Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Bende yazın satarsam daha iyisini alamıcağım için motoru süslemeyi düsünüyorum egzozla arada değişiklik güzel olur diye aslında satmaya kalksan egzosu orjinal egzozla satıp diğer egzosu normal satabilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Evet ama uğraştırır diye tahmin ediyorum .
    Bakalım para bulabilirsem o yoşi yi alırım belki

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Yosi dedigin egzozun fiyati neydi

Motosikleti
    HONDA GROM
    2 nci el bizim tanıdık bi abiden alıcaktım az kullanmış msx var ondada 550 TL demişti

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Sesi gayet guzelmis bununda. Bide fiyatlari biraz uygun olsa

Motosikleti
    HONDA GROM
    Hocam fiyattan dolayı alamıyorum bende zaten ögrenciyim okuyorum kendim çalışsam kesin alırdım da motoru babaya aldırdık simdi lastik alıyo egzozu dersem bide kıyamet kopar ne gerek var der :D Şimdilik böyle devam edicez herşeyin hayırlısı belki yaz sonu satıp Pulsar 200 RS yada CBR 250 ye geçebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Trafik sigortası için 718 TL dediler geçen sene 330 vermiştim ne zam gelmiş ya sizdede aynı durum söz konusumu ?=

Motosikleti
    honda grom
    Bugun servisten parça siparısıverdim sağ sinyal ön çamurlu 345 tl ödedim cok koydu salı günü gelin dedi adam parçalar gelicekmiş

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam fiyattan dolayı alamıyorum bende zaten ögrenciyim okuyorum kendim çalışsam kesin alırdım da motoru babaya aldırdık simdi lastik alıyo egzozu dersem bide kıyamet kopar ne gerek var der :D Şimdilik böyle devam edicez herşeyin hayırlısı belki yaz sonu satıp Pulsar 200 RS yada CBR 250 ye geçebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Trafik sigortası için 718 TL dediler geçen sene 330 vermiştim ne zam gelmiş ya sizdede aynı durum söz konusumu ?=
    Bende ogrenciyim sagolsun motoru babaya aldirdik lastikleri para biriktirerek hallettim simdi staja basladim bu donem ordanda kenara biseyler koyabilirsem yazin egzoz isini halletmeyi dusunuyorum. Trafik sigortasina benim daha var bakalim ne cikacak cok merak ediyorum. 2015 eylulde aldim motoru 145 lira odemistim sigortaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun servisten parça siparısıverdim sağ sinyal ön çamurlu 345 tl ödedim cok koydu salı günü gelin dedi adam parçalar gelicekmiş
    Parca fiyatlarinin masallahi varmis dikkatli olmak lazim motoru kullanirken hangi servise goturuyorsun motoru? Benim deponun yanindaki plastiklerden 5 6 bin devirden sonra zirilti sesi geliyor. Serviste baktirdim fakat bi cozum olmadi

Motosikleti
    honda grom
    Sirinevlerdeki hondaya götürüyorum çok ilgili değiller ama yakın diye götürüyorum

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sirinevlerdeki hondaya götürüyorum çok ilgili değiller ama yakın diye götürüyorum
    Banada yakın orası müsait bi zamanımda gidip birde oraya göstereyim belki bi çözüm bulunur. Bügünde hava güzel gibi. Öğleden sonra beşiktaş sahile doğru falan bi gideyim sahil kenarında biraz gezineyim diyorum müsait olan varsa ufak bir gezinti yapabiliriz

Motosikleti
    HONDA GROM
    Artık bi bulusma düzenleyelim gelebilenler gelsin forum 1 senedir online cok kullanıcıya açık hatta geçen kadıkoy hasanpasada beyaz bi msx te gördüm baya yaygınlaştı msx ciler havalar da düzeliyor bi cafede bulusma düzenleyelim .
    Yazın da tekirdağa yolu düşeni beklerim

Motosikleti
    honda grom
    Bi whatsapp grubu falan kursakta güzel olur katılmak isteyenler katılır sınavım olmasa gelicemde sınavlarım yüzünden anca yazın rahatlıyorum

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Hafta sonlari orman yollarinda sahil kenarinda falan bulusmalar olursa guzel olur Ortakoy sahil karakoy galata eminonu sahil kismindan 60 km kadar guzel bir gezinti yaptim

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık bi bulusma düzenleyelim gelebilenler gelsin forum 1 senedir online cok kullanıcıya açık hatta geçen kadıkoy hasanpasada beyaz bi msx te gördüm baya yaygınlaştı msx ciler havalar da düzeliyor bi cafede bulusma düzenleyelim .
    Yazın da tekirdağa yolu düşeni beklerim
    msx istanbul grubunda buluşmalar düzenleniyor zaten 2-3 kere buluşuldu.

https://www.facebook.com/groups/337917609711826/

Merhabalar herkese. İlk motorum olan honda pcx'imi satma arifesindeyim.Vitesli güzel görünen ve sorun çıkarmayacak bi japon motosikleti arıyorum.Cbr125 ve grom arasında kaldım.Git-geller yaşıyorum.Grom çok hoşuma gidiyor ancak hergün kullanacağım için günlük kullanımda bir sıkıntı yaşar mıyım diye düşünüyorum.Sadece zevk amaçlı değil bayaa günlük araç olarak kullanıyorum motosikleti çünkü.Gel gelelim cbr da fiyat olarak saçmalamış durumda.Bütçe konusu malum.Bakalım artık ikisinden biri hangisi temiz ve ucuz denk gelirse bakıcaz duruma artık.Geçen gün grom'un üstüne oturdum beklediğimden daha büyük çıktı açıkçası ve çok hoşuma gitti. Umarım satılırsa motorum alıcam yüksek ihtimalle.İzmir'de bulunan arkadaşlar varsa sahilden İnciraltı falan yaparız artık.Herkese iyi forumlar zevkli sürüşler.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    honda grom
    Bende günlük olarak kullanıyorum karlı havalarda dahil aman aman bi sıkıntı olmuyor

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Yeni kasası gelicek mi bu sene?

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasası gelicek mi bu sene?
    Haziranda geleceğini söyledi Honda Güngör. Fotoğraflarını önceki sayfalarda paylaşmıştım. Ben de dört gözle bekliyorum.

MSX 125 kadar eğlenceli bir motor kullanmadım, küçük olmasına rağmen oldukça hızlı

Motosikleti
    honda grom
    Yüksek devirde bi zırıltı geliyor sebebini çözemedim çamurluğuyaptırmadan önce gelmiyodu tam çözemedim havada bugun ruzgarlıydı kaskın camını açamadım dikkatli bakmak için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)