Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Senin taktikte güzelmiş hocam. eşyaların öne kaymasını engellemek için nasıl bir sabitleme yaptın acep? yani fotoğrafta kırmızı lastikler en ufak frende o eşyaları sürücüye doğru kaydırır gibi duruyor. Sanırım bir lastikle de arka plakalıktan destek aldın.

İyi yüklemişin motoru, sport touring olmuş senin motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    çok fazla belli olmuyor ama manisadan 6 motor balıkkesir festivaline gitmiştik 2 gün kalacaktık o zaman bende güzel ce bi yüklemiştim arkayı :D . 2 fazer deki yükü 1 arabanın bagajına zor sıgdırırsın o derece yüklemiştik :D bi yüksüz ninja 636 vardı sırt cantasını aldı geldi cocuk ona alcak bişe bırakmadık :D
    [IMG][/IMG]

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    5000 bakimindan donerken bir egzos videosu cekelim dedim hem bazi arkadaslar sormustu.

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin taktikte güzelmiş hocam. eşyaların öne kaymasını engellemek için nasıl bir sabitleme yaptın acep? yani fotoğrafta kırmızı lastikler en ufak frende o eşyaları sürücüye doğru kaydırır gibi duruyor. Sanırım bir lastikle de arka plakalıktan destek aldın.

İyi yüklemişin motoru, sport touring olmuş senin motor
    Siyah kablolarda var hocam dediğin gibi ileri geri kayma yapmasın diye Hiç denge falanda bozmuyorlardı gayet iyiydi, bi daha aynı taktiği okul bitince Haziran'da geri dönerken yine yapıcam bakalım

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    arkadaşlar trafikte giderken yavascana alcak devirde gaz kesip acma esnasında bir cıt diye ses geliyor takip ettimde ön dişli tarafından geliyor gibiydi bu genetik mi? dikkat ettinizmi acaba yoksa bi banamı özel bakıma gittimde soracagım ancak sizlerede sormak istedim...

Motosikleti
    Alıntı yayamas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar trafikte giderken yavascana alcak devirde gaz kesip acma esnasında bir cıt diye ses geliyor takip ettimde ön dişli tarafından geliyor gibiydi bu genetik mi? dikkat ettinizmi acaba yoksa bi banamı özel bakıma gittimde soracagım ancak sizlerede sormak istedim...
    yazcana bigün buluşalımda bakalım :D

selimm07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r 25
    Arkadaslar bu motora performance hava filtresi takan varmi ?

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Alıntı yayamas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ses tüm motorlarda var gaz kelebeğinin sesi normal.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı selimm07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu motora performance hava filtresi takan varmi ?
    bende var dostum BMC ilk aldıgımda 1000 km rodajını bitirdigimda bakımda taktırmısım bütün aksesuarları 9000 binde çıkardım orjinalini taktım. Bu filtreler atılmıyor ömür boyu kullanım süresi var ama temizlemen lazım temizlik kiti alcam BMC nin bulamadım, K&N nin var para ayarlasam alıcam temizleyip yağlayıp tekrar takıcam geri.[IMG][/IMG]

selimm07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r 25
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende var dostum BMC ilk aldıgımda 1000 km rodajını bitirdigimda bakımda taktırmısım bütün aksesuarları 9000 binde çıkardım orjinalini taktım. Bu filtreler atılmıyor ömür boyu kullanım süresi var ama temizlemen lazım temizlik kiti alcam BMC nin bulamadım, K&N nin var para ayarlasam alıcam temizleyip yağlayıp tekrar takıcam geri.http://<a href="http://hizliresim.co...DA.jpg</a></a>
    Performance olarak ne gibi artisi oldu tabi seside onemli. Ve ne kadara aldin dostum

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Far ayarını nerden yapıyorum bu aletin.
    Farlar uzayı aydınlatıyor.

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    olur taby bulusalım hafta içi aksam olur yada hafta sonu işten dolayı gunduz pek fırsat yok :D
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    İyi akşamlar bende allahın izniyle pazartesi r25 alacağım. Yaşım 18 Bayiden anahtar teslim kaç paraya cıkarım ?

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar bende allahın izniyle pazartesi r25 alacağım. Yaşım 18 Bayiden anahtar teslim kaç paraya cıkarım ?
    temiz 16.000 tl. plaka ruhsat 220 tl. gerisi zorunlu trafik sigortasi icin. yas 18 motor ss. Zamlaman sigorta fiyatları minimum 500 tl cikaracaktir. hele buyuksehirde yasiyorsan evi arabayi sat sigortaya yatir
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    İlk motorum tvs apacheydi bugün sattım. İstanbulda oturuyorum beşiktaş daytonadan alacağım 😊

Motosikleti
    Alıntı selimm07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Performance olarak ne gibi artisi oldu tabi seside onemli. Ve ne kadara aldin dostum
    valla 160 tl gibi bi fiyata aldım performans açısından bişey diyemicem çünkü 1000 km ye kdr zaten rodaj yaptım 1000 km den sonra taktım direk filtreyi orjinal filtreyle fazla yol yapmadım daha ama pek bişey değişmedi gibi geldi bana hani boğazdan egzoz alırsın ozaman takarsan bi işe yarar belki bilmiyom :D ama şu yanıda güzel ömürlük olucak temizle yağla tak temizle yağla tak bakım seti 10 defa yada daha fazla temizlemene yarıyormuş o yönden düşün birde. sonuçta motora daha fazla hava giriyor vardır illa bi + sı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

KTM RC390 & YAMAHA YZF R25
    [IMG][/IMG]
    SuleymanE bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Arkadaşlar motoru alma arefesindeyim çok acil olarak tüketim değerleriniz konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru alma arefesindeyim çok acil olarak tüketim değerleriniz konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Şehirler arası 3.8Litre görüyorum uzun yol olur ise şehiriçi 5.9 6.0 görüyorum hep ama devirli kullanıyorum sakin kullanınca düşer 1 litre herhalde.

Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içi 4.9 5.0 lerdeydi en son 60 km lik yol yaptım ara ara bastımda 4.6 ya indi.km 2300 falan

Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar plaka kaç güne geliyor motoru salı alıcam plaka için bir kaç gün daha beklemem gerekiyormus kaç gün beklerim ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)