Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Evet arkadaslar bugun artik yeter dedim
    Z250sl baktim duke baktim inazuma baktim cbr baktim
    37 yasinda adamsin bir daha mi gelicen lan dunyaya dedim. Kirmizi benelliyi aliverdim.
    Cin mis italyanmis hic takilmadim. 1000 yerine 3000 zarar ederim en fazla ne diyim insallah olmaz tabi de
    Cin diye suclama yapacaklara bir tek onerik var cinlilerin satin aldiklari firmalari incelesinler hepsi dunya markasidir lenovo da cin markasi thinkpad de mesela ama bir gariplik var benelli.com da turkey kismi yok ? Neden ? Kuba dist. Degilde ithalatcimi sadece ?
    Su doviz kurunda yeni sevkiyatlar pahali olacaktir, aksesuarlae da gumrukdeymis. Cunku motor koruma takozu da siparis ettim.

Hayirlisi olsun da simdi trafik sigortasi kapsami nedir ? Ekipmani dahil edebilir miyim? Ilk defa motor aldim. Kazasiz belasiz insallah
    kara_kule ve lianus bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    şu tnt25 geleydide alaydık

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    beklemeye devam

bugün araba ile benzin alırken geçitte siyah tnt250 gördüm. konuştuk biraz. çok memnunum dedi. 20-25 gündür kullanıyormuş. artçısı vardı. keşke onada konforunu sorsaydım :/

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, motoru siyah renk olarak satın aldım, bir aksilik olmaz ise salı günü teslim alacağım. Plaka işlemleri falan
    ancak halloluyor,

Ayns, motoru aldıktan sonra muhakkak buluşalım tanışmış da oluruz resim bahanesine

Bir kaç resimde göndereyim =)

Sozerten, salı günü teslim alacağım naspse ilk fırsatta beklerim.
    lianus ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    gule gule kullan ıstanbulda bır tek yerde buldum bende orada da kırmızı vardı. sıyahı nefıs gorunuyor
    apartment bunu beğendi.

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Yeşillik olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

lianus ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    37 yasinda adamsin bir daha mi gelicen lan dunyaya dedim. Kirmizi benelliyi aliverdim.
    Cin mis italyanmis hic takilmadim. 1000 yerine 3000 zarar ederim en fazla ne diyim insallah olmaz tabi de
    Cin diye suclama yapacaklara bir tek onerik var cinlilerin satin aldiklari firmalari incelesinler hepsi dunya markasidir lenovo da cin markasi thinkpad de mesela ama bir gariplik var benelli.com da turkey kismi yok ? Neden ? Kuba dist. Degilde ithalatcimi sadece ?
    Su doviz kurunda yeni sevkiyatlar pahali olacaktir, aksesuarlae da gumrukdeymis. Cunku motor koruma takozu da siparis ettim.

Hayirlisi olsun da simdi trafik sigortasi kapsami nedir ? Ekipmani dahil edebilir miyim? Ilk defa motor aldim. Kazasiz belasiz insallah
    Bence pişman olmayacaksınız hayirli olsun
    Bosix bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ake aldınmı motorunu paylaşımlarını bekliyoruz.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Benelli için işler iyi gidiyor gibi gözüküyor. TNT 25 çıkınca da patlama yapabilir marka. Umarım hiçbiriniz sıkıntı yaşamazsınız. Motor yüksek adetli satıldığı içinde parça ve destek sıkıntısı yaşayacağınızı da düşünmüyorum.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakın çekim fotolar detay kokuyor

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı apartment adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, motoru siyah renk olarak satın aldım, bir aksilik olmaz ise salı günü teslim alacağım. Plaka işlemleri falan
    ancak halloluyor,

Ayns, motoru aldıktan sonra muhakkak buluşalım tanışmış da oluruz resim bahanesine

Bir kaç resimde göndereyim =)

http://i.hizliresim.com/mz44pZ.jpg
    http://i.hizliresim.com/j2XXpD.jpg
    http://i.hizliresim.com/2knnqd.jpg
    http://i.hizliresim.com/B0vvNQ.jpg
    http://i.hizliresim.com/ZVMMpo.jpg

Sozerten, salı günü teslim alacağım naspse ilk fırsatta beklerim.
    Çok şık makine....kazasız-belasız ...
    apartment bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    ancak halloluyor,
    Hayırlı olsun arkadaşlar, Allah kaza bela vermesin, iyi günlerde kullanın..

aksesuarlae da gumrukdeymis. Cunku motor koruma takozu da siparis ettim.
    Bak bu çok iyi bir haber.
    apartment ve Bosix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Arkadaşlar nette motor için aksesuar vs. ile ilgili araştırma yaparken karşıma böyle birşey çıktı şahsen etkilendim ve alınabilir mi araştırmasın dayım görsel ve aksesuar ile dolu makine.

Kaynak ( tayland satış sitesi ) : http://www.x-speed.co.th/
    Samimi 46 ve kani2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    2 saat önce Kuşadasından İzmir'e evime döndüm arkadaşlar. Motoru kullanmak gerçekten çok keyfili. Rodajda olduğu için 7.000 - 8.000 devirlerde kullandım, düz asfaltı bulunca kısa bir süre 9.000 - 10.000 devirlere çıktım, hızlanması devirlenmesi hoşuma gitti. Amortisörlerin tepkisi güzel, titreşim az, sadece sol ayna biraz titriyor sağ aynaya göre daha gevşek gibi geldi bana onun dışında problem yok. Bel ağrısı, bacak ağrısı, popo ağrısı hissetmedim sürüş sonunda. Ellerimde, avuç içlerinde motoru park ettikten sonra karıncalanma oldu, uyuşma gibi. Dur kalk yaparken ellerimi arada aşağıda sallamam gerekiyordu yapmadım ondan olmuştur.
    Kuşadasında motoru park ettiğim yerde hıyarın biri aracını plakama sürtmüş, çizik ve yamukluk var. Çamurluk biraz darbe almış gibi, elimle sola aldım biraz. Çok ciddi bir şey değil çok şükür ama en güvenli yer diye düşündüğümüz herhangi bir park yerinde bile hep gözümüz açık olması lazım. Kapalı park yeri dedik bıraktık, kontrol etmedik böyle oldu neyse....

Bu arada modifiye çok yakışmış, şu radyatör korumasından almak lazım.
    apartment bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Arkadaşlar, her marka modelin varda bizim ne eksiğimiz var diyerek, uzun zamandır eksik gördüğüm Benelli Tnt 250 Türkiye facebook grup sayfasını kurdum, umarım kullanıcı, öneri ve takip bakımından güzel olur.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Arkadaşlar, her marka modelin varda bizim ne eksiğimiz var diyerek, uzun zamandır eksik gördüğüm Benelli Tnt 250 Türkiye facebook grup sayfasını kurdum, umarım kullanıcı, öneri ve takip bakımından güzel olur.
    Yaklaşık 2 hafta önce ben de Benelli TNT250 Türkiye adında kurmuştum.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    bugün tnt250 me kavuştum şükür. kaç gündür bekliyordum. önce bir kaç foto.

ilk kavuşma anı

resim upload

çoklu resim yükle

birde arka lastik ile ilgili bir bilgi

çoklu resim upload

gelelim sorunlara ;
    arka fren bedalını plastik biyere süretecek şekilde montajı yapılmış. ilk bindim. 1 km içinde motor gitmemeye başladı. arka fren basılı kalmış

ücretsiz resim barındırma

gidonu yamuk montajlamışlar

Samimi 46 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün tnt250 me kavuştum şükür. kaç gündür bekliyordum. önce bir kaç foto.

ilk kavuşma anı
    http://s16.postimg.org/vklzor8sl/DSC_0006.jpg
    resim upload

http://s29.postimg.org/7rwgq3q7b/DSC_0016.jpg
    çoklu resim yükle

birde arka lastik ile ilgili bir bilgi

http://s28.postimg.org/5q6tn74cd/DSC_0015.jpg
    çoklu resim upload

gelelim sorunlara ;
    arka fren bedalını plastik biyere süretecek şekilde montajı yapılmış. ilk bindim. 1 km içinde motor gitmemeye başladı. arka fren basılı kalmış

http://s18.postimg.org/9c8hz20ah/IMG...6_WA0033_1.jpg

gidonu yamuk montajlamışlar

http://s10.postimg.org/whrqagrg9/IMG...6_WA0031_1.jpg
    Hayırlı-uğurlu olsun, kazasız-belasız kull. nasip olur inşlh....Lastikler sanrım SAWA MC50 Racer....Benim İst./Ş.evler deki mağazada incelediğim Tnt 250'de İRC Roadwinner vardı....Gidon ve arka fren pedalı ayarını yapmak 5-10 dk. bir iş, sıkma canını,makine güzel-resmen ATEŞ ediyo...
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    AKE motorun hayırlı uğurlu olsun ama daha sıfır motor gidon yamuk sonrasında ise fren pedalının bu şekilde takılıp hareket halinde ise motoru sıkıştırması olayı iyi değil fren kaliperleri az biraz zarar görmüş olabilir yani sıfır motor ve sorunlu çıkıyor tamam düzeltilebilir ama biz o kadar etmez deyince karşı çıkılıyor ben asla boş konuşmam bunu bil biz bu motorun şeklinin sesinin iyi olduğunu biliyoruz 250ccde hiçbir motorda bu ses yok tasarım italyan tasarımı ki hiçbir italyan 250cc üretmiyor malasef ki benellide kesinlikle italyan değil çinli hatta benelli türkiye motorun tarihçesinde çinle iligili bir bilgi yok ama italyan demesini biliyorlar insanları kandırıyorlar ithalatçı firmaya niye güvenilmez o gidonu yapan veya montajlayan görmemişmi bilerek yamuk gidon takılıyor işte güvenmemek için yeterli sebepler bu motoru bu şekilde kabul etmekte size kalmış isteseniz biraz bekleyip düzgün olanını alsaydınız keşke motor güzel ama çinli olmasını geçtim ithalatçı firmada hayır yok bi zahmet türk malı motor yapsınlar bunları ithal edeceklerine tüketiciyi düşünsünler kazık atmanın peşinde olmasınlar.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı mysti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Kocaeli deyim Drayke,bende siyah mevcut.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Arkadaşlar forum a yeni üye olduğum için resim veya video nasıl ekleneceğini bulamadım.Yardımcı olurmusunuz.
    Hayirli olsun keyifli guzel gunlerde kullanmak nasip olsun.Tesekkur ederim onerinizi icin. Dun istanbuldan dl650 ile anlstik. Eger bir aksilik olmazsa sali gunu alacagim. Yinede yakinen gorup incelemek isterim. Motorum gelsin bulusuruz carsi icinde bir gun.

Ake sizinde tnt niz hayirli olsun kazasiz belasiz kullaniniz insallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)