Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tnt 250 yi ilk motor olarak önermiyorum
    ilkin 190 kg kuru ağırlığı olmakla ve 32 hp güç üretmekle birlikte; yeni, henüz manasıyla oturmamış ve çok fazla elektroniğinin olması da bir aceminin uzak durması gerektiğini düşündürüyor
    600 cc için basamak sayılabilecek bir motosiklet olduğu kanaati hasıl oldu
    Kısa bir eğitimden sonra ilk motor olarak kulllanılabilir ama eğitim olmadan bu motoru almak büyük cesarettir. İlk motor için Çin her zaman iyidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu plakalıgı nerde bulabilirim teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gun gectıkce aynı duyguları bende paylasıyorum senınle " cario "
    hatta stıckerları soktugum ıcın bu kaclık abı sorusu cok gundemde :D
    cevap hep aynı sana 600 bana 250cc dıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

kurcalamaya devam :D

http://i.hizliresim.com/V6EP1P.jpg
    Bu plakalıgı nerde bulabilirim ölçüleri nedir teşekkürler..

Alıntı İrfan39.5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu plakalıgı nerde bulabilirim teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Bu plakalıgı nerde bulabilirim ölçüleri nedir teşekkürler..
    Yaşadığın il neresi bir çok ilde yapıyorlar. Tekeriniz düz bassın.

Buldum teşekkürler tekerin düz bassın.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buldum teşekkürler tekerin düz bassın.
    Yaptırdıktan sonra fotoğrafta at bari üzerinde nasıl duruyor görelim benelli logolu plaka'lık

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptırdıktan sonra fotoğrafta at bari üzerinde nasıl duruyor görelim benelli logolu plaka'lık
    Yarın elimde olur inşaALLAH tabiki atarım

diğer modellerin haberleri çıkınca buralar boş kaldı tabi motosiklette devletin desteğiyle güzel bi zam yapıldı arkadaşlar bilginize suzuki fiyat listesini açıkladı bakalım bizim benelli ne yapacak.

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer modellerin haberleri çıkınca buralar boş kaldı tabi motosiklette devletin desteğiyle güzel bi zam yapıldı arkadaşlar bilginize suzuki fiyat listesini açıkladı bakalım bizim benelli ne yapacak.
    Az önce baktım bende suzuki fiyatları uçurmuş euro4 ile ilgisi olabilir mi ? Hiç bir marka bu denli bi zam yapmaz ya vergilerde bilmediğimiz bişey var yada euro 4 ile alakalıdır.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    2016 modellerin fiyatlarıydı, yani Euro4 ile alakası yok. Yeni modeller daha da pahalı olacak.

Kimsenin deli gibi zam yaptığı filan yok. Belki biraz çıkarcılık var. Sene başında X dolara getirdiği şeyi, şimdi de X doların karşılığı olan paraya satmak istiyorlar. Dolar sene başında 3TL'nin altındaydı, şu an 3.5TL, sene başında 5000$-15000TL olan motor, şimdi de 5000$-18000TL.

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 modellerin fiyatlarıydı, yani Euro4 ile alakası yok. Yeni modeller daha da pahalı olacak.

Kimsenin deli gibi zam yaptığı filan yok. Belki biraz çıkarcılık var. Sene başında X dolara getirdiği şeyi, şimdi de X doların karşılığı olan paraya satmak istiyorlar. Dolar sene başında 3TL'nin altındaydı, şu an 3.5TL, sene başında 5000$-15000TL olan motor, şimdi de 5000$-18000TL.
    İşgüzarlığın bu kadarı arkadaş Benelli fiyatlarında şuana kadar öyle bi değişiklik yapmadı diye hatırlıyorum buguüne kadar kullanıcıdan yanayız diyen firma acaba şimdi ne yapacak.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Sene sonunda 4 lira olursa 2017 modellerin fiyatı ne olacak acaba Kaldık asgari ücrete yine

Foto nasıl yüklerim arkadaşlar

Foto nasıl yüklerim arkadaşlar
    Yorum yazdığın yerin hemen üstünde sondan 3.simgeye tıkla resim linkini yapıştır. Resmi ise https://hizliresim.com/ adresine yükle. [IMG*]a[/IMG*] yıldızları silip a yazdığım yere resim linkini yapıştırabilirsin.

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Selam.
    8.500km. oldu kullanalı ama vites geçişleri hala sert. Yumuşama yaşayan var mı acaba?

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı lianus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam.
    8.500km. oldu kullanalı ama vites geçişleri hala sert. Yumuşama yaşayan var mı acaba?
    Yumuşama yaşayan yok zaten 8.500 km sonra alışman lazım Motor böyle maalesf buda kimine iyi kimine kötü bi problem yok yani

Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yumuşama yaşayan yok zaten 8.500 km sonra alışman lazım Motor böyle maalesf buda kimine iyi kimine kötü bi problem yok yani
    Makinenin karakteri bu biliyorum ama yine de sormak istedim çünkü 7000km. bakımında ilk defa tam sentetik Motul yağ kullandım, vites geçişleri sanki daha da sertleşti, ya da bana öyle geliyor. Önceki yağ yarı sentetikti.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    castrol power1 racing 4t yi de sevmiyor bu motor
    geçen yağ değişiminde mobil bulamayıp yine onu kullanmak zorunda kaldım ama bir sonrakine inşAllah mobil getirtecem internetten
    bir de amortisörler sert, ani yükseklik farklarını hiç iyi karşılamıyor, bizdeki yollar da yol değil ama yine de bundan şikayetçiyim

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makinenin karakteri bu biliyorum ama yine de sormak istedim çünkü 7000km. bakımında ilk defa tam sentetik Motul yağ kullandım, vites geçişleri sanki daha da sertleşti, ya da bana öyle geliyor. Önceki yağ yarı sentetikti.
    Motul kullanan arkadaşlar olmuştu TNT 25 için öyle hatırlıyorum genelde aynı demişlerdi ama bu motor için castrol ince kalıyordu diye hatırlıyorum bilgin olsun.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Aynı yağa devam ederim herhalde, 10.000km bakımı da geliyor servis te karar veririm.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Aynı yağa devam ederim herhalde, 10.000km bakımı da geliyor servis te karar veririm.
    Bak serviste yoksa söyle bekleyin gidip alıp geleyim petrollerde bile var motul en iyisi bence genede fikir senin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)