Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Görseller harika epeyi bir kalabalık grupmuş toplanın kavga var desen hükmen galipsin TNT 25 baş köşede yerini almış Tekeriniz düz basın. arkadaşlığın hep daim etsin.
    zafer6n bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    er6n , tnt 25
    Teşekkür ederim.
    Aslında foto çeken arkadaşımız bu gezide çok foto ile uğraşmadı daha iyi ve fazla foto çekiyor normalde.Kavga çıkmasa iyi olur kim vurduya gidebilir gruba bulaşan Pazar günü ve erken saat gelemeyen kişi sayısını artırdı yine de güzel kalabalık bir gezi yaptık.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı zafer6n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.
    Aslında foto çeken arkadaşımız bu gezide çok foto ile uğraşmadı daha iyi ve fazla foto çekiyor normalde.Kavga çıkmasa iyi olur kim vurduya gidebilir gruba bulaşan Pazar günü ve erken saat gelemeyen kişi sayısını artırdı yine de güzel kalabalık bir gezi yaptık.
    Yani normalde bunlar hiç bişey tükürüğümüzle boğarız da bu defa böyle oldu diyorsun Ekibiniz bayağı kalabalık ve eğlenceli görünüyor tekeriniz düz bassın. bidahaki haflardan görseller bekliyoruz tnt 25 tam ortada harika bir görüntü vermiş
    zafer6n bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı ...garip... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım şimdilik param yok ama işallah iki sene TnT25 le devam edebilirsem aklıma Honda NC 750 ya da 700 serilerine bakmak geliyo arada ah keşkeli rüyalarımda. Hem yakıt işini adamlar oturtmuş hem çok çılgın deli gücü yok gibi, ne bileyim bir sonraki motor olur mu olmaz mı yeri gelmişken ben de danışayım sizlere Tabi daha çooook para biriktirmek bi de çoook tecrübe lazım benim için. Heee 2-3 yıl 250lik bu gergin motorumuzu sürdükten sonra yaş olacak 36 felan sonra 400-500lük bişey bakiyim yaş 40 olsun bidaha değiştireyim felan bana uzak görünüyor. Zaten yavaş gidiyorum. Hatta samimi söyleyim bizim motor 200 kilo üstü olsa şu özellikle köprü geçişinde rüzgarda gezelemesi azalsa bana şimdiki beygiri torku on sene yeter 80i geçmeyen adamım
    İnanırmısınız bilmem son 3 gündür NC 700 - 750 incelemelerine bakıyorum. Sanırım çok fazla dikkatimi çekti yolda çok fazla görmeye başladım.

Aletin tipi hoşuma gidiyor. Parada ayarlandıktan sonra uzun süre kullanım için çok güzel olacağını düşünüyorum hocam.

İnşallah o günleri de görürüz. Hepimiz hayalimizdeki makinalara kazasız belasız kullanmayı nasip eder.

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt-07 için biraz eğitim alırsan olabilir ama gerekte yok aslında o kadar hacimli bir motora arkadşaın dediği gibi bekle biraz TRK 502 gelirse ve fiyatı uygun olursa maddi durumuna bağlı yenileme yaparsın 500cc üstüne çıkmayacan arkadaş can geri gelmez o hızada bi ömür doymayız biz.
    Hocam bunu aldığım yerlede konuşmuştum herkes bekle TRK 502 yi diyor. Zaten acelem yok. Bizim makinaları ne kadar kullanır ne kadar tecrübe arttırırsam o kadar iyi olur. Birde TRK ne kadara gelecek Türkiye pazarına çok önemli. Hayırlısı artık. Bekleyip fiyatı görmek lazım.

Bu arada arkadaşlar sizde de oluyor mu bilmem ama 2 gündür dikkatimi çekiyor. 1. ve 2. viteslere attığımda bazenleri vites göstergesi boştaymış gibi (-) gösteriyor. Canımı sıktı bu durum.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Vites tam geçmeyince, vites göstergesi boşta(-) gösteriyor. Ya debriyaj tam ayırmıyordur ya da yağın ömrü dolmuştur artık.

Benim motor da son depoda 5 küsür litre yakmış. Bugün de debriyaj sıyırma sesi geldi bir ara. Birkaç dakika boyunca debriyajdan gıcırtı sesi geldi, sonra geçti. Adam gibi bakım lazım çocuğa

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Debriyajın tam ayırmadığını düşünüyorum. Çünkü vitesteyken debriyajı sıkıp ittiğimde zorlanıyor alet.

Haftasonu fırsatım olursa göstericem. Şu depodan gelen zırıltı iyice rahatsız etmeye başladı inş. Vale Moto gibi bir çözüm üretirler

...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Philippe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyajın tam ayırmadığını düşünüyorum. Çünkü vitesteyken debriyajı sıkıp ittiğimde zorlanıyor alet.

Haftasonu fırsatım olursa göstericem. Şu depodan gelen zırıltı iyice rahatsız etmeye başladı inş. Vale Moto gibi bir çözüm üretirler
    Mehmet Usta usta gibi usta bence numarasını da burdan paylaşmıştı, senin servis güven verici öneri sunmazsa arattır Mehmet Usta'yı bence onlar birbirlerine anlatır neyin nasıl yapılacağını. Yoksa bi denedik olmadı bidaha gidelim bidaha uğrayalım uzun iş üstad. Tek seferde hallolursa servisine de motoruna da bağın artar bence
    Saygılar
    Philippe bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Selam arkadaşlar. Malum havalar soğuyor. Antifiriz koymak gerekecek. Nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olanlar varsa aydınlatırsa sevinirim. Kazasız belasız günler diliyorum.

Alıntı Philippe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Depodan gelen zırıltı sesini parke'nin altına serilen ince bi katman ile çözmüştü vale moto bir kaç sayfa geride fotoğraflarıyla beraber paylaşılmıştı hatta serilen malzemenin adını da yazmışlardı bi bak istersen ona göre yaptır serviste

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Bu Cumartesi, Pazar hava 20-23 derece. Artık bi yerde buluşalım.
    zafer6n bunu beğendi.

Gronax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 L
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim başka bir planım görünmüyor.

Alıntı Gronax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz inşallah bi hafta sonu buluşacaksınız karıştırmıyorsam eğer birçok kez buluşacaz diye gün belirlediniz ama kısmet olmadı

starvays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750x
    Alıntı Gronax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşma olacaksa beyaz renk TNT 25'imle birlikte bende katılmak isterim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    TRK 502 ufaktan boy göstermeye başladı.

https://m.youtube.com/watch?v=vfV8em5EiGI

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Sonunda önyargılarımdan kurtuldum. Tam pulsar 200ns alıcakken bir baktımki tnt25 almışım gönül isterdiki tnt250 almak ama hayırlısı tnt25 imiş.yarına bir aksilik olmaz ise teslimatı olacak, akşama yada yarına kadar evrak işlerini tamamlarsam geriye gezmek kalacak.inşallah diyorum kullanıcılarının dediği gibi menmun kalırım.öğrenmek isteyenlere fiyat 9600tl, renk ise siyah.gelince fotoları paylaşırım. Deiğiniz gibi piyasaya yeni girdi sayılır hala şu tarih itibari ile ama utandırmasın bizi yedek parça ve servis konusunda yeter başka bir temennim yok.
    pea, oialdemir, ...garip... ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Gronax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 L
    O zaman bu hafta sonu gelmek isteyenler bana telefonlarını atsınlar özelden whatsapp grubu kuralım.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TRK 502 ufaktan boy göstermeye başladı.

https://m.youtube.com/watch?v=vfV8em5EiGI
    Yurtdışı satışları başlayalı epeyi oldu ama bizde 2017 test aşamaları bekleniyor Ülkemizin TSE şartları gereğince.

Motosikleti
    benelli tnt 25
    serdar35 hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. tekerin düz bassın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=O36pEmYk5Gk

çekmiş olduğum bir videoyu sizler ile paylaşmak istedirm.

Alıntı spirit32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdar35 hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. tekerin düz bassın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=O36pEmYk5Gk

çekmiş olduğum bir videoyu sizler ile paylaşmak istedirm.
    Eline sağlık güzel bi çalışma olmuş böyle bir kamera alamyı düşnüyüorum fiyatı nedir bilgi verebilir misin ?

Motosikleti
    benelli tnt 25
    teşekkür ederim.

sj4000 wifi . piyasada 285 , 300 ₺ gibi rakama bulunuyor. görüntü kalitesi fena değil. piyasada sahtelerininde olduğunu duymuştum. daha pahalı ve kaliteli bir şey isterseniz. 1000 ₺ nin üstünde olur. go pro yada sony bakabilirsiniz. bence o kadar para vermeye gerek yok.
    ...garip... bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)