Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sofo32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 HS MONDİAL(RACİNG)-2007 Mavi
    Alıntı serkanarslan72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazartesi mondial satan bayiye gittim, ne kadar fiyatlar dedim, 2250 dedi indirim yokmu dedim az bişey ineriz dedi. Mondialin liste fiyatı 2000 tl siz 2250 tl diyorsunuz dedim. Onlar hesabı doğru yapmıyorlar dedi, bizim işçiliğimizi katmıyorlar dedi. Bende 2 gün önce mondial müşteri hizmetlerini aradım, hayır bizim listemiz dışında satamazlar dedi. sordu plaka ve sigorta masrafları dahildir dedi hayır 2250 + olarak istiyorlar plaka masraflarını dedim şaşırdı. Bayi yapamaz böyule birşey ben size dönücem dedi. Bayinin adresinide verdim, 2 gün oldu hala müşteri hizmetleri bana dönecek bekliyorum.
    Dönmelerini bekleme ustam tekrar ara uyanıkları aramıza sokmayalım.Sokanada göz yummayalım....
    Aslı yörük,Soyu Oğuz soyu,yediği tarhana çorbası içtiği yayla suyu,eğriye doğru demez asildir huyu,yalancının altına kazılsın kuyu........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    ben bitane bayii bi şikayet hem internet üzerinden hem telefonla fabrika karıştı hem servis hemde mondialin fabrikası beni arıyor adam diyor arama lütfen ne gerekiyorsa yapacaz falan çünkü biliyor bayilik elinden gider iş şakaya gelmez onun için ne gerekiyorsa arkadaşlar hem telefonla hemde internet yoluyla her yere şikayet edin bir de tüketici hakları mahkemesine vereceğim sizi de gör çatırtıyıı
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    honda cbf 150
    Vay be bizim mondial neymiş zaten en iyi çin motoru bunlar

Motosikleti
    mondial 150 hs
    Arkadaşlar ben anlamıyorum yaa.benim motora bu gün ilk defa bakım yaptırdım dış plastiği söktük ustayla motorda made ın japan yazıyor.ama plastikte made ın p.r.c yazıyo benim motor japan yani nasıl oluyo ...

sofo32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 HS MONDİAL(RACİNG)-2007 Mavi
    Alıntı cihan 150 hs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben anlamıyorum yaa.benim motora bu gün ilk defa bakım yaptırdım dış plastiği söktük ustayla motorda made ın japan yazıyor.ama plastikte made ın p.r.c yazıyo benim motor japan yani nasıl oluyo ...
    Çin işi japon işi de bunu yapan iki kişi de bin geç ustam çin işi olmayan ürünü kaldı.
    Aslı yörük,Soyu Oğuz soyu,yediği tarhana çorbası içtiği yayla suyu,eğriye doğru demez asildir huyu,yalancının altına kazılsın kuyu........

Motosikleti
    mondial 150 hs
    Arkadaşlar gözüm gibi baktığım motorumu bugün satmak üzereyim..bir adam geldi ve motorun temizmiş dedi satarmısın dedi bende ne kadar veriyosun dedim adam peşin 1400 veririm dedi...bende tamam olur amca dedim ve görüşecez...motorumu satınca skyjet 150 cc racing motor almayı düşünüyorum arkadaşlar ne diyorsunuz bu konuda...bu motorlar dayanırmı ve kaç yıl ömrü vardır biliyo musunz?

Motosikleti
    skyjet markasımı modelimi hiç duymadımm
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

Motosikleti
    mondial 150 hs
    Hani bu honda 125 cbr nin kopyası gibi varya.markası ramzey felan olanlarda var...f5 sport diye geçiyor yorumlarınızı bekliyorum şimdiden sağalun..

Motosikleti
    hah işte tamam şimdi olduuu yalnız honda 125 - 6 vites f5 çelik motorun motoru benimde onlar çok hosuma gidiyor ama çok cılız motor azcık daha kalıplı olsa çok güzel olacak ta ama yine de güzel gerçekten hiç olmazsa şekil ve tip var motorda gidişte tabi tavsiye ederim

Motosikleti
    mondial 150 hs
    Seninde motoru sevdiğine sevindim...İnşallah alırım hadi hayırlısı bakalım.

Selamu Aleykum
    Arkadaşlar bende bu aralar almayı planlıyorum, inşaallah alacağım ama çok kararsızım. 1 aydır araştırıyorum ama karar veremedim. Bütün motorları eledim birtek 150 hs ile 150 re kaldı. Çünki beğendiğim birkaç motorun özellikleri Re de mevcut. kısacası RE hakkında bilgisi olan, sürmüş veya bilgi edinmiş olanlar 150RE hakkında artı ve eksileri yazarsa çok çok memnun olurum. Çünki Re nin konu başlığında hiç kimse cevap vermedi, kimse yok yani. En işlek konulardan biri hs olduğu için buraya yazdım maruz görün beni
    Hayırlı günler.

Motosikleti
    mondial 150 hs
    Alıntı ASIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamu Aleykum
    Arkadaşlar bende bu aralar almayı planlıyorum, inşaallah alacağım ama çok kararsızım. 1 aydır araştırıyorum ama karar veremedim. Bütün motorları eledim birtek 150 hs ile 150 re kaldı. Çünki beğendiğim birkaç motorun özellikleri Re de mevcut. kısacası RE hakkında bilgisi olan, sürmüş veya bilgi edinmiş olanlar 150RE hakkında artı ve eksileri yazarsa çok çok memnun olurum. Çünki Re nin konu başlığında hiç kimse cevap vermedi, kimse yok yani. En işlek konulardan biri hs olduğu için buraya yazdım maruz görün beni
    Hayırlı günler.
    arkadaşım merhaba ve hoşgeldin 150 hs dersen ben de kullanıyorum ve çok memnunum sana şunu söylim sen anla 16000 km deyim ve motor arızası için bir kere dahi servise gitmedim.tercihin ne olursa olsun motor her zaman ilgi ve bakım ister sen ona bakarsan oda seni yolda bırakmaz .
    нιç вιя ιуιℓιк ¢єzαѕız кαℓмαz

Sağol Cezailker kardeş verdiğin bilgiler için.

Motosikleti
    wallah bende km resmini çekip ekleyecem bir ara şuan 23750 kmde

Motosikleti
    mondial 150 hs
    yeni motor alacaklara hangi model alırsanız alın ama asla kasksız yola çıkmayın arkadaşlar iki hafta kadar önce sarhoş bir sürücünün çarpmasıyla kaza geçirdik başımda kaskım olmasaydı olacakları düşünemiyorum bile sadece ayak bileğim kırıldı ve şu an evde yatmaktayım siz siz olun güvenlik tedbirini almadan yola çıkmayın motor tamir edilir yenisi alınır ama sizden bir tane daha gelmez...
    нιç вιя ιуιℓιк ¢єzαѕız кαℓмαz

Motosikleti
    Gt250r
    Alıntı cezailker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motor alacaklara hangi model alırsanız alın ama asla kasksız yola çıkmayın arkadaşlar iki hafta kadar önce sarhoş bir sürücünün çarpmasıyla kaza geçirdik başımda kaskım olmasaydı olacakları düşünemiyorum bile sadece ayak bileğim kırıldı ve şu an evde yatmaktayım siz siz olun güvenlik tedbirini almadan yola çıkmayın motor tamir edilir yenisi alınır ama sizden bir tane daha gelmez...
    haklısında güvenlik amaçlı herşey gençlere zor geliyor scooter bile olsa önce güvenlik

Alıntı cezailker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim Allah acil şifalar versin. Çok haklısın sonuç itibari ile bir hız aracına biniyoruz ve belanın nereden geleceği konusunda bilgimiz yok. Bu açıdan korumasız yola çıkmamak gerek

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    geçmiş olsun kardeşim.üzüldüm vallahi.haklısın kask mont vs. ekipman giymek lazım.
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

Motosikleti
    Alıntı Motör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısında güvenlik amaçlı herşey gençlere zor geliyor scooter bile olsa önce güvenlik

ne alaka kardeşim scooter motor değilmi

Alıntı yrossi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu model RS'den de güçlüymüş, 8.15 beygirmiş ??
    motosikletler güzel ama bu güç olayı bence aynıdır ki hepsinin motor ölçüleri vede kullanılan malzemelr aynı yalnızca mondial zatların gücü diğerlerinden fazla onunda farkı silidir kapak yapısının birazdaha farklı oluşu geriklan ataklık farkı yalnızca varyatör sisteminden kaynaklanıyo turuncuyu bende beğendim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler