Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ardatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oguzyamann katlanır plakalığı taktırdım herhangi bi işlem istemiyo motora direk uyumlu yanlız bizdeki sinyaller o plakalıga uymuyo o yüzden alırken dikkat et bazıları ona uyumlu sinyalle satıyo ondan alırsın yada ledli sinyaller var 20-25 tlye tercih sana kalmış.he bide şunu söligim ben bugün taktırdım ama yarın geri çıkartıcam eski plakalığı taktırıcam çünkü kış ayı kullanılcak bişiy deil arkadan acayip su sıçratıyo(artçı koltuğuna) adamlar o kadar uzun plakalığı boşuna yapmamış bugün onu anladım.ekipmanınız tam yolunuz açık olsun selamlar..
    Cok tesekkurler ben kisin zaten kapatiyorum motoru kullanmiyorum o zaman bende sinyalli sekilde siparisini vereyim tekrardan tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaşlar yağ lambası bazen 5-6 saniye sonra sönüyor bu durumla karşılaşan var mı?

Fiery_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı Ardatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oguzyamann katlanır plakalığı taktırdım herhangi bi işlem istemiyo motora direk uyumlu yanlız bizdeki sinyaller o plakalıga uymuyo o yüzden alırken dikkat et bazıları ona uyumlu sinyalle satıyo ondan alırsın yada ledli sinyaller var 20-25 tlye tercih sana kalmış.he bide şunu söligim ben bugün taktırdım ama yarın geri çıkartıcam eski plakalığı taktırıcam çünkü kış ayı kullanılcak bişiy deil arkadan acayip su sıçratıyo(artçı koltuğuna) adamlar o kadar uzun plakalığı boşuna yapmamış bugün onu anladım.ekipmanınız tam yolunuz açık olsun selamlar..
    arda resim atsaydın keşke inceleme şansımız olurdu..

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı Nvzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yağ lambası bazen 5-6 saniye sonra sönüyor bu durumla karşılaşan var mı?
    Hani 2-3sn desen tamam da 5-6 sn baya uzun bir süre. Bence bir servise uğra derim hocam.
    Nvzt bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı Nvzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hemen evham yapıp servise kadar yorulma derim. Motosiklet ayaklıkla beklediğinden yağ sol tarafa yığılır bu nedenledir ki gösterge anlık olarak yanılabilir. Sen yine bir motoru düz konuma getirip bi 5-6 sn bekledikten sonra çalıştır yine yağ ışığı geç sönerse haklı olabilirsin. Bu olay benzin göstergesi içinde geçerli (yaşanılmıştır)
    iyi sürüşler.

[QUOTE=Fiery_boy;3751599]arda resim atsaydın keşke inceleme şansımız olurdu..[/QUOTE
    Buraya resim atma olayını hala çözmüş deilim nasıl atıldığını yani

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    [QUOTE=Ardatt;3751743]
    Alıntı Fiery_boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arda resim atsaydın keşke inceleme şansımız olurdu..[/QUOTE
    Buraya resim atma olayını hala çözmüş deilim nasıl atıldığını yani
    fotografı pc ne atıyorsn oradan googleye hızliresim yazıp siteyi acıp fotonu yüklüyorsun yükledikten sonra önüne linkler gelcek üstlerinde yazar ne oldugu forumlar olanı kopyalayıp burada üstte foto atman için bi simge var ınsert ımage yazıyo ona tıklıyorsun linki yapıştırıp ok diyorsun ve cevapla tuşuna basarak paylaşıyorsun :D

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Fiery_boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hemen evham yapıp servise kadar yorulma derim. Motosiklet ayaklıkla beklediğinden yağ sol tarafa yığılır bu nedenledir ki gösterge anlık olarak yanılabilir. Sen yine bir motoru düz konuma getirip bi 5-6 sn bekledikten sonra çalıştır yine yağ ışığı geç sönerse haklı olabilirsin. Bu olay benzin göstergesi içinde geçerli (yaşanılmıştır)
    iyi sürüşler.
    Arkadaşlar yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim servise gitmeden önce dediğiniz şekilde motoru düz konumda 5-6 saniye beklettikten sonra çalıştırayım eğer durum değişmezse o zaman servis yolu görünür işte

Motosikleti
    Café Racer
    R25 için Immobilizer sistemi kurmuş bir arkadaş, gözüme çarptı paylaşayım dedim. Belki birinizin ilgisini çeker.

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar,

Sonunda mavi R25 ile aranıza katılmış bulunuyorum. motoru sanırım pazartesi ancak teslim edebileceklermiş. bu seçim ve 29 ekim yüzünden.

15250 + 400TL masraf ile sıfır almış bulunmaktayım. 2.el ne kadar baksamda 500-600 tl yüzünden 2.el almak istemedim
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    r25 veya gt250r inşallah
    Hayirli olsun .Ben kısmetse fuardan sonra kararımı vericem. Keske arasaydin fiyatlari şişiyorlar ciddi alıcı oldugunu soyleseydin gercek satici fiyati cekerdi .

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı snglserdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun .Ben kısmetse fuardan sonra kararımı vericem. Keske arasaydin fiyatlari şişiyorlar ciddi alıcı oldugunu soyleseydin gercek satici fiyati cekerdi .
    hocam 4-5 bayi ile konuştuk hiç biri indirmedi fiyatı. ama aldığım bayi hatrı sayılır 3-4 şey yaptı :D
    ,

Motosikleti
    r25 veya gt250r inşallah
    Yok bayiler yapmaz zaten ben 2. El icin demistim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı snglserdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok bayiler yapmaz zaten ben 2. El icin demistim.
    hocam 2.el pek yanaşamadım. bir kaç kişi ile konuştum ilanda motor tertemiz yanına gidince yatması var tarzı olaylar oldu.
    temiz olsa bu makine tr'de ki en hızlı r25 iyi açıldı diyenler oldu :D
    ,

Motosikleti
    r25 veya gt250r inşallah
    Alıntı Lightning adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 2.el pek yanaşamadım. bir kaç kişi ile konuştum ilanda motor tertemiz yanına gidince yatması var tarzı olaylar oldu.
    temiz olsa bu makine tr'de ki en hızlı r25 iyi açıldı diyenler oldu :D

Baktın şişirme var kactın 😂 neyse iyisini yapmissin kendin acarsin tertemiz .
    Lightning bunu beğendi.

Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız bende düşünüyorum yakında r25 nasip olursa cbr 125 ile arasında kaldım 2016 modelleri bekliyorum
    Lightning bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    yamaha r25 kullanıcıları... 1000 km bakımı için İstanbul Anadolu tarafından tavsiye edebileceğiniz servis olursa sevinirim. ilgisiyle alakasıyla iyi izlenim bırkan fiyatıda makul olan bir servis varsa söyleyiniz..
    Lightning bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD
    arkadaşlar günaydın küçük bir kaza sonucu r25imi yatırdım sol maşa yamulmuş diyorlar daha doğrusu durumu bugün belli olacak maşa fiyatları nedir bilgisi olan varmı bir de düzeltme imkanı ne kadar sağlıklıdır.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10bin bakımına giren varmı?
    Varsa neler değişti ne kadar tuttu öğrenebilirmiyim?

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Kardeşim için tertemiz,rosso lastikli,koruma takozlu,2 bin kmde bir R25 aldık bugün şişirilmiş fiyatlardan gına gelmişti,uygun bulduk sonunda. Cbr 125ten sonra gidişi,virajı inanılmaz güzel geldi,ama vites geçişleri çok sert cbra göre,bir tek o kısmını beğenemedim. Birazda içiyor hayvan
    Lightning bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)