Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost" /> MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı - Sayfa 92
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sofo32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 HS MONDİAL(RACİNG)-2007 Mavi
    HS bu gidermi gider.Yeterki anlayana bakıtın...
    Aslı yörük,Soyu Oğuz soyu,yediği tarhana çorbası içtiği yayla suyu,eğriye doğru demez asildir huyu,yalancının altına kazılsın kuyu........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    850 gram koyuluyor kardeşim fazla koyarsan ne mi olur diye soracak olursan yağ karteli ni patlatır aşırı fazlalarda tabi birde marş motoruna atar faazla yağı buda marş motorunu kömürlerini bitirir yeni marş motoru alırsan iyi bir marş motoru 50 kağıt falan filan işteee
    teşekkürler yardımın içinde neolup olmayacağını biliyorum gereksiz yere yazmışsın fakat uzun süre 0,9 lt falan koydum bazen biraz daha fazla öle patlama zıplama hoplama olmadı şuan gayet iyi herdeğişimide kendim yapıyorum merak ettiğim sizin nekadar koyduğunuzdu

Motosikleti
    Mondial 150 HS Hemide Kırmızı!i!
    Selam arkadaşlar.Bende motorumun yağını kendim değiştiriyorum ve yağ seviyesini kontrol ederken motoru bir süre rölantide çalıştırdıktan sonra ana sehpa üzerinde kontor ediyorum ve yağ seviyesini ;

kırmızı çizgide tutuyorum.Sizce bu kadar yağ yeterlimi?(En fazla 1 cm daha yukarıda bırakırım)Ben her zaman bu seviyede tuttum ve hiç yağ atmadı,hiçte yağ eksilmedi...

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    bir çizgi üsttü ama fark etmez yani yağ eksiltmez tabi motor yağ yakmıyorsa yada sıkıstırmazsan
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Alıntı umd_38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben 150 hs alalı 2.5 seneden fazla oldu motorum daha 9000 kmde ve motorumda gayet memnunum kim ne derse desin hiç bir şekilde değişmem motor 1800e alındı ve 1000 ytl den fazla masraf yapıldı
    amfi kolon neon angel zenon her türlü modifikasyon gördü dış bakım olarak içinde iste şu anda hava filtresi denemeleri yapılıor.motor çok hava aldığından dolayı istenilen zevki alamıoruz..egzosun açık olması ve filtrenin gereğinden fazla hava almasından dolayı motor giderken gaz kesio ama normal şekilde çıkıldığı zaman yola 130u geçiorum... motorun resimleri bu? eğer yaptırmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz?

arkadaşlar ben 150 hs alalı 2.5 seneden fazla oldu motorum daha 9000 kmde ve motorumda gayet memnunum kim ne derse desin hiç bir şekilde değişmem motor 1800e alındı ve 1000 ytl den fazla masraf yapıldı
    amfi kolon neon angel zenon her türlü modifikasyon gördü dış bakım olarak içinde iste şu anda hava filtresi denemeleri yapılıor.motor çok hava aldığından dolayı istenilen zevki alamıoruz..egzosun açık olması ve filtrenin gereğinden fazla hava almasından dolayı motor giderken gaz kesio ama normal şekilde çıkıldığı zaman yola 130u geçiorum... motorun resimleri bu? eğer yaptırmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz [IMG][/IMG]

gti_sefa_66@hotmail.com

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Ne kadara yaptırdın şu ışıklandırma sistemini?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:22 PM ----------

merhaba arkadaşlar

Bir depoyla kaç km gidiyor onur merak ettim bende?

Motosikleti
    Ben 19 TL'lik 97 oktan benzinle 200 km yaptım.Kullanışına ve hava,yol,... şartlarına görede değişir tabii...

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı TeA_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 19 TL'lik 97 oktan benzinle 200 km yaptım.Kullanışına ve hava,yol,... şartlarına görede değişir tabii...
    ben motoru aldıgımdan berı 95 oktan alıom uzun yolda 97 oktan alsam zararı olurumu ?

Motosikleti
    Hayır aksine faydası olur.Performans ve motor ömrü açısından

Peki siz şimdi 150 Hs mi dersiniz yoksa 151 Rs mi ben ikisi arasında kaldım

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    ben 150 hs aldım motor görüntüsü RS den çok iyi güç olarak RS kullanmadığım için birşey diyemeceğim ama son derece memnunum HS den.

Motosikleti
    saol ogrendıgım ıyı oldu

Motosikleti
    al - kullan - gör - düşünme derim
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

6 ay vaktim var aslında daha çok düşünürümde o zamana kadar neler değişir kim bilir

Motosikleti
    DEPO BU GUN BITER AKSAMA DOGRU ALIRIM

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    yanlışınız var motosikletler yüksek devirlerde çalıştıkları için oktanı yüksek benzin motor için sağlıklı değildir defalarca söyledim 95 ten şaşmayın

Motosikleti
    SYM EVO 250
    selam arkadaşlar..uzun uzun araştırmalar sonucu hiiiiç aklımda bile olmayan ( storm 150 istiyordum ) bi arkadaş sayesinde bi hs denk geldi ve aldım..4000 km de 2006 model.900 tl ye anlaştık....son 2 yıl depoda yatmış...aküsü genel bakımı alt tarafı falan boyattırdım ve yarın alcam motoru..şimdi sizlerin mesajlarını okumaya başlıyorum..bakalım genel olarak sorunlarınız nelermiş neler yapılması gerekmiş...

keyifli sürüşler..
    işte buna dokunma !!!

Motosikleti
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışınız var motosikletler yüksek devirlerde çalıştıkları için oktanı yüksek benzin motor için sağlıklı değildir defalarca söyledim 95 ten şaşmayın
    Ama dikkat ettiysen bütün motosikletlerin kullanma klavuzunda minimum 95 oktan yazar...

Motosikleti
    Alıntı ıRamazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..uzun uzun araştırmalar sonucu hiiiiç aklımda bile olmayan ( storm 150 istiyordum ) bi arkadaş sayesinde bi hs denk geldi ve aldım..4000 km de 2006 model.900 tl ye anlaştık....son 2 yıl depoda yatmış...aküsü genel bakımı alt tarafı falan boyattırdım ve yarın alcam motoru..şimdi sizlerin mesajlarını okumaya başlıyorum..bakalım genel olarak sorunlarınız nelermiş neler yapılması gerekmiş...

keyifli sürüşler..
    çok para vermişin bence kardeş 900 yerine bizim burada wallah 400 - 500 - 600 die gidiyor tabi aklında bulunsun birde motor yatmıs die sevinme yatan motor gezen motordan daha hastadır hatırlatayım tabi seni korkutmak istemem bu kuraldır her gün gezecen motorla yatırırsan hastalanır kışın bile hep gez

Motosikleti
    SYM EVO 250
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok para vermişin bence kardeş 900 yerine bizim burada wallah 400 - 500 - 600 die gidiyor tabi aklında bulunsun birde motor yatmıs die sevinme yatan motor gezen motordan daha hastadır hatırlatayım tabi seni korkutmak istemem bu kuraldır her gün gezecen motorla yatırırsan hastalanır kışın bile hep gez
    anladım kardeşim dediğini yapcam...yarın alacam vergi borcu yoktur kağıdında mühür yokmuş yapılmadı...yarın akşamüstü alacam üzerime bakalım..garajı ayarladım

teşekkürler..
    işte buna dokunma !!!

sofo32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 HS MONDİAL(RACİNG)-2007 Mavi
    Arkadaşlar ben 2007 agustos ayında aldım.Şu anda 3700 km de.amaaaaaaaa her iki aya bir arıza yapıyor.Sibop kapağı değişti sibop değişti marş ve şarj takımları komple değişti.Dün yine yolda kaldım servise götürdüm sibop civatası varmış gevşemiş buji bitmiş(bujiyi geçen tamirde değişmişti ve sizinle yine paylaşmıştım2 ay önce)ayar yapmış ve masraf 60 TL.iki ay önce 170 TL gelecek ay ne masraf açar bilmiyorum.Bu motorun km si
    3700 siz bunlar iyi deyin güzel deyin bende dedim ama gerçek bu.Mondial mı servisci tanıdığın ve bolca paran olcak.......Kusura kalmayın biraz neşenizi kaçırdıysam ama bende neşe kalmadı.......
    Aslı yörük,Soyu Oğuz soyu,yediği tarhana çorbası içtiği yayla suyu,eğriye doğru demez asildir huyu,yalancının altına kazılsın kuyu........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler