Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Toprak17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Herkez 2000-3000 km yapıp satıyor motoru 1-2 ay içinde niye böyle motor iyi değilmi yetersizmi biz daha alamadık satanlar dolu :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    Çoğu karaboraacı ve şurada dursun pahalıya satarsam kar ederim mantığında adamlar hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Alıntı fabutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar rs 200 inceleyen varmı ??
    İnceleme videosu falan yok ama okuduğum kadarıyla 200ns in aynısı sadece grenaj eklemişler

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 (ilk alın terim)
    Alıntı RidetoLive. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yazılanları okudum ve 1 haftaya benimde elime geçer diye sevinçten çıldırdım.Ta ki kütahyada ki yamaha bayisini arayıp sorana kadar.Adam daha türkiyeye gelmedi bi tarih verevemiyoruz dedi ve ben tekrardan yıkıldım.yıkıldım. Yokmu yamaha genel merkezine yada distribütörü arayıp soran
    hocam ben ana merkezi aradım perşembe dediler. senin sırana göre olabilir mi o dediğin ama adam gelmedi demiş anlamadım yanıı kapora bırakmadıysan çevre illere bak istersen..

RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    sırayla alakası yoktur burada motor alan yok geleni şehir dışını satıyorlar tek isim yazdıran da benim diye tahmin ediyorum.3 4 motorun bayiliğini yaptığı için bilmiyorlar sanırım eğer ki sağa sola gelip buraya gelmezse bende çevre illerden alırım canıma tak etti çünkü.Bayilerden geldiğine dair haber alan arkadaşlar buraya yazarsa sevinirim bende ona göre çevre illere bakarım

Motosikleti
    sırayla alakası yoktur burada motor alan yok geleni şehir dışını satıyorlar tek isim yazdıran da benim diye tahmin ediyorum.3 4 motorun bayiliğini yaptığı için bilmiyorlar sanırım eğer ki sağa sola gelip buraya gelmezse bende çevre illerden alırım canıma tak etti çünkü.Bayilerden geldiğine dair haber alan arkadaşlar buraya yazarsa sevinirim bende ona göre çevre illere bakarım
    Hocam ben haberini aldım işte her bayii e zaten 3 4 tane motor geliyor eger senden başka bekleyen yoksa tek motorun sevkiyatınıda yapmazlar gibime geliyo yada İnternetten Yamaha Türkiye distribütöre gir iletişimden telini bul ara bayii ama ayak oyunu yapıyor... diye...

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    ya resim atın resim muhabbetiniz renklensin :((

RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    Alıntı CmKLC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben haberini aldım işte her bayii e zaten 3 4 tane motor geliyor eger senden başka bekleyen yoksa tek motorun sevkiyatınıda yapmazlar gibime geliyo yada İnternetten Yamaha Türkiye distribütöre gir iletişimden telini bul ara bayii ama ayak oyunu yapıyor... diye...
    getirmemezlik yapmazlar diye tahmin ediyorum çünkü elde patlayacak bir motor değil bizimkisi ama sen içime kurt düşürdün haklı olarak ben yine bir arayıp sorayım.Distribütöre ulaşabileceğim bir numara varsa yazar mısın sana zahmet

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    5 güne geliyormuş motorlar duyrulur ama kaçtane gelir belli değil.
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    yok mu piste geleeen

Motosikleti
    BMW R1250GS ADV
    Geçen hafta cuma günü Ankara baydar'a bir tane geldi.3 haftadan sonra gelen ilk motormuş.Gelecek şu tarih bu tarih diyenlerin hepsi yalan sölüyor.
    Benim satın aldığım Hatayda ki bayiyi aradım arkadaş alacaktı.Adam 14 tane motor için peşin para aldık 17 motor için kapora aldık.Ne zaman gönderirlerse diyor.Piyasada da ikinci eline 16.000 isteyen fırsatçılara kesinlikle para kaptırmayın.Ruhsatla birlikte 14.900'e mal oldu bana.

Motosikleti
    getirmemezlik yapmazlar diye tahmin ediyorum çünkü elde patlayacak bir motor değil bizimkisi ama sen içime kurt düşürdün haklı olarak ben yine bir arayıp sorayım.Distribütöre ulaşabileceğim bir numara varsa yazar mısın sana zahmet
    hocam bu alttaki adresten herşeye ulaşabilirsin. bana da bayim her 2 hafta 10 günden bir teslimat oluyor bi aksilik olmazsa demişti. bugun motorun parasını bırakmaya gittim ne oluyor bole o kadar bekleyen arkadaşlar var bir haber için abi 1000 adet satılacaktı 1400 adet satıldı fabrika yetiştiremiyor dedi...

http://www.yamaha-motor.eu/tr/services/contact/index.aspx

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu piste geleeen
    piste gelimde şuan yayan gelebilirim cam salı metal at geliyor hocam

MustafaR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Ayda kaç tane yamaha r25 geliyor? acaba kırmızı renkte gelecek mi

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı MustafaR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayda kaç tane yamaha r25 geliyor? acaba kırmızı renkte gelecek mi
    Hayalimiz kırmızı gelmesi ama çok çok çok zor ihtimal gelmesi yada 1-2 sene sonra gelir. Bayiiler gelmiyeceği konusunda bilgi verdi
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Kırmızı Tr e gelmiyor..

Motosikleti
    pulsar 200ns
    arkadaslar mıllet motoru hep satıyo sahıbınden de gun gectıkce ılan artıyo acaba mıllet memnun kalmıyomu bı sıkıntımı var bırde fahiş rakamlar koymuslar 16000 falan ısınıze gelıyosa demıs bı kacıda bızde alıcaz dıye beklıyoruz sonra sıkıntı yasamayalım..

Motosikleti
    ybr125 + cbr 250 + yzf R25...
    Arkadaşlar herkese merhaba ben de sizler gibi R25 sevdalisiyim öncelikle şunu söyleyeyim daha önce cbr250 ciktiginda da aynı şeyler yaşandı isterseniz cbr250 kullanıcılarının ilk sayfalarını da okuyun herşey birebir aynı :-) orayida usenmeden usanmadan okuyup cbr sahibi olmustum oradan biliyorum daha sonra satmak zorunda kaldım maddi sebeplerden. Yani r25 i alıp hemen satan arkadaşlar kafanızı karistirmasin inşallah herkes gonlundeki motora kavuşur ;-)

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    Satanlarin cogu istedigi fiyatlardanda anlasilacagi gibi ciddi satici degiller, hem bu kadar cok satan motorun ikinci elininde fazla olmasi gayet normaldir, kronik bir arizasi falan olsa zaten su ana kadar belli olurdu diye tahmin ediyorum, cogu kullanici rodajini bitirdi ve motoru zorlamaya basladi, simdilik birsey duymadik insallah bundan sonrada cikmaz, diyecegim o ki gonlunuz rahat olsun.

Motosikleti
    ybr125 + cbr 250 + yzf R25...
    Ciddi satıcı değiller kısmı çok doğru olmuş hocam kesinlikle katılıyorum

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Bu motoru kullanan kişilerin motorsikletlerine iyi bakmaları gerekiyor 250 cc'den 36 ps güç üreten bir alet ömrünün kısa olacağı aşikar.Yağ değişimi 5000 km demiş ama siz yinede 3000 km olunca değiştirin bence.İnazuma'ya bakın mesela 26 ps motorun uzun ömürlü olması için güç az tutulmuş.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Daha 1000km yi yeni geçen motorumu satacak olsam bende 16bin isterdim üzerinde koruma takozu, orjinal akrapovic egzoz ve diablo rosso 2 lastik var... İlanları incelemedim ama ekstralı bir alet ise fiyatı kimse öldürmez plaka ve ruhsat maliyetini de unutmamak lazım hepsi beraber 16800 e yakın bir maliyeti var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)