Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar şurdan resme bakar mısınız. dün aldım burada 172 mm yazıyyor. acaba çinde cc yerine mm mi yazıyor. öyleyse bu motor 250 cc değil de 172 cc dir. konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olur mu acaba https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kara_kule bunu beğendi.

Alıntı onırbjkkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şurdan resme bakar mısınız. dün aldım burada 172 mm yazıyyor. acaba çinde cc yerine mm mi yazıyor. öyleyse bu motor 250 cc değil de 172 cc dir. konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olur mu acaba https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    Motor aslinda 72cc ama 250cclik kadar iyi gidiyor...
    kara_kule bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Biraz erken olucak sanirim ama yakit konusunda bilgi verebilecek olan varmi...

TNT 25 Süper Süper....Fiyatı hep böyle kalsa da herkes alsa....!

Arkadaşlar Merhaba öncelikle şunu belirtmek isterim ki; Benelli kullanıcısı olarak Benelli tamamen İtalyan markası bir üründür.Hintlilerle vs karıştırmayalım lütfen.Benelli tek silindirli modeli TNT 25 ile mart ayı ortasında piyasaya hızlı bir şekile giriş yaptı.Bekleneninde üstünde bir satış grafiği ile trafiğe çıkan tek silindir modeli kullanıcılardan tam not almayı başarmış gözüküyor.Bende TNT 250 kullanıcısı olarak bu durumdan gayet memnunum.Kardeşime de tek silindir TNT 25 alarak ailece bu markanın fanatiği olduk.Motorda bikere vibrasyon diye birşey hissetmiyorsunuz.Sesine bir binen birde duyan hayran kalıyor.Fiyatına gelince.Eeeee en önemliside budur işte.Piyasada kaliteler ligine girmek için ekranlarda milyonluk reklam yapan hintliler Benelli'nin reklamsız yakaladığı başarıyı kendilerine hedef belirlemişler.Arkadaşlar Bu motorun destekçisi Türkiye'nin önde gelen motosiklet markalarından Kuba motormuş.Buda satış sonrası ve markanın sürekliliği açısından ayrı bir güven veriyor.Kısacası bu fiyata bu motor gerçekten fırsat.Bu fırsatı kaçırmayın derim.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı Benelli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli kullanıcısı olarak Benelli tamamen İtalyan markası bir üründür.Hintlilerle vs karıştırmayalım lütfen.
    Tamamen İtalyan markası dediğiniz markanın hisselerinin %51'i Hindistan'da %49'u Çin'de.
    Reklam yapacaksanız yalan ile yapmayın.

Düzeltme: Sanırım Hindistan içerisinde durum böyle. Genel olarak marka tamamen Çinli şirkete ait.
    OttomanRider bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Bu kadar da bariz sekilde yalan soylenmezki...
    Neyseki dogru sekilde yorum yapan kullanicilar var...

Arkadaşlar Merhaba öncelikle şunu belirtmek isterim ki; Benelli kullanıcısı olarak Benelli tamamen İtalyan markası bir üründür.Hintlilerle vs karıştırmayalım lütfen.Benelli tek silindirli modeli TNT 25 ile mart ayı ortasında piyasaya hızlı bir şekile giriş yaptı.Bekleneninde üstünde bir satış grafiği ile trafiğe çıkan tek silindir modeli kullanıcılardan tam not almayı başarmış gözüküyor.Bende TNT 250 kullanıcısı olarak bu durumdan gayet memnunum.Kardeşime de tek silindir TNT 25 alarak ailece bu markanın fanatiği olduk.Motorda bikere vibrasyon diye birşey hissetmiyorsunuz.Sesine bir binen birde duyan hayran kalıyor.Fiyatına gelince.Eeeee en önemliside budur işte.Piyasada kaliteler ligine girmek için ekranlarda milyonluk reklam yapan hintliler Benelli'nin reklamsız yakaladığı başarıyı kendilerine hedef belirlemişler.Arkadaşlar Bu motorun destekçisi Türkiye'nin önde gelen motosiklet markalarından Kuba motormuş.Buda satış sonrası ve markanın sürekliliği açısından ayrı bir güven veriyor.Kısacası bu fiyata bu motor gerçekten fırsat.Bu fırsatı kaçırmayın derim.
    Bencede çakma italyan gerçekte çinli olan Benelliyi hintli Bajaj ile karıştırma. Marka fanatikliği yapmayın lütfen ya da bu yazdıklarınız reklam amaçlı. Benelli sahibi olan arkadaşlar hemen linç etmesin motosiklete laf atmıyorym. Duke ile kıyaslayın ama daha iyi fln diyenler var gerçekten komik yani :D naked sınıfının kralı Duke'dir.Ne Duke Ne Tnt Nede Pulsar sahibiyim.Şahsen alacak olsam 1.Duke 2.Pulsar 3.Tnt bu şekilde alım sıram olurdu.Pulsar'a laf atıyorsunuz ama 100 bine 80 bine gelmiş bir sürü Pulsar var ve saat gibi çalışıyor.Tnt'yi yermiyorum ama çok şahşalıyorsunuz.İnşallah en az Pulsar kadar sağlam çıkar tek temennim bu.
    Tekeriniz düz bassın.
    SAZMAN bunu beğendi.

resim yukleyemiyorum ki. yüklesem göstercem size 172 mm yazısını. öyle site yapmışlar ki resim yüklenmiyor

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı onırbjkkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim yukleyemiyorum ki. yüklesem göstercem size 172 mm yazısını. öyle site yapmışlar ki resim yüklenmiyor
    http://www.ilkogretimvideo.com/hacim-hesaplari-video-327.html
    İlkokul fizik konusu.
    starvays bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Sonunda kavuştum motosikletime .

İşlemler çok hızlı ilerledi. Artık gezme zamanı .
    potasyum ve Emreerol bunu beğendiler.

...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Philippe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda kavuştum motosikletime .

İşlemler çok hızlı ilerledi. Artık gezme zamanı .
    Hayırlı uğurlu olsun, nazarlardan saklasın. Allah kaza bela vermesin.
    Biz de gün sayıyoruz, sabrın sonu selamet
    Philippe bunu beğendi.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor gerçekten harika fiyat olarak ta makul fakat yannış ellere düşmüş.

http://<a href="http://hizliresim.co...Zb.jpg</a></a>

bu sabah sahibinden sitesine bakarken vale motorun ilanını gördüm.

http://<a href="http://hizliresim.co...R4.jpg</a></a>

telefonda test motorunun 19.30 a kadar müsait olduğunu teyit ettikten sonra 30dk içinde eyüp den bahçelievler vale motora vardım .
    motor hakikatten yakıyor .

http://<a href="http://hizliresim.co...oL.jpg</a></a>

almaya çok yaklaşmıştım. birde titreşime bakayım dedim tanıtımı yapan bayana telefonda teyit ettiğim gibi motoru test etmek istediğimi söyledim.
    bu arada benim kask ve ekipmanlar üstümde ,bayan her halde masada oturan yetkili 2 bey e benim motoru test etmek istediğimi söyledi bana baktık tan sonra bayana iyi bir şey söylemedi .bayan sonra bana test motorunun arızalı olduğunu söyledi .ben de 40dk evvel arayıp teyit ettiğimi söyleyip niye yannış bilgi verdiklerini sordum! ama cevap aynı bu motoru harcayacaklar motor güzel satıcıların tutumu sirkeciden aşşağısı kasımpaşa .daha önce test ettiğim pulsar rs200 ve oktay motora hakkını vermek lazım müşteri ilişkileri çok iyi daha önce satın almış olduğum ns200 ü de kayalar motorda test edip almıştım . kapıdan giren müşteri enayi değil küba bu motoru harcayacak müşteriye böyle bir bakış açısı varsa servis olayını tahmin edemiyorum.
    Ürün gerçekten güzel kendim epeyi araştırdım inceledim bugün sabahta bayiye gittim görmek için test sürüşü yapabilecğeimi söylediler ve verdiler motosikleti sürdüm bayiden biride benle geldi. bence firma değilde bayidekiler ile bi problem. Önceki yorumlarda bazı arkadaşlar ankaradaki bi bayi ile ilgilide aynı sıkıntıyı anlatmıştılar dikkatimi çekti bende aktarayım dedim.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı ...garip... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, nazarlardan saklasın. Allah kaza bela vermesin.
    Biz de gün sayıyoruz, sabrın sonu selamet
    Teşekkür ederim hocam. Hepimizi inşallah.

Aynen sabrın sonu selamet. Güzel günler çok yakın

titreşim nasıl bu motorda?

Motosikleti
    benelli tnt 25
    titreşim az, yakıt 55 tlye 370 km yol gittim hesabı size kalmış. motor 500 km de top speed 148 düzdede yokuştada aynı hızlanması iyi ses zaten iyi
    OttomanRider ve Philippe bunu beğendiler.

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    pulsardansa bu motor daha cazip geliyor. şuan 2016 9400tl. detaylı bilgi verecek olan varmı?. Kronik arızası var.

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    şu makinaların üstünden bi ininde aydınlatıcı acıklamalar yapın arkadaşlar böyle olmuyor olan var olmayan var

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı j0hnwick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede çakma italyan gerçekte çinli olan Benelliyi hintli Bajaj ile karıştırma. Marka fanatikliği yapmayın lütfen ya da bu yazdıklarınız reklam amaçlı. Benelli sahibi olan arkadaşlar hemen linç etmesin motosiklete laf atmıyorym. Duke ile kıyaslayın ama daha iyi fln diyenler var gerçekten komik yani :D naked sınıfının kralı Duke'dir.Ne Duke Ne Tnt Nede Pulsar sahibiyim.Şahsen alacak olsam 1.Duke 2.Pulsar 3.Tnt bu şekilde alım sıram olurdu.Pulsar'a laf atıyorsunuz ama 100 bine 80 bine gelmiş bir sürü Pulsar var ve saat gibi çalışıyor.Tnt'yi yermiyorum ama çok şahşalıyorsunuz.İnşallah en az Pulsar kadar sağlam çıkar tek temennim bu.
    Tekeriniz düz bassın.
    Ben kawasakiden inip benelliye binmek isteyebilirimki istiyorumda ama kesinlikle kawa'dan sonra bajaja binmem. Senin bajaj dediğin firmanın 600cc veya litrelik motosiklet üretebiliyormu acaba. Bu adamlar ilk senesinde her klasmandan motosikleti ürettiler zamanla ülkemizede getirecekler gibi görünüyor. 2 sene önce bajaj cs400 çıkacak dendi fuarda sergilendi ne oldu belirsiz çıktımı çıkmadımı filan. Neyse geçin siz bajajı.. Sen benelliyi 2017'de görmelisin baktımda acayip aletler geliyor. Piyasayı süpürebilir. Potansiyel olarak benelli bajaj'la kıyaslanamaz. 5-10 seneye kadar japon kadar popüler olacağına inanıyorum. Burayada yazıyorum demedi demeyin Bu fiyatlarada benelli sahibi olabiliyorken kaçırmayın derim.
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Burada reklam yapmaya çalıştığınızı herkes biliyor, kendinizi komik duruma düşürmeyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:18 ----------

Alıntı j0hnwick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekeriniz düz bassın.
    Madem sahibi değilsin neye göre bu sıralamayı yapıyorsun ? Benim de son tercihim Duke olur çünkü motorda rahat edemedim ve diğerlerinden çok daha pahalı. O fiyat farkına çok daha az fazla şey veriyor ama onların da benim için önemi yok çünkü motor rahatsız ve titreşimli. Hala bu seviyede bir motosikletin motor dayanıklığı sorgulanıyor ya çok şaşırıyorım. Bu zamanda adam gibi bakılıp kullanıldıktan sonra o kilemetreleri görmeyecek motor kalmadı artık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)