Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Discover 150F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selamlar
    Şöyle bir ilanım var ilginizi çekerse yardımcı olurum.
    http://www.motosiklet.com/IlanDetay/...un-fiyat-16023

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Dün aliaexpress'ten sipariş ettiğim ek rüzgar önleyici parça geldi ve monte ettim. Son hali bu
    Wizard_58 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj discover 150f
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün aliaexpress'ten sipariş ettiğim ek rüzgar önleyici parça geldi ve monte ettim. Son hali bu
    http://i.hizliresim.com/OVBlJQ.jpg
    bu biraz küçük değilmi..faydası oluyormu bari.ben o kocaman olanlardan aldım görüntüyü biraz bozuyor ama çok faydasını görüyorum kış mevsiminde.

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı golge1710 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu biraz küçük değilmi..faydası oluyormu bari.ben o kocaman olanlardan aldım görüntüyü biraz bozuyor ama çok faydasını görüyorum kış mevsiminde.
    Valla kullanamadan sattım hocam. Kafamda başka düşünceler var, ondan dolayı satışa çıkardığım akşam siteden biri aldı hemen

Arkadaşlar hepinize merhaba. Ben İzmir in küçük bir ilçesinde öğretmenim.geçen yaz ben de Bajaj Discover 150 f aldım.Aslında takastan geldi motor.Ama gerçekten de fena bir motor değil.motorum kırmızı 2500 km de tertemiz. şimdilik 100 km falan yapabildim anca.benim sizlerden fikir almak isteiğim konu lastikler. Malum motorlarımızın en sıkıntılı noktası lastik konusu.geçen 150 f e continantal lastik takan birisiyle muhabbet ettik.450 tl ye maloldu dedi ama kesinlikle tavsiye ederim dedi.ebat itibariyle bizim lastikler piyasada pek yok.olanlar da pahalı.sanırım en uygunu ırc anlas.peki arkadaşlar cbf ybr grubunun taktığı lastikler malum çok bol ve mıchelin metzeller grubu bile fiyat olarak uygun.bu lastikleri taksak ne gibi sorun olabilir sizce. çamurluğa sürtme janta uymama v.s olabilirmi

Motosikleti
    Honda Dio
    Sürtme olmaz çünkü onların lastik ebadı bizimkilerden küçük bildiğim kadarıyla.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Sürtme olmaz çünkü onların lastik ebadı bizimkilerden küçük bildiğim kadarıyla.
    Hayır tam tersi cbf,ybr 18 inç lastik, bajajda ise 17 inç lastik var....Sizinki ''küçük''.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır tam tersi cbf,ybr 18 inç lastik, bajajda ise 17 inç lastik var....Sizinki ''küçük''.
    Jant ebatından bahsetmiyorum ben. Lastiğin en ve boyundan bahsediyorum.

muglalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ Discover 150F
    Arkadaşlar motosikletimin sağ bujiye yağ atma sorunu vsr. Böyle birsey başına gelen bu konu hakkinda bilgisi olan var mi?

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Arkadaşlar motosiklet alma arefesindeyim ikinci el 7-8 binde discover f ya da sıfır boxer mı alayım karar veremeiyorum sizce ne yapmalıyım.

Herkese iyi forumlar arkadaslar kısaca bilginizi almak istiyorum bugun itibariyle kullanmış olduğum mondial mr vulture 150lik motosikletimi sattım dıscover 150 f almayı planlıyorum 2,el size sormak istedigim 2 konu var 1.mondıalde tıtresim den asırı şikayetcıydım fena tıtresim vardı ve bu motorda kıyasla tıtresim olayı nasıldır kesın bilgi verebilir isiniz? 2. Sorumda vulture cok torku bir makıneydı cekısı vs dıscover da bu cekısı ve gidisi ararmıyım cunku hep artcıyla kullanıcam bu motoru sımdıden bilgileriniz için tskkr ederim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı quarentina_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi forumlar arkadaslar kısaca bilginizi almak istiyorum bugun itibariyle kullanmış olduğum mondial mr vulture 150lik motosikletimi sattım dıscover 150 f almayı planlıyorum 2,el size sormak istedigim 2 konu var 1.mondıalde tıtresim den asırı şikayetcıydım fena tıtresim vardı ve bu motorda kıyasla tıtresim olayı nasıldır kesın bilgi verebilir isiniz? 2. Sorumda vulture cok torku bir makıneydı cekısı vs dıscover da bu cekısı ve gidisi ararmıyım cunku hep artcıyla kullanıcam bu motoru sımdıden bilgileriniz için tskkr ederim.
    Balansörlü bir mondial size titreşimli geliyosa bu motor hilti gibi gelecektir.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şöyle diyeyim, şu ana kadar bindiğim Çin malı olmayan motorlar içerisindeki en titreşimli motor buydu. İkincisi da Duke 390 . Vulture'un titreşimini mumla ararsın.

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Sıfır alıp kullanıp satmış biri olarak söylüyorum kesinlikle almamanı tavsiye ederim.Motor sağlam olabilir, ekonomik olabilir ama kesinlikle titreşimli hatta titreşim ötesi bir motordur
    Motoru sürdüğünden kesinlikle zevk almazsın ve büyük hayal kırıklığı yaşarsın bunu yaşayan biri olarak yakınından dahi geçme derim

Motosikleti
    Honda Dio
    bu sabah itibariyle motorumu cc buyutmek icin satmis bulunuyorum. alan abimiz cbf kullaniyormus ptt'de ve dedigine gore discover'in daha konforlu oldugunu ve az bir titresim oldugunu belirtti. ayrica cok daha performansli oldugunu belirtti. artik ismetse pulsar ns yada rs ile devam edicem insallah. yazim hatalari icin kusura bakmayin cunku enternasyonel klavye ile yaziyorum.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    bu sabah itibariyle motorumu cc buyutmek icin satmis bulunuyorum. alan abimiz cbf kullaniyormus ptt'de ve dedigine gore discover'in daha konforlu oldugunu ve az bir titresim oldugunu belirtti. ayrica cok daha performansli oldugunu belirtti. artik ismetse pulsar ns yada rs ile devam edicem insallah. yazim hatalari icin kusura bakmayin cunku enternasyonel klavye ile yaziyorum.
    Abimiz tabiri caizse "sıkmış" . Tek haklı olduğu yer performansı, geri kalanı koca bir yalan. İki motoru birden kullanıpta discover'a cbf'ten daha konforlu diyecek adam dünya üzerinde yok. Titreşime az bir şey demiş; demek ki nasır tutmuş artık.

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abimiz tabiri caizse "sıkmış" . Tek haklı olduğu yer performansı, geri kalanı koca bir yalan. İki motoru birden kullanıpta discover'a cbf'ten daha konforlu diyecek adam dünya üzerinde yok. Titreşime az bir şey demiş; demek ki nasır tutmuş artık.
    suspansiyon ve sele konforundan bahsediyor sanirim. titresim var biraz dedi zaten. ama bizim sele ve suspansiyon konforu acisindan iyi gercekten

Motosikleti
    Honda Dio
    bu arada dunden beri pulsar 200 ns kullaniyorum ve epey fark var arada. konfor acisindan discover guzeldi. fakat guc ve frenler daha iyi pulsarda. ote yandan biraz one yatarak kullaniliyor ve arka fren biraz rahatsiz discovere gore. aynalari hic guzel degil pulsarin. ses daha gur ve egzoz daha guclu ses veriyor.

3000TL bandından ikinci el bulursam bende bu gruba dahil olacağım herhalde.

İKİNCİ EL EN AZ 4000 DEN BAŞLAR SONRA 5500 E KADAR ÇIKAR AZ KM DE GARANTİLİ GÜZEL BİR MAKİNA BULURSAN ÖPTE BAŞINA KOY 150 F DISCOVER ZOR BAŞINIZ AHGRIR.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)