Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar bu urunu alıp kullanan varmı nasıldır ıdare edermi ? Bide site guvenılırmı alışveriş yapanınız varmı acaba
    http://www.modacar.com.tr/modacar-yamaha-yzf-r25%C2%A0-ozel-branda-cantali--temizleyici-hediyeli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu camı çok beğendim ya. Siyaha gidermi ne dersiniz?

http://tr.aliexpress.com/item/Motorc...451318400_6149

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Alıntı 53_ekrem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu urunu alıp kullanan varmı nasıldır ıdare edermi ? Bide site guvenılırmı alışveriş yapanınız varmı acaba
    http://www.modacar.com.tr/modacar-yamaha-yzf-r25%C2%A0-ozel-branda-cantali--temizleyici-hediyeli
    Dediğiniz siteden geçen hafta aldım, güvenebilirsiniz 1 günde geldi Denizliye. Brandayı daha motoruma takmadım yalan olmasın. Ancak bana biraz ince geldi. Rüzgarda nasıl olur bilemem yırtılır mı, iç kısmı çizmiyormuş ondan tercih ettim.

53_ekrem bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    R25 2016 fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 2016 fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ?
    MT-25 bile 14750 den lansman fiyatıyla satılacakmış. R25 lere de zam geleceğini bir bayii teyit etti. Şuanda net bir fiyat yok fakat tahminen ufakta olsa bir zam gözüktü yolda.

Bu gidişle 250cc leri 20 binden satacaklar 2-3 yıla kalmadan, demedi demeyin

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Bana bayinin söylediği R25 16 bin olacak.

Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana bayinin söylediği R25 16 bin olacak.
    Yamahaya inat motorumu satıyorum. Gidip honda cbr500r alcam hemde abs de var. kimse gidip o fiyatı vermez boş kasaya abs yok vs yok eski tip teknoloji.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha sacmaladi hakikaten. Mt 7 ucuz diye sattiniz iste sanki millet her gece ruyasinda naked motor goruyordu .

Cbr 250`ye rakip oldun eyvallah da Mt 10, Mt 25, scrambler serisi nedir mondial gibi doldurdu piyasayi iki motor satinca.

Ktm 250 Kawasaki 250 ve Inazuma varken naked 250 cc piyasasinda hic tutunamayacak bence. 10bin devirde maks tork veren Xj 6`nin commuter cirkinliginde bir Mt 250.

Elli kez yazdim yine yazayim ulkede supermoto yok. Wr 250`yi 20bin TL`den satmaya calisiyor, Wr 125`e 12.300 fiyat cekmis. E bunun X modelini uygun fiyattan getirsene millet Crf`yi Supermoto yapmakla veya Drz 400 sm bulmakla ugrasiyor.

Cbr 500 fiyati cok pahali demislerdi ama yakit olarak da performans olarak da Abs secenegiyle de su an makul zira 250cc fiyatlari 16bine dayandi.

Dediginiz gibi 250ccler 20bin olmadan kendime omurluk bi enduro alsam da su 250cc deki sacma pazar kavgasindan kurtulsam.

Altın gibi la bu işler.
    Durdukça yaşlanan motor değer kaybedeceğine değeri artıyor.
    Şimdiye kadar böyle gelmiş böyle gidiyor. Keşke değişse bu düzen ama imkansız gibi.
    Cbr 500ü bende araştırdım da r25ten sonra alınacak motor değil bence.
    8-9bbin bandında çeviriyor max deviri. Son hız 180civarlarında deniyor.
    Şuan en mantıklı mt7 sanırım.

semihbalcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Fiyatlar tüm dünyada aşağı yukarı aynı. sıkıntı yüksek vergiler ve yükselen kurlarda. bu gidişle daha çok bekleriz ucuz motor almayı

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    hani dolar 1 TL olacaktı? biz de istediğimiz motoru alacaktık.

Motosikleti
    daelim s3 250 advance
    arkadaşlar bir kac ay sonra r25 almak ıstıyorum cok ıyı bır motosıklet kullancısı degılım daha az cok kullanmıslıgı var boyum 175 ve ılk baslamak ıstedıgım motosıklet bu kımısı cok hızlı alırsan olursun dıyor da basma kısmı ınsana kalmıs basmazsan neden o tarz rısklere gırsınkı baslangıc motoru olmaz bu gıbısınden soylentıler var kullanmak tamamen kısıye kalmıs bır durum ılk olarak baslayan arkadaslar var mı yardımcı olabilelecek

Alıntı lordhas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir kac ay sonra r25 almak ıstıyorum cok ıyı bır motosıklet kullancısı degılım daha az cok kullanmıslıgı var boyum 175 ve ılk baslamak ıstedıgım motosıklet bu kımısı cok hızlı alırsan olursun dıyor da basma kısmı ınsana kalmıs basmazsan neden o tarz rısklere gırsınkı baslangıc motoru olmaz bu gıbısınden soylentıler var kullanmak tamamen kısıye kalmıs bır durum ılk olarak baslayan arkadaslar var mı yardımcı olabilelecek
    Tehlikeli. Basmazsın sakin sürersin yada ben sakinim basmam olayları fasa fiso.
    Motor binipte basmayan adam çok azdır. illa alınmaz kesin düşersin diye bişey yok.
    Ama az tecrübe kötü lastikler ve fazla güç birleşince tehlike dereceside yükseliyor.
    Cbr 125r gibi bi motorla başlayıp sonra geçerseniz daha uygun olur bence.

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    dostum ben de ilk motor olarak r25 le başladım. diğer arkadaşın dediği gibi ben basmam olayı yalan bir kere, kesinlikle basıyorsun. saçma sapan tehlikeli hareketler yapmadığın fren mesafeni düşünerek hız yaptığın yani kısaca pür dikkat ve kendini tehlikeye atmayacak şekilde sürdüğün sürece olur.

3 gün önce YBR125 aldım, nerdeyse hiç motor tecrübem yok, ilk bende R25 alacaktım burdaki tavsiyelere uydum ve bu motorla başlamadım. Şimdi diyorum ki iyikide direk gidip R25 almamışım. Çünkü 2 kere motoru dururken yana yatırdım birden yana yatmaya başlayınca ağırlık çok bindi ve zapdedemedim. R25 olsaydı illaki bir yerleri çizilecekti, ayrıca vites atma vs. illaki bu motor ögrenirken zarar verecem motoru zorlayacam. Bu yüzden YBR125 alıp hakimiyet kazanana kadar kullanıp sonra istediğin motora geçmelisin. Tamda YBR alma zamanı kış diye pek talep yok ucuza temiz bir YBR alıp yaza kadar kullan enaz. Kendimi hazır hissedersem yaza kadar sıfır R25 alacam. Düşünyorumda şimdi R25 alsam ve onda ögrenmeye başlasam içim acır motora yazık olur.

Motosikleti
    daelim s3 250 advance
    aynen kardeşim zaten o şekilde bende basarsın mutlaka ama gaza dokundugun gıbı moto altından gıdıyor ucuyor bu motor kullanılmaz baslanmaz gıbı yorumlar var o yuzden bilgi almak istedim bir test etmeye vaktım olursa bayıden test edip kararımı oyle verırım zaten 100 lük kulanırken bile sonucta dıkkat cok onemli cevabın ıcın saol hocam

semihbalcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    aynen kardeşim zaten o şekilde bende basarsın mutlaka ama gaza dokundugun gıbı moto altından gıdıyor ucuyor bu motor kullanılmaz baslanmaz gıbı yorumlar var o yuzden bilgi almak istedim bir test etmeye vaktım olursa bayıden test edip kararımı oyle verırım zaten 100 lük kulanırken bile sonucta dıkkat cok onemli cevabın ıcın saol hocam
    Başlangıç motoru derken hiç mi motor sürmeyi yeni mi öğreneceksin yoksa vitessiz tecrüben var mı? eğer vitessiz motorda birkaç yıl tecrüben varsa r25 ile devam edebilirsin kullanımı çok rahat bir motor. ama motora tamamen yeni başlıyorsan tabi ki düşürdüğünde yatırdığında çok üzülmeyeceğin bir motorla başla

Motosikleti
    daelim s3 250 advance
    Alıntı semihbalcioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç motoru derken hiç mi motor sürmeyi yeni mi öğreneceksin yoksa vitessiz tecrüben var mı? eğer vitessiz motorda birkaç yıl tecrüben varsa r25 ile devam edebilirsin kullanımı çok rahat bir motor. ama motora tamamen yeni başlıyorsan tabi ki düşürdüğünde yatırdığında çok üzülmeyeceğin bir motorla başla
    YOK Hocam söyle ilk defa motosıklet kullanmayacagım scooter cok fazla kullanmadım genelde vıteslı kullandım ybr cup mondıal falan kullanmıslıgım var kucuk yastan berı kullanıyorum ama oyle hergun kullandıgım duzenlı bır sey yok memlekete gıdınce sürekli şimdi işte ıstanbulda r25 ile baslamak ıstıyorum düşürme konusu da mutlaka olur ama koruma takozu falan düşünüyorum cok agır bı motosıklet degıl zaten zone 150 kulannıyordum o mesla 150 kg falan sanırım hiç düşürmedım cok gayet iyi kullandım bir süre gaz falan ayarlamayı ıyı yapıyorum o tarz motorda
    Atormentado bunu beğendi.

Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    YOK Hocam söyle ilk defa motosıklet kullanmayacagım scooter cok fazla kullanmadım genelde vıteslı kullandım ybr cup mondıal falan kullanmıslıgım var kucuk yastan berı kullanıyorum ama oyle hergun kullandıgım duzenlı bır sey yok memlekete gıdınce sürekli şimdi işte ıstanbulda r25 ile baslamak ıstıyorum düşürme konusu da mutlaka olur ama koruma takozu falan düşünüyorum cok agır bı motosıklet degıl zaten zone 150 kulannıyordum o mesla 150 kg falan sanırım hiç düşürmedım cok gayet iyi kullandım bir süre gaz falan ayarlamayı ıyı yapıyorum o tarz motorda
    Hiç motor üstüne binmemiş biri için r25 başlangıç motoru olmaz fakat sizin durumunuzda rodaj kullanımına uydugunuz sürece olabilir eminim ki hiç bir konuda sıkıntı çekmezsiniz 7000 devir altında oldugu sürece ybr 125 ayarında gidiyor çünkü

Motosikleti
    daelim s3 250 advance
    Alıntı Atormentado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç motor üstüne binmemiş biri için r25 başlangıç motoru olmaz fakat sizin durumunuzda rodaj kullanımına uydugunuz sürece olabilir eminim ki hiç bir konuda sıkıntı çekmezsiniz 7000 devir altında oldugu sürece ybr 125 ayarında gidiyor çünkü
    aynen zaten en az rodaj donemı olarak 5 bın km falan 7 bın devıre kadar kullanın dıyorlar zaten o km de motora alısmıs olurum diye düşnüüyorum
    Atormentado bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)