Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Suzuki Address Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Hayirli olsun alinca buralara ugramayanlardan olmayin sik sik motorla ilgili kritikleri buraya yazinki faydalanalim,boyle guzel motor arka planda kalmasin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

uğrarım ama gördüğüm kadarıyla bu konu da çok aktif değil :D

METDOĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Hayırlı olsun ALLAH kaza bela göstermesin tekeriniz düz bassın.

Teşekkürler, yaklaşık 150 km oldu ve çok memnunum, kullanımı çok rahat, az yakıyor, titreşim düşük ve sessiz. Günlük kullanılacak bir scooter'da olması gereken her şey mevcut ve fiyat Suzuki standartları için muhteşem.

Arkadaşlar, Pazartesi lastiği de değiştiriyorum. Üzerindekilerden memnun kalmadım. Bir de Heidenau izlenimlerimi de yazarım. Tekrar konuşuruz.

herkese tekrar selam, heidenau k66 4 mevsim lastik taktım, merak edenlere incelemesini yaparım.

Motosikleti
    -

bende yenı bır vıdeosuna denk geldım..

Motosikleti
    -
    suzuki vade farksız taksit kampanyası baslatmıs bır kac modelde,address te var.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Boyum uzun olduğu için spacy yerine almak isterim kampanya yapmışlar not :2015model addres 110scooter için demişler saçmalık 500tlx10taksit=5.000tl 2016 kampanyada yok en azından 600-800tl pesinat kalan 5000tl yi 500*10taksit yapsalar super olurdu

Nihayet barkın incelemiş, çok da beğenmiş

ozzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba ben de bu scooterdan almayı düşünüyorum. Lastikleri kolay bulunur mu fiyatları nedir ? Araştırma yaptım fakat bir sonuç elde edemedim üzerinde gelen lastikler belli bir süre sonra sıkıntı yaratıyor sanırım. Sormak istediğim bir şey daha var yeri geldiğinde 60 70 km tek nefeste 80 km/s maksimum hızla seyretmek şartıyla gidebilir mi motorunda sorun çıkar mı teşekkürler şimdiden Allah herkese kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Evet arkadaşlar bende araştırma yaparken fiyat/performans olarak özellikle enjeksiyonlu olması bakımından bu motoru gördüm. Son gözlemleriniz nedir?

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Merhaba arkadaşlar.
    30.07.2016 da 2015 model Beyaz Address aldım. Canlı gormeden ve binmeden sadece internet üzerindeki araştırmamda öte beri gitmeye ufak pratik kullanışlı ve az yakıtlı motosiklet arıyorum. Tesadüfen ki Address 'e rastladım ve satın aldım.
    Rahatsız edici bir titreşim yok. Çok keyifli ben scooter binmem diyen biriydim. Bu motorun dengesi akıcı hızlanması sesi hoşuma gitti. Benim SHARK çene açılır bagaja tombul geldi tam oturmadı. Mühim değil miladı doldu değişeceğim.
    - Yanları Trip metre ve Saat göstergede olsaydı çok güzel olurdu.
    Ama sıkıntı yok her haliyle sevdim. 20 tl aldı Henuz 170 km de Çeyreği aşağı indi E ye geldi sayılır.
    Tavsiye ederim bu devirde bu paraya bu kadar olur. Torpido gözleri ve askılığı çok kullanışlı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ozzman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben de bu scooterdan almayı düşünüyorum. Lastikleri kolay bulunur mu fiyatları nedir ? Araştırma yaptım fakat bir sonuç elde edemedim üzerinde gelen lastikler belli bir süre sonra sıkıntı yaratıyor sanırım. Sormak istediğim bir şey daha var yeri geldiğinde 60 70 km tek nefeste 80 km/s maksimum hızla seyretmek şartıyla gidebilir mi motorunda sorun çıkar mı teşekkürler şimdiden Allah herkese kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    Bugün ben de baktım, bir tane 80/90-14 lastik satan firma yok. Arka lastikte sorun yok ama ön lastik bulunmuyor. Suzuki lastik ebatında saçmalamış.

norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    Selamlar. Birkaç hafta önce araba almak için motorumu (CBF150) sattım ancak ani bir kararla Address aldım. :D
    300 km oldu, sorularınızı yanıtlayabilirim.

Lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum city grip, aramızda değiştiripte tavsiye eden varmı ?

Arkadaşlar merhaba konuyu hortlatıyorum ama,
    8 agustos tarihinde aldım siyah model.bugün itibariyle 2100 km oldu. müthiş memnun olduğumu söleyebilirim. tabii ki eksi yönleri mevcut
    ancak sizin ne istediğiniz önemli.benim isteklerimin yüzde doksanını karşılıyor.,
    yakıt elli kere ölçtüm 9 kuruş kardeşim.
    güç düz yokda şehir içinde yeterli ama yokuş performansı çokta iyi değil.
    güven veriyor ama konfor olarak 30 km gideceksen sıkıntı.
    kışında aktif olarak kullanmayı düşünüyorum. bu yeni yeni piyasada olan diz örtüsü tarzı birşey birde pizzacıların taktıkları elcik örtüleri.
    uygun yollu var mı tavsiye edebileceğiniz. kesinlikle su geçirmeye model olmalı.
    HAYIRLI KAZASIZ GÜNLER DİLERİM.

METDOĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun dilerim.ALLAH kaza bela göstermesin.geçen kış bende el ve diz örtüsünü Eminönü'den Doğu bankın arkasında bulunan motor dükkanından almıştım,yağmur ve rüzgar geçirmiyor.

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Bayağadır foruma yazan olmamış yinede belki gören olur cevap verebilir,bende bu motoru alarak aranıza katılmış biri olarak bir soru sormak istiyorum.Motorun lastikleri dublex midir?ben araştırdım göremedim

Evet tubeless..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)