangi bir çekme problemi yok. Sebebini bende merak ettim. Takipte kalıcam.

f4re - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Öncelikle herkese iyi günler ve güzel sürüşler dinlerim.

Motosiklete 1 yıl önce superlight 200 ile basladim. Naked bir modele gecmek istiyorum. Herkes gibi bende ktm duke ve z250 sl arasında kaldım. Kararımda z250sl ağir basmakta ancak merak ettiğim nokta sağdan soldan bir kac duyumlarımın olması.
    Kimisi diyor ki piyasası yok alırsan elinde kalır. Onun yerine ktm al vb. Ve diğer merak ettiğim yedek parça fiyatları ve bulma kolaylığı nasıldır. Kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa karar vermem için çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

talha_865 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Alıntı f4re adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese iyi günler ve güzel sürüşler dinlerim.

Motosiklete 1 yıl önce superlight 200 ile basladim. Naked bir modele gecmek istiyorum. Herkes gibi bende ktm duke ve z250 sl arasında kaldım. Kararımda z250sl ağir basmakta ancak merak ettiğim nokta sağdan soldan bir kac duyumlarımın olması.
    Kimisi diyor ki piyasası yok alırsan elinde kalır. Onun yerine ktm al vb. Ve diğer merak ettiğim yedek parça fiyatları ve bulma kolaylığı nasıldır. Kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa karar vermem için çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
    Kardeşim yedek parçada sıkıntı yok. Evet honda kullanan arkadaşların anlattıklarına göre biraaz pahalı ama abartılacak düzeyde bi fiyat farkı yok açıkçası. Elinde kalır kısmı benimde çok kafama takılmıştı. Bir ara satmaya yeltendim ve satabilirmiyim diye kontrol için, Sahibinden e kopyulan ilanları favorilerime aldım. Makul fiyatlar yazıldığı zaman en fazla 2 hafta içerisinde satışı gerçekleşiyor maknianın. Unutmamak gerekir ki her malın alıcısı bulunur. Hiçbirşey kimsenin elinde kalmaz
    Aydin1966 ve f4re bunu beğendiler.

f4re - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Kardeşim ilgin için çok teşekkürler. Hep sağdan soldan duyuyoruz ya, 3 lira daha koy şunu al 5 lira daha koy şunu al diye diye bütçemi 13 bin tl civarına çıkarabildim. Şimdi de o diyenler az daha koy ktm 390 al diyor. Haliyle sınırlarımızı bilmek lazım gönül ister daha yükseğini. Ancak durumlar böyle olunca benim de gönlüm kawasaki'den yana oldu hep. Şimdiki motorum superlight olduğu için parça bakım ücretleri çok ucuz oldu. İlla ki japon bir marka, kalite olduğu için biraz fiyat farkını kabullenmek lazım dediğiniz gibi. Tekrar teşekkürler
    Aydin1966 ve talha_865 bunu beğendiler.

Aspava38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z250SL
    Selam arkadaşlar, bajaj mı, Tnt mı , Ktm mı derken z250sl alarak bende araniza katıldım. İlk motorum. Bakıma goturcem zinciride degistirmem gerekebilir. Zincir fiyatı ve bakım fiyatı filtreler fren balatalari değişirse ne kadar tutar ortalama.

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)