Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    [QUOTE=darkmooneyes;3849620]
    Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunları bilmek icin ss Yarışçısi olmak gerekiyorsa hepimiz motorlarımızı bırakıp scooter kullanalım?
    Motorunuzu 1. Viteste yerinde oynatmadan kuyruk kısmında debriyaj müşründen gelen sese kulak verin, birde unutmadan bu R25 hangi motor ele alınarak üretilmis bi araştırın, motor konumlama pozisyonu vs, bu kadar gücü nasıl üretebildigini dahasını nasıl da yapabilecegini araştırın, teknolojili bi makina bu o yüzden kullandiginz 250cc HH ler ile karıştırmayın,
    Benim ne olduguma karar vermek istiyosan da önce mümkünse senin ne olduğunu belli et?[COLOR="Silver"]

supersport yarışları debriyajsız vites değiştirmek uygun devir hımmm. did you mean quickshifter??
    *

I do not think so because the motorcycle idiot who will execute the clutchless😂

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    arkadaşlar selam,
    yamaha türkiye ile 2016 modellerin gelişi ve renk mevzusu hakkında görüştüm bu gün.
    15 gün içerisinde yeni kasalar bayilere yollanacakmış.
    renk konusunda diğer arkadaşların söylediği gibi kırmızı, mavi ve siyah(gri gelmeyecekmi diye sordum özellikle ama malesef :( ) renklerin geleceğini ilettiler.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

merhabalar arkadaşlar forumdaki hemen hemen butun sayfalari okudum gercekten cok yardimci oldunuz uye degildim daha önceden sadece benim yasadiklarim baskalarina belki yardimci olur diye yazıyorum.
    ilk defa motor sürmeye basladim ve biraz cesaret biraz delilikle r25 alali 1 ay oldu suan 1150km civarinda.özellikle başında da benim de merak ettigim gibi fiyatlar konusunda konusmak istiyorum.izmirde oturuyorum siyah modelini bergamada vardi ve oradan normal fiyatina 15250e aldim. motolastik izmirden 800tl rosso2 lastik taktirdim 500.kmsinde gerçekten benim gibi acemi olunca her lastik kayisinda aklim orda kaliyodu ve degistirdim.1000 bakimini izmotoda yaptirdim guya 4zamanli yag koydular gormedigim icin bilmiyorum 200lira para verdim motoru yukari goturduler 1.5saat sonra hadi canim dediler bisi soruyosun tamam tamam diyip geçiyolar ehliyetim olmadigi icin mecbur izmir icine gitmek zorunda kaldim kesinlikle tavsiye Etmiyorum.yakit olarak 40tlye 250 300km arasi gidiyor suan icin 7000bin devri hic gecmedim sayılır ani olaylar dışında. yaşım 26 ilk aracım sigorta parasi 850tl odedim :( plaka ruhsat 200 de oraya gitti. ehliyet firmalarida uçmuş bilginiz olsun 950 kurs ucreti verdim 250+70 tl daha gidicek siz hesaplayin. uzerime aldigim takim taklavatin fiyatlarinida yazip yuh dedirttirmeyim çok fazla bir bilgim yok motorlarla ilgili eğitimler alıyorum araştıriyorum bol bol okuyup video izliyorum genede elimden ne gelirse izmirde sıkıntıniz olursa yardımcı olmaya çalışırım.
    son olarak tekrardan burda yazan nokta virgül koyan herkese çok çok teşekkür ederim.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Teşekkürler İzmirli kardeşim.Bende kısmetse almayı düşünüyorum.Bilgilendirmelerin için çok teşekkürler.

Yalnız neyi tavsiye etmiyorsun onu anlamadım.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    İzmir Çeşme Otobanı Mevkii

r48 bunu beğendi.

Aquarist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    2015 model R25 kullananlar, sizin de motorunuzun sağ ön fren kolunun uç kısmı salyangoz gibi dönmüş pozisyonda mı?

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı ulasbeklemez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaşlar forumdaki hemen hemen butun sayfalari okudum gercekten cok yardimci oldunuz uye degildim daha önceden sadece benim yasadiklarim baskalarina belki yardimci olur diye yazıyorum.
    ilk defa motor sürmeye basladim ve biraz cesaret biraz delilikle r25 alali 1 ay oldu suan 1150km civarinda.özellikle başında da benim de merak ettigim gibi fiyatlar konusunda konusmak istiyorum.izmirde oturuyorum siyah modelini bergamada vardi ve oradan normal fiyatina 15250e aldim. motolastik izmirden 800tl rosso2 lastik taktirdim 500.kmsinde gerçekten benim gibi acemi olunca her lastik kayisinda aklim orda kaliyodu ve degistirdim.1000 bakimini izmotoda yaptirdim guya 4zamanli yag koydular gormedigim icin bilmiyorum 200lira para verdim motoru yukari goturduler 1.5saat sonra hadi canim dediler bisi soruyosun tamam tamam diyip geçiyolar ehliyetim olmadigi icin mecbur izmir icine gitmek zorunda kaldim kesinlikle tavsiye Etmiyorum.yakit olarak 40tlye 250 300km arasi gidiyor suan icin 7000bin devri hic gecmedim sayılır ani olaylar dışında. yaşım 26 ilk aracım sigorta parasi 850tl odedim :( plaka ruhsat 200 de oraya gitti. ehliyet firmalarida uçmuş bilginiz olsun 950 kurs ucreti verdim 250+70 tl daha gidicek siz hesaplayin. uzerime aldigim takim taklavatin fiyatlarinida yazip yuh dedirttirmeyim çok fazla bir bilgim yok motorlarla ilgili eğitimler alıyorum araştıriyorum bol bol okuyup video izliyorum genede elimden ne gelirse izmirde sıkıntıniz olursa yardımcı olmaya çalışırım.
    son olarak tekrardan burda yazan nokta virgül koyan herkese çok çok teşekkür ederim.
    Biraz pahalı olmamış mı sanki bile diyemedim piyasaların durumu belli
    Keyifli günler paylaşım için de teşekkür ederiz

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    bugün servise alt sakalı söktürdüm egzos borularını ve alt tarafı temizledim :D
    bu kirli hali
    [IMG][/IMG]

bu temiz hali
    [IMG][/IMG]

arka fren balatası bitmişti az tutuyordu degiştirdik fena oldu .
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

aksesuarları taktık devam edelim fotolara
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

son olarak favori resmim
    [IMG][/IMG]
    !Lk£® bunu beğendi.

Herkese iyi günler.arkadaşlar 1000 km bakımı yaklastı yağ olarak motul koymayı düsünüyorum hangi serisini tavsiye edersiniz malum yaz geliyor

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı mad_vaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler.arkadaşlar 1000 km bakımı yaklastı yağ olarak motul koymayı düsünüyorum hangi serisini tavsiye edersiniz malum yaz geliyor
    Önceki sayfaları okuyunuz

Motosikleti
    YAMAHA R25
    S.A ARKADAŞLAR 5000 BAKIMINDA SİZCE EKSTRA YAPMAM GEREKEN BİŞEY VAR MI BİRDE LASİK EBATINI BÜYÜTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM NE GİBİ AVANTAJLARI VE DEZAVANTAJLARI OLUR SİZCE?

Motosikleti
    yzf r25
    selam bende 5 ğün once 2 el olarak yzf r25 alarak aranıza katıldım şu an motorsikletim 5,000 km oldu oıl ,işareti ğözükmeye başladı servise götürmem gerekiyor 5,000 bakımı ne kadar acaba 5,000 bakımında neler yapılıyor

10dakika once istanbul yolundan gecen cogu r25 olan konvoy hesap verecek erkek çocuğuyuz bi yerlerimiz şisecek :/

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Arkadaşlar 2016 model yeni r25 lerin fiyatları tekrar artacak mı?

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    merhaba

cuma günü ben de r25 aldım.
    belki de türkiyenin ilk 2016 modeli olabilir.15750 tl

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı umut unlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba

Hayırlı olsun.Şuanda 15.750 olduğunu biliyorum ama yeni modeller bayiye gelince tekrar zamlanacakmış galiba onu öğrenmeye çalışıyorum.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı umut unlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba

hayırlı olsun.
    2016 mı emin misiniz ? fiyatı 2016 fiyatı gerçi ama.
    yukarıda dediğim gibi, geçtiğimiz cuma aradım 15 gün içinde gelir demişti yamaha tr de, şaşırdım

edit : birde ne renk aldınız acaba ? 2016 renkleri farklı gözüküyor gibi biraz.bilgi verebilirseniz memnun olurum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Aquarist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 model R25 kullananlar, sizin de motorunuzun sağ ön fren kolunun uç kısmı salyangoz gibi dönmüş pozisyonda mı?
    hahahah :DDD yatmış o motor

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.
    2016 mı emin misiniz ? fiyatı 2016 fiyatı gerçi ama.
    yukarıda dediğim gibi, geçtiğimiz cuma aradım 15 gün içinde gelir demişti yamaha tr de, şaşırdım

edit : birde ne renk aldınız acaba ? 2016 renkleri farklı gözüküyor gibi biraz.bilgi verebilirseniz memnun olurum.

http://ysphigasiomiya.cocolog-nifty....g_151224_1.jpg
    Resimde versi ABS felan yazıyor.Heyecanlandım birden abs mi geliyor yoksa ?

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Selam Arkadaşlar Suzuki Bandit den sonra 2 günlük Yzf r25 imle ilk gezimi yaptım Daha Hafif,Daha pratik ,daha yavaş ancak daha gösterişli,az yakan çok tatlı bir yavru canavar...

!Lk£®, r48 ve mrt20 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)