Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı kmlr05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    msxciler merhaba,

akrabam bu motoru alıyor. Bende ona ilk motoru olduğu için hediye olarak aksiyon kamerası almayı düşünüyorum. GoPro felan çok yüksek fiyatlı. Daha uygun fiyatlı aksiyon kamerası öneriniz var mıdır?
    Sj4000 de düşünebilirsin. Kutu de içeriği oldukça zengin. Fiyatıda makul sayılabilecek düzeyde. Yurtdışı sitelerinde 200-230. Türkiye de 270-350tl arası entresan bi piyasası var. Yalnız alırken orjinal olup olmadığına dikkat etmelisin. Piyasada sahtesinin bolca mevcut olduğu söylenen bir kamera.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Son gunlerde ilginctir yol veren araba suruculeri artti. Gec hadi ufaklik mi diyorlarda trafikte sempati uyandiriyoruz acaba

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı okan kükner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son gunlerde ilginctir yol veren araba suruculeri artti. Gec hadi ufaklik mi diyorlarda trafikte sempati uyandiriyoruz acaba
    Birisi de benim yol verip seyrediyorum. Sayfayı da takipteyim. 1 kere sürdüm aşık oldum . Nasip.

Xiomi ve Sj4000 bu ikisi her yerde yazılı ama olaya çok uzak olduğum için bilemiyorum. Burada kullanan arkadaşlar +larını -lerini yazarsa bana çok büyük yardımcı olurlar yol göstermiş olurlar.

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Xiomi ve Sj4000 bu ikisi her yerde yazılı ama olaya çok uzak olduğum için bilemiyorum. Burada kullanan arkadaşlar +larını -lerini yazarsa bana çok büyük yardımcı olurlar yol göstermiş olurlar.
    Ben xiaomi kullanıyorum bana göre tek eksisi aparatsız gelmesi. Benim aldığım ek aparatlar: su geçirmez kap, kask bağlantı aparatları, 2 tane yedek batarya ve bunları şarj etmek için 2'li şarj aleti.

Peki bütün bu aparatları ve kendisinin ücreti ne kadar tuttu.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    sj4000 kullaniyorum. gunduz cekimleri guzel ancak gece cekimlerinden pek memnun degilim. Onun harici bir sikintisi yok o paraya da o kadar olur zaten.

Bu arada bagdat caddesinde bir grom grubu gordum kim onlar?

muhtemelen xiaomi alacağım. kask aparatı da alıp onu hediye edeceğim bilgiler için teşekkürler.

Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı okan kükner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sj4000 kullaniyorum. gunduz cekimleri guzel ancak gece cekimlerinden pek memnun degilim. Onun harici bir sikintisi yok o paraya da o kadar olur zaten.

Bu arada bagdat caddesinde bir grom grubu gordum kim onlar?
    3 tane kirmizi msx mi 😃

Motosikleti
    MT-25
    Geçen hafta aldığım msx ile aranıza katıldım ilk kazamı da geçirdim artık bende bir motorcu oldum galiba
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 tane kirmizi msx mi ��
    Saymadim ama kirmiziydilar

msxciler merhaba,

akrabam bu motoru alıyor. Bende ona ilk motoru olduğu için hediye olarak aksiyon kamerası almayı düşünüyorum. GoPro felan çok yüksek fiyatlı. Daha uygun fiyatlı aksiyon kamerası öneriniz var mıdır?
    aksiyon kamerasında rüzgar sesini kesmek pek mümkün değil malesef bende gopro4black var çıplak kullanıyorum çok fazla rüzgar alıyor. şöyle bir çözüm olabilir belki harici mikrofon girişi olan x bir kamera alıp ekstra mikrofonuda rüzgar almayan bir yere koymak ki bu da epey zahmetli bir iş.

Beykoz da ki gromlu arkadaş buralardamı

Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı fthozturk61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksiyon kamerasında rüzgar sesini kesmek pek mümkün değil malesef bende gopro4black var çıplak kullanıyorum çok fazla rüzgar alıyor. şöyle bir çözüm olabilir belki harici mikrofon girişi olan x bir kamera alıp ekstra mikrofonuda rüzgar almayan bir yere koymak ki bu da epey zahmetli bir iş.

Siyahsa bendim, 2-3 tane kirmizisya bizimkiler :D

belki biraz yardımcı olur çok zahmeti yok aslında

Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyahsa bendim, 2-3 tane kirmizisya bizimkiler :D
    Siyahlı bi arkadaşla düt düt yaptık ama senmiydin bilemedim 😀😀

Motosikleti
    yine msx 125
    Siyahlı bi arkadaşla düt düt yaptık ama senmiydin bilemedim 😀😀
    Ön cam ve egzoz varsa benimdir ama düt düt falan duymadim :D

Hummar rumuzlu kardeşim.neremden uydurduğumuda söylede dengini alsın.sizler sanırım kargadan başka kuş,alemde sizden başkada motorcu tanımayan gençlerdensiniz.isterseniz yakıt neden çoğalır.desibel killer ne işe yarar.amerikan süpper trrap nedir.egsoz iç odaları,sıkışma sistemleri nasıldır.tek silindirde direk def bilmem ne marka takarsan tak hayal kırıklığı olduğu.ve bu tek silindir motorlarda performans kaybı ve yakıt çoğalması yaşatmadan egsoz nasıl olur size ansiklopeti yazıp yolluyayım.bilmediğini söylemek erdemlikdir.bilmediği konuda ahkam kesmek ise ukalalık ve dikalalalıkdır.senin o akrep ,yoshi diye ağzının suyunu akıtarak söylediğin markalardan iş yerimde onlarca var ve hepsinide gerek içiden ,gerekse çıkış kısımları karbonlardan revize ediyorum.az türk milliyetcisi olmak lazım.ben teknik bilgi ve 1978 den beridir yaptığım işi söylüyorum.gözünü yabancı markalara dikmiş.yabancı hayranı insanlara sözüm yok. paran varsa ver 1500-2500 ithal egsoz.
    hummar34 bunu beğendi.

2016 MSX 125 50 KM DE PLAKA ÇIKARDIM KASK MONT VE ELDİVENİ DE VERECEĞİM ( DEĞERİ 576 TL) . TRAFİĞE ÇIKIŞ 01.06.2016
    0533 035 18 74 ( RENK GRİ SİYAH ) MANİSA / İZMİR

egemen0zturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba bizde yeni kasa msx aldık. Küçük bir video çektim umarım beğenirsiniz

erso ve SAZMAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    msx 125
    Hayırlı olsun rengi çok güzelmiş.
    Alıntı egemen0zturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bizde yeni kasa msx aldık. Küçük bir video çektim umarım beğenirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=QVUffLfqeaE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)