Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Address Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    METDOĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Sağolasın murat verdiğin bilgiler için.ilk kez motor alıcam,symphony ve adress ikisinin arasında kaldım.suzukinin parçaları pahalımidir?.servis sıkıntısı varmıdır.?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı MickeyMouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokmu þu motoru inceleyen yahu özellikle hýz deðerlerini merak ediyorum eðer þehir içinde iþimi görürse alacaðým.
    http://m.youtube.com/?#/watch?v=83F_NU4XhaQ hocam yurtdisinda bu linkte test etmisler 105 hizini gormus atik bir motor gibi bir izleyin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

Alıntı METDOÐ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saðolasýn murat verdiðin bilgiler için.ilk kez motor alýcam,symphony ve adress ikisinin arasýnda kaldým.suzukinin parçalarý pahalýmidir?.servis sýkýntýsý varmýdýr.?
    Suzuki bayisini aradim belli parcalar zaten bulunur dedi allah gostermesin kaza yaparsaniz parcalar zaten 12 gunde belcikadan geliyor diyor parca fiyati az cok honda yamaha ile aynidir tahminim.. Sehir merkezi ise serviste cok sikinti olmaz gibi suzukinin sitesinden bir bakin..hocam honda yamaha ve suzuki saglam kaza olmadi muddetce cok bir parca sikintisi olmaz kaza olursa bayi getirtio zaten dedim gibi servis olqyini cok sorun yqpmiom. Motorcular az cok yag falan degisimi yapio bujiler degisir arada okdar. Antalya kumluca ilcesindeyim burda servis yok cokta sorun yapmiorum

Motosikleti
    suzuki address
    Teşekkür ederim.

Arkadaslar motorun gelişi nisan sonunu bulcakmus bu cok kotu oldu yaz sezonu basladi bu ne yaaaa

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    motorlar gelmiş, gümrüğü dağıtımı vs nisan sonunu bulur

Motosikleti
    suzuki address
    Gelsede canlı bir görsek.Mayısta kavuşuruz inşallah.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ben fuar da inceledim biraz kısa boylular için uygun
    1.80 ve üzerine uymaz dizlerim araya girmedi

Motosikleti
    suzuki address
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fuar da inceledim biraz kısa boylular için uygun
    1.80 ve üzerine uymaz dizlerim araya girmedi
    A.E.A barkınında boyu uzun.fuarda canlı yayında addressi inceledi üzerine oturdu.motoru çok beğendi.

Alıntı METDOĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.E.A barkınında boyu uzun.fuarda canlı yayında addressi inceledi üzerine oturdu.motoru çok beğendi.
    Hocam boyum 180 benimde sikinti olurmu. Boy konusunda birisi aydinlqtabilirmi. Ayaklarimi yana acarim bazen cup kullandimdan ilk scooterim olcak.. Gerci suzuki sitesinde izledim ben cup tarza alistimdan bacaklari aciorum sorun olmaz heralde

Motosikleti
    suzuki address
    Alıntı murat_ozen07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam boyum 180 benimde sikinti olurmu. Boy konusunda birisi aydinlqtabilirmi. Ayaklarimi yana acarim bazen cup kullandimdan ilk scooterim olcak.. Gerci suzuki sitesinde izledim ben cup tarza alistimdan bacaklari aciorum sorun olmaz heralde
    Hiç sorun olmaz hocam.altın elbiseli adamında boyu uzun.eniyisi youtubedan motobike expo 2015 fuarı canlı 1.gün 2.bölüm videosunu izleyin.daha iyi anlarsınız.

Alıntı METDOĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun konyq subesi nden ibrahim beyle konustum kendisi 180 civarimis sikinti olmadi dedi direksiyonu saga sol cevirirken fakat 185-186 boy ve ustu icin sikinti dedi .. Zaten altin elbiseli adamin videosuna baktim oda 180 den assa diil uzun birisi. CokCok asiri uzun olmayan icin sikintisi yok arkadaslar.. Benim boyda zaten 180

NECDET ÖĞÜRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    stmax e cub,suzuki address,crf 250 rally
    ne zaman satışa çıkacak acaba

mayısın ilk haftası falan hocam.. suzuki sallamıyo malesef pazarımızı.. nisan ortası gelcekti bir türlü gelemedi..

nisan 14-15 inde bayılerde arkadasla gidin test edin.. arayın önce en yakın bayisini
    NECDET ÖĞÜRT bunu beğendi.

bende sym symphone sr 125 almayı düşünüyorum. bu motor ilgimi çekti. sym de ön arka disk fren,çift amortisör var. lastikler 16 jant. ayrıca kaliteli motorda. hacim olarakta suzuki den daha iri bir motor.sizce hangisi alınmalı? genellikle şehir içi, iki kişi kullanacam. bulunduğum yerde suzuki bayi servis yok. sym var.

NECDET ÖĞÜRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    stmax e cub,suzuki address,crf 250 rally
    address 19 kg daha hafif ve enjeksiyonlu sen bilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:38 ----------

bende sym symphone sr 125 almayı düşünüyorum. bu motor ilgimi çekti. sym de ön arka disk fren,çift amortisör var. lastikler 16 jant. ayrıca kaliteli motorda. hacim olarakta suzuki den daha iri bir motor.sizce hangisi alınmalı? genellikle şehir içi, iki kişi kullanacam. bulunduğum yerde suzuki bayi servis yok. sym var. Address 19 kg daha hafif ve enjeksiyonlu bunlar ciddi farklar

Geçen ay, mayıs ortasını bulur deyince bende tercihimi başka marka modele kaydırdım. bekleyebilicek olan beklesin gerçekten kaliteli ve çok şık.

Boy olarakta fuarda oturup inceledim. 1.80 için hiç sıkıntı doğurmadı. fiyatıda gayet uygun. alacak olanlara hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

Motosikleti
    suzuki address
    Kadıköy mototaş bayisıni aradım,addressin bu ay sonu stoklarında olacağını ama test sürüsünün olmayacağını söylediler.

Bu hafta surus yapcak olanlardan msj beklioruz

Gumrukte isler tamamlanmis depodan dagitim bugun dagitim baslqmis arkadaslar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)