Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino
    Motosiklet Online

Arkadaşlar birde motorda 5 ile 6 bin devir arası gidondan ugultuya benzer bi ses geliyor sizde dr varmı aynı durum

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax

O zirilti benim motordanda geliyor. Tam olarak nereden bilemiyorum ama bir arkadaş sanki km gostergesine ya da far baglantilarina mudahele edilerek sorunun cozuldugunu soylemisti sanki. Tekrar bu yazilanlari gorunce yazar belki

Belki birilerine yardimi dokunur. Grenajlari sokup depo uzerine sunger koyuyorlar. Ayrica zirilti sag grenajin motorla baglantilarindan geliormus, kirikmis. Umarim benzer ses gelen arkadaslara bir faydasi olur

Motosikleti
    Benelli tornado 25
    far ile km sayacı parçaları birbirine değdiği için uğultu yapıyor.Farı sökün ve araya çift taraflı bant çekin ve tekrar montaj yapın, ses kesilecektir.Kesilmezse depo üstünde bulunan plastik parçaları sökün toplam 4 parçadan oluşuyor depo ile plastik arasına sünger serin fazlalıkları kesin ve plastikleri tekrar yerine montajlayın. Uygulaması oldukça basittir. Kolay gelsin.

Motosikleti
    none
    Arkadaşlar cok konuşulmuş olsa gerek ama alınır mı motor titreşim nasıl? Uzun yolda yorar mi? Ve temiz ikinci eli için ne kasar piyasası şu an?

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Alıntı kurt77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    far ile km sayacı parçaları birbirine değdiği için uğultu yapıyor.Farı sökün ve araya çift taraflı bant çekin ve tekrar montaj yapın, ses kesilecektir.Kesilmezse depo üstünde bulunan plastik parçaları sökün toplam 4 parçadan oluşuyor depo ile plastik arasına sünger serin fazlalıkları kesin ve plastikleri tekrar yerine montajlayın. Uygulaması oldukça basittir. Kolay gelsin.
    ben söktüm farı ve öyle çift taraflı bant çelkilecek bir yer göremdim dolayısı ile sökmem pek işe yaramadı. :(

aldırmıyorum artık
    no pain, no gain ...

Motor 250cc naked fiyat performans olarak alabileceginin en iyisi. Ustelik rakiplerine gore daha tok duruyor, tork ve seriligi gayet yerinde. Ayarinda gidersen cok az yakiyor, ben haftasonu full cesmeye gidip geliyorum. Paran varsa abs li yamaha mt25 al, paran yoksa benelli tnt25 al bu kadar basit. Yakisikli makine
    aorer bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Benelli25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleykum arkadaşlar benim sağ depo kapağından bi titreşim sesi geliyor bi türlü çözemedim napabilirim bunun için bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
    hocam deponun üsütüdneki plastik kısmı çıkarıp altına şilte gibi birşey serip geri takıyorsun ses filan kalmıyor.
    no pain, no gain ...

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır konuya yazan olmamış. Nerdeyse bütün konuyu okudum. 2. El bir tnt25 almayı düşünüyorum. 8bin küsür km'de. Şuanda rks winner 200 kullanıyorum. Sizce almaya değer mi? Hatay'da yaşıyorum. Servis konusunda sıkıntı çekebilirim ama sağlam ustam var. Yedek parça durumu nasıl? Bilgi verirseniz sevinirim

Motosikleti
    Yedek parçası bulunuyor ki zaten 2019 bn251 ile aynı motor olduğu için yedek parça konusunda sıkıntı çekeceğinizi sanmam. Güzel sağlam motosiklet. Fiyat performans motoru denebilir. Neredeyse cbf150 parasına ikinci ellerini bulmak mümkün.

Ben 6500 km kullandım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. sadece fabrika çıkışı lastikleri kötü onu değiştimenizi öneririm.

Ama şöyle de bir durum da var Türkiye'ye ilk gelen partide sıkıntı yaşayanlar olmuştu ama ikinci partide çok nadir sorun yaşayan.
    no pain, no gain ...

Herkese selam. 50'lik motorla başladım 1400 km civarı tecrübem var fakat trafik tecrübem 94 ten beri aktif araç kullandığım için mevcut. Bir aracım da var fakat motor ehliyeti de almak istiyorum. 50 cc lik makineyi sattım tabi aslında 50 cclik değil 110 civarı birşeydi ruhsatta 50 geçiyordu yani. Şimdi bu TNT 25 'i kafaya taktım gibi 2. el temiz ve uygun fiyatlı bulursam alacağım. Tavsiye eder misiniz veya dikkat etmem gereken şeyler nelerdir. Mesela vergi kaç tl çıkıyor. Yakıtı nasıl vb

2. nesil alabilirsin uzun yolda 3.5 lt yi gördüm tork falan güzel makinada tavsiye ederim

Bajaj Modellerinde Büyük Fırsat
    Leoncino
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)