Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Tesekkurler ustam servise gideyim dediginiz gibi söyleyim bakalim ne islem yapacaklar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Selam dostlar kuba 150cg model motorum çalındı bulunacağından pek ümidim yok cg 150 den sonra tnt250 geçsem sıkıntı çeker miyim? Daha önce hiç kullanmadım bu tarz büyük ve ağır motor.

2016 model buldum istanbuldan 5000km de 10bin tl ye anlaştık sizce fiyat uygun mudur?

Bence çok sıkıntı yaşamazsın hemen alışırsın, ha daha performanslı ve biraz daha fazla yakacak doğal olarak onu da bil, fiyatı uygun gibi geldi ama almadan önce mutlaka bir ustaya göster, sıkıntısı yoksa al güzel motor
    Sadistic bunu beğendi.

baycall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Pulsar ile tnt 250 arasında kaldım ama anlamadıgım şey 2018 TNT 250 yok sanırım. Hatta ilanlarda 2016lar mevcut?

edit:
    Sanırım BN251

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı baycall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar ile tnt 250 arasında kaldım ama anlamadıgım şey 2018 TNT 250 yok sanırım. Hatta ilanlarda 2016lar mevcut?

edit:
    Sanırım BN251
    TNT250 çift silindirdi. 2018 gelmedi.
    TNT25 tek silindir yerine, 2018 ABS'li BN251'i getirdiler.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT250 çift silindirdi. 2018 gelmedi.
    TNT25 tek silindir yerine, 2018 ABS'li BN251'i getirdiler.
    Çift silindir sonbahar gibi gelebilir. Bana insanların 250 cc fiyatlarına alışmasını bekliyoruz filan gibi bir şey demişlerdi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    300cc olarak satmaya calışıyorlar diye biliyorum hesap kitap işleri dönüyormus

Biraz pahalı gelecek sanıyorum 300 cc tnt 300 , ama tabii ki japonlardan çok daha ucuza gelecektir ve muhtemelen tnt 250 gibi iyi satılır

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Bu motoru almak için bayağı araştırdım ve kullanan çoğu kişi ile iletişime geçip konuştum genel olarak memnunlar sadece yazılımsal problemleri olduğunu söylüyorlar. Açıkcası ilerisi için servis desteği ve parça temin garantisi olmadığı için vazgeçtim. 10-15bin liralık kumara gerek yok. Yamaha r25 için para biriktiriyorum.

Yazılım sorunu mu varmış? 20 bin km dir hiç yaşamadım takıldığım arkadaşlarda da görmedim

arkadaşlar merhaba 1 hafta önce ikinci el bir tnt25 aldım,balatalar dışında herhangi bi problem çarpmamıştı gözüme balata ve fren hidrolik yağını değiştirttim ustaya,dün öğle saatlerinde hararet uyarısı sona dayandı ve yanıp sönmeye başladı sebebi ne olabilir motor yağını değiştirsem düzelir mi ya da suyunu değiştirsem

Selam arkadaşlar forumda ilk yorumum. Sahibi olarak ilk kez motor almaya bu kadar yaklaştım. Hani derin denize ilk atlamanın zorluğunu yaşıyorum. Herkese kazasız belasız günler diliyorum.
    Araştırdım baya ama bütçe kısıtlı ekipman hariç 10 14 bin arası max. Tutacak. 250 cc artcılı bineceğim çoğunlukla istanbul içi scooter bakıyorum. ABS önemsiyorum. O sebeple sanırım benelli zafferano uyuyor bana?
    Benelli nasıldır istanbulda servisi sağlamlığı götürür mü 5.000 10.000 km bi 2. El zafferano?

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250

Beyler cumartesi günü sağanak yağışta videonun sonunda gördüğüm kırmızı TNT250 hanginizin ?

08.09.2018' tarihinde İstanbul' daki sağanak yağışta mahsur kalan motorcular içerir. Bende sığınacak yerleri geçtikten sonra artık geri dönemeyeceğim için bu fırtına sürmek zorunda kaldım.

Ortaya ilginç ve farklı görüntüler çıktı. ( Suya batan motosikletler, köprü altında kalan araçlar, göle dönen E5 )
    İyi seyirler.

Not: Erzurumlular ( Dadaşlar ) ve Erol Büyükburç sevenler için sürprizli bir video

Bike : Benelli Leoncino ABS
    Camera : Gopro Hero 5 Black

Facebook : https://www.facebook.com/oialdemir
    Instagram : https://www.instagram.com/oialdemir/
    Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCZc0TCiELJ_fGPwzvvnxWRg
    tommygun ve kani2 bunu beğendiler.

secaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi günler.
    Düşük km li bir tnt 250 buldum fakat f1 ışığı yanık kalıyormuş.
    Almak istiyorum aklımda soru işareti
    Bunun sebebi ve çözümü nedir?
    Motor halen garanti kapasamına.

Alıntı secaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler.
    Düşük km li bir tnt 250 buldum fakat f1 ışığı yanık kalıyormuş.
    Almak istiyorum aklımda soru işareti
    Bunun sebebi ve çözümü nedir?
    Motor halen garanti kapasamına.
    Bir sürü sebepten olabilir. Öyle kronik bir sorunu yok. Hata koduna baktırın duruma göre hareket edersiniz.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    İzmir ici satilik TNT 250 arıyorum

Büyük fiyat indiriminde 12bin₺’ye alamadım ya ona yanıyorum.

Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük fiyat indiriminde 12bin₺’ye alamadım ya ona yanıyorum.
    Geçen yıl o kampanyadan yararlanıp sıfır aldım. Şuan 25 bin km'ye dayandı. Kalite, ince detaylar, tasarım vs konusunda çok üst seviye bir motor. Donanım olarak CB250R'dan sonra en iyisi diyebilirim.

Motosikleti
    MT-07
    Bu motorun 250’lilik çift silindir olanı gerçekten heybetli ve güzel duruyor. Gidişi duruşu da öyle ise tadından yenmez. Kıymeti sanki bilinemedi gibime geliyor.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun 250’lilik çift silindir olanı gerçekten heybetli ve güzel duruyor. Gidişi duruşu da öyle ise tadından yenmez. Kıymeti sanki bilinemedi gibime geliyor.
    Pahalıydı ilk geldiğinde birde servis yoktu. Yeni yeni düzeldi. Eğitim almayanlara servis yetkisi yok. Sadece satış yetkisi bıraktılar vs. Ama ilk baştan olacaktı tabi bunlar şimdiye bajaj gibi piyasa da oturmuştu. Yeni yeni palazlanıyor işte.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)