Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Sahibinden.com da 10000 liraya düşürdü fiyatı edirneliler ilgilensin
    ayns bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Gaziantep te oturuyorum sifir alamazsam dusunebilirim şahsen bu motordan başka bisey almayı düşünmüyorum. Top pederde olur derse olur haydi inşallah..

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Ninja söylediklerine katılmıyorum demiyorum.sana katılmadığım noktalar birincisi motoru görmeden kalitesinden bahsediyorsun.İkincisi alan adamları enayi yerine koyuyorsun.Eski fiyatına geri dönerse benim içinde biter bu motor. Hele r25 gibi rakibi varken yüzüne bile bakmam. .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    EMRB KİMSEYE LAFIM YOK ALAN ALIR ALMAYAN ALMAZ BEN GENEDE İNSANLARI UYARIYIM DEDİM YENİ FİYATTAN DEVAM DERSELER SATARLAR AMA ESKİ FİYAT HİÇ OLMAZ Kİ KAMPANYA FİYATIDA YÜKSEK BENCE.

Motosikleti
    XJ6
    Zam falan yaparlarsa yazık ederler.fiyatı düşürdüler forumda sayfası canlandı.bu motorun edeceği fiyat şu anki fiyatı.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tnt 25 in halen gelmemesi çok kötü oldu bu konuda
    şuan biz ithalatçı, servis ve yedek parça konularında da bu kadar belirsizlik içinde olmayacaktık
    zira tek silindir tnt 25, 9.000 liralık satış rakamıyla çok iyi bir grafik yakalayabilirdi
    lakin 2016 ya kadar gelmeyecek gibi duruyor, çok büyük bir stratejik hata firma adına
    hiç olmazsa tnt 250 yi az daha düşürseler diyorum
    Mustafa oncelikle motorun hayirli olsun. Valla bu senden beklenmedik bir surpriz oldu. Seni bu motora ceken sebepleride merak ediyorum. Bir kac sorum var, yakit testi yaptinmi,rodajda oldugu icin belki gercek degerleri veremesende 100 km ortalam deger nedir suan. Artci konforu nasil,benim gibi 4 mevsim motorcu olupta uzerine birde 4 mevsim artciliysan isin zor mesela 1000-2000 km lik bir seyahatte artcili kullanimda surucu ve artci memnuniyet derecelendirmesi yapabilirmisin. Selenin kombinasyonu bu yokculugu yapmasanda motorun sahibi olarak aanafikir verebilir. 250 cc motor benim icin onemli,cunku 12 ay motora binen 4vteker ve toplu tasima sevmeyen biriyim. Onun icin konfor ve ekonomiklik agir basiyor. 250 cc uzerine bu standartlari tutan bir kac model var butce olarak en fqzla 2004,2005,06 model dl650 dusunebilirim oda temiz denk gelirse. Bi ara rx3 mu alsam acaba dedim,sekil sema 10 numara motor. Test icin kose bucak motor ariyoruz piyasada yok, allahtan arkadasin biri almista denedik. Cbf 150 den hicbir frki yokmus,ezik bir bloga sahip,fren tutmuyor,egsoz pancar motoru edasinda
    Tnt yide denemek isterdim acikcasi. 250 cc motorlar arasinda en memnun kaldigim 3 yildir kullandigim sym wolf 250 idi,ondada artci konforu yoktu. Ve son canakkale gezimde selesi esimi pert edince gecen hhafta satmak zorunda kaldim. Suan fellik fellik arayislardayim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Biraz daha motorun fiyatı aşağıya çekilebilir çünkü piyasada yeniler çoğalması için bence en ideal fiyat bu piyasaya göre iyimser olacağım 9.500 tldir japonlara bakarak piyasadaki fiyatını iyi olduğunu düşünmüyorum her çıkan motorun fiyatı hemen diğelerine göre ayarlanıyor ederine satılmıyor malasef.

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha motorun fiyatı aşağıya çekilebilir çünkü piyasada yeniler çoğalması için bence en ideal fiyat bu piyasaya göre iyimser olacağım 9.500 tldir japonlara bakarak piyasadaki fiyatını iyi olduğunu düşünmüyorum her çıkan motorun fiyatı hemen diğelerine göre ayarlanıyor ederine satılmıyor malasef.
    Türkiye'nin piyasasını ve rakiplerinin motorlarının kalitesini baz alırsak dediğin fiyat bu motora haksızlık olur.11000 ve 12500 bu motor için en ideal rakamlar arasıdır. Öylede olacak şayet olmazsa bu koca oğlana yazık ederler.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa oncelikle motorun hayirli olsun. Valla bu senden beklenmedik bir surpriz oldu. Seni bu motora ceken sebepleride merak ediyorum. Bir kac sorum var, yakit testi yaptinmi,rodajda oldugu icin belki gercek degerleri veremesende 100 km ortalam deger nedir suan. Artci konforu nasil,benim gibi 4 mevsim motorcu olupta uzerine birde 4 mevsim artciliysan isin zor mesela 1000-2000 km lik bir seyahatte artcili kullanimda surucu ve artci memnuniyet derecelendirmesi yapabilirmisin. Selenin kombinasyonu bu yokculugu yapmasanda motorun sahibi olarak aanafikir verebilir. 250 cc motor benim icin onemli,cunku 12 ay motora binen 4vteker ve toplu tasima sevmeyen biriyim. Onun icin konfor ve ekonomiklik agir basiyor. 250 cc uzerine bu standartlari tutan bir kac model var butce olarak en fqzla 2004,2005,06 model dl650 dusunebilirim oda temiz denk gelirse. Bi ara rx3 mu alsam acaba dedim,sekil sema 10 numara motor. Test icin kose bucak motor ariyoruz piyasada yok, allahtan arkadasin biri almista denedik. Cbf 150 den hicbir frki yokmus,ezik bir bloga sahip,fren tutmuyor,egsoz pancar motoru edasinda
    Tnt yide denemek isterdim acikcasi. 250 cc motorlar arasinda en memnun kaldigim 3 yildir kullandigim sym wolf 250 idi,ondada artci konforu yoktu. Ve son canakkale gezimde selesi esimi pert edince gecen hhafta satmak zorunda kaldim. Suan fellik fellik arayislardayim.
    işin aslı benelli tnt (1130 cc olan) en beğendiğim motordur
    bu motoru, henüz adı konuşulmuyorken keşfetmiş, dikkate değer olduğunu düşünmüştüm
    ancak tnt 25, resimlerden, yapı olarak daha hoş geldi gözüme ve gelirse "bi bakayım, belki alırım" derken gelmedi bir türlü
    tabi bu motoru birebir görünce fotoğraflardakinden daha güzel bir makina çıktı karşıma, çok çekti beni
    öteki de yılan hikayesi olunca buna yöneldim

henüz 150 kmlerdeyim, işin aslı yoğun olduğum için pek binemiyorum
    biniyorum da işe git- gel hepi topu 3-4 km
    geçen pazar günü 80-90 km kadar yapmışımdır, yarısını da artçıyla
    yakıt tüketimini 100 km de yaklaşık 4 litre olarak hesapladım (şehir içi- şehir dışı, sakin- agresif karışık)
    tapa gaz giderseniz bunu aşar veya sakin kullanırsanız düşer, biliyorsunuz
    artçı ile 90-100 kmh de oldukça konforlu, akıyor
    itiraf edeyim, herhal bu sürüş zevkini ancak kısa süreliğine kullandığım triumph street treple dan aldım hatırladığım kadarıyla, belki onda da yoktu, ancak uzun süre oldu
    malzeme kalite, duruş on numara
    sağlamlığını da ilerde göreceğiz inşAllah
    Samimi 46 bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    olurmu öyle şey. hem kaliteli diyorsunuz hemde sağlamlığını zaman gösterecek diyorsunuz. bu ne yoğun çelişkidir.

not: anlayana yoğun gönderme içerir, sözümüz meclis dışı ;)
    ayns, dyavol-77, kara_kule ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ER6N
    işin aslı benelli tnt (1130 cc olan) en beğendiğim motordur
    bu motoru, henüz adı konuşulmuyorken keşfetmiş, dikkate değer olduğunu düşünmüştüm
    ancak tnt 25, resimlerden, yapı olarak daha hoş geldi gözüme ve gelirse "bi bakayım, belki alırım" derken gelmedi bir türlü
    tabi bu motoru birebir görünce fotoğraflardakinden daha güzel bir makina çıktı karşıma, çok çekti beni
    öteki de yılan hikayesi olunca buna yöneldim

henüz 150 kmlerdeyim, işin aslı yoğun olduğum için pek binemiyorum
    biniyorum da işe git- gel hepi topu 3-4 km
    geçen pazar günü 80-90 km kadar yapmışımdır, yarısını da artçıyla
    yakıt tüketimini 100 km de yaklaşık 4 litre olarak hesapladım (şehir içi- şehir dışı, sakin- agresif karışık)
    tapa gaz giderseniz bunu aşar veya sakin kullanırsanız düşer, biliyorsunuz
    artçı ile 90-100 kmh de oldukça konforlu, akıyor
    itiraf edeyim, herhal bu sürüş zevkini ancak kısa süreliğine kullandığım triumph street treple dan aldım hatırladığım kadarıyla, belki onda da yoktu, ancak uzun süre oldu
    malzeme kalite, duruş on numara
    sağlamlığını da ilerde göreceğiz inşAllah
    Yedek parça,bakım sarf malzemeleri,koruma takozu-demiri,orta sehpa,cam ,topcase demiri gibi aksesuarlarla ilgili bir gelişme varmı. Yoksa ülkemize gelen bir kaç kalite ve güzel model gibi sahipsizliğemi itilecek. Pek bir düşünüyorum açıkçası bunları. Kuralkan reklam falan derken pulsarı iyi tutturdu.Keske diğer distirübütörlerde malına boyle sahip cıksada bizde avanak avank bakmadan güvenip alabilsek.
    Birde facebokta aradım bulamadım sayfanız yok,büyük eksiklik bence facebokta bir grup oluşturmalısınız. buradan takipetmek cok zor oradan motorun olumlu olumsuz yanlarını kitleye daha iyi ulaştırabilirsiniz.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    topcase, orta sehpa gibi konularla ilgilenmiyorum lakin koruma takozu işine bakacam inşAllah müsait bir zamanda
    motoru aldığım yer, "2 litre yağla birlikte gel, bi 20 tl alırız" dedi rutin bakımlarda
    kaç litre yağ alıyor hakkaten bu?
    bir de debriyaj tasında bir cıyırtı var (başka bir ifade bulamadım açıklayacak) başından beri inceden.
    manet çok çabuk yakalamaya başlıyor, az daha gevşetmek icap edecek sanırım
    gidemiyorum bir türlü, vakit yok
    500 km de gidecem inşAllah, ama gezemiyorum. motora biniyorum, hop- işteyim. biraz arkalardan dolanarak geliyorum da yolu 1-2 km daha uzatıyorum işte
    bu gün dairenin önüne çekecekken az daha ankara yoluna doğru açacaktım gazı, sağduyu galip geldi
    sevdiriyor kendini kerata
    dışardan gördüğü ilgi alakayı hesaba katmıyorum, millet durup durup yanında fotoğraf çekiliyormuş akşama kadar dairenin önünde
    Samimi 46 bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    2 gündür motor bekliyorum. fabrikadan çıktı, yolda masalları ile oyalıyorlar. çoğu bayide yok. beyaz renk için yönlendirme yapan arkadaşlara teşekkür ederim. ancak hiç birinde kalmamış. kendim için kırmızı yada beyaz istiyordum. arkadaşım beyaz yada siyah istiyordu. şimdilik ben alıyorum. bugün teslim edecekler umarım yine bi aksilik olmazsa. akşama fotoğrafları paylaşırım alabilirsem.

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Hayırlısı olsun ake..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Çantasız, file de iş görüyor. İzmir-Kuşadası yolunda sorunsuz gittim çok şükür.
    Radyatör koruma yaptırıp, koruma takozu almak istiyorum bakalım uzun takoz bulursam iyi olacak.
    ake bunu beğendi.

l3v3nt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gündür motor bekliyorum. fabrikadan çıktı, yolda masalları ile oyalıyorlar. çoğu bayide yok. beyaz renk için yönlendirme yapan arkadaşlara teşekkür ederim. ancak hiç birinde kalmamış. kendim için kırmızı yada beyaz istiyordum. arkadaşım beyaz yada siyah istiyordu. şimdilik ben alıyorum. bugün teslim edecekler umarım yine bi aksilik olmazsa. akşama fotoğrafları paylaşırım alabilirsem.
    Dün bende Şişli bayisine gittim. Ellerinde kalmadığını söylüyorlar. Hepsini satmışlar.

Motosikleti
    ER6N
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sendemi benellide karar kıldın Hayırlı olsun,gülegüle kullanmak nasip olsun... Benim gibi sende rx3 denemek için baya bi uğraş vermiştin. Rx3 ruhsuz bir makina gitmiyor gidemiyor ,o güzelim tasarıma o blok hiç gitmemiş,cbf 150 nin evrim gecirmiş hali
    kocaeliye yakın istanbul anadolu yakasında bu motora sahip olan yokmu acaba yakınen görüp bir test edebilsek . Özellikle artcı olarak test etmek istiyorum eşim için. test için bulamazsam,aksi takdirde maxi scooter falan bakacağım

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    topcase, orta sehpa gibi konularla ilgilenmiyorum lakin koruma takozu işine bakacam inşAllah müsait bir zamanda
    motoru aldığım yer, "2 litre yağla birlikte gel, bi 20 tl alırız" dedi rutin bakımlarda
    kaç litre yağ alıyor hakkaten bu?
    bir de debriyaj tasında bir cıyırtı var (başka bir ifade bulamadım açıklayacak) başından beri inceden.
    manet çok çabuk yakalamaya başlıyor, az daha gevşetmek icap edecek sanırım
    gidemiyorum bir türlü, vakit yok
    500 km de gidecem inşAllah, ama gezemiyorum. motora biniyorum, hop- işteyim. biraz arkalardan dolanarak geliyorum da yolu 1-2 km daha uzatıyorum işte
    bu gün dairenin önüne çekecekken az daha ankara yoluna doğru açacaktım gazı, sağduyu galip geldi
    sevdiriyor kendini kerata
    dışardan gördüğü ilgi alakayı hesaba katmıyorum, millet durup durup yanında fotoğraf çekiliyormuş akşama kadar dairenin önünde
    İlk 250-300km'yi onlarca parçaya bölerek tamamlamak motor için iyi değil. 2-3km'lik yollarda su soğutmalı motor doğru düzgün ısınmıyor zaten. Akşamları zaman ayırıp 50-100km gezmeniz lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ake seni oyalıyorlar sen bu adamlara güvenip motor alacaksın fabrikadan çıktı çinden 1 sene sonra gelir şaka şaka bu motor antepten gelecek gelemiyormu ve motor bayilerin nasıl elinde olmaz benim bildiğim biri gider diğeri gelir bir zahmet motorunu sana ulaştırsınlar senin yorumlarınıda dinliyelim sonuçta bu motorun sahibisin artık motorun hayırlı olsun güle güle kullan bu motorun aldın diye aramızda bir sıkıntı olamaz.

Motosikleti
    BENELLİ TNT 250
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sendemi benellide karar kıldın Hayırlı olsun,gülegüle kullanmak nasip olsun... Benim gibi sende rx3 denemek için baya bi uğraş vermiştin. Rx3 ruhsuz bir makina gitmiyor gidemiyor ,o güzelim tasarıma o blok hiç gitmemiş,cbf 150 nin evrim gecirmiş hali
    kocaeliye yakın istanbul anadolu yakasında bu motora sahip olan yokmu acaba yakınen görüp bir test edebilsek . Özellikle artcı olarak test etmek istiyorum eşim için. test için bulamazsam,aksi takdirde maxi scooter falan bakacağım
    Ben Kocaeli deyim Drayke,bende siyah mevcut.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Arkadaşlar forum a yeni üye olduğum için resim veya video nasıl ekleneceğini bulamadım.Yardımcı olurmusunuz.

Motosikleti
    XJ6
    Yorum yazma yerinin üstünde kutucuklar var sağdan üçüncü resim linki ona basıyorsun resmin linkini yapıştırıyorsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)