Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı french press adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin 4.50 lira, güncel olarak 3.78 lt yani 17 tl ile 220 km yaptım en iyi. Bugün de 17 tl ye doldu depo 194 km yapmışım. Yani yüz km de 1.7 ile 2 civarı yakıyor motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Not alıyorum ben yakıt tüketimimi. Şimdi baktım da 3.34 lt ile 210 km yapmışım daha önce. Buda ortalama 1.59/100 km yapıyor.
    Ben kendim az yaktırıyodum diyodum ama siz benden de az yaktırıyormuşsunuz

Bu motordan sonra başka motora geçmek yakıt anlamında gerçekten zorlayacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar avrupa yakası okmeydanı yakınlarında mecidiyeköy,şişli vb yerlerde oturan arkadaşlar varsa. Eğer müsaitse akşama buluşmak birde yakından bire bir görmek isterim müsadesi olursa.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendim az yaktırıyodum diyodum ama siz benden de az yaktırıyormuşsunuz

Bu motordan sonra başka motora geçmek yakıt anlamında gerçekten zorlayacak
    cc yükselttiğimizde bu kadar gezmek mümkün olmayabilir. Yakıt anlamında çok memnunum. Şehir içinde de bence gayet yeterli.

Motosikleti
    Alıntı french press adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cc yükselttiğimizde bu kadar gezmek mümkün olmayabilir. Yakıt anlamında çok memnunum. Şehir içinde de bence gayet yeterli.
    Bende 600rr ve mt09 var ocağıma incir ağacı 😂😂 mt09'u satıp msx niyetim var.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Aslında mt09 un yanına grom çok yakısır

Motosikleti
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında mt09 un yanına grom çok yakısır
    Ben 09'a doydum, 600rr'ıda yeni aldım. 09'u göndericem artık. Yerine msx ya da nmax gelcek ama bakalım. Her şey nasip kısmet ve hayırlısı.

Alıntı Olcaytmloglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On sinyaller hakkinda bilgin varmi ,gomme sinyal aldim fakat saga sola yanip sonmuyosurekli yaniyo
    msxi satalı çok oldu ama sinyaller için mondial servisinden led sinyal için flaşör almıştım. 5-10 lira olması lazım.

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    Merhaba Millet

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Alıntı avcrom egsoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hummar rumuzlu kardeşim.neremden uydurduğumuda söylede dengini alsın.sizler sanırım kargadan başka kuş,alemde sizden başkada motorcu tanımayan gençlerdensiniz.isterseniz yakıt neden çoğalır.desibel killer ne işe yarar.amerikan süpper trrap nedir.egsoz iç odaları,sıkışma sistemleri nasıldır.tek silindirde direk def bilmem ne marka takarsan tak hayal kırıklığı olduğu.ve bu tek silindir motorlarda performans kaybı ve yakıt çoğalması yaşatmadan egsoz nasıl olur size ansiklopeti yazıp yolluyayım.bilmediğini söylemek erdemlikdir.bilmediği konuda ahkam kesmek ise ukalalık ve dikalalalıkdır.senin o akrep ,yoshi diye ağzının suyunu akıtarak söylediğin markalardan iş yerimde onlarca var ve hepsinide gerek içiden ,gerekse çıkış kısımları karbonlardan revize ediyorum.az türk milliyetcisi olmak lazım.ben teknik bilgi ve 1978 den beridir yaptığım işi söylüyorum.gözünü yabancı markalara dikmiş.yabancı hayranı insanlara sözüm yok. paran varsa ver 1500-2500 ithal egsoz.https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...e5&oe=579BCCA9
    Sayin Cok Bilmis Hocam Yazini Daha yeni Gordum , Cok Agir Konusurdum sana Ama Belliki Buyugumsun , Saygimi Efendiligimi Bozmayayim , Her Horoz Kendi Coplugunde Oter Seninkide O misal , Herkez Kendi Malini Yere Goge sigdiramaz , Nerde Sana Ne laf yazmissam bana Burada Gelip Ahkam Kesmene Gerek Yok + senin millete 1000 liraya Stell sterless sattigin kici kirik egzoslari ben kendim satiyorum + % 100 Titanyum veriyorum , Tekrar soyluyorum bana Burda Ansiklopedi de acsan ancak o ansiklopedi senin isine yarar , Neden diyeceksen , Kendi Malini ovup kibir yapan insanlar kendini belli eder ;) Simdi seni daha iyi anliyorum , Neden Bu sekilde karsilik verdigini , Kibir iyi degildir , insanlari kandirmaya gerek yok Ansiklopedilerle , Sen Omrunde Turkiyeden Disari cikmamissin , kendi Ekmek teknenede Kibirinle kendini avutuyorsun , Omrumde 1 tane Turkiyede saglam egzoscu bilirim oda Topkapida FERIK EGZOS ;) madem iddalisin sende kendi Ansiklopedi bilgilerinle Gorelim ustaligini , ole resim atmayla olmaz bu isler , Senin 300 liraya sattigin yosilerler kiyaslama buradaki urunleri , Saygilar dilerim Madem buyugumsun ;) Laf yarisina girme benle bosu bosuna Tartismaya gerek yok , Zoruna Giden Neyse Ozelden Mesajlas benimle

Alttaki Imza kismimida okursan sevinirim
    Maalesef Kusurlarını Söylemediğimiz için Kendini Mükemmel Zanneden insanlar Var. Uygun Bir Uslüp ile Söylemek Gerekiyor

Motosikleti
    honda grom
    Plakam vida yerlerinden catladı duruyo ama ses yapıyo basına gelen varmı ve plakanın düsmemesi için ne yapmalıyım

Motosikleti
    mt 07
    Okan ben o kocaman vidaları cıkardım yerine makkap uclu vida ile 2 tane köşelerden atım sorun olmadı güzel oldu
    Hem senın ki zırırdar şimdi
    Ayrıca ben ali bi orman turu daha yapalım bayrama girmeden

Motosikleti
    honda grom
    Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan ben o kocaman vidaları cıkardım yerine makkap uclu vida ile 2 tane köşelerden atım sorun olmadı güzel oldu
    Hem senın ki zırırdar şimdi
    Ayrıca ben ali bi orman turu daha yapalım bayrama girmeden
    Valla abi zırıldamasından rahatsız oldum plakayı söksem olmaz diyede sökmedim bu pazardan sonra okul bitiyo yani sınavlarım bitiyo abi bayramdan önce bi köye gidicem geldikten sonra bosum bi kaç kişi toplanırsak bi uçmak dereye falan gidebiliriz

Motosikleti
    mt 07
    Valla bana uyar pek kişi gelceni sanmıyorum ama

Motosikleti
    honda grom
    Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bana uyar pek kişi gelceni sanmıyorum ama
    Olsun abi okayda var olmadı 3 motor gideriz

Motosikleti
    mt 07
    Tamam olue vallla

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi zırıldamasından rahatsız oldum plakayı söksem olmaz diyede sökmedim bu pazardan sonra okul bitiyo yani sınavlarım bitiyo abi bayramdan önce bi köye gidicem geldikten sonra bosum bi kaç kişi toplanırsak bi uçmak dereye falan gidebiliriz
    Zırıldamayı önlemek için plaka ve alttaki siyah plastiğin altına sünger sıkıştırabilirsiniz.

Motosikleti
    Arkadaşlar yakıt konusuna hala inanamıyorum kusura bakmayın siz tüm değerli kullanıcılara soruyorum. Genelde kaç LT benzin ile ne kadar yol yapıyorsunuz. Mesela şuanda 95 oktan benzinin litresi 4.46 lira. 20 liraya 4,5 lt benzin geliyor ya da sizin kendi hesabınıza göre şehir içi ve uzun yol ayrı ayrı olmak üzere ne kadar yol yapıyorsunuz?

Motosikleti
    mt 07
    200 km de uzun yok olursa 250 olur cok basarsan gene 200 olur yani 200

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    HERKESE MERHABA MOTORUNA CİTY GRİPTEN BAŞKA LASTİK TAKAN VARMI?ANLAŞ TOURNEE MODEL ADIYLA BİR LASTİK ÇIKARMIŞ YAMAHADA ORJ LASTİK OLARAK ÇIKIYORMUŞ KULLANAN YADA BİLGİSİ OLAN VARMI.ISLAK ZEMİN PERFORMANSI İYİ OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR?YORUM.

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Arkadaşlar merhaba, 15 gün kadar önce ben de msx 125 aldım,yeni kasa..Koruma demiri taktırmak istiyorum ama orjinali türkiye de yok. Ayrıca montajı ile ilgili sorun olabileceğini okudum. Koruma demiri taktıran var mı? Birde sanayi de yaptırılıp takıldığında garantiyi patlatıyor mu

Motosikleti
    Honda CRF250L
    Geçtiğimiz hafta arka için michelin power pure sc 140/70-12 ön için City Grip 120/70-12 taktırdım. 100km dir kullanıyorum, lastikler yeni olduğu için sakin kullanıyorum ama yabancı forumlarda güzel kombinasyon olduğunu okudum. Ancak ıslak zeminde city grip, power pure sc dan daha mantıklı olacaktır.

Maxxis in m6024 modeli de var ama tr de grom üzerinde kullanan var mı bende merak ediyorum. Daha çok hem arazi hem asfalt zeminde gidenler için uygun gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=O4Cu4cdjYvw

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)