Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Bisan Senatör

Motovento
    REKLAM ALANI
    hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam beyler Senatörcüler nasılsınız?

Uzun zamandır bende unutmuştum burayı bi slm vereyim dedim...

Özkansava dostum umarım hatırlarsın beni...
    Nasılsın? motorun ne alemde? Ben daha yeni alabildim motorumu, geçen sene baya bi kastım ama olmamıştı bu sene tam alma çabalarım sürerken mondial fiyat düşürdü bende zat aldım...

Tüm senatörcülerden affola....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı hopeless1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler Senatörcüler nasılsınız?

Uzun zamandır bende unutmuştum burayı bi slm vereyim dedim...

Özkansava dostum umarım hatırlarsın beni...
    Nasılsın? motorun ne alemde? Ben daha yeni alabildim motorumu, geçen sene baya bi kastım ama olmamıştı bu sene tam alma çabalarım sürerken mondial fiyat düşürdü bende zat aldım...

Tüm senatörcülerden affola....
    Merhaba hatırlıyorum tabi.Hayırlısı olsun Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin.
    Kızım bomba 11000'e geldi
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı indigo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkma canını yahu bırak gecen gecsin

çarşamba günü motoruma kavuşuyorum, çok sessiz oldu buralar ama
    Güle güle kullanırsın inşallah.Ben aldığımdan beni gacır gucur gidiyorum. Yağlamam gereken çok yer var sanırım. Kİme sorduysam normal diyip geçiştiriyor. Abi bi hatun yanından geçiyorum motordan motor dışı ses geliyo hatunda burun kıvırıyor.Normal diyen abileri duyurulur. Asya motor kim ki beni geçiyor kafayı bozdum bee. İntikamım acı olacak.
    Dün motorumu nekadar yaktığını denemeye başladım benziinimi yedekleyerek depoyu bitirdim.İkaz lambası nedense hiç yanmadı? 10 ytllik benzi attık bakalım ne yakıyor.Ne olacak.Hadi hayırlısı.
    Özkansava şileye gittinmi senin motorun resimleri göremedim????

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    muratcım yedek lambası yok bunlarda varsa bile benımkıde yanmıyor sanırım.
    ses konusunda pretık bir cözum soyleyeyım istersen. sıcak sılıkon denen birşey var tabancası plastığı erıtıyor ve tetığı sayesınde sıkılıyor ondan bul birtane belkı sızın iş yerınde bile vardır. plastıgın birleştıyı yerlere ondan kucuk damlalar halınde sık ( not dışına deyıl arasına ) belki ses olayını halledersın 10 liralık benzınle duz ve uzun yolda yaklaşık 120 km gıtmen gerekıyor yanına yedek almayı unutma hopeless1 zatın hayırlı ugurlu olsun kazasız gunlerde kullanmak nasıp olsun herkese iiyi seyirler.

bu arada eksozum geldı demıştım. ustaya gıttık aldık eksozu dogru eksozcuya yanaştık . selamun aleykum faslından sonra bizim usta dedıki bu eksozu takacaz olurmu vaktın varmı falan fılan.eksozcu usta demezmı takmasına takalımda bu ses eksozdan deyil diye.
    Beynimin en kiymetli yerinden ( beyinçik ) vurulmuşa döndüm. nasıl olur falan filan derken harbiden eksozdan olmadığını anladı. ben gerçi eksozdan olmadığına dair kuşkularımı anlatmaya çalışmıştım ama ustamın tecrubesinin yanında benim sesim kısık kalmıştı.duyan ve dıkate alan olmamıştı. ses geldiyi halde yaklaşık 1000 km yol yaptım çünkü usta sesin eksozdan oldugunu onun dışında problem olmadığını gönlünce gez demişti. sadece gecen cuma günü salihliden yola cıkıp izmir urla mordogan gezisi yapmıştık ailece toplamda 420 km ediyor dönüşle birlıkte. şimdi bunları neden mı anlatıyorum sıkı tutunun.
    eksozdan dediyi ses motorun ta kendisinden ciyerinden geliyormuş.
    Motoru açdık baktıkki krank kapagımı ne diyorlar o dagılmış parmak uzunluyunda hafif kıvrımlı yatıyor bir kaç parça boylu boyunca. o da bişeymi marşmotorunun baskı debrajmı ne dedıler oda dayılmış içindekı bilgeler kalter içinde yagla das edıyor. yagda vida başı , sonu ne ararsan vardı kalterin içinde. ve biz bu halde gezdık motorla ustamıza guvenıp.hemde ailece dünya yol yaptık .
    ben genede şükrediyorum ki el memleketlerınde arıza cıkarıp çoluk cocuk kalmadık dag başlarında . burdan bir kere daha sesleniyorum bisan yetkililerıne eyitim şart bu usta dıye gecinenleri eğitin yada ne bileyım eğitimli adamları usta yapın
    Birlıkte yıllarca bisiklet üzerinden gelir elde etdiginiz için vefa borcunuz var ama birazda profosonelleşin canım.Servıslerı bisikletcilere teslım etmişsiniz . azıcık ceki duzen verin. çok iyi biliyorum ki bu parçaların hiç biri garantiye girmeyecek ve bu yok zamanımda cepten para cıkacak. bisan sahiplerine duyrulur ve almak isteyenlerın dıkatıne sunulur.

slm herkese . bisan sitesinde max hiz 85 diye belitrtilmis ama bazi arkadaslar 120-125 yptim diye yazmislar . dogrusu nedir bunun arkadaslar belkide benim bi yanlisim vardir

sertel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar meraba ben henüz bu sitede yeniyim motor almaya çalışıyorum bir türlü karar veremedim senatör,zat,asya 150 t1 arasında gelip gidiyorum Şimdi en son düşüncelerim şöle 150 zat'ın ilk çıkan motor serileri dışında yenilerini herşeyiyle çin malı olduğu hakkında, ama motordan memnun olmayan görmedim sayılır, servisi çok fazla. Asya 150 t1'in dış görünüşü biraz tuhaf o direksiyonun altında bulunan farları taşıyan o büyükheybetli parça tutduğun gibi eline gelicekmiş gibi sallanıyor, servisi bununda fazla hatta fikirtepedeki servisini çok güzel met ediyolar,Senatöre gelince fabrikası izmirde adresi www.bisan.com.tr yani bu motor turkiyede üretilmiyormu, bir türk malı, çin malından daha iyidir bence pahalı olmasının sebeinide ben turkiyede imal edildiği için düşünüyorum, peşin fiyatı 3.450 ytl vade farkı koymadan kredi kartına taksit yapılmıyo(yani ben görmedim lütfen varsa bana söyliyin) verdğim internet sitesinde peşin fiyatı olarak bunu vermiş, üç ay taksit yapmış vade farkı 200 lira artmış. Ben bu motoru almak istiyorum ama istanbulda satan yer göremedim nerden almalıyım lütfen yardımcı olun. Sakın alma diyen varsa nedenlerini lütfen yazsın sayenizde bende bir motor sahibi olmak istiyorum

Motosikleti
    servislerı çok kotu daha kötü kelimelerde kullana bilirim ama okuyan çok oluyor ayıp oluyor.
    asya mondial bisan bunların hepsı ve dahası çinde üretiliyor. mondial çinde asya çinde ki artık asya diye marka hala varmı iflas etmıştı soykanlar satın aldı ama ne durumda bilmiyorum. bisanda çinde üretiliyor bisanın tek farkı lifan ile ortaklık yapması . mondialin tek farkıda çindeki fabrikada türk muhendıslerının olması. ( türkler malum sekizde gidilçek işe dokuzda gider çaydı sımıtti derken on olur tabi bole yazınca sankı adamları tanıyormuşum gibi konuşmuş oldum. tanımam belkide çinliden japondan bile çalışkanlar haklarını yemeyeyim) neyse şöle söyleyeyım. eskıden bisanın cift kadro bilikletlerı vardı. hatrı sayılır ir para idi ama o kadar sağlamdıki babadan ogula gecerdi. fabrikada izmirde ya bize yakın.sempati uyandırdı. yamaha modellerıni çok severım eskı kasa majestık taklıdi olduğundan, balıklama daldım altımdaki yamahahı sattım ( crpton ) dedık buyultelım yerlı olsun bizim olsun bisan olsun. allah allah nidalarıyla koştum bayiye. aldım bi tane başladım kullanmaya. daha ilk günlerde başladı hüsran. aman allahım o kaportadaki sesler ön camdaki gıcırtı . elimiz az çok alet tutuyor söktüm taktım inan elin çinlisi ölesine tutturmuş. bizim türkler yapsa uyuyamaz onu dogru duzgun bişi yapardı tuttururdu. derken bütün kabortayı elden gecırdım . zafer benımdi sesi kestı ama sana sölemiş olayım kalite bayağı düşük. helede bir japonla kıyaslandıgında.ama arz talep meselesi 2800 ytl ye alacagın motor 2800 ytl lik oluyor onun için fazla pazarlık yapma 2800 ytlden aşağıya düşmezler. muratta telefonu var bizim burdaki bayini sana iletsın ben kaybettim nosunu
    fiyatı deyışmedıyse nasıp olur belkı alırsın ama soleyeyım bayı istanbula bayagı uzak. ayrıca mondialden daha yüksek oldugu için kullanımı ( bizim buranın yol ve kaldırımlarına göre ) daha rahat asya sakın alma diyecem bizim arkadaş aldı bin pişman oldu sattı şimdi ybr aldı gülücükler sacıyor. sende cbf ala bilirsin ama tabi benım gibi illa yamaha majestık gorunumlü olsun dıyorsan bisan alacaksın ama sakın yetkılı servise gitme sadece yag deyıştırmeye gıt maksat garantısı devam etsın onun dışında saglam bir özel servis bul ona git. yetkili servislerin hemen hemen tama mı bisiklet ustalıgından terfi etmişler motora ( coğuda terfi edememiş tırmanmaya çalışıyor ) hatta yetkılı servise hıç gıtme nasıl olsa hıç bir parçası garantiye gir miyor ( eksoz bozuk deyılse bi tek o giriyor )

Alıntı Confused adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm herkese . bisan sitesinde max hiz 85 diye belitrtilmis ama bazi arkadaslar 120-125 yptim diye yazmislar . dogrusu nedir bunun arkadaslar belkide benim bi yanlisim vardir
    arkadaşlar dogru söylüyor. tabiki onlar ibrenın yalancısı çinlilerin ibresi biraz ibrne oluyor (ay pardon yanlış yazdım.)
    motor hızlandıkca ibreler biraz fazla gösterıyor ben şehırler arası yollardaki kilometre sıfırlama noktalarından gecerken denedim kilometre saatlerınde hata var ( ama acayip motive ediyor) sonucda kasa 150 lik motora agır geliyor. bu kasaların hakkı 250 cc
    zaten hızda iyi bişi deyıl ortalama 70- 80 gıttıgın taktırde ekonomik oluyor.
    yaklaşık olarak 10 - 15 km farkla fazla gosterıyor yani ben ibreye göre 120 km/h ile gıttıyımde yaklaşık olarak 110 km/h le gidiyorum.

cok tessekkur ederim arkadasim. mondial ile karsilastirildiginda tek bilgidim benzin olayi . zat larin benzini cok fazla yedigini duymustum tabi ne kadar dogru bilemem . bu yonden bisan daha onde gibi galiba

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sertel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar meraba ben henüz bu sitede yeniyim motor almaya çalışıyorum bir türlü karar veremedim senatör,zat,asya 150 t1 arasında gelip gidiyorum Şimdi en son düşüncelerim şöle 150 zat'ın ilk çıkan motor serileri dışında yenilerini herşeyiyle çin malı olduğu hakkında, ama motordan memnun olmayan görmedim sayılır, servisi çok fazla. Asya 150 t1'in dış görünüşü biraz tuhaf o direksiyonun altında bulunan farları taşıyan o büyükheybetli parça tutduğun gibi eline gelicekmiş gibi sallanıyor, servisi bununda fazla hatta fikirtepedeki servisini çok güzel met ediyolar,Senatöre gelince fabrikası izmirde adresi www.bisan.com.tr yani bu motor turkiyede üretilmiyormu, bir türk malı, çin malından daha iyidir bence pahalı olmasının sebeinide ben turkiyede imal edildiği için düşünüyorum, peşin fiyatı 3.450 ytl vade farkı koymadan kredi kartına taksit yapılmıyo(yani ben görmedim lütfen varsa bana söyliyin) verdğim internet sitesinde peşin fiyatı olarak bunu vermiş, üç ay taksit yapmış vade farkı 200 lira artmış. Ben bu motoru almak istiyorum ama istanbulda satan yer göremedim nerden almalıyım lütfen yardımcı olun. Sakın alma diyen varsa nedenlerini lütfen yazsın sayenizde bende bir motor sahibi olmak istiyorum
    Dostum ne yazıkki senatörde çin malı. Bunu bisan yetkili servislerine sorabilirsin ama en kesin çözüm Bisan sitesinden fiyat bölümüne girmek. Senatör150 nin fiyatı ithal ürünler kısmında yazıyor.

http://bisan.com.tr/fiyat/fiyat.htm

arkadaşlar bana yardımcı olun istanbuldayım ve senatör almak istyorum vade farksız peşin fiyatına satan biyer biliyomuusnuz 12 taksit bonus carta falan

Motosikleti
    arkadaşlar bana yardımcı olun istanbuldayım ve senatör almak istyorum vade farksız peşin fiyatına satan biyer biliyomuusnuz 12 taksit bonus carta falan
    sertel İstanbul'da senator satan yer inanki bilmiyorum.Yardımcı olamayacağım bende Bursa'dan almıştım.
    Bu arada senator çin malı.

Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanırsın inşallah.Ben aldığımdan beni gacır gucur gidiyorum. Yağlamam gereken çok yer var sanırım. Kİme sorduysam normal diyip geçiştiriyor. Abi bi hatun yanından geçiyorum motordan motor dışı ses geliyo hatunda burun kıvırıyor.Normal diyen abileri duyurulur. Asya motor kim ki beni geçiyor kafayı bozdum bee. İntikamım acı olacak.
    Dün motorumu nekadar yaktığını denemeye başladım benziinimi yedekleyerek depoyu bitirdim.İkaz lambası nedense hiç yanmadı? 10 ytllik benzi attık bakalım ne yakıyor.Ne olacak.Hadi hayırlısı.
    Özkansava şileye gittinmi senin motorun resimleri göremedim????
    Şile'ye gitmedim murat
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

istanbulda satılmıyo yani. Arkadaşlar senatör alıcak olan yokmu, veya yeni alan arkadaşlar lütfen nerden aldınız, kaça aldınız, kredi kartına vade farkı verdinizmi bunlar önemli lütfen yardımcı olun...

Motosikleti
    istanbulda satılmıyo yani. Arkadaşlar senatör alıcak olan yokmu, veya yeni alan arkadaşlar lütfen nerden aldınız, kaça aldınız, kredi kartına vade farkı verdinizmi bunlar önemli lütfen yardımcı olun...
    muratoygur'da varmış bak özelden mesaj at.

Motosikleti
    buralara gelme imkanın varsa bizim bayıde 2800 ytl vade yapıyo kredı kartı gecıyoo. bulundugum yer salihli. buraya gelır motoru alır gıdersın gıderkenden motor açılmış olur

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    ooo arkadaşalr işlerim yoğun diye bakamadım forma döktürmüşsünüz yine. Daha sık ziyaret edeyim ben.
    Serdal senin bayinin teli kaydettim istersen arar bulurum.2850 ye veriyodu yol harcırah plaka falan derken 200 ytl kar için okadar zahmete girmeye değmez dedim Gitmedik.
    Serdal öncelikle sana ve motoruna geçmiş olsun.Servis yüzünden az daha motordan oluyomuşsun.Nasıl vida kesmiş parçalamış ya ?? Ve helal olsun yinde motor yarıda bırakmamış.Bende motoru sökecem ve güzelce yağlıyacam sanırım.Sevis yağlıyor 1 hafta sonra ses devam ediyor.
    Özkancım tabanca falan ne yaptın sen öle tam olarak anlıyamadım. Plastik aksamdan mı ses geliyor.Metaldenmi ayrıntı istiyorum lütfen.
    Bide ben 120 km yapacağını hiç sanmıyorum bakalım ne olacak yedek benzin var yarım litre.oda en yakın benzinciye yeter.
    Sertel kardeşim özelden attım mesajını. İnşallah hayırlısı olur. En son gittiğimde siyahından monte etmişlerdi, Baya güzel duruyordu. Sen şimdiden renk seçmeye başla. Hatta almaya giderken Seninde depo kapağını deleriz.Burdaki arkadaşların hepsinin kapağı delik Öyledeğilmi serdal özkan
    Hepinize İyi Hafta Sonları Sınava Az Kaldı Şafak 15

Motosikleti
    ewt ewt depo kapagı delık olmayan senatorcuye senatorcu demeyuz

Selamlar,
    En sonunda ve bir anda kırmızı 1050km de, 2006 model senator 150 aldim alir almaz yagını degiştirdim, sağına soluna baktırttım. motor sağdan bir kez yatmış, çizikler falan var ama iyi bir temizlik ve bakımla toparlanır, 2 kez giderken boğuldu ve stop etti, benzin kapağını ile oynadım, hatta ne açık ne kapalı pozisyonda kaldı, ordan hava aldı heralde ve bir daha stop etmeden eve geldim, yarın yakındaki servise komple inceleticem. ilk izlenimlerim keyif motoru olarak bu fiyata gayet iyi, rahatlığı normal yormuyor, bir ara kuvvetki yan rüzgarda saptı biraz, limitlerini aşmamak lazım. Yarın köşe bucak temizlik var

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt ewt depo kapagı delık olmayan senatorcuye senatorcu demeyuz
    deldirmeli, evet

arkadaşlar evet bisan motor scootorların en iyisi ve bende onu almak istiyorum fakat insanın aklını çeliyolar arkadaşlar bugün gazetede catwalk motorcycle bi markanın kamapanyasını veriyo sahsuvaroglu ticaret verdiği kampanyada 2.520ytl peşin fiyatı 12 tasit ayda 210 ytl diyo ve motor http://www.sahsuvaroglu.com.tr/motor/tr/products.aspx?pid=28 adresine bakın herşeyiyle tüm özellikleriyle 150 zat'ın tıpatıp aynısı yalnız burada yani sitesinde fiyatı 3.520 vermiş fakat sanırım kampanya için yenilememişler adamlar mondiallerin aynılarını getirmiş bi motor daha var hani rs 150 mondial galiba aynısı var adamlarda fiyatı 1.740 ytl 12ay peşin fiyatına taksit ayda 145ytl diyo Adamlareın bayiliklerin baktım her yerde var lütfen bir bakın inceleyin ve fikirlerinizi söliyin.

Motosikleti
    izmirde fuarda gormuştum bisanında aynısı var ama bir bakmam lazım nete bulursam buraya yapıştırırım birde ona bakrsınız belki istanbulda satılan bir markadır.
    indigo kaca aldım yazmamışın bi fıkır edınelım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Zaten zat mondalın değil çinli bir üreticinin her yerde farklı markalarda görüürsün.Buda o markanın ürünü.Sanırım mondial yekilileri aynsınn geldiğini görüp fiyatı aşşağıya çektiler. Ben mondilaci gördüm alanları bazılırı bin pişman bazıları çok memnun.Bisancıların hepsi memnun. Ben biraz daha hızlı gitmek istiyorum skıntım o. Hala aklım hondada kaldı. Deseler al 3250 ver motorunu valla veriirim.3 daha koyup honda(Sıfır) ya burgöan alırım(2.el). Ama moturumdan da memnunum gittikce ustalaşıyorum.
    Sertel kardeşim iyi araştır içine sineni al. Ben baya araştırdım zatçılarla konuştum asyacılarla ve bisancılarlarla. Önce asya alacaktım fiyatı ucuz diye sonra zata döndüm, sonrada en son bisanda karar kıldım. Servisi iyi fiyatı iyi kalite iiyi görüntü iyi, zata göe daha büyük ve tafikte adamdan sayıyorlar daha ne olsun
    İndigo hayırlı olsun.Kaça aldın nerden aldın??

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler