Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Address Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Onlar plastik kapak değil kauçuk malzemeden yapılmış çamurluk çok işe yarıyor lastikten çamurun kaportaya sıçramaması için lastiklerin olduğu bölgelere koymuşlar çok başarılı buldum ben scooterı ismine takılmışsın da isim dediğin nedir ki yani temel bir scooter zaten AEA nın dediği gibi burada egzotik bir sofra yok bulgur pilavı ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Yabancı bir video var az çok hız testi yapılmış fikir verir belki hocam..
    stzy ve Deeplord bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

[/COLOR]
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videoda arka lastiğin orda plastik kapak mı nedir yerinden çıkmış sallanıyor. o bölgedeki plastik kısımlar hiç normal değil sanki. Ben fuarda incelemiştim. pet su koyma yeri güzel düşünce. Ama gösterge kısmı çirkin. Ayrıca tepesi kel görünüyor sanki ufak bir dekoratif rüzgarlık veya gösterge koruması olsa iyi olurdu. yine de bana küçük geldi.
    Ben adına da takıldım. Suzuki buna model adı hiç düşünmemiş herhalde. Address diye sallamış. bence bir scooter için uygun bir isim değil. inazuma, burgman v-storm gibi model adlarına sahip suzukiye bu isim çok basit kalmamış mı?
    hocam takılma adress olsa ne yazar motor gayet kaliteli ve inanılmaz rahat ve az yakacaktır zamanla bence tam bie cub havası var)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Alıntı MickeyMouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bence çok iyi bir değer rodaj bittikten sonra 10 kuruşa iner yakıtı. Eğer birde 100-110 gibi hızlara çıkarsa harika olur ikinci motor olarak hemen alırım.
    hocam motor cok rahat arkadas linkini atmıs bak 105 km hız yapıo motor daha 1000km olmadan 110u bulur rahat bence sen git al hocam cok rahat motor valla test ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

Alıntı nothinglose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlar plastik kapak değil kauçuk malzemeden yapılmış çamurluk çok işe yarıyor lastikten çamurun kaportaya sıçramaması için lastiklerin olduğu bölgelere koymuşlar çok başarılı buldum ben scooterı ismine takılmışsın da isim dediğin nedir ki yani temel bir scooter zaten AEA nın dediği gibi burada egzotik bir sofra yok bulgur pilavı ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Yabancı bir video var az çok hız testi yapılmış fikir verir belki hocam..
    https://www.youtube.com/watch?v=83F_NU4XhaQ
    hocam rodaj da kacıncı km reye geldiniz ???????? bilgi verirmisiniz

Arkadaşlar address i gördüm. Symphony 125 ile beraber. Symphony yi Aldım. Suzuki biraz daha minyatur. Sym malzeme olarakta iyi geldi. İkiside iyi motor.

[QUOTE=msadık;3606737]Arkadaşlar address i gördüm. Symphony 125 ile beraber. Symphony yi Aldım. Suzuki biraz daha minyatur. Sym malzeme olarakta iyi geldi. İkiside iyi motor.[/ motorunuzun enjeksiyonlu olmaması bir handikap bence ben olsam adress alırdım ama yakıt önemli diil kmde 140bin yaksın diyorsanız sıkıntı yok )))

METDOĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Suzuki address İstanbul: https://youtu.be/AwdkoyFcdBQ

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Bende bugün kadıköy motataştan addressi inceledim.gerçekten çok güzel bir motor.bayideki arkadas15 gün sonra fiatı 5.990 olacağını söyledi.

Telefonla çektiğim kısa bir video müziksiz istediniz diye koymadım müzik .. 210 km oldu motor.
    stzy bunu beğendi.

Motor 295 km oldu en son 135 km gittikten sonra depoyu yine fullemiştim 160km oldu ve tekrar fulledim 3lt benzin aldı. Yani 160km de 3 LT benzin yaktı. Benzin şuan 4.72 ve 14.20 tl benzin aldı yani kmde 0.08 krş yakıyor sürekli devir değiştirerek kullandığım halde...
    stzy bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki address
    bende bugun beyaz renk aldım. Umarım pişman etmez. nakit 5500 + 250 plaka.

Motosikleti
    suzuki address
    Hayırlı olsun stzy,ALLAH kaza bela göstermesin.güle güle kullan.
    stzy bunu beğendi.

Alıntı stzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugun beyaz renk aldım. Umarım pişman etmez. nakit 5500 + 250 plaka.
    Hovam 14 yildir honda cub kullqniyorum motoru test eettim 3Hafta once cok rarhat yqlqklarda titreme sifir yakit desen 85-90 bin yqkiyor km de kokluyor resmen . ben motordan anliosam asla pisman olmazsin motor hakkeden rahat ve seri enjksiyonlu.. Honda pcx var patronumda arada fark yok konfor olarak..

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Yakıt oldukça düşük hızda yeterli şehir içi kullanımda oldukça kullanışlı görünüyor. Bence suzuki fiyatını şişirmezse çok satacak bu araç.

hocam paylasımlar bekliyoruz motor hakkında

https://www.facebook.com/pages/Suzuki-Adress/1646322488930561 arkadaslar facebook sayfamıza hepinizi bekliyorum

Kısa bir video yokuş testi

Motosikleti
    suzuki address
    Nothinglose merhaba,motoru devamlı kullandığınizdan size bir sorum olacak.motorun artı ve eksi yönlerini yazarmısınız.addressi almamızı tavsiye eder misiniz.cevaplariniza şimdiden teşekkür ederim.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    bugün itibariyle bende address sahibi oldum hornete kardeş aldım bunu şehir için kullanım amacıyla 2.motor olarak bakalım nasıl olucak akşam mesai sonrası teslim alacağım fotoğraflarını koyarım buraya

Motosikleti
    suzuki address
    [QUOTE=EmirhanCoskun;3655084]bugün itibariyle bende address sahibi oldum hornete kardeş aldım bunu şehir için kullanım amacıyla 2.motor olarak bakalım nasıl olucak akşam mesai sonrası teslim alacağım fotoğraflarını koyarım buraya [/QUOTE
    Hayırlı olsun,ALLAH kaza bela göstermesin.bende addressi 2 hafta önce aldım motordan gayet memnunum.eminim sende memnun olacaksın.tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    suzuki address
    Hayırlı olsun arkadaşlar. Yakıt tüketimleriniz nasıl acaba ne kadar yakıyor

Motosikleti
    suzuki address
    Şu an rodajdayım motoru ilk aldığımda depoyu fulledim.şu an 153 km de üstelik benzin daha bitmedi.benzin tam bittiğinde km sini buraya tekrar yazarım.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    [QUOTE=METDOĞ;3655192]
    Alıntı EmirhanCoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibariyle bende address sahibi oldum hornete kardeş aldım bunu şehir için kullanım amacıyla 2.motor olarak bakalım nasıl olucak akşam mesai sonrası teslim alacağım fotoğraflarını koyarım buraya [/QUOTE
    Hayırlı olsun,ALLAH kaza bela göstermesin.bende addressi 2 hafta önce aldım motordan gayet memnunum.eminim sende memnun olacaksın.tekrar hayırlı olsun.
    teşekkür ederim hocam ALLAH cümlemize kaza bela göstermesin sizde hayırlı olsun...bakalım kullandıkça yorumlarımı fotoğraflarımı videolarımı buraya aktaracağım
    Youtube Kanalım -- Youtube.com/bilemir1

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)