Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Vayyy kac a mal oldu begendım bende ıstıyorum
    bır de baglantı yerlerınden ve tam onden bır foto atabılırmısın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    fotoğrafları ben çekmedim. akşam usta montajı yapıp çekip gönderdi. bağlantı yerleri takoz yeri ve alt motor kulağının olduğu nokta. destek alacak yer konusunda zorlandık. demir dizlerime yada herhangi bir yerime değmiyor. bacağımdan az dışarda kalıyor. yere yatırdığımızda alt sakal değmiyor. kuyruk kısa olduğu için kuyrukta zor değer herhalde. ben arka çanta demiride yaptırdığım için orasıda kesin olarak değmeyecek. hatta yan çanta demiride olacak. ozaman hiç değmez. fiyat konusunu konuşmadım henüz. ama 150-200 arası bişey olacaktır muhtemelen. ayrıca radyatör koruma içinde ölçü alındı. bikaç haftaya oda üretilir herhalde. 60-70 lirada o olacaktır diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    abi ben demirden almak isterim ozelden cep telımı verdım.
    radayator koruma yurtdısından sıparıs verdıydım zaten
    ıstabuldayım ıste kargolar bana

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    koruma demirleri çok güzel olmuş...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğrafları ben çekmedim. akşam usta montajı yapıp çekip gönderdi. bağlantı yerleri takoz yeri ve alt motor kulağının olduğu nokta. destek alacak yer konusunda zorlandık. demir dizlerime yada herhangi bir yerime değmiyor. bacağımdan az dışarda kalıyor. yere yatırdığımızda alt sakal değmiyor. kuyruk kısa olduğu için kuyrukta zor değer herhalde. ben arka çanta demiride yaptırdığım için orasıda kesin olarak değmeyecek. hatta yan çanta demiride olacak. ozaman hiç değmez. fiyat konusunu konuşmadım henüz. ama 150-200 arası bişey olacaktır muhtemelen. ayrıca radyatör koruma içinde ölçü alındı. bikaç haftaya oda üretilir herhalde. 60-70 lirada o olacaktır diye tahmin ediyorum.
    Tahmini fiyatları siz mi düşünüyorsunuz usta mı söyledi ? İşçilik dahil biraz ucuz geldi bana tek üretilen bir şey için. Ne kullandı malzeme olarak biraz ince duruyor ve bombeli olmadığı için darbe durumunda içeri göçüp kötü bir görüntü oluşturabilir gibi geldi ? Ben Kore'den getirttim kendi motoruma çelik olarak daha kalın sizinkinden 140 dolara mal oldu bana. Direk alttan ve yanlardan şasiye monte oldu.

http://i.hizliresim.com/1kYYob.jpg
    http://i.hizliresim.com/VLll7R.jpg
    http://i.hizliresim.com/ZVLLqz.jpg

Motosikleti
    Kargo dahil mi 140 dolar = 420 TL cok para valla :/ ama cok şık durmuş NC lerdekı gıbı .
    Ancak Bizim TNT şaşisı degil bu fotodakı motor ! ben mi yanlıs hatırlıyorum şaşeyi

ben sıparıs verdım 180 tl + Kargo tabıı takma işini ben yapıcam.

bu da tank pad keiti de indirim vardı .
    TR_96, lianus ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar 250cc motor arayaşındayım benelliyi tavsiye edermisiniz artı ve eksi yönlerini kullanıcıları olarak değerlendiriseniz sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı TR_96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 250cc motor arayaşındayım benelliyi tavsiye edermisiniz artı ve eksi yönlerini kullanıcıları olarak değerlendiriseniz sevinirim.
    12.500 Tl ye baska bır 250cc yok bu ulkede hemde 2 sılındırlı tasarım 10 numara ben tavsıye edıyorum.
    ama bence 250 cc lerın hepsını bır excel yap en alta fıyatlarını yaz karsılastır derım
    TR_96 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Kullanılan malzeme kurşun alaşımlı 3,2 mm kalınlıkta demir. Sürtünmede aşınır ancak darbelere dayanıklı olduğu söylendi. Belirttiğiniz noktalarda haklı olabilsiniz.ustayla paylaşıcam
    Green Arrow bunu beğendi.

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/RVZ2aj.jpg
    Tank pad güzelmiş. Radyatör koruma siparişi vermiştiniz, BN302 nin radyatör koruması mı? Ölçüleri bizim motordan farklı değildir inşallah.

Motosikleti
    Alıntı lianus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tank pad güzelmiş. Radyatör koruma siparişi vermiştiniz, BN302 nin radyatör koruması mı? Ölçüleri bizim motordan farklı değildir inşallah.
    evet umarım degılır gelince görecegiz

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Ben gönül rahatlığı ile tavsiye ederim..hem şık-hem kaliteli....hem teknolojik...(ters ön çatal,çelik örgülü fren hortumları,trellis şase,çok şık arka maşa vs.vs..
    TR_96 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    kendimce en kötü tarafı ne derseniz,
    -zayıf 1.vites
    -vites oranlarının yakın olması
    -lastikleri (bu, her motorda aynı derecede kötü)

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ek olarak: elcikler çok kötü,vites geçişleri sert, yolda titreşim yok ve çekişi çok iyi. Uzun vadede ise soru işareti ...

Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendimce en kötü tarafı ne derseniz,
    -zayıf 1.vites
    -vites oranlarının yakın olması
    -lastikleri (bu, her motorda aynı derecede kötü)
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargo dahil mi 140 dolar = 420 TL cok para valla :/ ama cok şık durmuş NC lerdekı gıbı .
    Ancak Bizim TNT şaşisı degil bu fotodakı motor ! ben mi yanlıs hatırlıyorum şaşeyi

ben sıparıs verdım 180 tl + Kargo tabıı takma işini ben yapıcam.

http://i.hizliresim.com/RVZ2aj.jpg
    Aynı motorlar değil hocam normaldir şasinin farklı olması Kargo dahil değil. Bir sürü şey aldım servis parçaları vb. 40 dolar shipping ödedim ben aldığımda dolar 2.7 civarındaydı. 140 dolar pahalı gibi ancak bu orjinal aksesuar ve her noktadan motorun şasesine bağlantı sağlaması ve malzemenin üst düzey kaliteye sahip olması noktalarında değeceğini düşündüm ve aldım. Bu koruma demirleri konusunda bir kaç korkunç tecrübe gördüğüm için yaptırmaktan vazgeçtim. Üretici yaptırdığı zaman kaza durumunda ayak sıkışması vb. durumları hesap ederek yapıyor ancak usta işinde bu mümkün değil. İstanbulda 250-300 liranın altında fiyat almadım dolayısıyla 70-80 lira için değmeyeceğini düşündüm ve aldım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alayımmı ben şimdi bu motoru nedersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Burada bu motorun fiyatı her yerde farklı kimi yerde 13.000tl kimi yerde 12 .490 veya 12.900tl bu fiyat farkıyla ilgili bilgisi olan varmıdır.

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Burada bu motorun fiyatı her yerde farklı kimi yerde 13.000tl kimi yerde 12 .490 veya 12.900tl bu fiyat farkıyla ilgili bilgisi olan varmıdır.
    Bu kadar insan yorum yapmış hocam. Binenler alanlar memnun. Eksileri artıları yazıyor. Karar sana kalmış kısacası. Fiyat konusunda da son rakam bayiden bayiye göre değişebilir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yok bir arkadaş vites geçişleri sert demişti fedos dedi galiba böyle bir durum varmıdır yokmudur kafama takıldı o yüzden karar veremiyorum asıl durum nedir sorumu cevaplarsanız sevinirim.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

Fiyat farklılıklarına pek takılma-koy canlıyı cebine...mağzaya gittiğinde HOROZ gibi ötersin...Biz daha bugün bir abimize 0 km. Honda cbr 1000rr Sp aldık, liste fiyatı 48.300tl idi-uzun pazalıklar sonucu 46.500'e tamamı nakit aldık. Paran nakit ise her türlü indrml. alırsın-piyasa ölü-yaprak kımıldamıyor...
    TR_96 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bi güzellik yaparsalar düşünebilirim bu motoru.Fakat vites geçişleri sertmi yoksa yumuşakmı benim için çok önemli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Tabi sele konforu ve amaortisörlei nasıl bilgisi olan cevaplasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)