Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 150t1
    Alıntı dodo4132 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler banarlı arkadaşım. şubat ayında alacağım motoru. birde kafam karıştı şimdi 151 rsi modeli varmış. kullanan varmıki bunu. bayilerde hiç görmedim. nette sadece mor renkli tanıtım resimlerini gördüm fakat satılanına rastlamadım henüz. çıktımı piyasaya bu motorlar
    151 rs topiğınde var bakarsan tabi 150hs on dısk arka kampana 151 rs de on arka dısk ve 1cm pstonu buyuk senın anlıyacanikiside aynı fark yok pek benım 151rs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    herkezin kurban bayramı mübarek olsun.motorun artık kısa farları yanmıyor.şase yüksek ihtimalle ordan yapıyo.direksiyonu 2-3 kere tam sol yaptım kısa farlarım söndü bi dahada yanmadı.artık servisler açınca servise götürcem.ön paneli söktüm ama hiç bişey göremedim bütn kablolara baktım ama kopuk falanda yoktu.neyse artık servise vericez..
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

Motosikleti
    asya 150t1
    Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkezin kurban bayramı mübarek olsun.motorun artık kısa farları yanmıyor.şase yüksek ihtimalle ordan yapıyo.direksiyonu 2-3 kere tam sol yaptım kısa farlarım söndü bi dahada yanmadı.artık servisler açınca servise götürcem.ön paneli söktüm ama hiç bişey göremedim bütn kablolara baktım ama kopuk falanda yoktu.neyse artık servise vericez..
    aynen fazla oynamamak lazım

Alıntı karpatkurdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    151 rs topiğınde var bakarsan tabi 150hs on dısk arka kampana 151 rs de on arka dısk ve 1cm pstonu buyuk senın anlıyacanikiside aynı fark yok pek benım 151rs
    dostum 151RSI modelinden bahsediyorum. rs değil. i modeli ben bulamadım. bunu kullanan.

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    o modeli arama yok o model.getirmediler onu.

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    o modeli ilk 2004 sene sinde çıktı ama piyasada tutulmadı ve ondan sonra çıkmadı
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    nımızı borelli 150 scooter -2006
    arkadaşlar bende bi soru sorim bende 150lik yamoto scootur var deniz seviyesinden yukarı çıktıgında gazyemiyor tam gaz açtıgım halde 10km anca yapıyo ama deniz seviyesinde normal çalışıyor sebebi ne olabilir acaba
    [B][I]..:::BenÇokAyrıLıkLarYa$adımOyüzdenßitiŞikYazdım HerŞeyi:::...:[/I][/B]

ben tam emin değilim ama sanırım rastlantıdır bu olay. karbiratör den çıkan hava hortumunu inceleyin. o hortum delikse yada kelepçesi kaymışsa yapabilir. benimde daha önceki kanuni hussar motorumda buna benzer bir sorun yaşamıştım. bazen iyi bazende gaz yemiyordu. hava hortumunda delik varmış değiştirdim. sorun çözüldü. sizde bir inceleyin.

Motosikleti
    ya hava alıyor bir yerden delik bir yer olabilir yada karbüratörde pislik var dır
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

Motosikleti
    bu ne ya kimse bişi yazmıyor canlandıralım azcık forumu

Motosikleti
    ohoooo bu ne yaa herkes yok olmuşş

Motosikleti
    Mondial 150 HS Hemide Kırmızı!i!
    Demekki kimsenin motorunda sorun yok kardeş Kazasız belasız hayırlı günler...

Arkadaşlar motorunuz için en uygun yağ;
    http://lubeselector.castrol.com.tr/

Arkadaşlar bizim Hs lere 10-40 lık bir yağmı koymalıyız yoksa 15-40 mı?
    Yukarıda 10-40 diyo ama benim usta 15-40 lık koyuyor sizce hangisinden koymam lazım?

Motosikleti
    eywallah sağoll kardeşş ben sürekli 10 / 40 kullanıyorum ama önceden 15 / 40 ta 15 / 50 kullandımm castrol un 10 / 40 scooter lar için özel harkese tavsiye ederim ama diğerleri de farketmez hiç bişi olmaz motora rahat olun biri daha kalın biri daha ince aradaki tek fark o

Motosikleti
    yokmu yazan

arkadaşlar ben bişey soracam ben şimdi motosiklet aldım ehliyeti A2 ben sonra normal araba taksi ehliyeti alacam o da B ehliyeti ikisi bir olur mu yani ikisi aynı anda kullaılır mı bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

bişey diyen yokmu yoksa bilmiyor musunuz?

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    olur kardeşim.ehliyetinde a2,b yazıcak aynı anda kullanabiliyosun

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam millet topik resmen ölmüş neredesiniz yahu

y_karaca kardeş ehliyetine sonradan B ehliyeti tabiki eklete bilirsin
    ehliyetinin sınıfı Ba2 olur yani hem motor hem araba kullana bilirsin
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    selam arkadaşlar...
    ben yeni üye oldum bende 150 hs tercih ettim 22 aralık ta teslim aldım motorumu...
    tam okuyamadım açıkçası bütün sayfaları
    bişi sormak istiyorum sağ aynam tam olarak arkayı göstermiyo istediğim gibi göremiyorum yani varmıdır onun bi çaresi ?

Motosikleti
    Mondial 150 HS Hemide Kırmızı!i!
    Alıntı ysf34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...
    ben yeni üye oldum bende 150 hs tercih ettim 22 aralık ta teslim aldım motorumu...
    tam okuyamadım açıkçası bütün sayfaları
    bişi sormak istiyorum sağ aynam tam olarak arkayı göstermiyo istediğim gibi göremiyorum yani varmıdır onun bi çaresi ?
    Öncelikle aramıza Hsci olarak Hoşgeldin kardeş Motorunda hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binersin inşallahForumu okusaydın o aynayla ilgili pek iç açıcı olmayan şeyler öğrenirdin 150 HS lerin sağ aynaları ve marş pedalı ayaklarında fabrika hatası var;yani Hs lerin sağ aynaları göstermez ve ayak marş pedallarıda zırıltı yapar formu geriye dönük okursan bu konu hakkında bilgi sahibi olursun...

Motosikleti
    hoşgeldin kardess ayna yı takma kafana istersen aynalarını değiştir bak yoluna en garantisi ister içten ayarlanmalı ister kafası komple dönenlerden al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler