Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 150F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Discover 150F
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ne guzel fake hesap oyle. Uyelik tarihi-nick uyumu guzelmis.

Ayrica iki kurye abimiz bundan baska hic bir konuya yazmamislar, o da enteresan.

Gidip denememis olsam bu mesajlardan sonra killanip almamaya karar verirdim. Kim yapiyorsa bunlari yapmasin, siritiyor.
    Şaka mısın yoksa çok mu sherlock holmes okuyorsun. Ben 150F aldım 2 haftadır kullanıyorum. Adam motora zırıldıyor demiş ne zırıldaması 2 adım test edip gelip burda yanlış yorum yapmasınlar. Motorun zırıldadığı filan yok tvs bundan çok titriyor ce kimse çekemiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Değerli arkadaşlar; titreşim konusunda test sürüşü yapmadan kararınızı vermeyin derim. Oldukça göreceli bir konu. Bazı bayilerimizde kısa sürede test motorları olacak. Şu anda İstanbul'da OKTAY MOTOR, KAYALAR, BAY MOTO bayimlerimizde test sürüşü yapabilirsiniz. Özellikle kurye arkadaşlarımın mutlaka denemesini isterim. Yakıt tasarrufu, güç-performans, yedek parça fiyatı ile uygun bir seçenek sunduğumuzu düşünüyorum.Toplu halde fabrikada da test imkanını sunabiliriz.

Saygılarımla...
    06Serhat, kdiner ve crxforever bunu beğendiler.

Değerli arkadaşlar; "niçin discover 150f" sorusuna verebileceğimiz cevaplar açısından yapılan bir görsel çalışmayı sizlerle paylaşıyorum. Bir çok sorulara cevap verebileceğini zannediyorum.

Saygılarımla...

KoreliVlog bunu beğendi.

Motosikleti
    ybr 125 mondial kn 150 seyhan 150 Discovery 150 f
    Selam arkadaşlar 14 nisan 2015 itibarı ile tuzla üçerler motor dan
    Discovery 150Fmi aldım.Harika bir makine Kullanmadan test etmeden yorum yapanlara inanmayın çok seri güçlü ekonomik Bahsettikleri gibi titreşim var ama yok denecek kadar az.Elerinde titreşimi hissetmiryosun.Şu ana kadar 250 km yol yaptım Vites geçişleri mükemmel kalkışı çok seri gaz tepkimesi ybr den ve cbf ten çok daha güzel.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    gayet güzel motor
    hertürlü gideri var

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Bajaj dıscover 150 f test edildi... Arkadaşlar bugün yani 26 nisan 2015 pazar Aydın ili ayrıca Söke ve Çine ilçesinde motosiklete gönül vermiş arkadaşlarla buluşup 350 km ye yakın bir sürüş yaptık.. 35 motosikletle yolculuğumuza başladık 3 veya 4 adet honda cbf 150 vardı aramızda ve arkasında artçı yani yolcu yoktu.... bajaj 150 f iki kişi yani yolcusuyla birlikte rampalarda bütün honda cbf 150 leri tokatladı (geçti)... Anlatmak istediğim cbf 150 den çok çok atik ve güçlü bir motor....
    ekrem ata, aSuBaYaH ve EROL ŞEN bunu beğendiler.

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Merhaba Arkadaşlar,

3 Mayıs Pazar günü Ümraniye Yaşar Motor Ticaret - Ahmet Kiremitçi sponsorluğunda Ahmet Abimizin Şile dağlık köyüne sürüyoruz. Etkinliğe tüm motor severler davetlidir.

Buluşma saat 11:00'de Ümraniye Yaşar Motor Ticaret önünde yapılacaktır. En geç 11:30 gibi Şile Darlık Köyüne yola çıkılacaktır. 56 km sürüş sonrasında Şile Darlık Köyüne varmış olacağız.

Darlık Köyü piknik alanına vardığımızda hoş sohbet, muhabbet ve ikramlar bizleri bekliyor olacak

NOT: Etkinliğin organize edilebilmesi sürecinde katılımcı sayısı önem arz etmektedir. Katılacak kişilerin etkinliğe katıl butonuna tıklaması, katılmayacak kişilerin tıklamaması önemldir. Lütfen bu konuda duyarlı olalım.

İkinci olarak kalabalık bir grup halinde sürüş olacağı için, tatsız olaylara mahal vermemek adına grup sürüş kurallarına azami düzeyde uyalım.

Saygı ve Sevgilerimle

Konuyu arkadaşlarımız facebook sayfasından takip edebilirler.
    EROL ŞEN bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    valla arkadaşlar yorumlarını okudukça tahrik oluyorum. şeytan diyor sat 125 i al 150 yi diyor ama. kayda değer bir değişiklik arıyorum. 125 st kullanıpta bunu test edeniniz varmı acaba?

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Şehiriçiacilkurye herkese Allah'tan kazası belasız günler dilerim bende Discover 125 den sonra 150 F aldım yani kurye camiasında CBF tokatlıyan diğer adıyla ben 150 F 125 le kıyaslicam öncelikle 3000 km yatımı söyleyeyim 125 ile 77600 km yaptım şimdi gelelim en çok sorulan soru titreşim ben hiç rahatsız olmadım vede hissetmedim 125 den sonra 150 F torkuyla ve seriyle tam hakını vermiş yakıt olarak daha şimdiden çok iyi ve zamanla daha iyi olacak gibi yol tutuşu çok iyi firenler keza öyle ama ıslakta logar kapaklarına dikkat 125 e göre eksileri turu akü zayıf kalıyor koltuk biraz rahatsız ve en önemlisi bence arkadan çok çamur atıyor bunlar ban göre olanlar taabiki bunlar kullanıcıya göre değişe bilir ve bence şu an 150 kategorisinde en iyi diye bilirim şuna eminimki 125 den aldım tadı 150 F de alıcam]

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Titreşim konusunda bütün tartışmaları bitirecek bir depo üstü bozuk para koyarak gaz verme videosu süper olurdu.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı storm_shadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşlar yorumlarını okudukça tahrik oluyorum. şeytan diyor sat 125 i al 150 yi diyor ama. kayda değer bir değişiklik arıyorum. 125 st kullanıpta bunu test edeniniz varmı acaba?
    Hiç Bajaj almamış arkadaşların tereddütünü bir yer kadar anlıyorum da, ben Discover 125 kullanıyor olsam ve memnunsam direk satıp 150F'e geçerdim. Sonuçta arada güç ve tork farkı var.
    storm_shadow bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim konusunda bütün tartışmaları bitirecek bir depo üstü bozuk para koyarak gaz verme videosu süper olurdu.
    Bozuk paraya gerek yok su dolu bardağı düşürmesin yeter bak titretmesin demiyorum

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bozuk paraya gerek yok su dolu bardağı düşürmesin yeter bak titretmesin demiyorum
    Boxer konusu dar gelmiş arkadaşa

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boxer konusu dar gelmiş arkadaşa
    Tek silindirli motor titrer bişey demiyorum, aynaları titretip görüşü engellemediği vidaları dökmediği sürece sıkıntı yok gerçekten

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    merhaba. bu gün bende mavisini aldım bunun umarım pişman etmez.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150F
    Rolantide gaz verince titreşim bariz ama giderken çok hissetmiyorum ben gayet rahat

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    EROL ŞEN bunu beğendi.

Motosikleti
    ybr 125 mondial kn 150 seyhan 150 Discovery 150 f
    Hayırlı olsun murat efe allah kaza bela vermesin.Güle güle kullan
    murat-efe bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    Alıntı EROL ŞEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun murat efe allah kaza bela vermesin.Güle güle kullan
    teşekkürler

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    1 yıl kadar oldu kullanıyorum. kışında sürekli kullandım. çok da memnunum. bir test edeyim, umarım kayda değer bir fark hissederim. şuan itibari ile baya yeşillenmiş durumdayım 150f e. ben yinede 125 st den 150f e geçen arkadaşların yorumlarını merakla bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Alıntı 150F adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rolantide gaz verince titreşim bariz ama giderken çok hissetmiyorum ben gayet rahat
    kardeşim kullandıkca yorumlarını bekliyorum.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)