Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-09 Tracer 2015 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinsa benim de ihtiyacim var, tasiyici ve arka cantaya.

Palakadir;

Ustad sen arastirma yaptin mi? Orjinal yamaha parcasina o.kadar para vermek istemiyorum.

Givinin ve shad in var sanirim ama kaliteleri nasildir bilemedim..
    Ben orjinal bakıyorum. Ama givi alırım diyor isen benim kawasaki de v47 var dayamalı vs konuşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

Alıntı by_krall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar, 1 hafta önce bende tracer 900 sahibi oldum. (Allah herkese nasip eder inşallah.) motorum daha 500 km'de ve akrapovic egzoz aldım şimdi taksam bir sıkıntı olur mu ? yoksa 1000 km bakımını mı beklememeliyim ? Herkese kazasız belasız sürüşler.
    Motor için üretilen model ise hiçbir sıkıntı olmaz lakin slip on vs gibi baska bir model ise servis ile görüşmekte fayda olacaktır.
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tmax 530
    Zinciri gosterecegim servise. Bugun de selemde problem yasadim. Yukselttigim zaman tam oturmuyor sele ve oynak bir sekilde saga sola gidiyor, hareketlerimle. Buna ne dersiniz?
    By kral, hayirli olsun dostum. Hosgeldin aramiza.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    rodaj bittiktan sonra takmanız daha yararlı olur

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı by_krall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar, 1 hafta önce bende tracer 900 sahibi oldum. (Allah herkese nasip eder inşallah.) motorum daha 500 km'de ve akrapovic egzoz aldım şimdi taksam bir sıkıntı olur mu ? yoksa 1000 km bakımını mı beklememeliyim ? Herkese kazasız belasız sürüşler.
    rodaj ve ilk 1000 bakımından sonra taktırın. şahsen ben öyle yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

Zinciri gosterecegim servise. Bugun de selemde problem yasadim. Yukselttigim zaman tam oturmuyor sele ve oynak bir sekilde saga sola gidiyor, hareketlerimle. Buna ne dersiniz?
    By kral, hayirli olsun dostum. Hosgeldin aramiza.
    2016 model tracerların sele altındaki karbon parçalarda sıkıntı vardı. kırılıyorlardı. benimkide kırıldı, garantiden seleye uygun olanları taktılar. şuan oldukça memnunum. sizde de öyle bir problem olabilir 2016 model sahibi iseniz. biraz yukarılara giderseniz fotoğrafları falan vardı. belki yardımcı olur size problemi anlamanızda.

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rodaj ve ilk 1000 bakımından sonra taktırın. şahsen ben öyle yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

2016 model tracerların sele altındaki karbon parçalarda sıkıntı vardı. kırılıyorlardı. benimkide kırıldı, garantiden seleye uygun olanları taktılar. şuan oldukça memnunum. sizde de öyle bir problem olabilir 2016 model sahibi iseniz. biraz yukarılara giderseniz fotoğrafları falan vardı. belki yardımcı olur size problemi anlamanızda.
    Tskler ustad, teker teker tum sayfalari okimustum ama atladim heralde.

Dogrusur 2016 model. Motor daha 250 km de, az kullandim. Ben kirmis olamam heralde, bakalim.

Cok tesekkurler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

bacak boyunuz nedir bilmiyorum ama, tracera takımları depoya yaslayarak oturmak yanlış. arka seleye totoyu dayayıp oturacaksınız. hem konforunuz hem hakimiyetiniz artıyor.
    Dun egitimde habire one gel, depoya yaslan denildi bana. 1.80 boyum var.
    Dedim boyle surmek dogru olansa bu motor bana gore degil demistim ve moralim ciddi bozulmustu.

Yorumunuz iyi geldi

Motosikleti
    MT-10 SP
    Tskler ustad, teker teker tum sayfalari okimustum ama atladim heralde.

Dogrusur 2016 model. Motor daha 250 km de, az kullandim. Ben kirmis olamam heralde, bakalim.

Cok tesekkurler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

Dun egitimde habire one gel, depoya yaslan denildi bana. 1.80 boyum var.
    Dedim boyle surmek dogru olansa bu motor bana gore degil demistim ve moralim ciddi bozulmustu.

Yorumunuz iyi geldi
    yamaha turkiyeye bi mail at, sele altı karbon parçalarım kırıldı diye. hemen geri dönüş yapıp sizi bir bayiye yönlendirirler. garantiden seleye uyumlu olan karbon parçalarla değişim yapıyorlar sorgusuz sualsiz.

benim boy 175, kıçı en geriye yasladığımda duracağım zaman ayak uçlarım değiyor yere anca. o yüzden durmaya yakın depoya yanaştırıyorum kendimi, tam bir şekilde basıyorum. ama kalktıktan sonra mutlaka geriye yaslayın totoyu. çok daha rahat edeceksiniz.

buyrun, fotoğrafların olduğu sayfa;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-15.html

Motosikleti
    Tmax 530
    yamaha turkiyeye bi mail at, sele altı karbon parçalarım kırıldı diye. hemen geri dönüş yapıp sizi bir bayiye yönlendirirler. garantiden seleye uyumlu olan karbon parçalarla değişim yapıyorlar sorgusuz sualsiz.

benim boy 175, kıçı en geriye yasladığımda duracağım zaman ayak uçlarım değiyor yere anca. o yüzden durmaya yakın depoya yanaştırıyorum kendimi, tam bir şekilde basıyorum. ama kalktıktan sonra mutlaka geriye yaslayın totoyu. çok daha rahat edeceksiniz.

buyrun, fotoğrafların olduğu sayfa;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-15.html
    Ustad snn yolladigin sayfada yan cant takiminin resimleri mevcut. Ama bahsettigin sayfayi buldum. Bende ki parcaya bakamadim ama kirilmis demek ki oynama yapiyor. Kesin servis takarken kirdi, baska aciklamasi yok yani.

Totoyu arka seleye yapistirdiginda kollar iyice gerilmiyor mu? En kisa surede deneyecegim. Gogus iyice tanka yanasacak anlasilan.

Takimlari benzin tankina yapistirmak gercekten rahatsiz etmisti, ayaklarim cok kasildi kontrolleri kullanirken.

Sagol ustad tekrardan..

Bu arada benim koyu gri olarak geciyor motorun rengi, nedense hic goremedim ondan baska.. bir zevksiz ben miyim acaba

Motosikleti
    MT-10 SP
    Ustad snn yolladigin sayfada yan cant takiminin resimleri mevcut. Ama bahsettigin sayfayi buldum. Bende ki parcaya bakamadim ama kirilmis demek ki oynama yapiyor. Kesin servis takarken kirdi, baska aciklamasi yok yani.

Totoyu arka seleye yapistirdiginda kollar iyice gerilmiyor mu? En kisa surede deneyecegim. Gogus iyice tanka yanasacak anlasilan.

Takimlari benzin tankina yapistirmak gercekten rahatsiz etmisti, ayaklarim cok kasildi kontrolleri kullanirken.

Sagol ustad tekrardan..

Bu arada benim koyu gri olarak geciyor motorun rengi, nedense hic goremedim ondan baska.. bir zevksiz ben miyim acaba
    arayipta bulamadigim renk...
    mecburiyetten race blue almistim. degerini bil
    acgh1907 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tmax 530
    Dostlar bu parcalar is gorur mu sizce? Yoksa orjinal parcalarina mi yonelmeliyiz yamahanin?

Motosikleti
    MT-10 SP
    Dostlar bu parcalar is gorur mu sizce? Yoksa orjinal parcalarina mi yonelmeliyiz yamahanin?

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/924/11giKz.jpg
    https://tr.aliexpress.com/item/2016-NEW-MT-09-MT-09-MT09-tracer-Engine-Guard-Protector-For-YAMAHA-MT-09-Engine/32729650701.html
    acgh1907 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Bu parça için link varmı aramaktan helak oldum bir türlü bulamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Alıntı Malik_Ugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu parça için link var mı ? Aramaktan helak oldum bulamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Merhaba arkadaşlar ,

Tracer 900 - 5.000 Km bakımı için ne kadar ödediniz ?

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı cagrigunduz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Merhaba arkadaşlar ,

http://www.ebay.co.uk/itm/Yamaha-MT-...-/122150543456
    https://www.amazon.com/YAMAHA-MT-09-.../dp/B01BGPYMGU

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

bu arada tracer ın 5k bakımı yok. 1k sonrasında 10k var.

Malik_Ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Selamlar arkadaşlar,

makinam 20000 km ye geldi.Bakım esnasında teknik servis personeli eksantrik'ten ses geldiğini söyledi.eksantrik gergi seti garanti kapsamında değişecek.Makinalarınızı bir dinleyin derim.

kolay gelsin.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Alıntı cagrigunduz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba arkadaşlar ,

Tracer grubunda muhabbeti geçti steon bizim için imal edicek.
    150tl satışı olucak.

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tracer grubunda muhabbeti geçti steon bizim için imal edicek.
    150tl satışı olucak.
    hazır olduğunda mutlaka burada da paylaşın, bende alacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Selamlar arkadaşlar,

makinam 20000 km ye geldi.Bakım esnasında teknik servis personeli eksantrik'ten ses geldiğini söyledi.eksantrik gergi seti garanti kapsamında değişecek.Makinalarınızı bir dinleyin derim.

kolay gelsin.
    allahallah içime kurt düşürdün, nasıl bi ses bu acaba merak ettim.

bahçeşehirde garajdaki mt9 un sahibine selam olsun. geçenlerde yanına park ettim. MT9 kuyrugundan bile belli ediyor kendini.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    hazır olduğunda mutlaka burada da paylaşın, bende alacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

allahallah içime kurt düşürdün, nasıl bi ses bu acaba merak ettim.
    bozuk para sesi gibi üstad,

Motosikleti
    MT-10 SP
    bozuk para sesi gibi üstad,
    yav esasında benim kulağımı tırmayalan bi ses var. fakat bu ses motor soğukken değil, ısındığında ara gaz verdiğinizde geliyor. egzozdan mı acaba diye düşünmüyor değilim. ya da benim kuruntum bilemiyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    yav esasında benim kulağımı tırmayalan bi ses var. fakat bu ses motor soğukken değil, ısındığında ara gaz verdiğinizde geliyor. egzozdan mı acaba diye düşünmüyor değilim. ya da benim kuruntum bilemiyorum.
    benimde öyle üstadım,sıcakken devir düşük olduğunda tıkır tıkır diye sağ taraftan geliyordu.Servisteki eleman ses geliyor hiç fark etmediniz mi dedi.Yamaha Tuna ve Yamaha Anadolu servislerine göstermiştim hatta normal dediler.Kardeşler yamahada Uğur isminde teknik personel fark etti.Bence bir göster.

Motosikleti
    MT-10 SP
    benimde öyle üstadım,sıcakken devir düşük olduğunda tıkır tıkır diye sağ taraftan geliyordu.Servisteki eleman ses geliyor hiç fark etmediniz mi dedi.Yamaha Tuna ve Yamaha Anadolu servislerine göstermiştim hatta normal dediler.Kardeşler yamahada Uğur isminde teknik personel fark etti.Bence bir göster.
    sürekli gelen bi ses değil ama, sadece aragaz verince böyle garip bi çatlama var. susturucuyu takınca olmuyor. vakit bulursam bi göstereceğim.

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)