Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar , olumsuz görüş beyan edecek kullanıcı arkadaşım var mı ?
    Çünkü almak üzereyim . Ya anlatın ya da sonsuza kadar destekleyin
    ayzek, 28indensonra ve kara_kule bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar , olumsuz görüş beyan edecek kullanıcı arkadaşım var mı ?
    Çünkü almak üzereyim . Ya anlatın ya da sonsuza kadar destekleyin
    Hocam hiç düşünme Al(ma) :D
    Şaka bir yana motor güzel hocam sizi üzeceğini düşünmüyorum ben. Kullanıcılarda memnun. 0 mal alıyorsunuz siz yaratmadığınız sürece çıkacak sorunlarda hakkınızı ararsınız 2 yıl boyunca.

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hiç düşünme Al(ma) :D
    Şaka bir yana motor güzel hocam sizi üzeceğini düşünmüyorum ben. Kullanıcılarda memnun. 0 mal alıyorsunuz siz yaratmadığınız sürece çıkacak sorunlarda hakkınızı ararsınız 2 yıl boyunca.
    İlk motor için sizce TNT 250 mi yoksa TNT 25 i bekleyim mi ? Pulsar almaya karar vermiştim ama Benelli yi görünce beklemeye karar verdim.

Motosikleti
    Bence TNT 25'i bekle ilk motorun ise. Motor ağır gelebilir. Bakım ve işletme maliyetleri daha yüksek olacak çift silindir olduğu için. Pulsar'ı ben hiç düşünemedim alma konusunda bilemiyorum o yüzden.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    @castertroy11
    ilk motor olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum
    bunun için fazlasıyla ağır, güçlü ve çok detayı var
    her açıdan sorun yaşatabilir
    tnt 25 daha ideal bir motor senin açından

ayns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt07
    evet arkadaşlar bugun itibarı ile çok uygun bulduğum bir duke 390 almış bulunmaktayım hem benellim tnt250 hemde duke 390 nım var biz ailecek motora biniyoruz babam eski motorculardan yetmiyordu ikimizede fiyatı uygun olunca bir motor daha aldık elhamdulillah inanmayanlar varsa buyursun gelsin ve kim ktm benelliden iyidir derse yalan söyler hızı hariç : kesinlikle ve kesinlikle benelli kalitede konforda çok iyi ama dukede çok feci gidiyor ve az yakıyor
    sailor33 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Duke 390 hayırlı olsun ayns artık daha iyi karşılaştırabilirsin babada motorcu bravo olması gereken bu babadan oğula motorcusunuz yani.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hayırlı olsun ayns
    katılıyorum, konfor açısından benellinin üstünde bir motora binmedim
    bu gün merkezdeki işyerimden merkezdeki evime gitmek için samsunun çevresinden dolaştım
    130'u_gördüm ve Salih_T bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha mt07
    bazı kardeşler abarttığımı düşünüyor fakat benelli yamaha konforunda ve kalitesinde ben xj6 da bu hisse sahip olmamıştım benelli eğer hızı sevmiyorsanız gerçekten harika motor açıkçası duke çok uyguna denk geldi bende hızı seviyorum ikinci motor olarak dukeyi aldım hızı ve yakıt hariç duke gerçekten benelliden iyi değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 390 hayırlı olsun ayns artık daha iyi karşılaştırabilirsin babada motorcu bravo olması gereken bu babadan oğula motorcusunuz yani.
    tşk ederim asıl motorcu babam ondan biz kaptık yurt dışında yıllarca çok motora binmiş motor kavgası oluyordu mecburen bir tane daha aldık

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı ayns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı kardeşler abarttığımı düşünüyor fakat benelli yamaha konforunda ve kalitesinde ben xj6 da bu hisse sahip olmamıştım benelli eğer hızı sevmiyorsanız gerçekten harika motor açıkçası duke çok uyguna denk geldi bende hızı seviyorum ikinci motor olarak dukeyi aldım hızı ve yakıt hariç duke gerçekten benelliden iyi değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

tşk ederim asıl motorcu babam ondan biz kaptık yurt dışında yıllarca çok motora binmiş motor kavgası oluyordu mecburen bir tane daha aldık
    babanın tecrübeleri de önemli o kadar motor eskitmiştir.Görüşü ne benelliden için?

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babanın tecrübeleri de önemli o kadar motor eskitmiştir.Görüşü ne benelliden için?
    zaten benelliyi almadan 2 gün önce sıfır duke 390 almıştık dukeyi hiç beğenmedi benelli ile dukeyi takas ettik benelliyi çok beğeniyor sadece gaz tepkisi yumuşak

ben duke yi aldım motora binmek bile istemedi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ayns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten benelliyi almadan 2 gün önce sıfır duke 390 almıştık dukeyi hiç beğenmedi benelli ile dukeyi takas ettik benelliyi çok beğeniyor sadece gaz tepkisi yumuşak

ben duke yi aldım motora binmek bile istemedi
    Ayns peki duke 390nı kim kullanıyor babanda değilmi motor.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayns peki duke 390nı kim kullanıyor babanda değilmi motor.
    yok duke benim benelii onun sen ben yok gerçi ama o dukeye binmek istemiyor sıfır aldığımız dukeyide o beğenmediği için benelli ile takas ettik yazları tek motor yetmediği ve çok uygune duke 390 bulunca kaçırmak istemedim duke gazlamalık benelli keyiflik motor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Olsun bahaneyle bir motor sahibi daha oldunuz böylesi daha iyi duke le gazla benelli ile keyif yap iyi çok iyi elinizde iki seçenek var yani.

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Hayırlı olsun ayns, kazasız belasız kullanın..

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Bayi 3 gundur oyalıyordu. En son bugün fabrika aradı. Bayiden değil bizden kaynaklı diye. Yarında gonderemezlerse (feribotla Bursaya gondericekler, ben karşılayacağız) isparişinizi isterseniz iptal edebilirsiniz dediler. 200 tane motor gelmiş. Hepsi satılmış. Bunlar son motorlar, sonrası 2016\Şubat Ta gelecek bilgisi verildi. Bakalım neolacak.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı lianus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ayns, kazasız belasız kullanın..
    Tşk ed erim rabbim sizlere daha güzellerini nasib etsin
    lianus bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    duke 390 mı!!! alırım bi dal ;)
    hayırlı olsun. kazasız belasız kullanın.

Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sendemi benellide karar kıldın Hayırlı olsun,gülegüle kullanmak nasip olsun... Benim gibi sende rx3 denemek için baya bi uğraş vermiştin. Rx3 ruhsuz bir makina gitmiyor gidemiyor ,o güzelim tasarıma o blok hiç gitmemiş,cbf 150 nin evrim gecirmiş hali
    kocaeliye yakın istanbul anadolu yakasında bu motora sahip olan yokmu acaba yakınen görüp bir test edebilsek . Özellikle artcı olarak test etmek istiyorum eşim için. test için bulamazsam,aksi takdirde maxi scooter falan bakacağım
    teşekkürler. rx3 ü merak ettiğim aldım ve sattım. ilk 2000 km gerçekten eziyetliydi. sonrasında daha normal hale geldi motor. ama aşık olmadım. kalıp var evet ama memnun kalmadığım şeyler vardı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoru aldığım dönemde henüz piyasaya çıkmamıştı. Fuarda çok beğenerek incelemiştim. Gücü gayet yeterli, çift silindir olması konfor ve performans açısından avantaj. Malzeme kalitesi sınıf standartlarını karşılıyor hiçbir kusur görmedim. Sürme imkanım olmadığı için o konuda bir şey diyemem ancak gözüken kusurlar oldukça ağır ve çift silindir olmasından ötürü bakım ve tüketim maliyetleri yüksek olur sınıfına nazaran. Yedek parça konusunda parça satan siteler var mıdır bilmiyorum ancak Hindistan'da kullanılmaya başlandı yani parça illaki bulunur.

Motorun depo dışındaki giydirilmemiş hali inanılmaz güzel. Lafla olmaz örneklerle göstereyim size.

http://<a href="https://hizliresim.c...n9.jpg</a></a>
    http://<a href="https://hizliresim.c...6E.jpg</a></a>
    https://www.youtube.com/watch?v=khkJykkTRI8
    Green Arrow bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gündür motor bekliyorum. fabrikadan çıktı, yolda masalları ile oyalıyorlar. çoğu bayide yok. beyaz renk için yönlendirme yapan arkadaşlara teşekkür ederim. ancak hiç birinde kalmamış. kendim için kırmızı yada beyaz istiyordum. arkadaşım beyaz yada siyah istiyordu. şimdilik ben alıyorum. bugün teslim edecekler umarım yine bi aksilik olmazsa. akşama fotoğrafları paylaşırım alabilirsem.
    Antepte oturuyorum Ana bayii antepte ve dün oradaydim. Siyah olanina bakmak için gittim ama oradada yoktu satmışlar. 2 beyaz 1 kirmizi kalmış sadece istersem getirebileceklerini ancak 3 hafta süreceğini söylediler. Buraya bile 3 haftada geliyorsa orasi daha da sürer. Siyah olan ini gorememis olsamda beyaz olanda çok hoş duruyordu..

Motosikleti
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antepte oturuyorum Ana bayii antepte ve dün oradaydim. Siyah olanina bakmak için gittim ama oradada yoktu satmışlar. 2 beyaz 1 kirmizi kalmış sadece istersem getirebileceklerini ancak 3 hafta süreceğini söylediler. Buraya bile 3 haftada geliyorsa orasi daha da sürer. Siyah olan ini gorememis olsamda beyaz olanda çok hoş duruyordu..
    Bana göre de en güzel rengi depo beyaz kırmızı şasi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)