Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    beyler rodaj ve normal bakım ücreti nedir acaba ?? 5000 km vs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    130 TL. ....

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Beyler 3500 kmdeyim motosikletimin lastiklerini değiştirmek istiyorum, pilot street düşünüyorum, eski lastik iyi durumda onu satabilir miyiz? kaça gider acaba?

Yeni motor alan arkadaşlar motorlarınız hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    Sihay motorlar icin cok toz gosteriyo diyodu herkez mat gri nasil acaba bu konuda bilgi sahibi olan varmi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Birkac ay icinde bende alicam nasipse insallah. Maviydi aklimdaki renk ama mat griyi görünce ikide kaldim cok fena cg gzel gozukuyo.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

s.a arkadaşlar r25 le yds diablo 11gtx uzun bot kullanan var mı?

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Rosso 2 taktım 13.000KM'dir kullanmıyormuşuz sanki motoru çok fena oldu ön lastik basıncı ne kadardı bilen var mı bu arada 31 bastırdım sıkıntı olmaz inşallah.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Gorkem.IX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rosso 2 taktım 13.000KM'dir kullanmıyormuşuz sanki motoru çok fena oldu ön lastik basıncı ne kadardı bilen var mı bu arada 31 bastırdım sıkıntı olmaz inşallah.
    ön 29 arka 33 psi
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı drtahayasir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar r25 le yds diablo 11gtx uzun bot kullanan var mı?
    Ben kullanıyorum.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    arkadaşlar merhaba,
    biliyorum spesifik olmayan bir soru fakat yaşayanlar var ise bilgi edinmek isterim.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...an-aciyor.html

buradaki arkadaş da biraz giriş yapmış konuya.
    Motorum sık fan açıyormuş gibi geliyor, 2 silindir için normal midir, 1 silindir küçük bir motordan geldim ve hiç fan açtığına şahit olmadım(duymamış da olabilirim büyük ihtimalle).Bu motosikletim biraz fazla açıyormuş gibi geldi özellikle bu havalarda.
    Birde motor ısındıktan sonra belki parçalar yeni ve ısınmakta olduğundandır bir koku geliyor hafiften tarif edemeyeceğim, belki hafif yanık plastik kokusuna benzeyen.Hararet çizgim sürekli 3 de, 4 olduğunu görmedim.Motor yağını kontrol ettim, soğutma suyu bölümü korumalı olduğu için çok fazla birşey göremedim.

Fikir, düşünce ve yorumlarınız önemlidir, çok teşekkürler şimdiden.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Bursa'lı Ve ya Yakın Olan Kullanıcıların dikkatine...23 Mart 20016 Saat 19:30-20:00 Civarı Mudanya Mütareke Binası Yanı Cofe Shot'ta Motorlarımıza çay kahve içiricez tanışmak isteyenleri ve yakın olanları bekleriz...

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,
    biliyorum spesifik olmayan bir soru fakat yaşayanlar var ise bilgi edinmek isterim.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...an-aciyor.html

buradaki arkadaş da biraz giriş yapmış konuya.
    Motorum sık fan açıyormuş gibi geliyor, 2 silindir için normal midir, 1 silindir küçük bir motordan geldim ve hiç fan açtığına şahit olmadım(duymamış da olabilirim büyük ihtimalle).Bu motosikletim biraz fazla açıyormuş gibi geldi özellikle bu havalarda.
    Birde motor ısındıktan sonra belki parçalar yeni ve ısınmakta olduğundandır bir koku geliyor hafiften tarif edemeyeceğim, belki hafif yanık plastik kokusuna benzeyen.Hararet çizgim sürekli 3 de, 4 olduğunu görmedim.Motor yağını kontrol ettim, soğutma suyu bölümü korumalı olduğu için çok fazla birşey göremedim.

Fikir, düşünce ve yorumlarınız önemlidir, çok teşekkürler şimdiden.
    Benzer bi soru ben sormuştum zamanında. Koku normal.fan da 3 dişte ise normal...çabuk fan acıyor dediğimde soğutma suyuna antrfriz koy diye tavsiye veren olmuştu.

1000 km bakımı için 170 tl fiyat verdiler indirim talep edince yapıyorlar mı ? Yukarıda arkadaş 130 tl yazmış sanırım servisten servise fark ediyor tam bilgisi olan var mıdır ?

CieM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R - 2015
    Merhaba arkadaşlar ben önümüzdeki ay kredi çekip r25 mat gri almayı planlıyorum. ekipman hariç toplamda kaç tl tutar motor sigorta plaka masrafları falan ?

Merhaba arkadaslar debrijaji bazen hızlı salinca tık sesi geliyor. Bazı arabalarda da şahit olmuştum. Yavas kavratinca normal ama bazen tik ses geliyor normalmi acaba. Sizde varmi böyle birsey.

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    1000 bakımının ücretsiz olması gerekiyor? Değişti mi o durum acaba değişmediyse bayiyi şikayet edin seve seve yapacaklardır o zaman :D

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Gri mi Mavi mi bir türlü karar veremedim:(

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı CieM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben önümüzdeki ay kredi çekip r25 mat gri almayı planlıyorum. ekipman hariç toplamda kaç tl tutar motor sigorta plaka masrafları falan ?
    Motosikletin 0km. fiyatı belli, eğer işlemleri kendin yaparsan;
    -198tl ruhsat,20tl ek1 form doldurtma,15tl plaka basım ücreti.....en-az 1000tl sigorta...
    GP500-1st bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı peacemaker_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzer bi soru ben sormuştum zamanında. Koku normal.fan da 3 dişte ise normal...çabuk fan acıyor dediğimde soğutma suyuna antrfriz koy diye tavsiye veren olmuştu.
    Teşekkürler hocam, bir nebze de olsa işim rahatlamış bulunmakta sabırla 1000 i bekleyeceğiz.Bir sakatlık olmaz inşallah.

Alıntı kant_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar debrijaji bazen hızlı salinca tık sesi geliyor. Bazı arabalarda da şahit olmuştum. Yavas kavratinca normal ama bazen tik ses geliyor normalmi acaba. Sizde varmi böyle birsey.
    sert bırakınca cbr 125 imde de oluyordu, bunda da el alışkanlığı olsa gerek ara ara sert bırakıyorum, hafiften bir ses geliyor evet.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Valla ne diyim hiç hoş değil sanki baskı balata karşı tarafa vuruyor,o noktayı yumuşak geçersen ses yok ama hızlı geçersen tık (tak) diye bir ses var. Normalse alışacaz artık, cevap için teşekkürler.
    Koku olayı bende de vardı garip bir plastik kokusu dedim herhalde içerde bir şeyler yanıyor :D 250 km oldu koku kalmadı.
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler hocam, bir nebze de olsa işim rahatlamış bulunmakta sabırla 1000 i bekleyeceğiz.Bir sakatlık olmaz inşallah.

sert bırakınca cbr 125 imde de oluyordu, bunda da el alışkanlığı olsa gerek ara ara sert bırakıyorum, hafiften bir ses geliyor evet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)