Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Bisan Senatör

Motovento
    REKLAM ALANI
    gt06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı Serkan mot. adlı üyeden alıntı
    bu motorsikletinde motor kısmı diger çin malı 150 lik scooterlerle aynı o yüzden performans farkı olmamalı
    Dostum haklısın diğer 150cc çinlilerle aynı motor lakin tek sorun kasanın 150 kilo olması. Yani tek benzer modeli zat150 ondada millet çok yakmasından şikayet ediyor. Yani ağırlık konusu cidden kafaya takılıyor onun dışında evet görüntü çok güzel. Kasa eski model yamaha nede olsa. olacak o kadar güzellik değilmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar bu motor size tanıdık geliyormu buyrun işde orjinal bisan senatör
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2508194

scoozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wuxi Scoozy 150cc.
    selam beyler..bizim burdaki motorlarda sürücünün arkasında bel desteği bulunmuyo..resimdeki motordaki gibi değil yani..hiç dikkat eden oldu mu aranızda?

Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı scoozy adlı üyeden alıntı
    selam beyler..bizim burdaki motorlarda sürücünün arkasında bel desteği bulunmuyo..resimdeki motordaki gibi değil yani..hiç dikkat eden oldu mu aranızda?

Evet dostum haklısın malesef yok o destek kısmı.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    şimdi tam da ben onu diicektim, sürücü bel desteği resimde var ama satılan motorlarda yok.
    hoş bir tutum olmamış bence
    milleti kandırmak gibi oluyor böyle...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    m yok malesef....
    Şahin23 dostum nerelerdesin?

Aldınmı motoru?
    Yoksun uzun zamandır.

Beyler senatöre zam geldimi bilgisi olan varmı?

bugün metro ya telefon ettim 150cc lik mirage scooter ları sormak için.konuştuğum eleman mirage nin kalmadığını ve gelmeyeceğini söyledi.ve ellerinde bisan senator oldugunu söyledi.aynen mirage de olduğu gibi senator de de 20 ay vadesiz kredi kartı ile satış yapıyorlarmış.fiyatını sorduğumda plaka ruhsat dahil 2.400 ytl dedi.bisan ın sitesine girdim baktım fiyatı 2.950 olarak gördüm.bence almayı düşünenler bu fırsatı kaçırmasın.

sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    gt06 burdayım... istanbula git gel yapmaktan kafam döndü (istanbuldan bir saat önce geldim) geçen yibaya gittim senatore 2850 dediler, mondial bayisine gittim zat150 nin fiyatını sordum bir iki hafta içinde bankalarla yeni kredi anlaşmaları yapacaklarmış 6 ayda ödeyeceğini 1 yılda ödeyeceksin dedi..bu arada mondial motorların sadece direksiyon ve ön tekeri demonte geliyormuş gerisi çinde montajlı geliyormuş... regal raptor passion 150 ye doğru kayıyorum yavaş yavaş çünkü hiç bisan görmüyorum ortalıkta

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cannibalferox adlı üyeden alıntı
    bugün metro ya telefon ettim 150cc lik mirage scooter ları sormak için.konuştuğum eleman mirage nin kalmadığını ve gelmeyeceğini söyledi.ve ellerinde bisan senator oldugunu söyledi.aynen mirage de olduğu gibi senator de de 20 ay vadesiz kredi kartı ile satış yapıyorlarmış.fiyatını sorduğumda plaka ruhsat dahil 2.400 ytl dedi.bisan ın sitesine girdim baktım fiyatı 2.950 olarak gördüm.bence almayı düşünenler bu fırsatı kaçırmasın.
    dostum eğer bu dediğin doğruysa dile benden ne dilersen...

Şu anki metropost 3 ağustosta bitiyor yenisinde umarım bisan senatör yer alır.
    söylediğin gibi mirage ın 50 ve 125 cc modelleri var.
    işte metropost linki:
    http://www.metrogrosmarket.com.tr/metropost/x210.htm

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    motoru gördüm üzerine oturdum hatta azıcık kullandım bizim grupta bir abide war yanlız malzeme dandiik hemen koltuğun olduğu yerde bir bölme wawr galiba benzin için orası tam kapanmıyor aslında herşey tamam ama bir sorun war ayrıca ön torpido kapağı da aynı şekilde bu iki şey mide bulandırıcı alırken bunlara bakmanıza tavsiye ederim bana gayet atak geldi motoru yaklaşık gezide 100-150 km yol yaptı belki daha fazla virajlı karaburun yollarında cok süperdi yaa.... 2 kişi 80 km ye kadar cıktı(bizim o sıra kullandığımız motor suzuki gs 500) biz 80 gördük bilmiyorum km saati doğrumu sormayı unuttum bence genel olarak güzel motor hiç olmazsa bir heybeti ağırlığı war...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    cbr 600 f6_beverly 200_skyteam 200
    Arkadaşım merhaba
    Ben kesinlikle fikirlerine yönelik yazmıyorum bunu,fakat neden daha bilinmiş ve kalitesi kanıtlanmış bir marka düşünmüyorsun(ikinci el,yüksek model).
    Herhangi bir marka olabilir.Ne alırsan al hakkında hayırlı olsun.

Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı sahin23 adlı üyeden alıntı
    gt06 burdayım... istanbula git gel yapmaktan kafam döndü (istanbuldan bir saat önce geldim) geçen yibaya gittim senatore 2850 dediler, mondial bayisine gittim zat150 nin fiyatını sordum bir iki hafta içinde bankalarla yeni kredi anlaşmaları yapacaklarmış 6 ayda ödeyeceğini 1 yılda ödeyeceksin dedi..bu arada mondial motorların sadece direksiyon ve ön tekeri demonte geliyormuş gerisi çinde montajlı geliyormuş... regal raptor passion 150 ye doğru kayıyorum yavaş yavaş çünkü hiç bisan görmüyorum ortalıkta
    Buralarda olmana sevindim.
    Hayırdır? İstanbula niye gidiyorsun? iş içinmi?
    Benim konuştuğum tüm firmalar aynısını söyledi yani onlarda sadece ön kısım ayrı geliyor dediler.
    Niye özellikle passion 150 ye takıldın aynı kasa diğer markalarda daha uygun fiyata var?
    Benim senatöre yönelme sebebim fazla gözükmemesiydi zaten.

neyse umarım gönlüne göre bir motor alırsın ve tabi bende
    Şu Ankara sokaklarını biraz eskitiriz beraberce

Alıntı zarganax adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım merhaba
    Ben kesinlikle fikirlerine yönelik yazmıyorum bunu,fakat neden daha bilinmiş ve kalitesi kanıtlanmış bir marka düşünmüyorsun(ikinci el,yüksek model).
    Herhangi bir marka olabilir.Ne alırsan al hakkında hayırlı olsun.
    Kendi adıma cevaplayayım:

Bisan markası benim için yeterince tanınmış bir marka,
    Acemilik motorumuz olacağı için yüksek model almak pek mantıklı gelmiyor,
    fiyat olarak eğer cannibalferox dostumuz yanılmıyorsa metroda 120ytl*24 ay=2,400 ytl bence çok uygun bu ödeme koşuluyla daha iyisini alabileceğimi sanmıyorum.

Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    [QUOTE=gt06]Niye özellikle passion 150 ye takıldın aynı kasa diğer markalarda daha uygun fiyata var?
    konuştuğum bir bayi çinde kalite kalite motor üretildiğini söyledi.. passion ın aynı kasalı motorların 1. kalitesi olduğunu söyledi bunun dışında regalin yıldızdaki servisi bildiğim bir yer sorun yaşamayacağımı düşünüyorum
    son olarak bu motoru kullanan bir arkadaşım çok memnun olduğunu söyledi...

inşallah caddeleri de eskitiriz

Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı cannibalferox adlı üyeden alıntı
    Ben metroya gittim ve sordum malesef 150cc motor gelmeyecek dediler.
    Keşke söylediğin doğru olsaydı bir an cidden sevinmiştim.

Şahin23 dostum cidden bayi çok önemli eğer dediğin gibiyse umarın en kısa zamanda alırsın motoru.

Motosikleti
    m yok malesef....
    Alooooooooooo millet nerelerdesiniz yafuuuu....
    Şahin23 dostum ne yaptın haber ver aldınmı motorunu?

Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    almadım kardeş beklemedeyim... bu aralar iş başvuruları yapıyorum, ankara dışına gitme ihtimali var onun belli olmasını bekliyorum... ama çin'e de gitsem alacağım motoru

sen ne yaptın karar verdin mi hangi marka alacağına

Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı sahin23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almadım kardeş beklemedeyim... bu aralar iş başvuruları yapıyorum, ankara dışına gitme ihtimali var onun belli olmasını bekliyorum... ama çin'e de gitsem alacağım motoru

sen ne yaptın karar verdin mi hangi marka alacağına
    Bende de durum aynı.

Öncelikle iş olayını çözmem lazım.
    İşe girsem anında gidip alacağım ama malesef şu ana kadar bir gelişme yok.

Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    motomax tan sonra diğer firmalar da fiyat değişikliğine ya da kampanya yoluna gider inşallah... hem sezon bitiyor hem de dolar düştü bakalım ...

Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı sahin23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomax tan sonra diğer firmalar da fiyat değişikliğine ya da kampanya yoluna gider inşallah... hem sezon bitiyor hem de dolar düştü bakalım ...
    Evet doğru mondial bayisi odabaşı peşin fiyatına 13 taksit yapıyor,
    Yıbada yüce ticaret 200*15 3000 ytl ye bisan senatörü ruhsat+plaka+ötv+kdv+kask+kilit anahtar teslim veriyor.

Dediğin gibi durum biraz daha güzelleşecek gibi.

Hadi hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    iş olayı halolsun haberleşiriz olmazsa beraber gideriz almaya belki biraz daha kolaylık gösterirler

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler