Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ramzey 125cc QM 125T-10T HAKKINDA BİLGİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    kwd2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeni Sattık Şimdilik Yok
    kardeş gözün kapalı al bi tane ama bana artık bu yetmemeye başladı yapacal bişe bulamıyom rodajım yeni bitti kalkışlar filan baya süratlendi bide çoğu konularda görüyorum su gördükleri anda yere düşüyolar ben kasıtlı olarak giriyorum suya ama bi türlü düşemedim
    Ankarada Buna Performans Egzozu alabileceğim bi yer varmı bilen varmı artık aklıma bişe gelmiyo yapabilecek kendi icatım müzik sistemi koydum kornayı çift yaptım ticari taksiler gibi bangır bangır ses çıkartıyo görenler şaşırıyor bide egzoz takayımda tam olsun
    Plakam Olsada Yazsam Ahh işte Motorsuzluk çok kötüymüş bea

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    ramzey gri 125 scoterler honda ses 150 dylan gibi görünüş çok kaliteli duruyor.kesinlikle rmz diyorum.

canberx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok ama seneye olcak inş..
    wuxi scoozy die bi marka var o nasıl acaba ramzeymi yoksa scozymi daha iyi motor 11 hp ben bizzat gezdim bizim tanıdık almış motor altından kaçıyor ramzeyle gezmedim hiç bi bilgim yok tavsiyelerinizi bekliyorum

Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE Rengi :Kara
    Ramzey daha iyi marka parçaları sağlam mondial bi binersin iki gün sonra civata sıktırma derdin olru ama ramzey çok kaliteli sağlam rahat süratli su yakıyoır resmen sesi de hoş ..

saygılar

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Bu motoru kullanan arkadaşlara bir sorum var.
    Bu motorla iki kişi uzun yola çıkılır mı? Motorun uzun yolda yakıt sarfiyatı nedir?
    Bir de motorun arkasındaki sele motorla birlikte mi geliyor yoksa opsiyonel mi?

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    arkadaşlar fiyatlardan haberiniz yok galiba

RAMZEY 125 CC SCOOTER 2.150 YTL

rakipleri 1.700 ytl civarında

özellikleri ise aynı hatta daha fazla beygir gücüne sahip olanlar var.

bende fiyatı dışında ramzeyi beğeniyorum çin modelleri içinde ama bu fiyatlarla gözden iyice düşecek gibime geliyor.

Motosikleti
    scozy 11 hp ve 1700 civarı ve motor sağlam diolar bilgisi olan varmı acaba

bende ramzey 125 cc kullanıyorum. 1400 km.de tek kişi ile düz yolda 90 gördüm. kilometre dede 75 ile 80 bin yakıyor. çin malı bi 125 ile kapıştık 500 metrede 100 metre fark yedi. çok güzel bi motor bence kırmızı benimkiisi harikaa görüntü ve katranları var

Motosikleti
    bu gün bi tanıdığın wuxi scoozy si ile gezdim 150 lik bi scooter 11 hp motorla düzde 120 azcık rampa aşağı 130 u gördüm motor çok seri atak çok hoşuma gitti kullananlar varsa görüşlerini bekliyorum

[/IMG]Ramzey 125 cc yenı aldım 1 ay oldu 2006 model daha bı arzasını görmedım tekerlerı kalın oldugundan kayması falan dahda zorlasıyo bı ses sıstemı lazım bana ızmırde yapabılcek tanıdıgınız yer warmı ?

lewane_lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x max
    abi bendede rmz dan war 3. ayda aldım şu an 6900 km de motorda kesinlikle hiç bir problem yok ama bir türlü 75 i geçemedim abi fazla gitmiyo yakıtta 18 ytl ye doluyo seni 155 km garanti götürür fazlasını bilmiyorum

Motosikleti
    Ramzey 125t-10D
    Bende ramzey 125D kullanıyorum 2006model cokta memnunum Hem servis Hemde yakıt iyiKi RemZİ HEr zaman YAnımda ,,,,,,,,,,,,,
    [B][/B][CENTER]:queen:[B]MoToRumu SeviYoRum[/B][/CENTER]

merhaba arkadaslar

bende 2005 modelı var ramzey 125 qm 10 d nın yag problemı ve dıkkatsızlıgım sonucu yatak sardırdım. ama daha dun cevızlı namık ustadan 150 cc lık gomlek ve pıston alarak kendım deıstırdım . 150 cc gomlek ve sekmanları takılı pıstonu 65 tl :D

Bıraz elınden gelıyorsa motor ıyı bı motor yalnız yagını mutlaka kontrol edeceksın yag gostergesı olmaması ı handıkap..

Yakıt konusunda ıse bısey dıyemeyecegım ben hep sıkayet ettım yakıtından :D ama ıyı motordur.

Sımdı ıse bıraz gorunusuyle oynemek ıstıyorum fıber konusunda yardımcı olabılecek arkadas varsa svınırım

yarın ramzey 125 alıyorum fakat 40,000 km aşırı gibi geliyor bana görüşlerinizi bekliyorum

Motosikleti
    daelim s3advance 250
    kardes bende ramzey 125 q em 10 e var 1 sene once sfır aldım DAHA 3000 KM DE BI SORUN YOK KAYIS KOPMA SORUNUN SAYMASSAK YAKIT KONUSUNDA ACAYIP YAKIYO VE RAMPA ASAGI 90 KM UZERINE CIKMIYO YAKITI BIRAZ FAZLA YAKIYO 15 TL BENZINLE 70-80 KM ARASI YOL YAPIYORUM AMA MONDIALDEN GENEDE IYIDIR

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Alıntı zptreco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes bende ramzey 125 q em 10 e var 1 sene once sfır aldım DAHA 3000 KM DE BI SORUN YOK KAYIS KOPMA SORUNUN SAYMASSAK YAKIT KONUSUNDA ACAYIP YAKIYO VE RAMPA ASAGI 90 KM UZERINE CIKMIYO YAKITI BIRAZ FAZLA YAKIYO 15 TL BENZINLE 70-80 KM ARASI YOL YAPIYORUM AMA MONDIALDEN GENEDE IYIDIR

BİR SENEDE 3000 km yapmandan motorun rodajının berbat oldğunu kanıtlar şu motora biraz yüklensen iyi olur be abicim .YAkıt konusuda rodajla ilgili.Neyse umarım düzelir.Ben şahsen 120 gördüm.rampa aşağı.Tamam korkutucu oluyo bu motorlarda hız amaa .BEnce bu motorun güvenli hızı 85

merhaba arkadaşlar
    ben de aranıza yeni katıldım
    daha motosiklet almadım araştırma aşamasındayım
    scooter ttarzında bir şey düşüünyorum nasıl olur?
    bir tane ramzey QM 125 T var 8860 km'de 1000 tl istiyor
    bu fiyat uygun mu?
    bir de motosikletin km ömrü ne kadar? 8860 bana biraz çok geldi sanki
    son olarak da bunların sıfır fiyatı ne kadar?
    şimdiden teşekkürler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    mondial 125 mt ye gözat birde derim az yakar yol tutuşu hızıda iyidir fena değildir söyliyim.. trafikte rahat hareket edersin kaba değil aralardan geçer gidersin

teşekkür ederim
    ne kadar yakıyor sizin motosikletiniz

benim dediğim motosiklet ile kıyaslandığında çok fazla farkeder mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni Gilera Runner 180 sp Arıyor :)
    Ya Takoz Gibi motor satttım bunu Koydum 500 tl daha Aldım GİLERA RUNNER 180 Sp
    Bu motorla insan düşer yaa Virajda Devamlı ileri Gitme eğilimi var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler