Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 Sentor Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    diğer ohc motorları 162 ile 170cc arası değişiyor. buna 150cc motor koymaları saçma olmuş. 170cc olsa çok iyi bir motor olurdu. cruiser tipindeki bir motosiklette kısa strok çok saçma.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onderugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zc 2006
    Osman kardeş motorun hayırlı uğurlu olsun.ALLAH kaza bela göstermesin.
    bu 150 sentor motora öne cam takılıyormu ona uygun cam varmı acaba.göğüse gelen rüzgarı kesmek adına soruyorum.bide aksesuar olsun diye acaba yan çantalar nasıl olur.çanta takmaya çokta müsait görünmüyor ama çanta bi çok motora yakışıyor bence.

osmandzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn + 150 sentor
    Alıntı onderugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman kardeş motorun hayırlı uğurlu olsun.ALLAH kaza bela göstermesin.
    bu 150 sentor motora öne cam takılıyormu ona uygun cam varmı acaba.göğüse gelen rüzgarı kesmek adına soruyorum.bide aksesuar olsun diye acaba yan çantalar nasıl olur.çanta takmaya çokta müsait görünmüyor ama çanta bi çok motora yakışıyor bence.
    tskr derım onder kardesım ruzgarlık su anda hıc denemedım ama guzel bısey uydurula bılır derı canta
    denedım cok hos durdu yakında alacam ınşallah

volkan mucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef 4 teker
    s.a kardeşim sana biraz sorum olucak km de ne yakıyo son yaptıgı sürat ne yüksek devirde titreşim ne kadar var birde vites geçişleri nasıl yumşakmı sert mibiraz uzun oldu kusura bakma...

Motosikleti
    125 zn + 150 sentor
    a.s kardesım km ne yaktıgını hesaplamıs degılım cunku hep 20,30 o sekılde benzın aldım tam bı hesap cıkaramam su anda.Yüksek devırlerde tıtresım yapıyor bıraz rodojdan sonra daha azaldı ama ole rahatsız edıcı bı tıtresım yok kullanısı rahat ve guzel tabı bunlar sahsı fıkırlerım kendın bı test et ole karar ver vıtes konusuna gelınce ılk vıteslı motorum oldugu ıcın kıyaslıya bılecegım bı motor yok

MEHMET AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 125 ST
    Bence mondialin en güzel motoru. Şekil ve duruş çok güzel. Ancak her nedense teknik verilerini düşük tutmuşlar. En azından 15 beygir yapabilirlerdi. Uzun yol için kaçırılmaz bir fırsat olurdu ve çok satardı diye düşünüyorum. Alan arkadaşlara kazasız sürüşler dilerim. Hayırlı olsun
    osmandzz bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250
    çok şükür sonunda bende bugün kavuştum sentoruma.sizlerle de paylaşayım dedim arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...97848668_n.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

henüz plaka alamadım ilk izlenimim gayet olumlu.umdugumdan daha güzel,keyifli bir motor.görünüşü çok hoşuma gidiyor.rengi mat siyah.gayet güzel.zaten tek rengi var.titreşim yok gibi bişey.sesi de az.görenler harley mi diyor )) şimdilik bunlar.ilerki zamanlarda begendiğim beğenmediğim yönlerini yazarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

ayrıca bugün bayide sordum.ciddi bir talep varmış bu motora.
    osmandzz bunu beğendi.

Motosikleti
    125 zn + 150 sentor
    hayırlı ugurlu olsun abı tekerın duz bassın cok guzel maşşalah

Motosikleti
    honda cbr 250
    Teşekkür ederim kardeşim.

Motosikleti
    honda cbr 250
    şuan aldığımdan beri 1200 km deyim.şunu belirtmek istiyorum yakıtı çok az tüketiyor.hatta bindiğim 150 cc kategorisindeki en az yakan motor diyebilirim.bir depo ile 650 km gittim.biraz zorlarsanız 500 km nin altına düşeceğini sanmıyorum.bence çok iyi.onun yanında sürüşü çok rahat.farları gece çok iyi gösteriyor.sadece sabahları biraz çalıştırırken zorlanıyorum.henüz alışamadım.birde boş vitesi dururken denk getiremiyorum.yetkili servis dişlerin alışacağını söyledi.genel olarak memnunum.diğer kurye tarzı motorlardan tarz olarak farklı göründüğü için tercih ettim.şehir içi gidip gelmek,ufak tefek işlerinizi halletmek,bazende şöyle bir gezeyim geleyim diyebileceğiniz bir motor.uzun yolda gider ama yol bitmez.acelem yok diyorsanız alınabilecek güzel bir motor.servisi de heryer de var.kafanıza takılan sorular olursa bana özelden de yazabilirsiniz.şimdilik bu kadar.tekeriniz düz bazsın.
    osmandzz, İlker41 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    mondial 150 sentor ile 150 mr vulture özellikleri bire bir aynı gibi görünüyor genel olarak, kendi sitesinde. Benim gördüğüm tek fark cc farkı ve güç farkı bu da yakıtta fark edecektir tabi. Bunun dışında yaklaşık 1000tl lik bir fark var mı sizce?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Aynısı elegant 150 adıyla asya motorda 1100 TL daha ucuza satılıyor

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    sentor 150 motorunuz hayırlı uğurlu olsun ALLAH bizlerede nasib eder inşallah.
    osmandzz bunu beğendi.

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir video alsak fena olmaz : )
    sentor da merak ettiğim motorlardan
    osmandzz bunu beğendi.

Merhaba bende sentor aldım çok memnunum fotoğraf nasıl yükleniyor acaba bilen yardım lütfen
    osmandzz bunu beğendi.

Motosikleti
    125 zn + 150 sentor
    Alıntı hakany19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende sentor aldım çok memnunum fotoğraf nasıl yükleniyor acaba bilen yardım lütfen
    hayırlı olsun kardeşim guzel motor bende bır yılı doldurdum çok şükür.

Motosikleti
    Olacak
    Alıntı osmandzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim guzel motor bende bır yılı doldurdum çok şükür.
    motor hakkinda birsz bilgi verme imkaniniz var mi? 250mct, superlight dusunurken bugun canli canli ayni motordan 3 tane park halinde gordum fakat sahiplerini bulamadim sizin gibi ilk motorum olacak. ve su an bir sitede 2015 i icin cok uygun fiyata satilik motor mevcut. agzinizdan cikacak olumlu cumlelere ihtiyacim var. ilandaki motoru kacirmamak istiyorum en azindan... ehliyet alana dek kullanamayacagim ama bir kac alistirma yapabilirim

mesela az cok regal raptor 250, superlight 150 ve mct250 ile kiyaslanirsa nasildir? gerci bahsettiklerim benik butcemle 2006 ve temiz bulunmasi sorun. kiyaslama yaparsaniz sevinirim...

Motosikleti
    125 zn + 150 sentor
    Alıntı ieu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor hakkinda birsz bilgi verme imkaniniz var mi? 250mct, superlight dusunurken bugun canli canli ayni motordan 3 tane park halinde gordum fakat sahiplerini bulamadim sizin gibi ilk motorum olacak. ve su an bir sitede 2015 i icin cok uygun fiyata satilik motor mevcut. agzinizdan cikacak olumlu cumlelere ihtiyacim var. ilandaki motoru kacirmamak istiyorum en azindan... ehliyet alana dek kullanamayacagim ama bir kac alistirma yapabilirim

mesela az cok regal raptor 250, superlight 150 ve mct250 ile kiyaslanirsa nasildir? gerci bahsettiklerim benik butcemle 2006 ve temiz bulunmasi sorun. kiyaslama yaparsaniz sevinirim...
    11.000 km şu anda ve bır skıntı yok cok şukür tabi motoruma elimden geldiğince ıyı bakıyorum yakıt konusundada cok ıyı bır depo ıle 610 km gıttım kotu tarafları ıllakı var ama mumkun oldugunca duzeltmeye calısdım lastıklerını degısdırdım lastıklerden bırı şamyellıydı ben ıkısını bırden degısdırdım uzerındekı zıncırı bana pek guven vermedı onuda oringlı ile degısdırdım tabi bunlar benım kıl olmamla alakalı olabılır aydınlatması cok ıyı dıye bılırım farı tam ayarladıgında cok guzel aydınlatıyor ben ek olarak sıs takdım genede aynalarda ıyı gosderıyor.Şu anlık aklıma bunlar gelıyor ıstanbulda ısen yardımcı olabılırım.Dediğin motorlarla kıyaslama yapamıcam çunkü kullanmadım.

emreilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    merhaba arkadaşlar valla bende yeni aldım il defa hayatımda motor kullanıyorum motor 250 km de her debriyajı kullanışımda stop ediyor en son dün akşam stop etti hiç çalışmadı saolsun servis geldi aldı motoru sanırım sibopları mı bişeyi değişecekmiş onun haricinde rahat komforlu seri sevkli şekilli bir motor. yakıt olarak fulledim yarım depoda 230 kmdeydi

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya nolur biriniz tanıtım videosu yüklesin : )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)